11569




Mielőtt kérdezel használd a keresőt a lap alján!





IGEN, MÁR MEGJELENT! | NEM, NEM TUDJUK HONNAN LEHET LETÖLTENI! | NEM, NINCS MAGYAROSÍTÁS!



ha warez témában írsz, törlődik a kommented
  • Nasheem
    #338
    Ryan ezek szerint a vb-n mindketten az olaszoknak szurkolunk? Del Pieronak meg szólhattá volna, hogy a válogatott góljait tartalékolja a komoly csapatokra, ne a mi Király Gabinkat hervassza le!
  • Ryan
    #339
    Ja!Ja!!Ja!!! Meg az angoloknak, és azért egy kicsit az Amcsiknak(Csak azért, mert nem nagy képüek és tetszik az ország ill. a sportjaik)!
    A kedvenceim: Beckham, Owen, Scholes, van Nistelrooy, Del Piero, Trezeguet, Davids, Verón, Totti, Montella, Cassano, Crespo, Sevcsenko.
    A magyarok közül nincs nagy kedvencem. Én fradi drukker vagyok, de valahogy a mostani csapat nem nyerte el a tetszésemet. Inkább a Varga Zoli féle 1996-97-es csapat: Nicsenko, Horváth F., Zavadszky, Albert, Nyilas, Simon, Udvarácz, Lisztes, Nagy, Jagodics, Touati, Arany, Hrutka.

    Régen nekem is modemes net-em volt, de egy hónapja ADSL van nálunk. Nagyon király 5000ft volt a beszerelés és havonta 8000ft-ot fizetünk.
    Még a hülyének is megéri, mert egy kb.650Mb-os játékot 2-2,5 óra alatt töltök le.
  • FrezeR
    #340
    Nasheem: nem tudom hogy tetted be a logókat utűlag..az internet csodái:)
    Ryan: melyik cégnél vagy előfizető ADSL-re?
  • Ryan
    #341
    DataNet-nél. Miért te hol? Fogadjunk, hogy az Axelero-nál!
  • FrezeR
    #342
    nem vagyok xar matávos az kéne csak...Enternet!
    Csak most akarom megpályázni az ADSL-t de nem egyszerü!
  • Ryan
    #343
    A rohadt életbe, nyert az a mocskos Arsenal!!!!!!
    Nem hiszem el, hogy nem tudják Beckham nélkül azt a látványos focit játszani. Na nembaj majd jövőre visszakapják. Akkor a Man.Utd megnyeri a bajnokságot, a BL-t, az F.A Cup-ot, és persze a Liga Cup-ot. Írjatok, hátha tudok segíteni valamiben. Addig is HAJRÁ MANCHESTER!!!!!!!!!!!!
  • Nasheem
    #344
    Ryan, javaslom próbáld meg a visszavágást a PLM-nel, mert arra a jövő évre nem mernék fogadni:-)
  • Ryan
    #345
    Te ott amúgy ki(vel)kkel nyomúlsz? Én a Man.Utd-nél vagyok a 2000/2001-ben megnyertem mindent, amit csak lehet: Bajnokság, F.A Cup, League Cup, Bajnokok Ligáját, European Super Cup, Charty Shields, stb.... Most, a 2001/2002-es szezonban vezetem a bajnokságot, a BL-ben a csoportmeccseken az Intert, az Anderlechtet, és a Steauat kaptam. Eddig két játékost vettem a McManamant és a Wiltordot(Még az előző szezonban). Úgyhogy a programbeli Man.Utd-re büszke vagyok. És ti(FrezeR, Nasheem), hogy álltok?
  • M.A.D.
    #346
    Na, én a Yeovil Town-al kezdem, majd minden manager-ben! Az az igaz. Nem sztárcsapattal egyből.Jó érzés, amikor egy gyenge csapatból csinálsz egy jót! Nem?
  • Nasheem
    #347
    Én olasszal nyomom, de remegek az angoloktól a nemzetközi kupákban. Szerintem erősebbre vannak állítva, mmint valójában. Ezt onnan is sejtem, hogy teli vagyok angol igazolással: pl: hátvdsor, Rio Ferdinand, Cambell, Barry, és a padon egy Brandle nevű srác aki igazából azt sem tudom, hogy ki.
    Sőt bármennyire is utálom (na jó csak nem kedvelem) megvettem a Spice boyt is:-) Sőt csatársorban ott figyel a Michel "Aranylabda" Owen is. Ja és ha nem mondtam volna mindezt az AS Romaban!

