1229
minden ami box
  • DecenS
    #1069
    Szombaton lesz a tv2 Ring - Csábi vs. Miló. Meg gondolom leakasztanak valami noname ellenfelet a Nagy Janinak is.
  • hykao #1068
    biztos valami olyasmi...
  • Punkerwork
    #1067
    mi ez a hóhéros meccs amit a rádióban reklámoznak? a szokásos tv2 gagyiság?
  • kritikuss
    #1066
    ....ha valakit érdekel....
    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1094876004
  • MrSpock
    #1065
    Épp ezért írtam,hogy a pénz sokat számít.
    Sturm sokkal jobb volt,de hát ugye a lové,meg az emberek erre jobban kíváncsiak.
    Mondjuk köztük én is,de persze nem azt jelemti,hogy a pontozás,vagy az ítéletekkel egyetértek.
  • Ramore
    #1064
    Az Universumtől senki ne várjon komoly meccseket. Ők ellenfeleket mindíg a Top20-on kívüli bunyósok közül szoktak választani, ahogyan ők mondják "utolsó esélyt" adnak nekik a saját "bombázóik" ellen. Nevetséges, de pl Magyarországot még mindíg meg lehet etetni ilyen dolgokkal.
  • DecenS
    #1063
    Ja tényleg. A presztizs.
    Azt is láttad, hogy De la Hoya hogyan kapott ki a "noname" Sturmtól a nyáron? Aztán a pontozóbírók mégsem a németet hozták ki győztesként, mert egy Sturm-Hopkins gála fele annyi pénzt nem hozna, mint egy De la Hoya-Hopkins.
    Na ennyit az elkurvulásról. Meg a presztizsről. Meg a királyságról. Loál!
  • MrSpock
    #1062
    Én módosítanám a rendszert,kötelezővé tenném a boxolást,ranglista szerint,mint egy vb.
    Ne legyen az,hogy mazsolákkal bunyóznak,igenis,hafeljebb jut a ranglistán egyre erősebbekkel kelljen boxolni,ha meg már bajnok,akkor minden következő kihívóval.
    Nincs szükség az ilyen meccsekre,főleg cimvédés címén.
    a jövőheti De la Hoya-Hopkins meccs az már valami lesz.
    Aki nyer az tényleg király.
    a 2 legnagyobb bunyós,persze itt már rengetek pénz van,de azért a presztizs is számít.
  • BADE
    #1061
    Kótai+Madár még nem boxoltak komoly ellenfél ellen,max a Gonzales elleni,de ő meg meccs előtt elnyomott pár dszangát,úgyhogy nem igazán tudott magáról.Annyira szarok ezek a meccsek,hogy nézni sem érdemes és ez Világbajnoki! cím.No Comment!
  • hykao #1060
    Én nem erre gondoltam, hanem az egész profibox miliőre...
    Bár az is igaz, hogy az elkurvulás nem mostanában kezdődött...
  • fm
    #1059
    én ezzel azért nem értek teljesen egyet. régen sokkal több volt a komolyabb, akár maradandó sérülés, és ezért módosítottak is a szabályokon.
  • DecenS
    #1058
    Ejgen. Sajnos.
  • hykao #1057
    hát ja...de valahogy egyre jobban kezd elkurvulni a box is...
  • DecenS
    #1056
    Azért korrekt volt az ellenfél. Mégha nem is nagy durranás.
    De nem adta fel az első komolyabb ütés után, amit beszedett.

    Kótai és Madár viszont rendesen megdolgozott a meccspénzért. Meg az ellenfeleik is. Elég korrekt, heroikus küzdelmeket mutattak be tegnap éjjel.
  • hykao #1055
    hát ja...

