11569




Mielőtt kérdezel használd a keresőt a lap alján!





IGEN, MÁR MEGJELENT! | NEM, NEM TUDJUK HONNAN LEHET LETÖLTENI! | NEM, NINCS MAGYAROSÍTÁS!



ha warez témában írsz, törlődik a kommented
  • FrezeR
    #11529
    Sziasztok
    Tudom nem nagyon pörög a topik de azért írok egy kicsit :)
    Elég jól előrehaladtam már a játékban és a javításokat nem raktam fel, mert nem akartam mindig elölről kezdeni. Azért írom ezt most le, mert feltűnt pár dolog ami nem tetszik.
    Pl ha szerződést kötök valakivel és semmilyen bónuszt nem adok neki annak ellenére a szerződésében később mindenféle bónusz benne van.
    A másik, hogy beállítom magamnak, hogy én csinálom pl a szerződéseket vagy a stadion fejlesztéseit, az építkezéseket. Ennek ellenére a felfogadott ember megcsinálja magától.


    Ezek idegesítő dolgok, valóban bugok ezek vagy mi lehet a gond? Lehet hogy már javították későbbiekben de elég idegesítő.
  • broy
    #11528
    hol tudok magyar csapatok címerét letölteni Fifa Manager 10
  • qkackagabika
    #11527
    Sziasztok!

    Mivel sehol sincs taktikáról semmi sem, ezért most már van! :)


    Ha gondoljátok próbáljátok ki.


    üdv.

  • István100
    #11526
    Sziasztok.Legyenszíves valaki töltse fel nekem valahova a fifa manager 2008-as magyarosítást.Vagy küldje el e-mailbe.e-mail cím:[email protected]
    Nagyon szépen köszönöm!!!!!!
  • qkackagabika
    #11525
    Sziasztok!

    "Elérkezett a várva várt idő, mikor megoszthatjuk veletek a HFM12-t! Bár vannak hiányosságai örüljünk, hogy most nem kellett augusztusig várni a MOD-al! A tavalyi évhez hasonlóan a kiesés és feljutás szabályozása, a kupasorozatban a csapatok részvételének beállítása hibás, de mára sajnos ez megszokott jelenség. Voltak viszont kellemes meglepetések, javítások, amiket eddig el kellett viselni. Ismert hiányosság sajnos, hogy a játékos múlt nem lett aktualizálva, megegyezik a HFM11-el. Ennek pótlása igen sok időt elvenne, ezért úgy döntöttünk, hogy majd megpróbáljuk a javított adatbázissal ezt pótolni. Reméljük sikerül!"

    A teljes cikkért és természetesen a HFM12 letöltésért látogassátok meg az oldalt!

    Üdv.:

    Qkacka
  • Balázs 17
    #11524
    hi
    fifa manager 12ben tudja valaki miként lehet a live seasonra belépni?
    a jelenlegei origin id-vel nem tudok, mert azt mondja nincs ilyen fiók,és kidob a regisztrációs oldalra:SSSSSS
  • qkackagabika
    #11523
    A tcm2004-nél úgy működött, hogyha fent volt a fifa 2004, akkor a tcm2004 telepítés után tudtál 3d-smeccset fusion opcióban játszani, betöltött a fifa 2004 és enniy, em kellett külön telepíteni semmit sem. Azt hisszem, csak be kellett pipálni az opciót.
  • nono28
    #11522
    Ezeket a darabolt fájlokat nem tudom Commanderrel egyesiteni.Segitene valaki.Köszönöm.
  • Szycsu
    #11521
    Mmint, 2004 és 08 között.
  • Szycsu
    #11520
    Az is jöhet :D Esetleg újabbhoz?
  • qkackagabika
    #11519
    Szia!

    Sajnos nem, de tcm2004-hez van. :D
  • Szycsu
    #11518
    Szia. Nem tudsz Fusion-t 08hoz? :D
  • qkackagabika
    #11517
    HFM12 hamarosan...



