1229
minden ami box
  • Prank
    #1149
    szép volt Madár!
  • Istencsászár
    #1148
    no, néztétek? Nagyon keményvolt gyönyörű kiütés Erdeitől
  • meat grinder
    #1147
    ő volt a király annak idején, ez nem is lehet kérdés. abba kellett volna hagynia a csúcson a vasmiskának....
  • Hatton
    #1146
    Hy

    Én nagyon sajnálom Tysont!!
  • MrSpock
    #1145
    Illetve a 7.-mentben lett vége.Ime a bizonyíték.

  • DONGUBA
    #1144
    KOMOLY???HONNAN TUDOD?
  • MrSpock
    #1143
    Tyson a 6.menetben padlózott!
  • DONGUBA
    #1142
    nem tudja valaki mi lett a tyson meccs?
  • Ramore
    #1141
    Universum vereséget mindíg szívesen látok!!! :D

    Mario Veit egy lúzer! Muhahhaa! Remélem a kövér madarat (Erdei Pacal) is megzabálhatja elöbb-utóbb Calzaghe! Volt már róla szó.
  • bigapó
    #1140
    :DDD popcica LOL

    ilyen a női amatőr(!) box
  • hykao #1139
    Hát azért ezt bevallom őszintén: végigröhögtem... :))) ...és, hogy 4.5 perc alatt, hogy elfáradt a popcica...lol...
  • STREEX
    #1138
    A csajok is nagyon jók voltak most.
  • hykao #1137
    az első sem volt olyan rossz szerintem...csak azon gyengusabb madarak voltak...
  • bigapó
    #1136
    én az első sztárbox-ra gondoltam vagy te is? ez most jobbnak tűnik
  • hykao #1135
    én nem szurkolok különösebben senkinek...csak szórakozom...
  • hykao #1134
    láttam az elsőt is...csak azt írtam, hogy előtte azt hittem, hogy...de aztán láttam, hogy komoly...Kozsó is egész jó volt... :)
  • bigapó
    #1133
    az elsőben fehér párti voltam, a 2. pedig rékasinak állt, de ez utóbbit benéztem
  • STREEX
    #1132
    Ti kinek szurkoltatok az első és második fordulóban?
  • bigapó
    #1131
    nem láttad az elsőt? ezek véresen komolyan veszik. az előbb rékasi olyat kapott, hogy kettőig nem bírt volna elszámolni
  • hykao #1130
    jah...egész jó sztem...amikor ez elsőt beharangozták, azt hittem valami nagyon nagy kamu lesz...olyan pankráció szerű színészkedéssel...ahhoz képest egész komoly... :)
  • bigapó
    #1129
    mé, jó nem :))

    igaz, hogy nem ér fel egy Liddell-Cotoure meccshez, de a gálvölgyinél még mindig jobb :DD
  • hykao #1128
    jah... :)
  • bigapó
    #1127
    igen
  • STREEX
    #1126
    Nézi valaki az rtl klubbot?
  • bigapó
    #1125
    na ez a gond, hogy itt (meló) ilyen program nem érvényesül:(
    Felmentem Barrera hivatalos(vagy rajongói) oldalára, de ott is regisztráció(hogy pénzes-e azt nem tudom) után lehetne leszedni valami klippet. azért kösz. csá
  • akos
    #1124
    DC++
    Esetleg fel tudod lelni egy-két fanatikusnál.
  • bigapó
    #1123
    Sziasztok!

    Ha minden ami box, akkor az lenne a kérdésem, hogy hol tudnám felkutatni a Naseem Hamed vs. Marco Barrera mérkőzést valamilyen nézhető formában? Rákerestem Hamed nevére, de csak fórumok vagy hírek jöttek be. Szal?
  • hykao #1122
    há' ja kb...
  • STREEX
    #1121
    Pont ugyanaz történ mint erdei meccsén, csak fordítva.
  • hykao #1120
    főleg, hogy nem élő...és az előbb épp belefutottam a végeredménybe a neten... :(
  • Punker
    #1119
    elég uncsi
  • hykao #1118
    ja
  • STREEX
    #1117
    Nézi valaki az rtl klubbot?
  • Ramore
    #1116
    Pacal élete legjobb felkészülésén van túl állítása szerint, ennek ellenére a dereka és a hasa is enyhén szólva puhos volt (mint mindíg) mégis dícsérték az elfogult kommentátorok, hogy milyen szálkás, Garaynak meg valóban súlyproblémái voltak, még a gatyóját is le kellett vennie a mérlegeléskor, ennek ellenére szín izom volt, és valóban szálkás, ahogyan egy jóvágású bokszolónak lennie kell.

    A súlyfelesleg megbosszulta magát, Pacal megint kifulladt, de a változatosság kedvéért most nem az utolsó menetben, hanem már jóval korábban, a 9. menetben már a seggét vette a levegőt.

    Szóval ennyit a komoly felkészüléséről, és a megérdemelt győzelméről. Egye csak tovább a habostortát, meg a csülkös bablevest a felkészülés alatt, meg lesz az eredménye majd, ha netán egy "B" kategóriás bunyóssal összekerül, merthogy Garay finoman fogalmazva is csak "C" kategóriás, az biztos.
  • akos
    #1115
    Lakatus ellen azért nem volt olyan rossz.
    Igazándiból nem értem, mitől fáradt el a meccs alatt. Hiszen alig csinált valamit. Csak nyelte az ütéseket - amiknek jórésze a kesztyűjén csattant.
    Szóval furcsa.
  • Ramore
    #1114
    Pacal amióta "megvédi" a világbajnoki övét, azóta komoly visszaeést produkál meccsről meccsre. Most már a 9. menetben bekövetkezett a fáradás, a seggén vette a levegőt, annak ellenére is, hogy ismét élete legjobb felkészülsén van túl. Mindennek ellentmondott a hájas dereka és a pocakja is. Garay és Pacal színvonalát, ami hasonló, még erős jóindulattal sem lehet A, vagy B kategóriásnak nevezni, különösen a következő mérkőzéshez képest, ahol két komoly bunyós meccselt ugyanabban a súlycsoportban.
  • akos
    #1113
    Szerintem egyértelműen Garay nyerte.
    A dolog piakntériája, hogy még az RTLK köztudottan nem túl elfogulatlan stábaja is -szinte kivétel nélkül- úgy látta, hogy Madár vesztett... Még Kokó is inkább hümmögött, Kótai Misi meg inkább nem mert nyilatkozni. Erre a pontozóbírók kihozták Madárt győztesnek. Kész!
  • Punker
    #1112
    nem láttam, milyen volt?
  • Punker
    #1111
    Erdei Zsolt: Simábban nyertem, mint tavaly
  • Ramore
    #1110
    láttam én már olimpikont szórakozóhely bejáratánál belépőjegyet árusítani /cselgáncs rulez/