1229
minden ami box
  • Punker
    #1109
    a híradó szerint nem dolgozik ott, mondjuk furcsa is lett volna ha 1 profi kidobó lenne minden hétvégén sérülést kockáztatni.....
  • Punker
    #1108
    most akartam beírni
  • BADE
    #1107
    Hasba szúrták szombatra virradóra egy ecseri szórakozóhely előtt Matolcsi Józsefet, a Nemzetközi Bokszföderáció (IBF) interkontinentális bajnokát. A sportolót súlyos sérüléssel kórházban ápolják - közölte a rendőrség az MTI-vel.

    Verekedőket akart szétválasztani

    A 28 éves kisközépsúlyú öklöző a mulató biztonsági őreként dolgozik, s az éjjel két verekedő között próbált rendet teremteni - mondta el Bényi Mónika, a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense.

    A renitenskedőket Matolcsi kitessékelte az utcára, ahol a két férfi nekiesett, ütlegelni kezdték, majd egyikőjük késsel hasba szúrta a sportolót. Ezt követően mindketten elmenekültek. Matolcsi összeesett, a mentők a budapesti baleseti sebészetre szállították.

    Őrizetben a gyanúsítottak

    A rendőrség hamarosan elfogta a közelben a két gyanúsítottat, akik tagadták, hogy ők követték volna el a bűncselekményt, ám a szemtanúk felismerték őket. A két férfit őrizetbe vették, és a rendőrség indítványozza előzetes letartóztatásukat, súlyos testi sértés bűntette miatt.

    Az MTI szombaton kora délután a baleseti sebészeten a sérült állapotáról érdeklődött, ám az ügyeletes orvos a sportoló kérésére hivatkozva nem adott felvilágosítást arról, hogy javult-e az állapota.

    A "hajdúsági zúzógép" nével jegyzett öklöző tavaly áprilisban szerezte első nemzetközi címét, amikor az ukrajnai Lembergben legyőzte a hazai pályán öklöző Roman Dzumant, így elnyerte Boksz Világalapítvány (WBF) nagyváltósúlyú világbajnoki övét. Sokáig úgy tűnt, következő Kótai Mihály lesz, végül azonban elmaradt a két magyar világbajnoki címért zajló összecsapása.

    forrás:
    index.hu
  • BADE
    #1106
    Hallottátok,hogy megkéselték Matolcsit?
  • Panzermeyer
    #1105
    Na igen, bocs a tévedésért. Mellesleg már sokkal nagyobb muszklijai voltak.
  • hykao #1104
    Halmich, nem Helmich!

  • Panzermeyer
    #1103
    Gyerekek emlékeztek rá, hogy Csábi Bettina és Miló Viki is arról beszéltek, hogy szeretnének megmérkőzni Regina Helmich -hel?

    Na én a múltkor egyik német adón karácsonykor láttam ezt a Regina Helmichet. Ügyesek a mi lányaink, technikásak, de el kell mondjam, hogy ez ellen a csaj ellen semmi esélyük nem volna, mert ha akkorát üt, mint amilyen karjai vannak, ha párszor eltalálja komolyan őket, akkor símán ki lesznek ütve.

    Ja, és ez mellett nagyon csinos is ez a nő! Kb úgy néz ki, mint a Gombos Edina (Aktív).
  • akos
    #1102
    Barrera - Morales III

    Senkit nem foglalkoztatott a meccs? Elég deglett a topic...
  • [Jakuza]
    #1101
    LOL.
    Mindjart havasalfoldi kecskepasztor tesok lesznek. :P
  • hykao #1100
    balkáni tesók? LOL! Ukrajna mióta a Balkán-félsziget része??? :PPP
  • Ramore
    #1099
    Szerintem tévedtél, balkáni tesók inkább C kategóriásak. Darius volt talán az egyetlen B kategóriás bokszolójuk valaha. A többiek egytől egyig C, D stb.... :)
  • Tetsuo
    #1098
    Hát anno a Klitschkoékat Tysonnal akarták összehozni, LOL de azt gondoltam h Klitschkoék olyan 'B' kategóriásak..
  • Ramore
    #1097
    Szerintem is egyformán gyengék voltak, hozták a tőlük elvárhatót, mi mást várhatna az ember két alsó kategóriás bokszolótól?
  • BADE
    #1096
    Egyébként én is X-re adtam volna.
  • DecenS
    #1095
    Szerintem meg teljesen egyformán voltak rosszak...
  • BADE
    #1094
    Inkább Williamson volt jobb,mint Klicsko.
  • Ramore
    #1093
    Amiket leírtál azokkal teljesen egyet értek, de egy valamit sajnos nem tudok megérteni. A magyarok miért kajálták be Koko esetét? Koko lehet, hogy viszonylag sikeres amatőr boksz pályafutást hagyott maga után, de a profik táborában csak egy bohóc reklámfigura volt. Ennek ellenére rengetegen elhitték, hogy majd a következő meccsén megveri Hamed-et, Morales-t és a többi nagyágyűt, ahogyan azt ígérgette meccsei után, ahol sikeresen megalázhatott másodállású bokszolókat.
  • [Jakuza]
    #1092
    Megvan:

