1229
minden ami box
  • Camie
    #989
    Hey!
    Én már lassan két éve boxolok! Imádom ezt a sportot! Most szombaton Misi fogja megvédeni bajnoki övét!
  • Ramore
    #988
    Ezt mond a Pacal rajongóinak, hogy egy világbajnok ne pontozásos győzelemre hajtson, amikor az a hájzsák a 10. menet körül majdnem kifeküdt.
    Szerintem Floyd profi volt, egyrészt a 12 meneten felül még legalább 5 menet benne lett volna, olyan magas szintű az állóképessége, másrészt a technikai képzettségének köszönhetően végig kézben tartotta a meccset, és még egy fontos dolog, egyáltalán nem sérülékeny az arca.
  • Jano
    #987
    Én azért nem mondanám ezt, mert nem ütötte ki. Ne pontozásos győzelemre 'hajtson' egy profi, akit súlycsoporttól függetlenül a jelenlegi legjobbnak kiáltottak ki.
  • Ramore
    #986
    Jövő héten is adják a Goldenboy-Sturm meccset a sport1-en. Vicces lesz látni, ahogy az UBP megint megszabadul (megvereti) az egyik eladhatatlan öklözőjét, pontosabban lehúzza róla az utolsó bőrt. Volt erre már példa nem is egy. :))
  • Ramore
    #985
    Szerintem síma győzelem volt, 60%-ot nem kellett kiadnia magából Floydnak a győzelemhez.
  • Jano
    #984
    Jaja, jó volt, de azért még van mit fejlődnie a nagyobb súlycsoporthoz Mayweather-nek. :)
  • DecenS
    #983
    Sajnos nem. Remélem majd valahonnan le tudom tölteni...
    Jó lenne találni egy olyan yofej embert, aki rögziti és közzéteszi valahol a neten... (nem célzás volt ám!) :D
  • Instict
    #982
    hajnalba megnéztem a Floyd Mayweather-Demarcus Corley meccset. szerintem fantasztikus volt. most ismétlik sport 1-en. láttátok?
  • Ramore
    #981
    Jöhet a Tarver-Pacal mérkőzés! Persze nem fog jönni.
  • DecenS
    #980
    HBO... Persze az Egyesült Államokban :-/
  • Evil
    #979
    Lesz hajnalban Roy Jones - Tarver meccs, nem tudja valaki hol kozvetitik?
  • ShaiHulud
    #978
    hat ja, kicsit mas sport..f1...amit ott csinal palik azert az sem semmi...marmitn amit collner gyulaval csinal...joparszor megszegyenitette mar az a gennylada palik...mondjuk collner tenyleg nem igazan van ott a szeren, na de akkor is...
  • Ramore
    #977
    Koko és Szabó állításával ellentétben Garay a világranglista első 20-ban sincs benne, megjegyzem teljesen érthető, hiszen nagyon gyenge bunyós, akárcsak Pacal. Lehet, hogy Pacalnak nagyon kemény ellenfél volt, de az igazi TOP10 bunyósok megennék reggelire azt a szerencsétlen Garayt.
  • DecenS
    #976
    Hehe. Lehet, hogy lesz Garay-Erdei visszavágó.
    Az argentín kicsit zabos, mert szerinte ő nyert.
    Na remélem, lesz belőle valami. :)
    Jó lenne látni egy kissé meggyőzőbb meccset, mint ez volt.
  • Instict
    #975
    jah, Héderék megmondták a frankót. de az tetszett, ahogy kiröhögték a Kocák kétes döntetlenjét. teljes mértékben egyetértek velük.
  • Ramore
    #974
    Szabó Gábor egy rasszista kis gennyzsák, amikor egy fórumban felelősségre vonták akkor persze megsértődve nem válaszolt a kritikákra, amiket a fejéhez vágtak jópáran.

