434
AVP 2
  • CSOCSO
    #200
  • CSOCSO
    #199
    nyah a tiedét nem tudommegnézni sajna küld el az egész save könyvtűárat hja én itt full elakadtam!! semerre nemtok menni..




    fel megyek valami liftel majd megáll a lift és sötét lesz mire jön egy csomo alien és lelövi a liftet a predator de semerre nemtok meni két ajto között áll meg oldalra hiába ugrok mert nem kapasodik meg a csávesz ha hátra akkor nincs ott semi és felrobban az a rész is.. szal merre???
  • CSOCSO
    #198
    na megvan a save de hiába teszem be akárhova baszik ottan lenni szal tölts le egy képlpopt mert igy nemmegy!! ne csak a save filet küld el hanem az egész save mappát!!
  • phil-co
    #197
    ment a mail
  • phil-co
    #196
    predátort prószáltad?
    Érdekes! Főleg a látásmódok meg a bumeráng disc tetszik nagyon
  • CSOCSO
    #195
    bazz.....küld el ementsét!!!!!
  • phil-co
    #194
    nem megy ez nekem sajna
    nem baj haverom végigvitte és majd hétvégén megmondja mit kell csinázni
  • CSOCSO
    #193
    a print screen el majd valami photoshopba vagy mittom én be nyomsz egy ctrl + v-t és 70 % ra veddle a mentésnél a grafját és jpg be
  • phil-co
    #192
    melyik gombbal kell screenshotot lopni
    Láma vagyok nem tudom.
  • CSOCSO
    #191
    tudommelyik pálya de nemtom melyik résznél tartasz lopj le egy képet ahol tartasz és küld em emailomba
  • phil-co
    #190
    sötét alagutak vannak.
    a pálya elején bombákat kell hatástalanitani
  • phil-co
    #189
    hát ha én azt tudnám...
  • CSOCSO
    #188
    fogalmam sincs de emléxem mindenre szal gyorsan ments el egy képet a gamezből és tedd ide be!! ted fell a netre...
  • phil-co
    #187
    Huh nem tudom,hogy el tudom e mondani!
    Amikor sok kusbitolás után kijukadtam egy zőld tisztásra ott van két sziklaorom amikre fel tudok menni meg át is tudok ugrani a sziklákra,de onnan sehová.
    Egy ilyen átjáró vagy alagút félén jutottam ide Nah?
  • CSOCSO
    #186
    Nah phil köszi a segítséget végig is vittem .. hát ari de kevés!! azhittem / reménykedtem hogy az anyakirálynővel is lehet menni..szal te hol akadtál el?
  • phil-co
    #184
    egyébként majd meglátod,hogy sokkal egyszerűbb lesz kijutni,mint ahogy gondolod mert csak 3 ventilátor lesz
  • phil-co
    #183
    :)))
    nagyon ügyes vagy!!!
    és kreatív :)))
  • CSOCSO
    #182
    amugy igy akartam megkérdezni hoyg hol menjek ki szám alapján mondhattad volna:

