46
FTP Server Win2000 alatt - Segítség
  • phoenix1
    #46
    Nálam szintén Offline-t jelez az uw-nál. Őszintén megmondva nem hiszem, hogy offline lenne, mert a weboldal megy, csak szépen blokkolják a külföldi csatlakozásokat a szerverük felé. :(
  • Dj Faustus #45
    #40-es hozzászólásomban már elmondtam: vedd fel azokkal a kapcsolatot, akik a tartalmat feltöltik (biztos van az adott xyz.smsforce.hu - ahol az xyz az adott oldal neve ahol regisztráltál - oldalon valami elérhetőség megadva).
    Ha nincsen, vagy fülük botját dem mozdítják - c'est la vie (ilyen az élet). Máskor nota bene (jól jegyezd meg): warezért ne fizess, mert csak ráfázol.
  • bAguziB2
    #44
    Sziasztok! Az lenne a kérdésem, ha a bejelntkezésnél azt írja ki hogy OFFLINE akkor az ugye azt jelnti. hogy a szerver szünetel.ha nem javítsatok ki:D Csak azért mert regeltem erre az ftp.smsforce.eu-ra eddig jól ment minden. de most nem csatlakzoik, és még nem járt le a 25napos regem

    köszi
  • Dj Faustus #43
    Ebben a topikban már feltetted a kérdést - egy topikban elegendő.
    Másrészt az OAI szervernek nincs sok köze az FTP szerverhez.
    Harmadrészt Internet Information Services.
  • Sammer
    #42
    Sziasztok!
    Futtatni szeretnék egy programot, de mindig azt írja ki, hogy Internet Information Server 4.0 vagy higher kell hozzá. Na már most én letöltöttem a Internet Information Server 7.0 Managert, de még igy is ugyan az a hibaüzanet. A 4.0-t sehol nem találtam, csak mindenféle kiegészítőt hozzá, Help please!
  • bAguziB2
    #41
    értem. szóval a feltöltőket kéne kérdeznem, hogy miért nincs fennt a narnia 2 2008as változata:D köszi dj faustus
  • Dj Faustus #40
    Ha jól értem, maga az SMSforce egy tárhelyszolgáltató (a honlapjukon nem derül ki semmi), akinél SMS-ben lehet fizetni, hogy elérhess különböző tartalmakat, vagy feltölthess.
    Az előbbi (a különböző tartalmak elérése- tehát pl xyz.smsforce.hu) nem csak az smsforce-tól függ, hanem a feltöltőtől.
    Az utóbbinál meg neked kell feltölteni.

    Egyébként is: warezért fizetni dőreség.
  • bAguziB2
    #39
    sziasztok

    lenne egy kérdésem. regeltem a forcesms.eu-ra(vagy smsforce) és nem találom rajta mit kersek. lehet hogy átverés? ha valaki reglt oda akkor légyszi írjon
  • Penec
    #38
    Nekem báttyám rakott a gépemre keyloggert, a másik szobábol XD
  • Dj Faustus #37
    "A bulletProofal hogyan lehet keyloggert küldeni mások gépére?"
    FTP szerverrel küldeni távoli számítógépre (kliensre) aligha tudsz bármit is küldeni (nincs ami fogadja a küldött adatokat). Esetleg az FTP szerverről tudják letölteni.
    Másrészt keyloggert más gépére küldeni és az ott szerzett adatokat felhasználni BTK-ba ütköző bűncselekmény.
    Harmadrészt az általad említett szoftver helyett van ingyenes alternatíva - Cerberus, Filezilla,...
  • Penec
    #36
    A bulletProofal hogyan lehet keyloggert küldeni mások gépére?
  • Dj Faustus #35
    Egy helyre elegendő lett volna megadnod a kérdést.
    Itt már válaszoltam rá.
  • Nufy
    #34
    Sziasztok

    Hogy lehet egy total commanderbe feltöltött mappához 777-es jogot adni?
  • fapofa44
    #33
    hu de rég irtak ide!
  • Frank99
    #32
    én ilyenért jártam tárgyalásra 280 km-re, írogass csak, majd felfigyelnek rád azok, akiknek nem kellene.
  • KranaZoli #31
    Lehetséges, hogy van abban valami amit mondasz, de egyenlőre csak ilyen lehetőségem van :(
  • Frank99
    #30
    nem akarok ünneprontó lenni, de a saját érdekedben jó lenne, ha a házhoz postázás helyett keresnél más megoldást a cuccaid beszerzéséhez.
    ha egy kicsit olvasgatod a forumot, ezt is es mashol is, sokan buktak, akik ilyesmivel foglalkoztak.
    es a neved a postan megvan, ha utanvettel kuldted a penzt, komoly eselyed van egy rendorsegi latogatasra.

    Szívleld meg, amit irtam.
  • KranaZoli #29
    Sziasztok!

