899
Age of Mithology
  • tbundy
    #359
    akkor passzolom...
    nekem elég volt ezt bemásolni, és jó volt.
  • FrezeR
    #358
    bocsi megnéztem leszedtem köszi, viszont nem müködik:(
  • tbundy
    #357
    levelet nem olvasol?
  • aiguo
    #356
    AoM
    CDkey:
    P3HM4-WDM27-662XW-9BPTV-CFVMQ
  • FrezeR
    #355
    felteszem ujra a kérdést:) bocsi de tényleg zavar hogy nincs egy árva betüm sem! szóval miért nem megy a csiszi oldala?? tud e valaki olyan fonts mappát adni nekem amitől tutira mennek a betük a rip verzióban!?
    köszi
  • Pintyőke
    #354
    Megvan, koszi, mar nem kell. :)
  • FrezeR
    #353
    a csiszi oldalának biztos hogy az a cime? mert nem jön be...
  • Pintyőke
    #352
    Tud valaki mondani AOM-hoz cdkey-t ami mukodik is? Ami a CloneCD-s verziohoz van, az nem jo, nem fogadja el. :(
  • [18th RCT]zabur
    #351
    Na mostmár igen, tényleg jó ahogy irtam!
  • [18th RCT]zabur
    #350
    Rövidebben:

    "1. First go online
    2. Give your network-card a fixed IP, for example:
    192.168.0.1 and a sub like 255.255.255.0
    3. Start AoM - > host a game (now you can see a wrong IP - not the IP from the provider, but the one above - at the top of the screen)
    4. go back to the desktop with Alt+Tab
    5. now change the IP settings of your network-card to "automatic choice of IP"
    6. return to AoM and close AoM
    7. restart AoM, host a game -> now you will see the correct IP on the top of the screen"

    Elvileg működik... csak nekem nem :)
  • rusland
    #349
    wizy a cossacks amit te keresel :)
  • FrezeR
    #348
    nem jön be az a csiszi oldala
  • I.C.ram
    #347
    Ittvan megoldás az ip alaú játékhoz, de nem teszteltem még, és szerintem a LAN-ra vonatkozik, bár egy próbát megér.

    A possible solution to the AoM Direct-IP fiacso! A trust me: this is real bollacks on the part of Ensemble!

    Linksys told me to do the following which should resolve the Router/Switch connection probs..

    A) Assigning a static IP on a computer: On your computer's desktop, click on the "Start" button, go up to "Settings", then "Control Panel". Find the "Network" control panel and double click. Click on the "IP Address" tab and then click on "Specify an IP address". Any address that has the "192.168.1" beginning and ends in any digit between 2-99 is fine (For example: "192.168.1.2" or "192.168.1.3"). Choose your IP Address and type it in the "IP Address" slot. Note: Each computer on your network needs a different IP address, never assign the same IP address to any two computers on your network.

    B. Assigning the Subnet Mask: The Subnet Mask will always be 255.255.255.0 as seen below. If it is not typed in by default, make sure to type it in the appropriate slot.

    C. GATEWAY: Click on the "Gateway" tab. You want to make the router your Gateway, so type in the address for the Gateway as "192.168.1.1" and click "Add".

    D. DNS: When you forward the ports you need to put all the DNS numbers that you ISP gave you into the DNS server search order, pressing ADD after each one of them. You will not me able to get onto a web page with out this info.

    Then enable MTU setting in the filter page of the router's web-based utility. This is done when you're having problems in web browsing, downloading, email sending/receiving and FTP. Try to assigned values such as 1382, 1400, 1450, or 1492 and see which is the most stable connections.
  • Guriga
    #345
    XJJO 25HB IZKX 72D2
  • magus
    #344
    rakd fel ujra az egeszet. ha ez nem segit(nekem segitett) akkor csiszi.trefort.net/aom/fonts
  • tbundy
    #343
    leveled érkezett :)
  • FrezeR
    #342
    na valaki? hm?
  • I.C.ram
    #340
    LAN=IP ALAPÚ, szóbal elvileg mennie kéne.
  • I.C.ram
    #339
    Gáz, hogy nem megy. :((((
  • FrezeR
    #338
    valaki segitsen ki egy használható fonts mappával mert még mindig nincsenek betüim a gombokon!
    Köszi
  • [18th RCT]zabur
    #337
    "When asked for CD Key enter anything:
    Single and Lan work :)"

    Szal még az IP se megy.
  • [18th RCT]zabur
    #336
    Most próbáljuk de nekünk sem megy
  • magus
    #333
    most is vannak cheaterek. nagyon sok. egyszeruen a tökéletes massziv huntimat kivédi grunttal. no comment...

