1229
minden ami box
  • Punker
    #1029
    ha sérült vagyok akkor nem állok ki ennyi.....
  • DecenS
    #1028
    px.hu: "Pénteken a bokszvilág a korábbi vitathatatlan királykategóriás bajnok, Mike Tyson visszatérésére figyelt. Azonban a felhozó embernek tekintett ellenfél, Danny Williams (32-3; 27KO) a karrierjének leszállóágában lévő, és ráadásul térdsérülést szenvedő "Iron" Mike-ot a negyedik menetben kiütötte, és ezzel kivívta a szakma és kollégáinak elismerését. "

    Hát ezzel tényleg ki lehet vívni a szakma elismerését. Leütni egy sérült embert. Ez aztán teljesítmény.
  • Ramore
    #1027
    szerintem
  • hykao #1026
    Hát azért ez erős...ilyet kijelenteni...de a legellentmondásosabb az lehet...
  • Ramore
    #1025
    Szerintem minden idők legjobb nehézsúlyú bokszólója volt Tyson.
  • Camie
    #1024
    ez tény.
  • hykao #1023
    Szerintem jelenleg jobban foglalkoztatja, hogy anyagi szempontból egyenesbe jöjjön.
  • Camie
    #1022
    Hát én inkább úgy emlékeznék rá mint a világ legfiatalabb nehézsúlyú bajnoka...sztem neki is az lenne a jó ha így emlékeznének rá..nem pedig nőverő füleket harapó vadállat...
  • hykao #1021
    Az attól függ, kiben mi marad meg...
    ...még haraphat le füleket...és verhet össze csajokat...
  • Camie
    #1020
    Tyson már nem fog semmi maradandót alakítani...
  • hykao #1019
    Amúgy ha jól emlékszem, a Lewis vs Tyson meccsért fejenként 50 milliót kaptak...dollárban...
  • hykao #1018


    Még nincs veszve minden, van valaki aki 100 millió dollárt kínálna 4 meccsért neki: KATT IDE
  • hykao #1017
    Majd elválik.
  • Ramore
    #1016
    Amennyiben tényleg térdszalag szakadása volt, ami az első menettől akadályozta, akkor nincs kizárva a folytatás.
  • DecenS
    #1015
    Legyen úgy. A lényegen ez nem változtat. Így nem fogja tudni törleszteni.
  • hykao #1014
    Asszem 5 millió dollárt kapott a meccsért. (jelenleg 38 milliós tartozása van)
  • DecenS
    #1013
    De nem 7 misiért bunyózott, az is biztos. Kötve hiszem, hogy ezek után elhalmoznák ajánlatokkal, hogy ugyan Mikey tudjuk mekkore szarban vagy, gyere veresd még szét hatszor a pofád, hogy meglegyen a tartozásod, aztán isten veled!...
  • Ramore
    #1012
    Szerencséjére fix pénzért bunyózott, mostanában már csak így mennek a meccsek, nem csak győzelemért jár a suska.
  • DecenS
    #1011
    Igen. Így járt szegény. Mehet csövezni a híd alá. Mert így nem fogja tudni kifizetni a milliós adósságait. Persze a történtek valahol nem meglepőek: aki már csak azért megy vissza a ringbe, hogy 7 milliót összeszedjen az tartozásai törlesztésére, az nem elég motiváció a győzelemre. Az már csak munka. Nem küzdelem.
  • Punker
    #1010
    kissé bambán nézz a végén, ez már nem a régi fülharapós Mike ő is megöregedett kiégett.
  • DecenS
    #1009
    Ja. Letöltöttem én is.
  • Punker
    #1008
    video
  • DecenS
    #1007
    De.
    "Williams zsinórban 22 tiszta találatot jegyzett, melynek végén Tyson aléltan hullott a kötelekre, majd onnan a padlóra."

    A teljes hír.
  • Punker
    #1006
    nem ma hajnalban volt Tyson meccs?
  • Camie
    #1005
    Nem nagyon szeressem diótörő janit :D
  • forzajuve
    #1004
    Nagy János harmadik a WBO világranglistáján

    Nagy János (képünkön) jelenleg harmadik helyen áll a WBO világszervezet legfrissebben kiadott világranglistáján. A nagypehelysúlyban versenyző magyar ökölvívó két helyet javított legutóbbi helyezésén.
  • Camie
    #1003
    Jövőhét szomabton Kótai Misi fog boxolni!
  • Camie
    #1002
    Köszi az infót!+
  • Instict
    #1001
    most olvastam, hogy júli 30 és már fix. itt
  • Instict
    #1000
    Elméletileg júli 31-re volt beharangozva a Tyson meccs.
  • DecenS
    #999
    Már biztos. A hónap végén.
  • Camie
    #998
    Tényleg?

    Hmm...most szombaton a Misi védi meg a címét Londonban, úőgy imádom őt!
  • Loál János #997
    Tyson állítólag meccselni fog.

    [MÁR KÉTELKEDIK]
  • Camie
    #996
    Kótai Misi edzője, Laci bácsi :)
  • Instict
    #995
    ki is ott az edző?
  • Instict
    #994
    én már nem boxolok, régen az EVIG-be ami a KSI-hez tartozott, aztán meg az MTK-ba.
  • Camie
    #993
    Népligetben! Nagyon szeretem! te?
  • Instict
    #992
    :DDDD
  • Ramore
    #991
    ps2-es gépen :))
  • Instict
    #990
    és hol boxolsz?