899
Age of Mithology
  • Sephi
    #258
    Asztis ertekelnem ha tudnam mirol is beszelsz...

    Milyen idegesito hogy vannak olyan jatekok amik valakiknek tokeletesen mennek masnak meg alig ...

    I"tt mondjuk en orulhetek:)))
  • Jinchuu
    #257
    Miért van az hogy a hang olyan érdekes a gameban. Minden mondat végén riceg és berak egy kis hangfoszlányt. Elég idegesítő, nem lehet valamit csinálni, hogy ez megjavuljon??
    sblive kártyám van, megpróbáltam szerezni uj drivert de nem igazán találtam a mostani még 2001-es. Van valakinek esetleg ujabb?
  • tbundy
    #256
    regeltem magam az általad javasolt oldalon,de nem találom, honnan lehet szedni a cuccost...
  • hen-tes
    #255
    mikre is ?
    mond már !! :))
    nekem csak a demo van.. :(
  • Sephi
    #254
    Nekem a Fairlight van meg.

    WinXP van fent SP1-el plusz minden rendes Update ami kene. Monitorom 80Mhz allat fut 1024-be es 32bit allat.

    DirectX az is updatelve volt meg anno a GTA3 patchel (igen nem irtam el).

    Nekem minta a villam ugy megy es ahogy tovabb jutok annal tobbet szakad le az allam hogy mikre volt kepes a Microsoft baszus?
  • FrezeR
    #253
    az az igazság hogy ez a msxmlenu.msi nem ér semmit a betühiánnyal és a lefagyással kapcsolatban, feltelepitése utánj is ugyanolyan szar, ez csak azért kell hogy fusson! de van más megoldás? Nektek a ripnél van betü? ha valakinek van az megirhatná hogy mitől lett...
  • maotun
    #252
    van mar megoldas a zenehianyra? Xp alatt.
  • aiguo
    #251
    Nem kell letolteni,ott van a cd-en is!

    Ezt kell telepiteni: msxmlenu.msi
  • FrezeR
    #250
    a betühiányt nem lehet valamivel pótolni?
  • hen-tes
    #249
    hajrá
  • Jinchuu
    #248
    Már megvan a hiba, töltöm is lefelé a szükséges file-t, remélem az megteszi hatását. :)
  • hen-tes
    #247
    na rájöttem vmire !!!
    hogyha kikapcsolod a hardware enable sound vagy vmi hasonlot akor kifagy !!
  • Jinchuu
    #246
    Hali.
    Nekem vmi MSXML 4.0-ra ir ki error-t, azt mondja hogy nincs jól felrakva ez a valami. Valaki tudna nekem segíteni?
  • hen-tes
    #245
    leszedtem a demot ..
    na
    délelött jáccottam vele, ment minden simán , erre mostmeg jáccom és egy 10perc mulva megfagy az egész és pörkölőre se reagál , kkivéve az egér mer az megy tovább , de mozdulni nem tok..
  • KeviN
    #244
    Udv Mindenkinek !

    Engem is erdekelne a zenehiany megoldasa...ha valakinek van valami 5lete (az ujratelepitesen kivul) akkor igazan +oszt6na velunk :)
  • FrezeR
    #241
    nekem a rip van meg és se betü nincs se játékélmény mert 1 perc alatt mindig lefagy...ilyen szar a rip vagy mi?
  • cypher
    #240
    Na ja-csak az eladások is ezeken múlnak-és nem minden szar,ami réteggáma--de nincs pénz2.-3. részre.......
  • G. Joe
    #239
    lol
  • [18th RCT]zabur
    #238
    Hm... miért FPS miröl szól? Löjéé oszt annyi. De ez nem baj, ezeket hivják játék fajtáknak. Kinek melyik fajta jön be, azzal játszik.
  • G. Joe
    #237
    attol tartok rossz verziot kaptál
  • cypher
    #236
    Ehhh,HASS,alkoss,gyarapíts..minden RTS erről szól??Grafika ok.,aztán azon felül semmi új.Tápolj,mennny---köv.pálya...
  • Falabu #233
    hi!!
    Egy a gondom a játékkal:
    1024x768-ban a szövegek normálisan látsznak, de ha 800x600-ba teszem akkor szinte olvashatatlanok lesznek a betük!!!
  • aiguo
    #231
    kuldtem mailt csekkold legyszi:)
  • aiguo
    #230
    Jahhh...mar mindent vagy haromszor ujra raktam,....lassan szettep az ideg!!!
  • Braveheart
    #229
    ja csak akkor próbálj multizni... (nem lanon)
  • [18th RCT]zabur
    #228
    Ha cd-key-re gondolsz akkor asszem EEEEEEEEEEEEEEEEEEE szal sok E, mivel nem ellenörzi akármi lehet
  • Braveheart
    #227
    igen. próbáld felrakni a 8.1-est újra vagy a 8.2-est
  • aiguo
    #225
    Nekem nem muxik...ertsd kilep a desktop-ra par perc jatek utan.

    error:d3d8.dll

    ...ez vmi DirektX problem lehet?!
  • Tapion
    #224
    [18th RCT]zabur te milyen kóddal csináltad?
  • Sephi
    #223
    Hat akkor igy porbajatok meg :

    1. Legyen a Fairlight altal kiadott verza.
    2. Legyen fent a gepen a legutobbi DirectX plusz a legujjab hang es video kartya driverek.
    3. Lehetoleg ha nVidia kartyatok van akkor ne a 40.XX driver legyen fent hanem a rendes 30.xx.
    4. A monitor mukodjon 80 Mhz.

    Nekem 1024 be 32bit be ugy fut a draga hogy meg se akad es a hang is gyonyoruen megy!
  • tbundy
    #222
    iso-s a gaméd?
  • FrezeR
    #221
    nekem a menüben egy gombon egy darab betü nincs és a játék 1 perc után keményre fagy! mi a megoldás?
  • maotun
    #220
    nekem is az sp1 fenntvan, de zene az nincs.. mas lehet a baj.
  • Sephi
    #219
    Haha nekem fent van a SP1 es ezert minden megy rendben:)

    Megint nem alszok reggelig baszus ez eszmeletlen jo ez a gama!

    Es ertekelem hogy mar az elso palyan kinoldni kell!

    Mas gemnel 7-8 palyanal voltak gondok. Ha voltak:)

    Jah es az introtol kirazott a hideg baszus:)
  • maotun
    #217
    Lehet, hogy azert nem indul el rendesen a zene, mert beta verzio van? az osszes fajl pl. sept 6. datumu..
  • [18th RCT]zabur
    #216
    Méér nem ezzel kezdted? :)

    remélem... :P
  • tbundy
    #212
    iso-s gaménál van olyan valakinél, hogy nincs betű a gombokon a meüben?
  • [18th RCT]zabur
    #211
    Ezt próbáld ki
    De ha XP-d van: Windows XP contains Windows Installer 2.0 and therefore can't be installed or upgraded by this redistributable - akkor nem kell.
  • [18th RCT]zabur
    #203
    Ne add fel mert nagy élmény!
    Viszont 5letem nincs :( Vsz hangkátya driverrel lesz valami...
  • Sephi
    #200
    Juuj en most raktam fel es hot jo!!!! Remek egy gama!

    Imadom eszt a War3 stilusu grafikaa!!