40
Mix\'s , Live Mix\'s from DJ\'s
  • MiD
    #40
    Sziasztok! Nem tudja valaki megmondani hogy a DJ NAVAY (live) mix3-nak mi az első száma? Sehol nem találtam tracklistet:S
  • VonX
    #39
    Ingyenesen letölthető promo mix:

    DJ MIKK - "Twisted & Brainfire July Promo Mix" (July 2007)

    01 Mikk & Square - Stronger Than Before (Mikk Remix)
    02 Impact, Digital Anarchy & Tommy Gunn - Dancing With An Angel (Mikk Remix)
    03 Mikk & Square - Never Let Me Go (Mikk Remix)
    04 Mikk - Forever Shining
    05 Statik - I Got A Feeling (Mikk & The Doctor Remix)
    06 Mikk - Nothin' Lasts Forever
    07 N-Trance - Set You Free (Mikk Remix)
    08 Zero Control - Over Now (Mikk Remix)
    09 Mikk - Torn 2 Pieces
    10 CLSM feat. Lisa Abbot - Timebomb (Mikk Remix)
    11 Breeze & Styles - Your My Angel (Mikk Remix)
    12 Mikk feat. Ellie Jay - Sensation

    http://www.twistedandbrainfire.com/audio.htm#mikk

    Ha tetszett a stílus, akkor check: www.rave.hu
  • eviketutics
    #38
    Nem tud valaki hernan cattaneo-ról mixeket?Hol lehetne letölteni-jó hosszó számokat?Nagyon kéne!
  • eviketutics
    #37
    Hali!Mindenkinek!!!
  • Blasta
    #36
    Megvan már, ne fáradjatok :-)
  • Blasta
    #35
    Szasztok!
    Segítség kéne!

    Innen felvettem a RONI SIZE LABEL MIX nevű mixet, de sajna nincs hozzá tracklist!

    Ha valaki tudna segíteni, hogy megtudjam a mixben játszott dalok címeit, nagyon megköszönném!
  • CSOCSO
    #33
    hát attók füg mennyire uj kel a legujabb is töb éves....egy két napon belül eglesz a cím..most hrtelen emtudom
  • CSOCSO
    #30
    sajna nemtok ilyenről... ezt max ugy oldhatod meg hogy szétszedet pl sound forge val és a többit már tudod te is
  • savafan
    #29
    Hali Mindenkinek!

    Látom vannak itt sokat tudók. Tőlük kellene egy kis segítség, egyben leszedett mp3 mixeket lehet-e valamilyen programmal "track-esíteni"? Vagyis, hogy a mix jellege megmaradjon de asztali DVD-mp3 lejátszóval is bele lehessen tekerni és keresni.
    Segítségeteket előre is köszönöm!

    Savafan
  • Ronie
    #28
    Sziasztok!
    Nemsokára új oldal indul. A téma: Mp3 keverés, saját mixek, programok (persze crack-kel).
    cím: http://free.x3.hu/come2mix/
    Ha valaki segíteni szeretne azt is szívesen vesszük :)
    Nézzetek majd rá!