    én ezeken a felhozó meccseken már csak röhögök... :))
  • fm
    #1054
    ;) ezért írtam,hogy nem feltétlenül..az erősítés viszont feltétlenül szükséges.
  • hykao #1053
    hehe, az attól függ...
    ha valaki olyan csontkollekció, mint a mostani ellenfele ennek a Balzsaynak, akkor bizony elkél a tömegnövelés... :))
  • fm
    #1052
    ez így korrekt. de cél a box esetén a tömegnövelés? sztem nem feltétlenül.
  • Zsoldos
    #1051
    Hat a tudomany jelen allasa szerint ha tomeget akarsz felszedni, akkor ugy hatekony (konditerem altalaban ilyenkor lep be a kepbe). Az aerob jellegu edzesekhez vagy erositeshez pedig lenyegtelen.
  • fm
    #1050
    nálunk se..
  • Instict
    #1049
    nem tudom, hogy mit változatott, az biztos, hogy amióta én elkezdtem, azóta nem változott semmit az edzés tematikája. Egyébként én egy másfajta küzdősporttal kezdtem, egy remek edzővel, aki elég elismert is ráadásnak, és nála is mindig edzés után kellett menni konditerembe. szvsz egyébként nálunk senki nem foglalkozott ilyen kérdésekkel, hogy mikor vannak tele a cukorraktárak :)
  • Zsoldos
    #1048
    Nem akartam semmit leszolni, ezt egy szakedzo mondta nekem, es nem hulyeseg. Biologiai okai vannak. Gondoltam bedobom a kozosbe. Amugy ha 40 eve valoban nem valtoztatott semmit a modszeren az nem feltetlenul jo.
  • Instict
    #1047
    Ez nem a testépítés topic, és a konditermes edzésen nem azt kell érteni, hogy most bemegyek és szétgyúrom magamat, de azért köszönöm a jótanácsot, továbbítom. Hátha a boxedző változtat 40 év után az edzésmódszerén, soha nem lehet tudni.
  • Instict
    #1046
    jaja, közvetítik!:)
  • Zsoldos
    #1045
    Gyurast amugy nem jo edzes vegere tenni, akkor hatekony, mikor meg tele vannak a cukorraktarak. Utana meg mehet az osszes tobbi fajta edzes.
  • Z
    #1044
    hali mindenki!!!

    Oscar De la Hoya - Bernard Hopkins MECCSET közvetít a Sport1, ha jól tudom szeptember 19-én!!!!!!
  • Instict
    #1043
    fm: nincs mit!

    Már alig várom a holnap esti gálát
  • fm
    #1042
    köszesz!
  • Instict
    #1041
    hello

    szerintem ezt edzője válogatja, de valamennyire biztos hasonló:
    1. Futás
    2. Bemelegítés
    3. árnyékolás tükör elött kis súllyal (csak váltott egyenes ütések)
    4. falipárnán váltott egyenes gyakorlás
    5. felülés és fekvőtámasz
    6. konditerem

    azt hiszem nekem ilyen volt az első edzésem anno 12-13 éve

    aztán lehet haladni folymatosan, ha már érzed, hogy kell mozognia együtt a testednek, jöhet a jobb-bal egyenes már lábtechnikával, már mehetsz a zsákohoz stb-stb.
    az árakat egyáltalán nem tudom, hogy mennyi
  • fm
    #1040
    hello

    jár itt vki boxolni? kíváncsi lennék az edzések felépítésére,hogy mit tanítanak a kézdőknek,mennyire harcias, kéz/lábtechnikák, erőnlét és persze mennyi a pénz,amit perkélni kell. előre is köszesz..
  • hykao #1039
    Rocky V kapcsán: Tommy Morrison tanulságos története
  • hykao #1038
    Ühüm, ezt már beírtam a #1018-ba...csak rá kellett volna kattintani a linkre...meg elég egyértelmű a síngipszes lábas tolókocsis kép is nemde??? :)
  • Ramore
    #1037
    Itt a válasz a kérdésre, ugyanis megműtötték azóta:

    "A 38 éves korábbi világbajnok térde az első menetben fordult ki, s az orvosi vizsgálatok szerint komoly porcsérülést szenvedett."
  • hykao #1036
    Hogyne gátolta volna!
    Innetől nem bírt rendesen ráfordulni az ütésre, tehát nem csoda, hogy utána Williams azt nyilatkozta: "Kisebb volt Tyson ütőereje, mint amire számított"
  • Ramore
    #1035
    Amennyiben tényleg gátolta a sérülés Tyson-t, akkor egyáltalán nem megérdemelt volt a győzelme Williams-nek. Sajnos Tyson nem engedhette meg magának és a szponzoroknak, hogy sérülésre hivatkozva félbe szakítsa a meccset.
  • DecenS
    #1034
    Szerintem ez nem így van... de mindegy :)
  • Punker
    #1033
    de győzött és ez a lényeg, megdolgozott érte, megérdemelte ő komolyan vagy komolyabban vette ezt a meccset.
  • DecenS
    #1032
    Még jobb? Már miért is?
    Szerintem ezt a meccset nem Williams nyerte, hanem Tyson vesztette el. Nem Williams érdeme, hogy győzött. Szvsz.
  • Punker
    #1031
    akkor meg még jobb
  • DecenS
    #1030
    Meccs közben sérült meg... asszem az első vagy a második menetben rosszul támasztott ki.