7610


gamecube.lap.hu






WAREZ = azonnali BAN!

  • TidusX
    #7490
    Valaki nem tudja a Gamecube-ot ki lehet chippeltetni?
  • Fidolorous
    #7489
    Köszönöm de valahogy a Marios címek engem már ránézésre is hidegen hagynak valamiért :)

    A Resident Remake viszont valami elképesztően A kategóriás cím, ugyan még nem vittem végig de már most látom hogy ezért játékért már értelme volt beruházni a konzolra. (bár Wii, a HD támogatás mellett jobb lett volna..)
  • rumkola
    #7488
    mario tennis, mario foci, mario golf, soul blade
  • Dj Siegfried
    #7487
    Mario party, Wario Ware, Mario Kart, Donkey Konga Bongoval.
  • Fidolorous
    #7486
    srácok van valami igazán jó multis cím a gépre amit nem érdemes kihagyni ?
  • SeanT
    #7485
    IceCube tető értelmes áron merre található?akár használtan!nem tud valaki?
  • papaipafi
    #7484
    Köszi, azóta kaptam.
  • dickhead
    #7483
    Szia.

    Nekem van Gba-Gc link kábelem.
    1000 forintért a tied.
  • Tex Murphy
    #7482
    Mondjuk én 1500-ért vettem itt az sg-n bontatlanul, NTSC. De az szerencse volt:-).
    Sok sikert a full angolhoz:-)
  • papaipafi
    #7481
    Gba és Gamecube közzé link kábelt keresek. Ha valakinek van, vagy tud olyan üzletet ahol kapok segítsen, sehol sem találtam.
  • mckayals
    #7480
    Irritál majd minden ami német (no a sör és az autók nem )Kivárok egy teljes angol nyelvűt,nem létfontosságú a beszerzése.A Zelda TP-t és a WW limited Editiont vettem majd ennyiért(a kettőt).Nekem sok az a 8e ft.
  • Tex Murphy
    #7479
    A játék angol, ez a lényeg....
    Amúgy nem rossz, csak a vége felé nagyon idegesítő.
    Olcsóbb nem lesz, szerintem megvehető.
  • mckayals
    #7478
    Sok érte német papírokkal a 8e.Vittem volna azonnal ha angol nyelvű,írtam is neki :)
  • Tex Murphy
    #7477
    Paper Mario a Vatera-n!
  • mckayals
    #7476
    Nem tudsz 1-2 ezerért 1 Paper Mario-t ?
  • Old PS Fanboy
    #7475
    1000-2000-ért lehet Eredeti cuccost venni a gépre.
  • Old PS Fanboy
    #7474
    http://www.motoko.b13.hu
  • dickhead
    #7473
    Eladó Final Fantasy CC,Zelda Windwaker és Resident Evil 4 játékok.
    Együtt 10000 ft.
    Mind angol nyelvű.
  • mckayals
    #7472
    Van 1 eladó Pokemon Colosseum dupla lemezes(+Pokemon box rubin&saphire)játékom eladó.3000ft.És bár nem ide tartozik van néhány (maradék)címem,kiegem(joy,memo) Dreamcast-ra,dobozos játékokGB Advance-ra
  • SeanT
    #7471
    Sziasztok!
    most tettem szert egy chippelt GC-re!szeretnék hozzá játékot írni,de nem találtam egyszerű és teljes leírást sehol!megtenné nekem valaki,aki ért ehhez hogy milyen lemezre,milyen programmal érdemes?és hogy sima adatként vagy miként kell egyáltalán felírni!köszönöm előre is!
  • Biriboy
    #7470
    Csippelt GC eladó! 2 memóriakártya, 1 irányító, kábelek, 50 backup játékkal! Ajándékba adok mellé egy másik GC-t ami nem csippelt, de alkatrésznek ( esetleg normál GC-nek ) használható.
    A lényeg: nagylemezes teteje van a konzolnak így normál dvd-vel lehet nyomulni!!!!!

    Ár: megeggyezés szerint.
  • Tex Murphy
    #7469
    Metal Gear Solid: The Twin Snakes (2 lemezes!)
    Joeystation-nél. Ha érdekel valakit....
  • dickhead
    #7468
    Mario Smash Football eladó.
    Ár: 3000 ft.
  • dickhead
    #7467
    Eladó Resident Evil:Code Veronica X gamecube játék.