    Ronie
  • Mp3Pintyo
    #27
    Soundtrack - Swordfish (Kardhal) zenej, nagyon tuto, pl Paul Oakenfold, Christopher Young, Planet Perfecto, stb...
    Itt a link jol:
    Mp3Portal
  • CSOCSO
    #26
    képzeld én voltam akkora segg hogy rendeltem től 6 gigányi zenét..nah mit szolsz hozzá?? és tudod mennyibe fáj ez nekem??? kb 1500 ft-mbe!!! mivel 4 en összerakjuk a pézt és mindenkinek meglesz a szarja..ennyi... csá..amugy sdn em van és leszopnád magad ha megtudnád hogy valyon miért fogyott el seperc alatt 50 db irható cd-m...és az mp3 ak a gépemen vannak nincs kiirva 10 cd re vagy 20 ra...
  • Jezuska
    #24
    Öreg ne reklámozd már itt magad! Azt gondolod hogy valaki fog tölled zenéket rendelni?! Ezeket a zeneket barki letöltheti magának egy file megoszto programmal és egy fillérbe sem kerül. Ez az egesz nem errol szol itt ingyen cserelgetnek az emberek zenet vagy linkeket osztanak meg egymassal nem pedig pénzért. DUGD FEL A SEGGEDBE A SZAROS LISTÁDAT !!!! de ne itt hirdetgesedd
  • CSOCSO
    #22
    én meg nemkezdek el olyan dj ktöl tölteni akit nem isemrek jo pár dj ismerösöm van akinek van zenéje pl neten itt van Dj Boo egy mixje van meg töle egy csomo mixje van de ami nekem van bazeg olyan lodobogás van benne hogy jujj..tudod egy tvr is jo auto sportos alig ismert de inkább egy lamborghini vagy ferrári:)amugy van benne valami amit mondasz...mert nem hülyeség...
  • CSOCSO
    #20
    nézzük csak:
    Judge Jules
    Paul Oakenfold
    Pete Tong
    Paul Van Dyk
    Tall Paul
    Timo Maas
    Jhon Digweed
    Seb Fontain
    Sasha
    Blank & Jones
    Paul van dyk
    Dj Tiesto
    Darren Emerson
    deep dish
    fatboy slim
    max graham
    nick warren
    ...........................
  • CSOCSO
    #19
    dzsézi ik ezek a névtelen gecik? nézzél már rák kik a legjob dj-k!! sasha, carl cox, judje jules meg hasonlok ök benne vanak a top DJ-kben!!gary d azé ismerős
  • CSOCSO
    #16
    Chris Liebing - Live @ Castle (08-17-01)
    Chris Liebing - Time Warp (29-09-01)
    Chris Liebing - Gazometer Viena stb stb stb erre gondolsz? mind fent van a win x en ahogy már mondtam a winmx a legbestebb napster klon!
    www.winmx.com
    247 Chris Liebing -et találtam
  • CSOCSO
    #14
    winmx progival szedem le az első cd megvan a másodikből 30 perec sajna szar a net kapcsolatm mostanság!.....mexakadt a net ha otthagyom tölteni..de mé? amugy jo de nem a legjobb
  • RichField
    #13
    Én még hozzátenném DJ Tiëstot, Ferry Corstent, és Cor Fijnemant is :)
  • RichField
    #12
    www.tranceaddict.comon fenn van
  • CSOCSO
    #10
    a live nemolyan régi fél éves vagy mennyi.. amugy meg jo száokvannak rajta és a kintikonti is most ment a 1groove-n!! most töltöm a politics of dancingot!!
  • CSOCSO
    #6
    állat oldal!!köszike!!!
    hja töltsd le a Judge Julestől a Liva at Qontact ot!!:!!király
  • CSOCSO
    #3
    a winmx az nagyon cool de ha oddal kell akkor...
    http://fp.prekie.plus.com/
    http://www.globalunderground.co.uk/ itt csak cimeket találsz elvileg
  • CSOCSO
    #1
    CSummi all!!!!nemtom hány trance buzi és house buzi van itt de én vagyok az egyik:) van pár mixem bár feltenni sehova nem fogom ( ISDN) de adok pár tippet hoygha van winmx etek vagy valami jo kis porgi ( a www.winmx.com ot ajánlom)
    Szal ha szereted a trance zenét vagy jo kis technot ezektől a dj-ktől tölts le mixeket:
    Judge Jules
    Paul Oakenfold
    Pete Tong
    Paul Van Dyk
    Tall Paul
    Timo Maas
    Jhon Digweed
    Seb Fontain
    Sasha
    Blank & Jones
    keressetek rá ezekre a szavakra:
    Creamfields
    Live
    Kontor
    Ministry of Sound
    Essential Mix
    más hirtelen nem jut az eszembe......