899
Age of Mithology
  • hen-tes
    #197
    nem biztos , de lehet hogy nem vagy rendszergazda ?
  • G. Joe
    #195
    nálam xp alatt minden hozzányúlás nélkül tkéletesen megy . hang kép stb...
  • Tapion
    #193
    És hogy lehet Kékkel irni ide pl leírom:
    Anime csupa kékkel és kattintható az hogy lehet?
  • Tapion
    #191
    húha :-) kicsit hosszúkás lett
  • Tapion
    #190
    kössz
  • Braveheart
    #185
    ugye vmilyen rip vagy iso van meg neked? és milyen a videovasad?
  • tbundy
    #184
    a game szép, de nincs betű nekem se a menüben, az említett M$ dolgok felinstalálása után sem...
  • Braveheart
    #183
    szerintem is drivert kéne cserélni, a 40.41-est én is letöröltem, mert bugzott
  • G. Joe
    #182
    azonnal cserélj detonátor drivert! a létező legrosszabatt használod! 40.71 vagy 40.72 ezeket rakd fel vmelyiket
  • Sephi
    #178
    Szoval a hang problema az csak XP allat van hmm?
  • hen-tes
    #177
    hmm
    mijen proci kéne neki min ?
  • hen-tes
    #172
    cel 600mhz 256mb ram
    gef 4 mx 440 64mb ram
    ezzen menne a game ?
  • Tom_Corleone
    #170
    arra hogy nincs betü a játékban
  • Braveheart
    #169
    mire
  • Braveheart
    #166
    nekem tetszik a játék, de multiban is szívesen kipróbálnám
  • adamadam
    #160
    aiguo: de hát akkor az intro sem menne ha ez lenne a bajforrás. vagy nem?;de azért majd megpróbálom.
  • aiguo
    #158
    Driverek frissitese?!
  • adamadam
    #157
    Hali, engem nem dob ki az intro után, hanem csak ott áll tiszta sötétségben a képernyő.Zene ugyan megy.Én is felraktam azt az msxmlenu.msi fájlt, de hiába.Valami megoldást nem tudtok?
  • Morpheus
    #156
    Kattints a nevedre. Utána Felhasználói infó, majd ott legalul lesz olyan, hogy Nick kép. Feltöltöd a kreált képet, és utána ott fog virítani, mint a miénk.:o)))
  • Tapion
    #155
  • Tapion
    #154
    hogy lkehet csinálni nick helyett ikont?
  • RangeR
    #153
    legjobb húzás eddig amit láttam,a Küklopsz harcmodor.Felkapja az ellenfelet,a lovasokat is lóval együtt,és elhajítja vagy 20m-re,hogy nyekken.Feltörli a mezőt a fazon!De néha csak simán agyonüti a bunkóval:))
  • Morpheus
    #152
    Köszi szépen az infót ezek szerint ez lesz a megoldás...
  • G. Joe
    #149
    Csak egy mondat a gameről! Fantasztikusan szép!
    Félelmetesn jo a hangulata!
  • FrezeR
    #148
    Xian: ha megkérlek beirnád ide a readme-ben található cimet mert nekem az nincs meg! köszi
  • Madmaxx
    #146
    jah djcom onnét már próbáltam de istennek sem jön le. Semmilyen megoldással. Ráadásul a lassú szó rá nem kifejezés.
  • djcom
    #144
    Nálam fenn van
    "itt"
  • Madmaxx
    #142
    Valaki akinek megvan még darabolva az iso segitsen ki egy flt-am2b.013as filevel. Csak ez a az egy kell. Vagy mondjatok vmi ftp-t ahol megvan. Köszi,
  • FrezeR
    #141
    Nem tudom nekem még mindig nem látszódik egy betü sem sehol a játékban pedig felraktam az a msx szart is 2 fajtát valakinek van ötlete?
  • Morpheus
    #140
    Hát tucat codec nem nagyon van. Ac3 + DivX5 meg az AllCodec nevü progi, de eddig nem volt ilyen gond. Azért ez már nagyon jó. Vagy játszom vagy filmet nézek...
  • RangeR
    #139
    Szóval úgy néz ki,hogy a tucat codec közül valamelyik felülír egy filet XP-ben,és azért nem szól a zene.Egyik srác vette a fáradságot,és újratelepítette az op.rendszert.Láss csodát,lett zene! Azt mondja,megéri,mert sokat dob a hangulaton! Én csak uninstalláltam minden ilyesmit a gépről,de az nem segített.Holnap felrakom az XP-t megint.
  • Morpheus
    #138
    Köszi a válaszokat. Kipróbáltam XP és ME alatt is. Egyik alatt sincs zene, csak a menü alatt. XP alatt viszont nem hiányolja a #134-esben említett progit...
  • [18th RCT]zabur
    #137
    XP, SBlive. Nem olyan rossz a zene...
  • Morpheus
    #136
    Király. Nekem se egy hiper szuper (MX 300), de ilyet még nem nagyon tapasztaltam. Hangok minden ok, csak a zenét nem játsza. No mindegy majd csak lesz valami...
  • aiguo
    #135
    Win98se
    szutyok integralt via hangkartya
  • Morpheus
    #134
    Látom nem jött megoldás a zene "problémára". No nem baj, ez mostanában szokás a kiadóknál. De nem szólhatunk semmit.

    A játék egyébként jó lett. Tetszik a hangulata, bár egy az egyben AoE "klónnak" tűnik az első pár órányi játék után. A grafika sokat javult, a hangok elmennek, a zenéről nem ejtenék szót...:o)))

    Akit kidob a játék az intro után az a játék felinstallálása után keresse meg a játék könyvtárában a msxmlenu.msi fájlt és telepítse. A gond megszűnik.

    Ja még egy kérdés. Akinek volt zene a játék alatt, az milyen OPrendszer alatt próbálta ki?

    Morpheus
  • Braveheart
    #133
    hát nem a templomnál kell mindig a görögöknél?
  • Ams
    #132
    ha Hades(Hádész)-al vagyok, hogy a pi*sába szerzek favor-t?
  • FrezeR
    #130
    Xian: és honnan töltötted le azt a msxl valamit?
  • Braveheart
    #129
    egész jó a game