    Ár: 5000 ft
  • rnd
    #7466
    Tehát:
    Wave Race Blue Storm (német tokkal, gyári fóliás) - 3500 Ft
    Vexx (spanyol tokkal, gyári fóliás) - 3500 Ft
    Donkey Konga (angol tokkal, gyári fóliás) - 5000 Ft
    PSO 3 C.A.R.D Revo (francia tokkal, használt de kódjai megvannak, szerverek nincsenek) - 3000 Ft
    Doshin the Giant (német tokkal, gyári fóliás) - 4500 Ft

    Ahol német/spanyol a tok, ott a leírás is gondolom azonos nyelven van, de a játékok - mint a legtöbb EU kiadásnál 5-6 nyelven futnak. Ha megtúrom kicsit még a kupacot fogok találni játékokat, most hirtelen ennyi. Alkudozni lehet, főleg ha valakinek 2+ játék kell.
  • adam first
    #7465
    Nos, ha esetleg valakit érdekelne:
    Metal Gear Solid: The Twin Snakes-8000Ft
    Resident Evil Remake-5000Ft
    Starfox Adventures-3500Ft
    Gyári, fóliás, bontatlan GC Joy Hosszabbító kábel-1500Ft.
    Mindegyik játék, legelső kiadású, tok, kisfüzetek makulátlan gyönyörű állapotúak. Az árak fixek, a játékokat nem jegelem senkinek sem (értsd ideiglesen nem hirdetem a terméket, félre rakom, közben meg jönnek az ígérgetések, még tartsam két hétig a játékot,majd jövő hónapban kifizetik, így jártam az MGS-el is). Kérésre nagyon szívesen küldök képet a játékokról.
    Érdeklődni: PÜ
  • Dj Siegfried
    #7464
    okay, várjuk az árlistát! :)
  • rnd
    #7463
    Amennyire emléxem Doshin, Vexx, Waverace, PSO3 van. Hétvégén megyek haza, akkor tudok pontos listát adni és persze be is árazom majd őket jól. ;-)
  • qper
    #7462
    Hardwareaprón csaptam le rá.
  • Tex Murphy
    #7461
    Zelda Four Swords, Resident 2 van? De más is érdekelhet. Irj címeket árral. Privátban is OK.
  • Dj Siegfried
    #7460
    persze! :)
  • rnd
    #7459
    Nekem van még egy marék játékom amitől megválnék - ráadásul pár fóliás is. Most hirtelen a Vexx ugrik be, meg talán a Doshin. Ha otthon járok meg tudom nézni mik vannak, ha érdekel valakit...
  • Dj Siegfried
    #7458
    Príma! Szépek az NTSc borítók, főleg a resi kettőé!
  • Tomek83
    #7457
    Szerintem a hardveraprón vette,ott árult valaki Resiket meg LM-t is.

    Én már hónapok óta próbálok Wavebird-öt beszerezni,nincs valakinek egész véletlen eladó sorban? Vagy tudna olyan helyet itthon,ahonnan tudnék venni egyet?
  • Tex Murphy
    #7456
    Irigyellek a Resident 2 miatt:-) Honnan szerezted?
  • qper
    #7455
    MA gazdagodott gyűjteményem a Resident Evil sorozat 1. 2. 3. részével (ebből a 2. rész celós még)m illetve egy Luigi's Mansion-nel.

    Az egész pakkhoz 11500-ért hozzájutottam, üröm az örömben, hogy az adás-vétel után néztem csak meg hogy NTSC-sek a Resik, a most megrendelt Freeloader meg csak péntekre ér ide, szóval két napig még pihennek a polcon a progik :(
  • Dj Siegfried
    #7454
    GRAT!
  • qper
    #7453
    Ma estétől a Twilight Princess újra gyűjteményem egyik ékes darabját képezi :)
  • Dj Siegfried
    #7452
    Megérkezett az NTSCJ Donkey KOng Jungle Beat-em. Oly kicsi a játék tokja, kb fele akkora mint gey PAL vagy NTSC játék. Nagyon tetszik. Igazi retro hangulat!
  • qper
    #7451
    Dehogynem, köszi hogy szóltál, holnap megyek érte :)