590
A DOOM 3 ellenfele.
  • fitutufi
    #550
    figyuzzatok!
    én nekem elindult a game most tettem a gépbe egy jobb alaplapot és újrainstalláltam az xp-t most meg nem megy a game a 2.cd-t nem veszi be a telepítő démon látja be is mountolom de nem műxik ! talán az a fix fájl kellene? azt is próbáltam patchelni az 1.cd-t irta de uccse műxik segítsetek plííz!!(különben ténleg nem valami szépség ,azokról az elbaszott fejű mutánsokról nem is beszélve
  • Drex
    #549
    ez 1 nagy fos....
  • ibrik
    #548
    Ja és a NOGRP már angol verzió.
  • ibrik
    #547
    Vedd feljebb a játék video beállításaiban a Brightness vagy a Gamma értékét - ha van olyan (vagy a monitor fényerőszabályzóját )
    Ha esetleg nVidia-s VGA-d van, akkor a videokártya beállításaiban a Színkorrekció lapon is feljebb tudod rakni a fentiek értékét (inkább csak a Gamma-t tedd fel kicsivel feljebb).
  • vytraas
    #546
    Hali. Segítség kéne. A NOGRP verzió milyen kiadás szerintetek? euro, amcsi, vagy mi? Verzióját nézve 1.04. Másik kérdés: miért teljesen fekete minden az első pályán? Semmit sem látni. Nincsen túl szar gépem, hogy az legyen már a baj...
  • Gear
    #545
    Jólvanna ;).Csakúgy beakartam kiabálni ,de így sikerült
    Amúgy a 3.5 - ös beállítással jólett a cucc.Mármint nem lett jobb a game , csak jobban kezelhető.
  • Glpetyus
    #544
    nekem nem kell htx:)
  • Gear
    #543
    cl_mouse_sensitivity
  • Glpetyus
    #542
    max lejjebb-feljebb rakod ha szar...
  • Glpetyus
    #541
    annyira kb.
  • deicide
    #540
    gondoltam én is...és mennyire tegyem az értékeket...?

    valahol olvastam hogy 3..3,5 re kell..!!
  • Glpetyus
    #539
    -0
  • Glpetyus
    #538
    mouse valami...:D0
  • Glpetyus
    #537
    a config.ini-ben keresd meg...
  • deicide
    #536
    nem bánnám ha valaki elárulná hogy mivel és hol lehet egy kicsit fürgébbé tenni az egeret:)!

    olvastam visszább hogy a config ban kell keresgélni..de én nem találtam semmi ilyet...:((

    valaki árulja el....)

    köszönöm:)!!
  • mikeleroi
    #535
    Egyébként, most a Burg Dead City alatt járok, valami reaktoroknál, de egyenlőre elég volt. Bele fáradtam.

    autosave_burg6_ep3

  • mikeleroi
    #534
    Szép, engem is bosszant...
  • Glpetyus
    #533
    Nekem volt már vagy 40 autosave-em mikor uninstall...:)
  • mikeleroi
    #532
    Én az
    autosave_tig4_ep3
    -nál járok, de passz, hogy hogyan tovább. Ez egyébként a conf2_ep3 utáni.

    Arsenal hol akadtál el? Szerintem nem lesz könnyű leírni a mega pályák miatt
  • grebber
    #531
    Én nem tom hányadik pályán vagyok a cseh verzióval tolom.
    Azt tudom hogy ezek az autosave-ek voltak már:
    Ezeken az automentéseken vagyok túl:
    autosave_asp1_ep1
    autosave_asp1_ep2
    autosave_asp1_ep3
    autosave_asp1_script2
    autosave_conf2_ep1
    autosave_conf2_ep2
    autosave_conf2_ep3

    És most bojongok mint állat nem találok semmi érdemlegeset amivel tovább lehetne jutni :(
  • fitutufi
    #530
    1. pályánál vaok és egy ilyen zöld árnyalatú kis folyóso és valami emergency armed vagy acced valami ilyesmit ir ki h az ajtóhoz megyek ott hogyan kell továbbmenni van egy vezérlőszoba de ott nincs semmi meg ahol találtam a sorozatlővő fegyvert hol kell és hogyan továbbmenni plíííz help!!!
  • lwb
    #529
    vagy csak bepötyögni a konzolba:
    cl_mouse_sensitivity 3
  • grebber
    #528
    Kreed - Using id Software´s textures?