    Egy picit off a téma ezért elnézéseteket kérem!
    Sajnos nem tudom miért, de megszűnt az az oldal ahonnan eddig gammákat szoktam rendelni :( Keresnék v.mi újabb megbízható forrást, aki olcsón ír új játékokat (főképp) és postázza őket vidékre. Az eddigi forrásom teljesen korrekt, megbízható, olcsó volt de már pár hónapja az oldal is megszűnt :(

    Ha tud valaki ilyet légyszi privibe írja meg nekem!
  • horko
    #28
    Sziasztok! A gond a következö: nem tudok az oldalamra fölmenni(FTP). Eddig minden gond nélkül. Vagy kapcsolathívási hibát ír, vagy idötúllépést. Beszéltem az ATW-sekkel is azt mondták: bizonyos Domainokat letiltottak külföldröl (Ausztriából netezem). Ezt azonnal el is hittem, lehet: így jártam! De! A szomszéd srác gépéröl azonnal föl tudok menni az oldalra, igaz ö chello-s én meg xdsl-es vagyok. A másik dolog meg az hogy, a http-s címemre változatlanúl be tudok jelentkezni, látom az adataim a sikeres (szomszéd srác) ill. sikertelen kapcsolódási probálkozásaimat. Na most ez az a dolog amit nem igazán értek: ATW-szerint a Domain le van tiltva akkor ez csak az Xdsl-re vonatkozik? (Azt mondták külföldröl nem is lehet elöfizetni...) A másik meg: ha le van tiltva akkor hogyan lehetséges, hogy nem törölték az oldalt ill. a regisztrációm is érvényes még? Na erre varjon valaki gombot! Nagyon megköszönném ha valaki tanácsot, vagy valamilyen megoldást, magyarázatot tudna erre az érthetetlennek tünö dologra tudna.
  • Áki17
    #27
    van egy listám,de csak egy ip cim van kiirva és windows commander-rel propálok csatlakozni de nem tom mit kezdjek azzal a ip cimmel???
  • Harder
    #26
    Akkor inkább vmi P2P programot használj, mert a saját nevét/jelszavát senki nem fogja átadni egy normális (érsd: gyors, frissített) szerverre.
  • hacker32
    #25
    Sziasztok!
    Ajánlanám a hacker32.atw.hu-t mert ez az én lapom ráadásul smswebes de van ftp is. 160 ft 3 nap. Próbáld ki! Ennyi cuccos többet ér mint 160 Ft de most megkaphatjátok ennyiért.Ne szalasszátok el!Szerintem jövő héten
    regisztráljatok mert akkor lesz kész az egész állomány feltöltése.De már most is van fenn cuccos.Ha nem láttok valamit ami a listán rajta van akkor azt még nem töltöttem fel.De akkor is fenn lesz pár napon belül. Warez letöltések 160 Ft./3 nap
  • Áki17
    #24
    játékot és zenéket akarok tölteni de nagyon kezdö vagyok,amugy köszi a segitséget
  • Harder
    #23
    és nézelődj itt, hasznos lesz:
    cim: ftp.fsn.hu
    anonymous a szerver
  • Harder
    #22
    Tehát összefoglalva: se szervercímet, se nevet, se jelszót nem tudsz -> mindent más mondjon meg, ugye? Azt már meg sem merem kérdezni, hogy mégis milyen szerverre gondoltál..
    tipp: fogalmazd meg rendesen mit akarsz, mert így a fene se érti.
  • hacker32
    #21
    Helló mindenkinek!
    Ha valakinek kell valami mp3,játék,progi az dobjon mailt nekem:[email protected].Én küldök neked egy reg lapot amit visszaküldve kapsz ingyen pass-t meg user-t az FTM-re amin rajta lesz a progi!
    Szívesen!
    HacKer32
  • Áki17
    #20
    jou de mondj egy szervert mert egyet nem találok!!
  • Harder
    #19
    honnan lehet usename-t és jelszot szerezni

    kérni kell a szerver tulajától
  • Áki17
    #18
    hello!!
    tudna nekem vlaki segiteni hogy honnan lehet usename-t és jelszot szerezni mert azt kér hogyha csatlakozni akarok!!
    vagy mondjatok egy oldalt
  • Harder
    #17
    A lapomon van servu-hoz, raidenftpd-hez, guildftpd-hez és blackmoon ftp-hez (ez mind FTP SERVER program) leírás (telepítés + beállítások)
    webszerkesztés > Egyéb hasznos leírások
  • Frank99
    #16
    be kell állítani egy programot erre.
    pl. Serv-U

    magától nem fogja a windows ezt sen engedni, sem tudni.

  • azoli
    #15
    Hello!
    Segítsetek S.O.S
    Szeretne valaki FTP-n keresztül csatlakozni a gépemhez de nem tudom beállítani, hogy elérjen. valaki letudná írni részletesen hogy kell??
    Köszi
  • chryst
    #13
    Igen Win CD-n van aztán ott beállitod az IP-det majd csinálsz egy virtuális könyvtárat megosztással és minden ok.
  • Willy
    #12
    Windows commander. Le illetve feltöltéskor folyamatosan jelzi a sebességet.
  • chryst
    #9
    Tedd fel az IIS-t és ott betudsz állitani mindent.
    WinCD hozzáadás
  • ChenChen
    #7
    Kicsit pontatlan voltam, de a serverről beszéltem.
    Bulletproof FTP Server 2.15
    http://www.bpftpserver.com

    Bulletproof FTP Client 2.3
    http://www.bpftp.com

    Vagy ezen kívül még a Serv-u is jó program.
  • mikike
    #6
    van server is
  • ChenChen
    #4
    Bulletproof 2.15 - a biztos tipp
  • bob
    #3
    Próbáld ki az ArGoSoftFTP-t én is ezt használom (egy hozzáértö ajánlotta) nagyon egyszerü könnyü
    használni.
    http://www.argosoft.com/applications/ftpserver/download.asp ról tudod leszedni.
  • Laalee
    #2
    serv-u egyszerü megbizhato biztonsagos
    war-ftpd bonyolultabb megbiztható biztonsagos, tobb beallítasi lehetőséggel bír.
    ezek eleg jok