1229
minden ami box
  • desigo
    #1189
    szekényke:(
  • Zsoltika 007
    #1188
    Olvass vissza!
    Amúgy beismerte hogy ő hibázott a védekezésnél. Szval nem hárít senkire.
    Előfordul ilyen. Benézte, kész. Azért nem piskóta ellenfele volt. Tudott valamit ha így odavágott neki.
  • Zséé
    #1187
    ezt most kérdezed?
  • hup
    #1186
    sajnos nem tudtam megnézni most ki nyert
  • Zséé
    #1185
    most azt mondják, hogy a meccs előtt zavarták az öltözőbe :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Vegas
    #1184
    véleményem : LOL
  • zico87
    #1183
    Hát szerintem lehet a röhögögörcsbe hall bele a Barios, szerintem gondolja ez az Európai top hát vicc volt !! Í gy kikapni szánalom volt.
  • Moyko
    #1182
    a világ legbénább bundája.. mekkora szorzó van annak aki arra fogadott hogy az első menetben K.O...
  • Zséé
    #1181
    hát nemtom. én nem értek annyira a boxhoz, de sztem minden box meccsen vannak ilyen testre ütések. nemértem a dolgot. mondjuk eddig is mindig ilyen alibi meccsei voltak amit megvett neki a tv2 :)
  • Dying Soul
    #1180
    A gyomor baloldalt van, Janit jobb oldalt ütötték meg.
  • Zséé
    #1179
    most érdemes nézni Tv2-t :DDDDD
  • jefferson83
    #1178
    Engem is csaptak már gyomorszájon és rajtam látszott is, hogy nem tudom folytatni, mert egy ideig fetrengtem :DD
  • Daniel
    #1177
    Sajnos ezt csak azok érhetik akik télleg boxolnak vagy valami ésmár átélték mien is.. mig énse boxoltam addig mikor ment a meccs és már elvoltak fáradva nemütötték egymást nemértettem hogylehet ebbe elfáradni.. miután átéltem megváltozott a véleményem... és az az ütés ha csak hozzáér és pont ógy találja el akkoris oat eredményez amitől nemtudja folytatni.. példa. én egyszer szórakoztam egy haverommal és épphogy hozzáértem ugyeltaláltam szegényt hogy nemkapott levegőt.. :D
  • Landren
    #1176
    Hát ez szánalmas volt... Többet nem kell amcsiba boxolnia... Várhatott volna még egy picit a felkeléssel, aztán ha ki is kap legalább verethette volna magát még ennyi pénzért. Nem akarom bántani, van elég baja szegénynek, de az akkor is vicc volt. Főleg miután gyakorlatilag box nélkül kapott ki. Nem vártam, hogy győzni fog, de bíztam benne, hogy legalább egy jó boxot láthatok.
    Kiváncsi vagyok a TV2 mit fog adni az 1 órás műsoridőben. LOL Vagy inkább mégsem...
  • jefferson83
    #1175
    Egyet értek veletek, de a szememben akkor is többet ért volna ha azt mondja mehet és utána kap egy pár maflást még és úgy kap ki. videóból nem jött le, hogy nem tudott volna két lábra állni. Szvsz.
  • [Jakuza]
    #1174
    Hat en VB cim merkozesen meg nem nagyon lattam olyat, hogy az ellenfel elso test utesere barki is lement volna.
    Ez tok rohej volt.
    Nem veletlenul futyultek ki a nezok.
  • MrSpock
    #1173
    Sajnos ha jól eltalálnak bordán,vagy akár gyomorban,az szinte egyenlő a k.o.-val.
    Nincs levegő,beszúr,gondolom már éreztétek..elszáll az erő hirtelen.
    Így nemlehet folytatni,mert akkor kap még párat fejre is.
    Jani érezte ezt igazán,pedig biztosan szerette volna,de sajnos,ha nincs oxigén,akkor nincsmittenni.
    Sajnálom,mert szimpi volt.Sajnos itt látszik,hogy az igazán a nagyfalatok megfekszik a fiaink gyomrát.
    És eddig ő volt az egyetlen aki idáig eljutott,hogy egy neves bunyóssal meccseljen.Ígyalakult,a közönség elég csalódott volt,hoszabbra számítottak.
  • Punker
    #1172
    ha nem fekszik le és szétvereti magát az sokkal többet hozott volna neki, nem nagyon volt esélye nyerni de ha 4-5 menetet kibírt volna az nagyon dobott volna rajta, így megy a süllyesztőbe :(
  • fifi
    #1171
    ha nem tudod, ne is dobálózz azzal, hogy folytatás így-úgy.
    biztos megvolt az oka arra, hogy nem folytatta...
  • jefferson83
    #1170
    Erre nem tudok mit mondani. Nem tudom mennyire fájhatott neki, de valahogy azért talán lehetett volna folytatni, még ha az első menetben csak menekül is. Ez így szánalmasra sikeredett sajna.
  • Daniel
    #1169
    Hi! Barrios Janit körübelül 45 másodpercnél kiütötte :( , Sokak szerint ez csak szerencse.. ti mit gondoltok?
    A video megtekinthető itt:

    Jorge Barrios vs Nagy János (LQ) - AVI 19MB
  • hali
    #1168
    40millat megert neki hogy lefekudt :)
  • Dying Soul
    #1167
    Érdekes "meccs" volt..a profibox.hu-n azt írták, hogy bordára kapott..hát én ugyan nem néztem meg lelassítva, de úgy elsőre nekem nagyon lengőbordának tűnt az a borda..lehet jól bevágott tüdőre. ( <---- már ha ez lehetséges)
  • G_ArchAngel #1166
    nem is értem, hogy lehet ilyen brutálisat ütni testre...

    vagy Jani nem volt bemelegedve, vagy nagyon kielemezték, hogy ott a gyenge pontja...

    Gondolom az RTL Klubosok, most röhögnek a markukba, mert ha Jani nyer, akkor az KO lett volna a TV2-től:)
  • Punker
    #1165
    azért az 1 perccért kár lett volna fenn maradni, várható volt hogy kikap de hogy így :(
  • banok
    #1164
    kár, hogy nem adják élőben a Csontörő meccset...
  • hykao #1163
    Nem! Ma Megasztár lesz, meg Szombat esti láz! :)))
    Amúgy Eurosporton lesz 21-kor box, éjfél körül meg Pride FC végre!!!
  • Punker
    #1162
    ma lesz box mecs?
  • Punker
    #1161
    hogy merték azt a nőt kiállítani? a német kiscsaj megette reggelire :)
  • hykao #1160
    Én igen. :)
  • Punker
    #1159
    ma nézitek?
  • fm
    #1158
    csak a fénykép alapján,vagy láttad "élőben" is?
  • STREEX
    #1157
    Ezt a kamu sérülést...Minek ment ez boxolónak?
  • Amse
    #1156
    na ez meg futóversenyre jött...
  • DanielT
    #1155
    Úristen hogy néz ki...
  • Amse
    #1154
    18-as karika kéne :)
  • Punker
    #1153
    ááááá a magyar csajszi mocskosul vérzik.
  • Punker
    #1152
    milyen meccsek lesznek? van valami tét is?
  • hykao #1151
    Most kapcsoltam oda.
  • Punker
    #1150
    nézitek?