7610


gamecube.lap.hu






WAREZ = azonnali BAN!

  • Tex Murphy
    #7450
    Twilight Princess nem érdekel? Jatekaim.hu-n van/volt tegnap eladó.
  • qper
    #7449
    Az ideg megöl, tegnap tették fel a Twin Snakes hirdetést azonnal meg is vették. Pont tegnap nem néztem fel a hardverapróra. :(
  • qper
    #7448
    úúú, köszi, márt írtam is neki levelet :)
  • qper
    #7447
    megvenném a Twin Snakest, csak nem tudom melyik oldal az a ph
  • adam first
    #7446
    Na srácok, ha esetleg érdekel valakit:
    Resident Evil Remake-5000Ft
    Starfox Adventures-3500Ft
    Angol nyelvűek, tok, kisfüzet, lemezek makulátlan, gyönyörű állapotúak. PAL-os, legelső kiadásúak, gyűjteményből valók.
    Érd.: PÜ
  • Tex Murphy
    #7445
    A neve alapján lehet, hogy igazad van....
    A Ph-n meg Twin Snakes-t árulnak, ha érdekel valakit.
  • Tomek83
    #7444
    Nem kötekedésből,de azt hiszem,hogy azt egy csajszi árulja:)
  • Tex Murphy
    #7443
    Twilight Princess. Ez lemaradt....
  • Tex Murphy
    #7442
    Jatekaim.hu-n van egy eladó 8000 Ft-ért.
    Budapest a fazon, ma tette fel...
  • Tomek83
    #7441
    Még nyáron szereztem be a RE4et és a PaperMariot,de csak pár órát játszottam velük,most viszont neki állok,hogy végig is játsszam őket.

    Nem olyan rég valahol a neten ráakadtam az Alien Hominid nevű játékra,ami egész jópofának tűnik és jó pontokat is kapott,azt kellene még beszerezni,de szerintem csak USAban jött ki,szóval backup lesz majd:)
  • Dj Siegfried
    #7440
    Régóta szemezek az eternal Darkness-szel. Most már rajta van a listámon!
  • Dj Siegfried
    #7439
    Ma érkezett amcsiból a Chaos Field-em. Azelőtt meg a Paper Mario-m.
    Komoly cuccok!
  • adam first
    #7438
    Tévedés a legepicebb Lovecraft horror játék a Call of Cthulhu - Dark Corners of the Earth. Utánna a második legjobb horror game a kis kockára Resi Remake.
    Silicon Knights legjobb munkája egyébként az MGS: Twin Snakes, de hát ugye az meg nem önálló ötlet, hanem Konami co-production. Eternal Draknessen mindig is gondolkodtam, de ahhoz meg kéne egy magyar felirat csak, hogy mindent értsek. De GC-n sajnos ez nem megoldható. :-(
  • Anubys
    #7437
    Warning: Gagyi grafika-riadó. Sajnos N64-re kezdték anno fejleszteni, és nem sokat dobtak a poligongrafikán, csak a textúrákon. Ha ezon túlteszed magad, akkor legfelejhetetlenebb, legjobb és legepicebb, és leghangulatosabb Lovecraft/Poe-féle horrorjáték.
  • qper
    #7436
    na akkor ezt be kell szereznem. valahogy kimaradt az életemből eddig (mint sok más GC cím)
  • Anubys
    #7435
    Eternal Darkness, kb. 8x végigjátszásban vagyok, továbbra is zseniális... :)
  • rambocsiga
    #7434
    A 3 éves lányommal kezdtem el tolni az Animal Crossingot. Instant hit :)
  • qper
    #7433
    Zelda Wind Waker

    Következne a Twilight Princess de síkideg vagyok, mert elhappoltak előlem egy 8000 Ft-os példányt :S

    Ugyanígy jártam a Resi 4-el és a Twin Snakes-el is.

    HA a WW-t sokadszorra is kipörgettem, pihen egy kicsit a GC amíg nem találok valami jó progit ocóér'.
  • Dj Siegfried
    #7432
    pangás....

    ki mivel játszik mostanság?
  • #7431
    Eladó:

    Resident Evil 4 edition gamecube gép minden tartozékával dobozában 25.000 ft-ért!