    Ökölvívás: Klicsko legyőzte Williamsont

    NSO, 2004-10-03 12:07


    Annak ellenére, hogy egyszer a padlóra került, pontozással győzte le DaVaryll Williamsont. Az ukrán versenyző az ötödik menetben ellenfele vétlen fejelése következtében megsérült, az orvosok nem engedélyezték számára a folytatást, és mivel a háromból két pontozó is ő látta a jobbnak, ő nyerte a csatát.

  • [Jakuza]
    #1091
    Mi lett a vege a W. Klitsko vs DaVarryl Williamson meccsnek ?
    Amugy semmifele elkabitas nem volt.
    A nemet okolvivosport semmi masbol nem all, mint tucatrangu ellenfelek meghivasabol (ilyen a menedzseles a nemeteknel), es azok ellen nem nehez a gyozelem, ha megis gaz lenne eloterbe lep a vezeto biro (indokolatlan leleptetesek,merkozes beszuntetesek TKO), ha esetleg ez sem lenne eleg, akkor jon a pontozasos csalas.
    Es akkor rohogok, ha ez sem jon be lasd Klicsko meccs tucatrangu,sorhassal rendelkezo Ausztral okolvivo, amikor kiuti.
    Roy Jones Jr- meg eloszor egy kis dopping botranyba keveredett, es ugy tunik lehetett is benne valami, mert azutan az utolso ket meccsen kikapott KO-val.