    amugy ic.ram multi ugyben ircen nezz el ide:#aom.hu . itt amr a betaval is nyomultak, és van leiras hjogy lanon belül hogy lehet, szoval itt vannak akik multiznak
  • G. Joe
    #332
    Müxik ez multiban?
  • rusland
    #331
    igen ugy hivjak American Conquest
    belehet menni az osszes hazba szebb grafko
    az agyuk nem uresek hanem eberek mukodtetik
    rpg jellegu emberfejlesztes
    demojat lelehet tolteni itt:
    http://www.gsc-game.com/_exlink.php?link=http://gamesweb.com/pc/downloads/demos/detail.php?item_id=28015
  • rusland
    #329
    cossacks 2 info
    Azt hittétek, hogy a Cossacks - European Wars után mindennek vége? Tévedtetek! A Cossacks -Napoleonic Wars révén megerõsödve tér vissza az elmúlt évek egyik legsikeresebb stratégiai játéka a valós idejû játékok csataterére:
    Találkozz Bonaparte Napóleonnal, Franciaország császárával és talán az európai történelem legzseniálisabb stratégájával!
    Ez a méltó folytatás kombinálja a Cossacks - European Wars és a Cossacks -The Art of War erényeit a harmadik dimenzió elõnyeivel!
    Csatázz a 10 nagy európai nemzet egyikének az oldalán és írd újra Európa történelmét 6 izgalmas kampányban.
    Éld át a saját magad Waterloo-ját - vagy hagyd el dicsõségesen a csatateret!

    A Cossacks II valószínû megjelenése 2003 vége. A játékot a CDV Software Entertainment AG adja ki világszerte (kivéve a volt SZU államait).


    Tulajdonságok:
    Történelmi 3D valós idejû stratégiai játék
    Európai konfliktusok szimulációja a XVI. és a XIX. sz. közötti idõbõl,
    különös tekintettel a Napóleoni Háborúkra
    Max. 32.000 egység
    10 európai nemzet 80 fejlesztéssel
    100 különbözõ egység és 160 épülettípus
    6 kampány összesen 60 küldetéssel
    12 egyjátékos küldetés
    10 szimulált történelmi csata
    Történelmi csata már az egyjátékos módban is
    Hatalmas formációk és taktikai csatarendek
    A 3D fizikai motor garantálja a realisztikus röppályát mindenféle lövedékfajtánál
    Kiterjedt diplomáciai rendszer
    Multiplayer játék helyi hálózaton vagy Interneten keresztül: deathmatch,
    történelmi csata és európai hódítás módok


    szoval 2003 ev vegeig varhatunk
  • rusland
    #328
    igen ez a cossacks 2ik resze lesz ami a napoleoni haborukrol szol
    az eddig 8000 megfoghato egyseg helyett 32ezer
    3d-s jatek forgathato kamera
    es film is lesz hozza tudod mint az RA2ben
    rohadt tapasztalt szineszekkel
    amugy olvashatsz infot rola itt www.cossacks.hu
  • rutilus
    #325
    még mindig nem tudja senki miért nincs zeném játék közben? :-((( az oprendszer WinXP. volt már m-ásnak is ilyen gondja?
  • rusland
    #324
    cossacks nagyon egyedi
    es a cossacks 2 3d-s forgathato nezet lesz max 32ezer megfohato egyseg egyszerre
    beszaras lesz
    amugy nem orosz hanem ukran de sok kulonbseget nem tesznek a ket nep kozott
  • rusland
    #318
    cossacks sokkal jobb
  • [18th RCT]zabur
    #316
    3-an? Bár nem lesz egyszerű....
  • G. Joe
    #315
    Nem kell hisztizni, nekem tetszik, ha neked nem, akkor ne erölködj vele, nem kötelező játszani vele. Van elég játék a piacon.
  • RangeR
    #313
    Szóval ez csak gyenge követője az Age of Kings-Conquerors-nak,de a Warcrfat3-nak nemhogy nem lehet a vetélytársa,hanem kérdéses,hogy megfér-e mellette!?!
  • RangeR
    #312
    Legocsmányabb Theseus hős kinézete! Vagyis alul a tulajdonságainál a portréja.Majdnem okádtam,mikor megláttam,mi van oda rajzolva.Mint egy hányadék! Ezen a kis motívumon már a hangulat harmada elbukott.Inkább nézegetem a Demonhunter és a Blademaster portréját. Ez csak a leggyengébb példa volt.
  • RangeR
    #311
    Na ez azért dúrvaa! Ez a játék elmegy szódával,de a hangulata a War3-nak a bokája alatt kullog,és sem az elején sem a végén nem fog a térdéig felérni! Akinek nincs ideje mindkettőre és ezt választja a War3 helyett,na az-az,aki meg is érdemli!
  • G. Joe
    #310
    ok bár még csak 10 percet játszottam vele nagyon tetszik
    ööö izé, snipert még nem találtam benne :)
  • I.C.ram
    #309
    Kéne nyomni multiban. :)
  • I.C.ram
    #308
    A későbbi pályákon szinte már mindenhol egy megkezdett bázis van.
  • G. Joe
    #307
    nekem nagyon tetszik a game
  • magus
    #306
    remelem azert nem kell minden palya elejen ujra kezdnem mindent