    A studióban legalább őszintébben beszéltek Héderék a mérkőzésekről, hiszen a Kocák meccsen csalás történt, a Pacal meccsről pedig azt mondták, hogy egy ilyen harmat gyenge világbajnoki összecsapásra bizony a kutya sem kiváncsi.
  • Instict
    #973
    azt hiszem valami olyasmit mondott a riporter, hogy már csak akkor veszthet Madár, ha kiütné Garay. és erre Koko teljesen kiakadt, hogy hogy lehet ilyet mondani, meg azt, hogy mindjárt lelöki a székről.
  • Adi
    #972
    Igazad van!
  • Adi
    #971
    Ja,ja.. hallotam ezt csak már nem tudom, hogy miről volt szó... EGy köcsög.. ilyet belemondani.. több millió ember elött ilyet mondani a másiknak.
  • Instict
    #970
    :DDDD
  • Instict
    #969
    engem az idegesített, mikor azt mondta a koko, hogy: "-mindjárt lelöklek a székről!" :D
  • DecenS
    #968
    Miért gondoljátok, hogy ennek a két szerencsétlennek van egyáltalán ép gondolata, amit mi megfejthetünk? :)
  • ShaiHulud
    #967
    hat lehet akkor hogy az tortent hogy koko a sajat meccsere gondolt, de a masik kommentator meg a csonttorejere ertette:)
  • Adi
    #966
    Én szerintem arra utalt, hogy ő is kapott mélyütéseket az argentintől.
    Aztán lehet, hogy a csonttöröre utalt. Bár akkor mér mondta volna azt Koko, hogy ezek az argentinok már csak ilyenek..
  • ShaiHulud
    #965
    ott csonttoro mecsere utalt, amikor chacon kapott sok melyutest, azert is mondta a masik kommentator hogy "ezt most elrontottad".
  • DecenS
    #964
    Szerintem is katasztrófális ezeknek a meccseknek a közvetítése. Mármint a kommetátorok szempontjából. Ilyen tekintetben sem a tv2, sem az RTLK nem nyújt jobbat a másiknál.
    Itt van ez a Szabó Gábor, aki rendszeresen kommentálja az RTLK boxmeccseit. Beszélni alig tud normálisan, a hangja is teljesen artikulátlan. Arról már nem is beszélve, hogy végigpofázza a ringspeakerek előadását. Ezen yol felbosszantottam magam tegnap is. Hogy lehet már ilyen tapló?!
    Az RTLK rendszeresen meghívja szakértőnek a stúdióba ezt a fiatal srácot, Boros Tamást. Miért nem lehet őt kiküldeni a meccsre? Tud beszélni. Értelmes. És ért is valamit a boxhoz.
    Ehhez képest inkább kiküldenek egy bohócot...
  • Adi
    #963
    "igazad van, szerintem is elszállt koko "
    Vki rendesen a földre küldte!:) :)
  • Adi
    #962
    Tudom más műfaj de péntek este nézztem az eurosporton egy kis szúmot, aztán sielés, snowboardozást a hegyről, és egy kis vizisít. Na olyan értelmesen és olyan érthetően vezeték le a meneteket, hogy évezet volt hallgatni.
    A kommentátor a japán neveknél nem nyögvenyelve mondta ki a neveket hanem értelmesen.
    Akkor a síelésnél is kurva jól beszélt. Asszem egyszer mondta ki rosszul egy emberkének a nevét de rögtön javított is. Mér nem tudnak ilyen embereket bele tenni a box kluba meg hasonlókba. pl.: a K1-nél egy halom nevet nem tudtak kimondani helyesen. A K1 topicba mindenki kész volt.
  • Adi
    #961
    Hát igen Madár nem baszta el(még), mint a nagy magyar Koko.
    Még nem szállt el a dicsőségtől. Az a baj, hogy ameddig jösz fel mint egy boxoló addig küzdesz mint egy "oroszlán" aztán megszerzed a "zsákmányod"(övet) és miután már jól laktál vele, már nincs annyira kedved megvédeni a hiénák elöl és csak akkor fog rájönni az ember, hogy micsoda veszteség mikor már nincs min csámcsogni.
    Na és ilyenkor kérdés, hogy visszaszerzed vagy hagyod, hogy más élvezkedjen rajta(Koko stílusa).
    Nem tudom de ha most minden magyar boxoló ezzel fog kiemelkedni (20-0-0) és egyszer megverik akkor már nem fog boxolni akkor az nagyon gáz lesz. Akkor a magyar box is olyan béna lesz mint a foci.( mondjuk a focit alapból nem szeretem). Sosem értettem, hogy mér kell abba hagyni a sportot ha egyszer vagy esetleg többször megvernek vkit egy mecsen!?
  • zaki
    #960
    szerintem is katasztrofális volt a riportercsávó, ettől én is teljesen kész lettem. le kell halkítani a p*csába a tv-t, úgy már mindjárt jobb

    igazad van, szerintem is elszállt koko

    de hagyjuk ezt a témát, már nem nagyon aktuális (hála az istennek )
  • Adi
    #959
    Elszált bazzeg!! Nem a földön volt. Aztán rögtön ott találta magát.
  • Adi
    #958
    Beszél a másik emberke... Mesél a másik a boxoloról, illetve annak az életpályájáról erre a Kovács meg kajakra közbe szól, hogy : "gyerünk Zsolti gyerünk" - megilyeneket. ~ köcsög
    Akkor még ha emlékeztek arra, hogy az első vagy a második mélyütésnél elkezdi Kovács: ezek az argentinok már csak ilyenek. Erre a harmadiknál vmi-t mond a másik műsorvezető(kommentátor) és a Kokonak a régi mecsére akart utalni, de hát hisz a Koko is igazából arra a mecsére utalt. Azt elkezdi a Koko(mint egy hülye fürdőskurva): nee adjáál máár a száámbaa olyaanokat amiiit één neeem mondtaaam.... ~ na ez volt az a pont miután a Koko teljesen kikészített. Megmég volt vmi.
    Ti amúgy nem szoktátok figyelni? Kajakra olyan néha a Koko mint a Fábry!!
  • zaki
    #957
    én régebben sem csíptam, nem tetszett a stílusa. az a flegma meccs alatt megpaskolom az ellenfél fejét, na egyszer baszott csak rá Chacón ellen, vissza is vonult. no comment
  • Adi
    #956
    Én ezt a hülye Koko-t nem bírtam már!!
  • Mighty
    #955
    Szerintem azok a kitámadások kellettek, hogy időlegesen feltartsa az argentínt. Mindkettő rettenetesen elfáradt, csak Madáron jobban meglátszott. Nagyon jó meccs volt és azt gondolom eddig magyar boxoló nem tudott ilyen izgalmat okozni a nézőknek. Csak így tovább Madár! Jó boxoló ellen, jó ökölvívással megőrízte a világbajnoki övét. Hooah!
  • ShaiHulud
    #954
    ez egy kurva jo taktikas mecs volt, nem tudom akinek nem tetszett az jarjon kocsmaba es kotozkodjon...
  • zaki
    #953
    én azt mondom jó meccs volt, csak a végét nagyon izgalmassá tette Erdei, elfáradt, ráadásul kitámadt is értelmetlenül, de végülis megvan a címvédés, és zz a lényeg. SZÉP VOLT MADÁÁÁÁR
  • Punker
    #952
    azért a végére még bevágták ahogy meglegyinti a bírót
  • Punker
    #951
    mit vártál a francia mocsoktól???
  • Mighty
    #950
    Az első pontozóbiró mit nézett? A cseh2-t??? 114-114?