    2004-09-25 Glen Johnson
    2004-05-15 Antonio Tarver
  • Ramore
    #1090
    Klicsesz nem bírja az ütéseket Amerikában. A németeknél sikerült lealáznia a "D" kategóriás ellenfeleit, kint ez már nem megy a "C" kategóriásokkal.
  • hykao #1089
    Este leadja az RTL is...mellesleg, hát, ez a meccs is érdekes volt...
  • Tetsuo
    #1088
    Minnyá kezdődik W. Klitsko vs DaVarryl Williamson meccs Vegasban. Bár itt nem jön be a Sport1 v a Sport2 v más sportcsat. A neten csak írják majd vhol onlány v a végét legalább..
    Szerintetek Klitskot a legutóbbi meccsén Lemon Browster ellen télleg elkábították, v mi volt vele?
    S mi van azzal a Roy Jones Jr-ral aki a világ legjobb boxolója volt fél-1 éve? Már nem boxol, kikapott v mi?
  • DecenS
    #1087
    Én sem tudom, miért van így, de így van.
    Végül is nem csak a profibox kezdett elsekélyesedni az utóbbi időben. Az élet, szórakozás, sportok (és még sorolhatnám a végetelenségig) minden területén megfigyelhető az egyre alacsonyabb nívó, egyre alacsonyabb színvonal - és az ezzel való csúcsra kerülés lehetősége.
    Ézván!
  • Freeeee
    #1086
    Azt viszont nem ertem hogy miert.Lehet hogy valami sportpolitika van benne,mert igy a konnyebb sulycsoportok is szerephez tudnak jutni.Az teny hogy a nehezsuly fenykoraban senkit nem erdekelt volna egy Barrera vs Morales,amikor Ali,Frasier,Foreman,Norton,Spinks,es tarsaik sorra vivtak a csodalatos merkozeseket.Az en kedvenc idoszakom mondjuk az,amikor a Duran,Leonard,Hearns,Hagler negyes,keresztbe vertek egymast,azok csodalatos idok voltak egy bokszrajongo szamara.
  • DecenS
    #1085
    Igen, ez tény...
    A nagyok kiöregedtek, az újak meg lufik...
  • Freeeee
    #1084
    Az a szomoru hogy a nehezsuly jelenleg egy kalap szart sem er.Ezt mindenki tudja,aki valamennyire is ert az okolvivashoz.
  • DecenS
    #1083
    De Tyson már nem 20 éves. Toney pedig ismét megsérült, és megint elég hosszú lábadozás elé néz. Ha yol emlékszem, a válla sérült. Még az a kérdés is felmerült, hogy érdemes-e folytatnia a boxot, ha most megint jön egy év kényszerpihenő...
  • Freeeee
    #1082
    Toney siman verne az ukrant,nagyon jol vedekezik,es az utoereje is megvan ahhoz hogy kiusse.Nem tudom miert nem latjak mar be,hogy a ket Klicsko csak egy tultuningolt,mestersegesen eloallitott nehezsulyu bokszolo,akik kihasznaljak a mai nehezsuly gyengeseget.A 20 eves Tyson egy este alatt,de lehet hogy egy menet alatt mindkettot kiutne:)
  • fm
    #1081
    köszesz..elmegyek egy kölcsönzőbe, hátha..
  • DecenS
    #1080
    Ali (2001)
  • Zsoldos
    #1079
    mi a cime? (angolul)
  • fm
    #1078
    kicsit más: látta vki a Muhammad Ali életét feldolgozó filmet Will Smith főszereplésével? én csak hallottam,hogy készítik még réges-régen,de nem találkoztam vele sajnos. tékákban van már,vagy bárhol?
  • hykao #1077
    Ja, meg ezt valószínűleg leadná az RTL, a Klicskó miatt...
  • hykao #1076
    Hát én csak a Holyfield elleni meccsét láttam, de az alapján még minden lehet...
    Bár Holyfield már nem volt a régi a meccskor, de azért nem gondoltam volna, hogy Toney így elhúzza a nótáját...és ugye most hétvégén is nyert.
    Nem lepődnék meg, ha Klicskónak is okozna egy pár nehéz pillanatot...mondjuk nem tudom, melyikkel akarják összehozni (gondolom az idősebbikkel), mert módszeresen csak "Orosz Frankenstein"-ként emlegetik... (annak ellenére, hogy ukrán... :D)
  • DecenS
    #1075
    Na igen. Világszínvonalú bunyót nem közvetítenek. Valahol érthető: akkor aligha lehetne eladni -akár itthon is- ezt a lufi magyar bunyót.

    (Asszem csak a Sky Sports közvetítette a Toney meccset.)
    Kiváncsi vagyok, mit fog kihonzi magából ez a nagypofájú néger. Mert már egy éve mást sem csinál, csak mindenkinek beszólogat. Ha tényleg akkora nagy ász, mint amekkorának beállította magát, akkor lesz még pár érdekes meccse. A Klicskó ellenire én is nagyon kiváncsi lennék. Yo lenne, ha összejönne... :)
  • hykao #1074
    Utolsó mondatot osztom.
    Komoly túlzásokba esett. Röhögött a ringben? Hát LOL! Többször is látványosan kifulladás közeli állapotba került...a sok bekapott sallerekről nem is beszélve...nameg az ellenfél láthatóan jobb kondíciójáról...
    Nem tudom ellenkező esetben Csábi, hogy nyilatkozott volna, de így nem szabad nyilatkozni, még egy nyereség után sem, főleg nem egy szintén hazai, és világbajnok ellenfélről...

    Amúgy nem szeretem nagyon a csaj boxot...csakúgy mint a női versenyszerű (kokszos...) testépítést, súlyemelést stb... :)

    Hát a többi - áldozati bárány szerű ellenfeles - bunyó szót sem érdemel jah...


    Bezzeg a tegnapi Toney bunyóról egy kukk se hallatszott a magyar tv-ben (az HBO vetítette vajon?), pedig a csóka már Klicskóra hegyezi magát!
  • DecenS
    #1073
    Jah. De nincs sok köszönet benne.
    Bár a csajok küzdelme nem volt rossz - csak hát a végén Miló kisasszony igencsak szőke módjára nyilatkozott. Nagyot esett a szememben, mint sportember.
  • hykao #1072
    Nézi valaki a TV2-ős okosságot?
  • DecenS
    #1071
    Ám legyen... :)
  • hykao #1070
    Nagy Jani az a "csonttörő", a "hóhér" az a Nagy józsef! :)