150
Címek, tippek, trükkök, tapasztalatok...
  • Blackeagle13
    #150
    a kinect működik windowson, ráadsul legáliasan lehet programozni "open source"(nyílt forráskódú) hivatalosan a mirosoft is megerősítette, már sok játékkal lehet is használni pc-n.
    http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=M-wLOfjVfVc
    egy élmény így játszani ggfg



    http://www.dirtywindows.ucoz.ru/news/szabad_ut_a_kinect_hackereknek/2010-11-20-563
  • Blackeagle13
    #149
    psp eulator
    hee
    god of war gshost of sparta



    topic
    http://www.emunewz.net/forum/showthread.php?tid=2433&page=2
  • High end PC #148
    egy mai csúcs PC teljesítménye van vagy tízszerese egy PS3 vagy Xbox360-nak...

    mert ugye a legnagyobb teljesítményt nem a CPU, hanem a GPU-tól származik, az meg már nagyságrendnyivel erősebb egy PC-ben, mint akármelyik konzolban.
  • High end PC #147
    tutommal a PS2 emulátor is futott egy egymagos extrém procis gépen is, de egy 2 magos extrémen már élvezhetően elmegy.

    nem hiszem hogy 80mag kéne, elég lenne egy mostani virtuális 12, vagy 16 magos rendszer is, csak hát ugye hozzáértő programozók hada kéne hozzá.

  • Blackeagle13
    #146
    van aki tudna segíteni a jpcsp "psp emulator) beállításában, ez egyébként a pcsx2 -nak a testvér projectje.

    itt a fórumon már szétnéztem, de túl sokat nem segítséget.
    az emu maga elég jó legtöbb játék már játszható rajta, mint a Final Fatasy Crysis Core Bleach Heat The Soul 2 és a Soul Calibur Broken Destiny

    http://www.youtube.com/watch?v=FGPMRRplMVw

    ez a fóruma
    http://www.emunewz.net/forum/forumdisplay.php?fid=51
  • Miley Cyrus
    #145
    Nincs.
  • tomo05
    #144
    helotok!van már rendes xbox 360as emu?
  • tomi04
    #143
    megoldottam a cuccot egy kis powerisoval
    de utána nemtom betölteni a xbe-t
  • tomi04
    #142
    Hello tudnátok mondani egy xbox emulátort amelyik támogatja az iso-t?
    Mert már az előbb leírtakat kipróbáltam de egyik sem támogatja az isot.
  • Anubys
    #141
    Van rá emu. Létezik rá Megadrive, Amiga, SNES, N64, meg egy csomó egyéb emulátor. Milyet keresel konkrétan? :)
  • arcsika01
    #140
    Helló sziasztok:)
    Lenne 1 kérdésem:) az lenne h. SIMA RÉGI XBOX CLASSIC.ra van-e emu?:) mert eddig nekem nem működött 1.se:( írjatok már PLS:) előrre is köszi:)
  • Akey
    #139
    Szerintem meg elég, ha egy Cell procit ráhegesztesz az alaplapra.
  • zola2000
    #138
    A ps3ban 8 magos cpu van, tehát ahhoz 80magos cpu kell, mondjuk fillérekért dobálják azokat...
  • zola2000
    #137
    Nos egy emulátorhoz kb tízszer erősebb gép kell, mint amit emulálni akarsz, tehát az Xbox360ban van egy 3*3,2 ghz processzor, tehát legalább egy 30magos cpu kell neked, van egy erős dx9es kártya, ami tud néhány dx11es effektet (pl tesszellátor), szóval annak emulálása majd dx14 alatt lesz lehetséges pcn...
  • Akey
    #136
    Tegyük fel, hogy találsz is egy működő emulátort, ahhoz olyan bika gép kéne, aminek az árából vehetsz vagy fél tucat XBOX360-at is. Ellenben egy PS3 emu elfut egy Pentium 3-as rendszeren is. Ez manapság a realitás.
  • vati182
    #135
    Hello ne haragudjatok xbox 360 hoz kellene a fable 2 miatt pc re emulator valaki tud segíteni benne?
    mert keresgéltem googleba de semmi értelmeset nem találtam