    Addig is ezt nyálcsorgatónak! :)
  • Szycsu
    #11516
    látom, kicsit fellendült itt az élet (azért nem estek/esünk túlzásba) Ha valakit érdekel a 08-as karrierem, majd beszámolok róla, de lenne egy kérdésem, amit régebben is felraktam már, de semmi reakció
    Fusion kéne 08-hoz. Tudom, hogy van, de már fmhungary-ről sem lehetett leszedni. Valaki pls.
  • qkackagabika
    #11515
    Kedves Mindenki!

    Az idei HFM12 MOD-ban több extra is helyet kap, főleg a 3D-s meccseken. Az egyik ilyen dolog, hogy ha az egyik sztárjátékosunk gólt lő, akkor személyre szabott hangot tudunk hozzáadni. Azonban nagyon sok sztárjátékos van az nb1-ben, ezért segítséget kérünk a hang ill. gólvadászatban. Mindenki megadhatja kedvenc magyar csapata játékosának vagy játékosainak kommentátor adatát.Amit kérünk, hogy a cikk hozzászólásában adjátok meg a klub ill. játékos nevét, a videó vagy hang linkjét. Ha egy videón több játékos gólja is szerepel, akkor írjátok azt is oda.

    Itt lehet segíteni, linket javasolni és adni!

    Remélem sokan élnek ezzel a lehetőséggel és egy élvezhetőbb HFM12 készül így el.

    Előre is köszönök minden segítséget!

    Qkacka
  • owen20
    #11514
    Vedd meg eredetiben!
  • Muncut
    #11513
    Sziasztok!
    Nekem a FIFA MANAGER 08 van meg és ezt írja ki ha el szeretném indítani: FIFA MANAGER 08 requires at least 640MB of free swap file space.Please free the required space and re-run the game.A lapozófájl méretét megváltoztattam, és így már elindul de a patch-t nem birok még most se rakni rá,amikor raknám ezt írja ki: The installed Manager08.exe is corrupt.The patch cannot be applied.Mit csináljak ,hogy rendesen működjön és fel bírjam patchekni.
    pls help!
  • Raylee
    #11512
    Sziasztok!
    Végre elkészült a HFM12 megapatch-----sikerült a végére érnem.
    Ez egy béta verzió, tehát nagyon nyers az anyag, de megígértem nektek karácsonyra,
    így közzéteszem holnap 14.00-órakor.
    innen lehet majd letölteni (kell regisztráció)---HFM12 megapatch by raylee
    nem kell megijedni, könnyű lesz felrakni, hisz csak be kell másolni a megfelelő helyre, de lesz leírás hozzá!
    mindenkinek boldog karácsonyt
    Üdv,
    raylee
    HFM12 megapatch by raylee
  • Raylee
    #11511
    Sziasztok!

    Nézzetek be hozzám HunFifaManager2012 és sok érdekes dolgot tudtok letölteni a játékhoz!
    pl.: -3485 játékos arcképet tartalmazó mappát!
    - dél-amerikai országok bajnokságainak adatbázisát!
    - stadionokat,HFM csapatainak mezeit...stb
    Üdv.:
    Raylee
  • zolee24
    #11510
    sziasztok .megvettem ma a fifamanager 2012 . szeretném live sesont aktiválni de nem tudom mit kell csinálni estleg ha lenne valaki aki már csinált ilyet és lenne kedves megosztani azt elöre is köszönöm
    üdv Zolee
  • qkackagabika
    #11509
    Sziasztok!

    Vannak új letöltések, adatbázisok, tessék nézegetni, beszólni, lájkolódni, ha nem tetszik beszólni! :)
    A facebook-os oldal is üzemel már régóta, nézhetitek azt is, kérdezzetek bátran mindkét oldalon!
    Üdv.:
    Qkacka


  • liba88
    #11508
    Szia!biztos hogy jobb lesz nekünk is mert mikor volt a saját oldalad az nagyon menő volt szerintem!kívánok neked sok szerencsét!!!
  • Leslie87
    #11507
    Ezennel az FM Hungary oldalától elköszönök! De folytatom a magyarítást és az adatbázist stb...