    Members of the Quake3World forums are talking about Kreed. They seem to know that Burut used textures from various id shooters for their FPS Kreed.
    (Merci à NoFrag pour l´info)
    “...Shockwaves and a few others are from Jedi Knight 2. Also, the notice the flame thrower effect has just been ripped completly from RtCW?...”. Hmmm...

    Quake 3 world forum
  • mikeleroi
    #527
    Csatlakozom az előttem szólókhoz. Egyébként szerintem sem lenne olyan rossz game, de bizonyos dolgokat nagyon elszúrtak. Az átvezető animációk botrányosak. Nem akartam hinni a szememnek, miközben néztem. Egy dolog viszont nagyon tetszik benne. Mégpedig a világ, amit kreáltak. Én úgy gondolom, hogy nem semmi, amit megvalósítottak. Meg, nézzük meg a pályák méreteit. Már régen nem láttam ekkorákat. Mondjuk ez az egyik hátrány is szerintem. Mi van, ha eltévedek? Bóklászás, hosszú ideig.

    Az igazság az, hogy az első 5 perc után közel álltam az uninstallhoz. De, mondom, adjunk egy esélyt neki. Most már ott tartok, hogy "élvezem" is. Rá kell hangolódni a gémre, el kell nézni azt a pár hibát, melyet elkövettek a designerek, és még jól is lehet szórakozni.

    Az egér lassúsága kiborított. A játék fő könyvtárában van a cfg fájl. Csak át kell írni, egy egyszerű szövegszerkesztővel. A mouse sensitivity alapból egy, ha maxra toltad a játékban, én a 3-at javaslom.

    Sajnálom a készítőket. Hatalmas bukás lesz, pedig nem ezt érdemelte volna.
  • Frank99
    #526
    na jah....
  • grebber
    #525
    Jó lenne ez a game csak egy 3 cd-s patch kellene hozzá :)
  • Frank99
    #524
    az egér lassú, az egész ronda...

    törölve...
  • Glpetyus
    #523
    Ez egy sz.r játék...
    Legalábbis a tavalyi cseh verzsön az volt...
  • Gabe18
    #522
    Érdekes,mert a képek alapján ez egy egész pofás kis játék,az ember azt hinné hogy alig egy cd eltöltést bőven megér.
    A baj az hogy láttam demóját is...
  • fitutufi
    #521
    tudtok valami jó servert amin lehet nyomni a kreedet multiba vagy létezik má ilyen???
  • Gear
    #520
    Képek
    http://www.3dgamers.com/screenshots/games/kreed/
  • Gear
    #519
    Képeket találsz eleget a neten ha rákeresel a címre . Olyan mint azokon.
  • Gear
    #518
    kösz
  • Shep
    #517
    egy képet szúrjál már be pls hagy lássuk milyen is valójában
  • Cvd
    #516
    A config file-ban lehetett feljebb is állítania cseh(?) verzióban, úgy már rendesen ment. Gondolom ez nem változott.
  • Sephi
    #515
    Tudod mi az erdekes? Pont ennyi ramom van nekem a gepembe! De erdekes... huuu!
  • Gear
    #514
    Nem olyan rossz mint a demo alapján tűnt , csak az bosszant hogy nem látni az ellenfelen a sérülést. Ezt már úgy megszoktam.Meg persze a marha lassú egér ...egy teljes körbefördulás szerencsés esetben egy egérmegemelés .Persze nem lessz az év játéka az biztos.
  • grebber
    #513
    Hohó még a végén kiderül hogy király game lol már 5.0 -áll
    A 6-ot már nem fogja elérni.
    De én amint mondtam végigviszem egyszer azt annyi kiirni sem érdemes.
  • grebber
    #512
    Hát szerintem nem sokan tolják ezzel a gammel csak magadra számíthatsz! :)
  • Gear
    #511
    Egérsebességet tudta valaki állítani? Mert én feltoltam teljesen de semmi változás , lusta mint állat.