Mielőtt kérdezel használd a keresőt a lap alján!





IGEN, MÁR MEGJELENT! | NEM, NEM TUDJUK HONNAN LEHET LETÖLTENI! | NEM, NINCS MAGYAROSÍTÁS!



ha warez témában írsz, törlődik a kommented
  • Nasheem
    #375
    snoopdogydog, mint lejebb írtam a Roma, Pool, Barca, Kispest négyest szeretem igazán, de minden országban megvan a kedvenc.
    Amúgy hallotátok lehet, hogy jön a Roma a vb után pestre? Állat lenne kint virítani a fradisták között a Totti mezembe:-). Elgutóbb akkor volt halálfélelmem amikor Londonban voltam a Pool-Roma BL meccs alatt....
    Gondoltam csak nem szerethetik a Liverpoolt az Arsenal és a Chelsea városában, így bátran beültem egy havarommal a város legnagyobb sportpubjába Roma mezben. A kezdésre kb 300 állat tombolt körülöttem és énekelve várták a kezdés...
    Ha nem lettem volna kissé bódult a kb 6 pint sörtől, lehet hogy menekülőre fogtam volna. Egyébként csak a meccs eleje volt gáz, mert miután kivertek a kupából, mindenki engem vigasztalt! Állat jó fejek voltak, ennyi ember még sosem fizetett külföldön nekem, úgyhogy éjfél után nem is emlékszem a folytatásra:-((

    Gáz csak akkor volt, mikor a cégemnél visszabaszák a számlámat, mert a 2 pizza mellett 19 pint sör volt rajta, úgyhogy nemcsoda, hogy enyhe képszakadás történt:-))