    Minden tartozékéval + gyári memóriakártyával és gyári rgb kábellel! A Resident Evil 4 játék is benne van a dobozban a limited edition disc-kel együtt természetesen. Csak azért vettem (újonnan), hogy ezt a játékot lejátszam vele, utána visszacsomagoltam és azóta a polcon áll. Még a kis zacskók is benne vannak a dobozban...
  • rumkola
    #7430
    LOL tényleg van Wii verzió.
  • rumkola
    #7429
    WII-re nincs Zero, amit találtál a NGC játék....
  • Tomek83
    #7428
    Azt írd be a vaterába,hogy Resident Evil 0 és akkor lesz egy GC találat.
  • hitman090
    #7427
    Köszi igen találtam a játékaim.hu-n de zero az nemvolt a vaterán gc re csak wii-re.de azért kösz 1 megvan márcsak a zero kell:D
    RESIDENT EVIL ZERO-t vennék GC-re
  • Tomek83
    #7426
    Vaterán van Zero, a jatekaim.hu oldalon pedig RE, bár nem tudom,hogy pont ezt a részt keresed-e.
  • hitman090
    #7425
    Sziasztok!

    Megszeretném venni GC-re az alábbi 2 játékot.

    [b]Resident Evil 0(zero)
    Resident Evil 1(Remake)[b/]

    Légy szíves ha tudtok segítsetek(linkeljetek oldalt ahol megtudom venni vagy akár kéz alól is megveszem ha a játék jó állapotban van.)
    budapestiek előnyben :D .(árban megegyezünk ,írj pm-ben)
  • Dj Siegfried
    #7424
    Meg is rendeltem, nagyon hasznos dolog az az élő chat ablak :)
    köszönöm Tex!!!!!!!!
  • Dj Siegfried
    #7423
    1000 hála! Nagyon köszönöm!
  • Tex Murphy
    #7422
    Gamepark-ban van, cseréld el velük....
  • Dj Siegfried
    #7421
    NTSC Tales of Symphonia elcserélhető (hibátlan, karcmentes)
    ami érdekel: Conker's Bad Fur Day N64
    [email protected]
  • rumkola
    #7420
    megoldottam! tegnap addig nyomtam resit míg lemezcserét nem kért, a csatlakozó lehúzása majd visszadugása tökéletesen működik



    ha viszont tényleg adnál egyet azt köszönve elfogadom, és beépítem
  • xAttilax
    #7419
    lehet, hogy tudok neked adni egy ilyet ha kell
  • rumkola
    #7418
    úgy néz ki megoldottam -kopp-kopp-kopp
    van a panelon egy 3pines érzékelő, ha azt lehúzom akkor úgy érzékeli mintha felnyitnám és leállítja a lemez pörgetését, ha utána visszadugom és nyomok egy gombot a kontrolleren újra felpörgeti a lemezt

    remélem élesben is jó lesz, nem jutottam el resi-vel még a lemezcserés részhez
    :D
  • rumkola
    #7417
    semmi rommá van törve és a rugószerű pöckök is hiányoznak :S
    valahogy csak rövidre lehet zárni a panelon a forrasztásokat, de hiába próbálgattam, nem sikerült
    ez kellene nekem:
    klikk
  • Dj Siegfried
    #7416
    igen úgy műxik a lemezes érzékelés...de semmi csonk nem maradt amire ragasztani tudnál?
  • rumkola
    #7415
    ma nézegettem, totál le van törve
    le is szereltem azt a kis panelt, de nem tudom megcsinálni
    az a kérdés, hogy mit kellene rövidrezárnom a panelen, hogy a 2 lemezes játékok működjenek....

    ugye 2 lemezesnél azt kell érzékelnie a gépnek, hogy kinyitom és újra lecsukom???
  • Dj Siegfried
    #7414
    szerintem lehet vmit odaragsztani, próbáld meg
  • rumkola
    #7413
    Üdv!
    Mi van akkor ha a moddolt GC-nek le van törve a fedél nyitó érzékelője? 2 lemezes játéknál mi lesz ilyenkor, zopacs? Lehet valamit buherkodni vele?
  • rumkola
    #7412
    Üdv!
    chippelt vagy softmodos GC-t keresek, privizzen akinek lenne eladó
    köszi
  • dz99
    #7411
    az ár irányár! :)