    ::)))))))))))))))))))))))))))))))
  • CSOCSO
    #181
    az meglesz bazzeg a szar az hogy felül irtam a kurva mentést de remélem nem a load gameban hanem az alien gam alatt legalább a páylát el lehet kezdeni elölröl kijátszottam magam a marine val már ott tartok hogy találkoztam az inkubátoros prdatorral amikor elveszik a fegyveremet meg midnenememet ...na majd akkor m,ondom mivan
  • phil-co
    #180
    Viszont a vége felé én akadtam el és abba is hagytam!
    Ott viszont NEKED KELL segítened!
  • phil-co
    #179
    csocso!
    újra visszanéztem ide és rájöttem mi a probléma forrása! :)
    neked a "Liberate artifical hive" még nincs kipipálva,tehát nem ott jársz ahol gondoltam!
    Miután kiszabadítottad az alient menj arra ahol áttörte az ajtót!Beérsz egy terembe ahol találsz néhány emberkét!Jobbra és balra is van lépcső(feljáró)!Jobbra menj!Ott abban a kis szobában lesz egy szellőző(persze ráccsal ellátva) amit elég nehéz észrevenni,de így már remélem sikerülni fog!Azt betöröd és aztán mehetsz is!
  • CSOCSO
    #178
    ok
  • phil-co
    #177
    ahol kijöttél ebbe a szellezőrendszerbe,ott menj vissza fel az irodákba vagy mikbe ,ott fel a lépcsőn és az összes számítógépet verd szét!
    az alienek meg nem tünnek el hanem az átjárókon álló katonák lelövik őket!
  • CSOCSO
    #176
    tévedés?:))))))))))))))))))))))))
  • Shep
    #175
    Kösz mindenkinek
  • GAMECUBE
    #174
    me mé??, egyebkent valaszoltam a mercis tevedeseidre:)))))))))
  • phil-co
    #173
    Lopakodj be a raktárba,ott van jobbról egy kerítéssel leválasztott rész
    azon lesz egy rés ott bemész és......vauhhhh
    szegény cica!!!!
  • CSOCSO
    #172
    tudpm látam csak nincs mit irnm
  • GAMECUBE
    #171
    hi csocso kepzeld itt van dolphin, a PC-s temapban:)
  • CSOCSO
    #170
    bocs hol kell tönkrevágni???? Shep nemtom hova el kell furni ahol beszélnek elvileg bemészmögéjük van egy kis rés a ráécson ott be kell menni
  • phil-co
    #169
    csocso!
    Bent,ahonnan kibjöttél ebbe szellőzőbe oda menj vissza és ott kell tönkrevágni a vezérlőrendszert és akkor egy ventillátor leáll.
    Ha végképp nem sikerül akkor elkülhetem neked a mentést.
    Megéri továbbvinni mert nagyon érdekes részek jönnek még ezután!
  • Shep
    #168
    Srácok kéne egy kis help, kirágtam magam a fickóból/szegény/ elinfultam lopakodok, meg minden megettem vagy 2-3 valamit, eljtottam egy helyre ahol 3 fickó áll egy ajtónál és pofáznak a rakományról, meg hogy ez volt az utolsó stb stb, és itt most hogyn tovább csak egyszerűen lopakodjak be?
  • Trespasser
    #167
    Szevasztok!

    Nektek is lassú az Alien? Mert az első részben sokkal gyorsabb volt.
  • CSOCSO
    #166
    nekem is volt olyanhoyg megáltt örültemis!! oda mentemés darabokra szedett:((((( nemtod mitől ment szét? azt nem tduom hoyg az az alien hova ment? mert tök gyprsan utána mentem és csak simán eltűnik tök hülyeség
  • phil-co
    #165
    Megnéztem ma ezt a részt és nekem a 4 ventilátorból csak három van (azok forognak is)!
    A 4. megsemmisült valamiért és csak a helye van meg,na ott kell kimenni
  • phil-co
    #164
    ha nem sikerül akkor holnapra megnézem
    vannak még vmilyen mentéseim...asszem
  • CSOCSO
    #163
    joh neked de kurvra nem jutottam tovább és ez kibaszott idegesít
  • phil-co
    #162
    hát nemtudom nekem valahogy könnyen sikerült mertalig emlékszem erre a részre.
    Az biztos,hogy nem kell kimászni a forgó ventilátorok között!
    Felmentem felülre és ott körbeszaladtam és vége lett a pályának!
  • CSOCSO
    #161

    nah akor hova kénemennem vagy hol kéne kimásznom? mert megpbáltam az szes lécen átfutni sikerült is és kiprobáltam menni a két ventillátor között is!
  • CSOCSO
    #160
    figyi felmentem átfutkostam a léceken is bazzeg:) sehol semmi ki is kellmászni vagy mi?