    MAD van benne vmi amit mondassz. Először ugyan mindig a kedvencekkel játszom, mert azért jó a csapatban látni olyan spílereket akit csak a tv-n keresztül inádhattam eddig, de fél év, egy év után én is nekiindulok lentről.
    Általában átnevezem egy 3. ligás banda játékosait a haverokra, meg a saját csapatomra oszt adj neki. Persze a skillek maradnak. A gazdasági rész így élvezetes igazán. Imádtam amikor 8 évnyi spórolás után lelétót tudtam bővíteni, persze nem az Olimpico 85ezres nagyságára:-))
  • Ryan
    #348
    Igazatok van, asszem én is megpróbálom. Kérdés, hogy melyik csapattal?
    Nasheem: Hogyha ilyen klasszisokat vettél akkor, hol vannak a "rómaiak"?: Samuel, Candela, Delvecchio, Tuotti, Tommasi, Cassano, "Batigól", és persze Montella. Én azzal a taktikával játszom, hogy sztárokat nem igazán veszek, hanem a tartalékból próbálgatok játékosokat. Nagy sztár lett a Man.Utd-ben pl: egy bizonyos Danny Webber, Ronnie Wallwork, Jimmy Davis. Azért vettem meg a McManamant, hogy a kp.-t erősítsem, a Wiltord-ot meg azért, mert az a köcsög, f****szopó Wenger nem játszatta, és elakart menni. Amúgy megy minden! A nézők átlagban kb.45000-50000 látogatnak ki, meccsenként átl. 2-3 gólt lövök, és ezt átl. a Van Nistelrooy, Yorke, Solskjaer, Beckham, Webber lövik.
  • FrezeR
    #349
    tényleg jó érzés kis csapatból nagyot kovácsolni!
  • Nasheem
    #350
    Hát ez nem volt egyszerű kérdés. Tottinak a 95-ös skilljével mondjuk tuti helye van ha nem sérült. Montella 90-es, így állandóan játszik, de jobbára csak csereként, a Rolaldo-Owen-Cassano trio mögött, de sajna Marcot, Tommasit, Samuelt és Batigólt kénytelen voltam eladni, nem beszélve a többiekről akik amúgy is csak kerettagok voltak. A szívem vérzik értük, de átmentem eredményhajszoló kapitalistába.

    Különösen Delvecchiót sajnálom, mert az Interbe felment 92-re:-((.
    Nekem viszont nincs igazán olyan játékosom, aki az ismeretlenségből fejlődött volna klasszissá az egy szem Brandle-ön kívül. Ez elég nagy gáz, mert a csapat átlagéletkora 30 év feletti, úgyhogy közeleg a nagy vérfrissítés, mégha rá is megy egy-két szezonom.
  • Ryan
    #351
    Én most a Championship Manager 2000/2001-el játszom, itt úgye a Man.Utd-vel. Itt zsebeltem be mindent, és anglia nem jutott ki a VB-re. Managert kerestek, és én jelentkeztem. Úgyhogy most, a Man.Utd mellet, angol szöv.kapitány lettem. Első barátságos meccsemet a csehekkel játszom, majd ma valamikor! Majd megírom, hogy milyen volt a meccs.

    A kzdőcsapatom a következő:
    Kapus:R.Wright(N.Martyn)
    Védők:G.Neville, R.Ferdinand, S.Cambell, A.Cole
    Középpályások:D.Beckham, S.Gerrard, P.Scholes, K.Dyer
    Támadók:M.Owen, E.Heskey
  • Ryan
    #352
    És megvan!!! England vs. Czeh Rep. 4:1
    Goals: Owen, Heskey, Beckham, Scholes, ill. Lokvenc. Nagyon király volt!!!! Ezt a játékot ajánlom mindenkinek!!!
  • M.A.D.
    #354
    :)) Na, látom nem lesz az enyészeté eme fórum, és ez jó! :o)
  • Ryan
    #355
    Izomtrikó 123! Tudod mit? Kapd be! Mi arról nem tehetünk, hogy olyan pocsék edző vagy. Bazzeg, te melyik manageres játékkal játszol? Én ius csak úgy lettem kapitány, hogy az Eriksson nem jutatta ki a csapatot a vb-re. Különben azt mondasz amit akarsz. Én egyet mondok, sosem szoktam hazudozni! Be kell érned ennyivel!
  • Nasheem
    #360
    Kedves barátom!
    Mindik öröm olyan embernek válaszolni, aki beugrik egy fórumra, lefikáz mindenkit, hisz ő fél év alatt anyját is összehozta Beckhammel!
    Először is jó lenne tudni mivel játszol, mert szívesen küldök mentett állást, hogy magasan szárnyló IQ-dal megszakértsd. De tudod mit, inkább csinálj egy saját topicot, plusz még egy user nevet és egyik hozzászólásodat alázd le a másikkal. Így meglesz legalább az örömöd és másokat sem húzól fel.
  • Ryan
    #361
    Egyetértek Nasheem barátommal!