    Megkérek mindenkit akit érdekel a magyarosítással kapcsolatos dolgok, azok Lájkolják a Magyar Fifa Manager oldalt, itt megtaláltok és itt publikálom az olyan dolgokat amiket készítek! Itt megtaláltok! Kilépésemnek okát nem ecsetelném!
    Szóval MA este nézzetek be mert publikálom a 95%-os Magyarítást!

    Sziasztok: Leslie
  • icso87
    #11506
    Szasztok. Tudja vki, hol találom meg a játékosok arcképeit?
  • Just B
    #11505
    Sziasztok... Honnan tudnék kiegészítőket (edzés, taktika ) letölteni a fifa manager 08-hoz ?
  • mate0
    #11504
    Sziasztok!

    Valamiért a m 2012-es magyarosítást nem érzékeli a program. letölti rendben, azt annyi...
    Mi lehet a baj?
  • Kisponyi
    #11503
    mi a gond az összeggel?
    kicsit lehetne pontosabban, esetleg screenshot róla
  • savafan
    #11502
    ott sok lehetőség nincs, termék kijelöl, mennyiség beír és utána a beszerzés gombra kattint. nekem az összeg lesz gyanús...
  • owen20
    #11501
    Én a Total Realyti módra gondoltam.

    Mellékesen eladó egy Eredeti Fifa manager 11 pc játék 4000ft-ért.
    Érdekelne e valakit?
  • Kisponyi
    #11500
    Savafan: nekem simán megy bolt feltöltése árúval, vmit nemjól csinálsz.
    A csütörtöki letöltés listánál, klikk a részletek megtekintése linkre és láss csodát, ott a lista a letöltésekkel.

    owen20: van konkrét MOD amit keresel vagy csak általánosságban. Personal Life-hoz van 2012-es verzió kiadva, többi modról nemtudok semmit.
  • owen20
    #11499
    Sziasztok,

    A Fifa manager 12-höz lehet használni a MOD-ot amit kiadtak a Fifa manager 11-hez?
  • savafan
    #11498
    a merch részlegről kérdeznék. tudott már valaki vásárolni termékeket? nekem nem enged pedig csont üres a boltom. igaz, hogy a bal oldali pénzügyes részen az alsó sorban mínusz érték szerepel. de az, hogy ne tudjak semmit se venni a boltomba:((
  • savafan
    #11497
    az mitől lehet, hogy én nem látok semmit a listából? és ez a második alkalom. kiválasztom a fifa manager 12 csütörtöki csomagot de semmilyen listát nem látok. a fejléc alatt tök üres az oldal.
  • savafan
    #11496
    Király vagy Leslie! Nagyon köszönjük!!!
    Megint él az, hogy ha valamit találunk akkor segítő szándékkal, jelezzük neked?
  • Leslie87
    #11495
    Fifa Manager 12 Magyarosítása:

    Magyarosítás
  • FrezeR
    #11494
    Jah egyébként ezek miatt kell e új játékot kezdeni? Mert nem láttam odaírva.
  • FrezeR
    #11493
    köszi
  • qkackagabika
    #11492
    Sziasztok!

    Tettem fel pár letölteni való linket, szerintem érdemes megnézni!

    Megint képek, hangok, de most egy adatbázis is szerepel a letölteni valók között.

    Fifa Manager 12 Csütörtöki Csemege!

    üdv:

    Qkacka
  • owen20
    #11491
    Hellósztok,

    Új hírek, kipróbáltam a Fifa Manager 12-tőt és annál nem tapasztaltam olyan hibát mint a Fifa Manager 11-nél, tehát valószinű nem az én gépemmel lehet a gond hanem a EA valamit elbaszhatott.
    Ezután valaki ötletel?

    Üdv. Feri
  • owen20
    #11490
    Sziasztok,

    új hírek, újra raktam a rendszert de sajna ez sem oldotta meg a problémát.
    Várom az EA hozzászolását a témához

    Nem akar ez a grafikai hiba megszünni, de ha pont az én videókártyám a nem jó kidobom az ablakon a kártyát :)