    Akey, amit meg linkelt az meg ps3 emuval foglakozik, legalábbis nekem az jött le szal ha valainek van xbox360 emuja akkor nagyon örülnék neki ha segítene
  • Akey
    #134
    A 60-as PS3-on futnak a PS2-re írt emuk (pl MAME, NES, SNES, Amiga, C64, GB, stb... Azt nem tudom, hogy hogyan, de futnak. Ha meg PC-re kérsz PS3 és XBOX360 emut, akkor fáradj át ebbe a topicba.
  • Dani95
    #133
    Valaki tud emulátort PS3ra vagy xbox360 ra???
  • gregtom6
    #132
    Üdv. Van már fejlemény XBOX emulátor kapcsán? Csak azért, mert lám a PS2-hör rég van működő emulátor, véletlenül PS2-m is van. De XBOX-om nincs(sima), nem is akarok, de van pár játék, amit kipróbálnék(régebbiek).

    Szóval biztos, h nincs még mindig működő xbox emulátor, vagy csak rámondjátok?
    (engem az a 2 legutolsó Oddworld játék érdekelne)NE gyertek nekem azzal, h azok úgyis szarok stb...
  • gabe paul logan
    #131
    a konzolnak filingje van és a pc-nek is vita lezárva
  • Zozo76
    #130
    Akkor mi a fenet keresel a konzolos reszlegben? At lehet menni a PCs kockak koze aztan kesz. Amugy akarmilyen hihetettlen, en 1992-ota PCs voltam, de mar vagy 5 eve nem jatszom PCn. Imadom az FPSt es akarmilyen hihetettlen, konzolon.
  • Kisem
    #129
    Én csak azt nem értem, hogy a konzolosok nagy részének miért van olyan nagy pofája...
    "a konzolnak fílingje van"-.-
    Na ne mondd bazd+!... autós gamenél lehet, de egy fps sose lesz olyan "fílinges, mint Pc-n...
    Mellesleg van egy 360asom.. de SZAAAAAAAAAAAAAARRRRRRRRRRRRRRRRRR!
    (Szal röviden: a sok nagyszájú konzolos visszavehet)
  • rudymester
    #128
    Szerintem egyenlőre nem kivitelezhető. Addig rendben, hogy egy Pentium III. proci a lelke, de azért pár dologban biztosan eltér a hagyományos pc architechtúrától. Egyébként is tök felesleges emulátorral szenvedni, amikor egy gép kerül 15-20 ezer forintba és még media centerként is üzemeltethető.
  • Akey
    #127
    Ha volt is rá értelmes exkluzív cím, az végül megjelent PC-re is.
  • lac556
    #126
    érdekelne a véleményetek hogy miért nincs xbox emulator?
    elvileg a hardware hasonlo csak a szoftv kül. nem?
  • tóthjózsef
    #125
    Nincs Működő xbox emulátor 1 -2 dvd tbelehet olvastatni de semmi több
  • gabe paul logan
    #124
    mit takar hogy "csak a sima"?
  • Tinman #123


    Alakul ez... de ez még csak a sima XBox emu
  • schrank
    #122
    még várjál 5-6 évet
  • Forseti
    #121
    Gondolom még mindig nincs semmmi előrehaladás...
  • PoisonChihuahua
    #120
  • Neogan
    #119
    nem
  • miki10
    #118
    valaki nem tud valami xbox 360 emulatort amivel egy xbox os játékkal tudok játszani PC-n?
  • Darth Razor
    #117
    Nem-e tudunk. Nincs működő. Vegyél boxot.
  • bajiszityu2
    #116
    nem-e tud valaki eyg jó xbox emulatot és leírását
  • amdrula
    #115
    1. nem fog menni
    2. 360-as változat is a kukába való, nem hogy az original xboxos.
  • S8DJ
    #114
    ne a pc-n emulatorozz
  • S8DJ
    #113
    vedd meg szépen a xboxot és azzal játszál
  • pjunc
    #112
    hello tudna valaki segíteni abban hogy sima xbox ra leszedtem a far cry instinct-et és hogy tudnék vele pc-n játszani mert van 1-2 xbox emu progim de nemértem mit kellene csinálni
  • gabe paul logan
    #111
    (most olvasom hogy mekkora hülyeséget írtam , mármint pcére xbox emu nincs, ami vinné a shenmuet?)