    Ha kell küldök screenshotot arról, hogy hol tartok. Mentett állást nem küldök, mert a Champ.Manager-nél ahoz hogy betudd tölteni a mentést, ahoz az egész DATA könyvtárat átkellene másolni és felülírni!
  • Ryan
    #362
    Kurva anyátokat, és dögöljetek meg mindannyian!!!!
  • Ryan
    #364
    Na mivan te kis köcsög Izomtrikó 123! Miért nem írsz vissza te beszari? Most legyen nagy a szád!
  • Ryan
    #365
    Mától nem Ryan, hanem Maverick néven leszek.
    Ha bárki a ryan neven ír, akkor az nem én vagyok!!!!
  • Ryan
    #366
    Bocsi mégsem!!!!! Maradok Ryan. Csak az egyik osztálytáram szokott ezzel szórakozni, és ezért akartam megváltoztatni a nicknevet és a jelszót.
  • snoopdogydog
    #367
    Szia maverick. Én snoopdogydog vagyok. Nekem a Juventus és az Inter akedvenc csapatom.És neked?
  • Ryan
    #368
    Gratulálok, ha írsz e-mailt akkor írd meg az e-mail címedet, mert különben nem tudok visszaírni!!

    Thanks!
  • snoopdogydog
    #369
    Ja bocs. Az e-mail cimem [email protected]

    Kösszi hogy írsz!
  • snoopdogydog
    #370
    Neked nasheem mik a kedvenc csapataid?
  • FrezeR
    #371
    Srácok srácok! Ez a topic nagyon szépen indult de ne rontsuk el ilyen veszekedésekkel meg anyázással..plz! inkább legyen szó továbbra is arról a nagyszerü játékról ami a témát adta!
    thx

    Nasheem: nem tudom mennyire vagy otthon már a játékban de én lassan 6 hónapja nyomom de egyes dolgokra még csak most jöttem rá:)) pl arra hogy alul a piros "szalagon" amin futnak a segitséget jelző mondatok jobb egeret nyomok egy csomó mindent be lehet állitani! De te ezt biztos tudtad:) Csak gondoltam szólok hogy fejlődöm azért:))

  • Ryan
    #372
    FrezeR! Te hol tartasz? És te Snoopdogydog?
    Én a Champ.Manager 2000/2001-el játszom kb.3 hónapja.,
  • Nasheem
    #373
    Ja tudtam, de annyi előnyöm van hogy a kézikönyvet rongyosra olvastam:-), egyébként tényleg találni mindig vmi újat.

    Most pl nem akar megjelenni egy fia ifijátékos sem a klubomnál. Lehet, hogy azért mert töbnyire ahogy felküldöm az első csapathoz őket, 2 hónapon belül el is passzolom a srácokat. Nem szoktam talonban tartani őket mert csak csökkenne a skilljük ha nem játszanak, a csapatba meg csak kib..ott nagy sérüléshullámnál férnének be. Tényleg észrevettétek ha kölcsönadjátok a fiatalokat, úgyanolyan skillel jönnek vissza mint ahogy elmentek? Ez elég gáz, mert a loannak az lenne a célja, hogy közben máshol fejlődhetnének.
  • Nasheem
    #374
    Van egy gyorssegélykérési akció. A klub elnökéhez lehet fordulni, de ez csak átmeneti segítség (csak a likviditási gondokat lehet vele kezelni). Ha nagy a gáz és ragaszkodsz a csapathoz (,mert a balétól függetlenül elszerződhetsz ám!), akkor kezd eladni a játékosaidat, márha átigazolási időszak van. Nem lehet, hogy túlvásároltad magad? A legnagyobb baj akkor van ha stadionépítésre költötted el a zsetont, mert abból csak hosszú távon jön vissza vmi.
  • Nasheem
    #375
    snoopdogydog, mint lejebb írtam a Roma, Pool, Barca, Kispest négyest szeretem igazán, de minden országban megvan a kedvenc.
    Amúgy hallotátok lehet, hogy jön a Roma a vb után pestre? Állat lenne kint virítani a fradisták között a Totti mezembe:-). Elgutóbb akkor volt halálfélelmem amikor Londonban voltam a Pool-Roma BL meccs alatt....
    Gondoltam csak nem szerethetik a Liverpoolt az Arsenal és a Chelsea városában, így bátran beültem egy havarommal a város legnagyobb sportpubjába Roma mezben. A kezdésre kb 300 állat tombolt körülöttem és énekelve várták a kezdés...
    Ha nem lettem volna kissé bódult a kb 6 pint sörtől, lehet hogy menekülőre fogtam volna. Egyébként csak a meccs eleje volt gáz, mert miután kivertek a kupából, mindenki engem vigasztalt! Állat jó fejek voltak, ennyi ember még sosem fizetett külföldön nekem, úgyhogy éjfél után nem is emlékszem a folytatásra:-((

    Gáz csak akkor volt, mikor a cégemnél visszabaszák a számlámat, mert a 2 pizza mellett 19 pint sör volt rajta, úgyhogy nemcsoda, hogy enyhe képszakadás történt:-))
  • snoopdogydog
    #376
    Ryan én 4 hónapnál tartok a champ. maneger 2000/2001-ben a Manchesterel. 6 hónapnál az interel.
  • FrezeR
    #377
    Ryan: én most 2046-ban járok és a Chealse-vel vagyok begyüjtöttünk kb 40 kupát kb 9 játékosom skillje van 90 fölött:) De ez a csapat rengeteg munka eredménye!
    Nasheem: valóban lehet kérni kölcsönt a "főnöktől" de vissza is kell ám fizetni és határidőre! De azért sokszor segithet. Stadionra csak akkor érdemes költeni hogy ha sok plussz pénzed van (ami ritka).
    A kölcsön adott játékosok tényleg nem fejlődnek ezt én sem értem...taláv egy peccs megoldaná de még sehol nem találtam:)
  • snoopdogydog
    #378
    Én azért nem szeretek sokáig elmeni egy csapattal mert már össze vissza keverednek a játékosok.
  • Nasheem
    #379
    Tényleg érdekes Frezer, hogy míg az előző verzióban (2001) ha felnyomtad a stadiont és jól ment a csapatnak, egy pontosan belőtt jegyárral szinte korlátlanul jöttek a nézők (az Olimpicot felnyomtam 140ezresre és ha jól emlékszem 11 GBPért mjdnam mindig teltház volt), a 2002-ben nem igazán akar megtelni a 100ezres stadionom.

    A játékosok keveredése engem nem nagyon zavar, bár néha tényleg vannak benne irreális dolgok, de legalább arra figyeltek, hogy a vetélytársaktól nem lehet igazolni, vagy csak aranyáron.
  • Nasheem
    #380
    Na ez az év is szépen alakul:-( Az még rendben, hogy semmit nem nyertek/nyernek a kedvenceim, de hogy mindenhol olyan bajnok van akit útálok (kiv. spanyolo.), a BL és az UEFA is rossz helyre került. Már csak az kéne, hogy kiessen a Kispest, és mondjuk a franciák nyerjék a vb-t (szerencsére roménok tutira nem fogják ), akkor átszokom a krikettre.

    Na mindegy kompenzálok az FAPLM-mel...
  • Ryan
    #381
    Snoopdogydog, FrezeR, Nasheem!
    Szerintetek ki illene a Man.Utd-be, a van Nistelrooy, Solskjaer, Yorke, Forlán, Webber, Davis mellé? A Sevcsenko, a Ronaldo(bár én őt annyira nem kedvelem, csak egy osztálytársam ajánlotta), aztán van a Del Piero, vagy a Henry!?!
    Please Help! Thanks!
  • Ryan
    #382
    Na, írjon valaki!
    Szerintetek ki nyeri a vb-t.? Hajrá OLASZOK, és ANGOLOK!!!!!!!!!!!!!
  • Ryan
    #383
    Hogy állítanátok össze, a ti világvállogatott csapatotokat?
    Én őket raknám be:
    Kapus:G.Buffon
    Védők:R.Carlos, A.Nesta, R.Ferdinand, G.Neville
    Kp:D.Beckham,F.Totti, J.Verón, R.Giggs
    Támadók:A.Del Piero, A.Sevcsenko