434
AVP 2
  • haxoror
    #354
    torrent
  • fawcet
    #353
    Azért nézzél rájuk és keresd a telefont. Hívd fel őket, és kérdezd meg hogy lehet e kapni AVP 2 Goldot.(AVP2 + Primal Hunt) Megmondják neked.
  • Ibron
    #352
    LOL..csak az AvP2 Primal Huntot hozta be,persze még sok mást is,de AvP2-t nem...és a primal Hunthoz meg kell az AvP2...egyéb ötlet?
  • Dead
    #351
    Nem számít, hogyha bebujsz a sarok, mert az emberek látnak a radaron, a Predek meg Alien látással, szal teljesen mind1 kirakja-e a neved vagy snem, mindenféleképpen észrevesznek.
  • fawcet
    #350
    www.cdgalaxis.hu

    Itt meg tudod rendelni, és megvenni.
    Potaköltség 1000 ft.

  • Ibron
    #349
    Váá bakker...a demo full szar, mert most találtam egy demot leszedtem..van benne tdm meg dm de sehol semmi.Biztos nem tudtok dc-n kívűl mást??mer dc-m egyszer volt egy régi asszem és azon1árva játékot se tudtam leszedni:D.
  • Ibron
    #348
    Bocs....hamarosan,elírtam.
  • Ibron
    #347
    Aha,azért köszi...még abba reménykedek,hogy a szomszédomék hamarosab visszakapják és akkor nem kell megvennem,meg leszednem.
  • melorin
    #346
    Hát ezaz :(
  • fawcet
    #345
    Vedd meg nem sokba kerül most.
    www.cdgalaxis.hu
    Másik módszer meg tiltott.
  • Ibron
    #344
    Honnan lehet leszedni a játékot?...szomszédoméknak megvolt,de most kölcsön adták és kéne a multi része miatt...a singlet azt már végig vittem.
  • Sippie
    #343
    attól hogy te kikapcsolod szerintem az nem hat ki a másik játékosra.
  • melorin
    #342
    Sziasztok.
    Kérdés: Lehet AVP2-ben multiban kikapcsolni azt, hogy kiírja a másik játékos nevét? Elég idegesítő, hogy amikor Aliennel megyek, jól bebújok egy sarokba, de ha véletlenül odaviszi az egeret, rögtön előudrik neki a nevem
  • fawcet
    #341
    Síma avp2 alatt a legfrisseb patchel sikerült.
    És ott a tdm gametípusban vannak a coop-pal kezdődött mapok. Ezeket kiválasztva lehet coop küldetéseket csinálni. Marine és ember is választható néhány mapon.
    Csak volt oylan map ahol hegeszteni kéne az akadályt, de special kasztnak nem voltak az eszközei nála. Hogyan tovább?
  • fawcet
    #340
    Kérem valaki írja le, hogy hogyan kell a modokat használni. Mert a Custom levelben csak egy kép jelenik meg. Semmire nem lehet kattintani back-on kívül.
    Még annyi hogy síma AVP2, meg Primal Hunt alatt is próbáltam.
    Köszönöm előre is a segítséget!!!!!
  • fawcet
    #339
    Hogy kell a modokat betölteni?

    X-COOP-AL SEM TUDTAM ELINDÍTANI.
    iMPCOOPOT SZERETNÉM DE NEM MEGY. CSAK A CUSTOM LEVELBEN LÁTOM HOGY BENNE VAN.
  • fawcet
    #338
    Milyen kódokra gondolsz? Kicsit részletesebben.
  • moszandi
    #337
    hellósztok!!!
    ki tud jó kódókat?
  • fawcet
    #336
    olyasmi hogy minél több a játékos annál erősebb az ai
  • fawcet
    #335
    Most olvasom ezt:
    -rez Impcoopv2.rez -rez impcoop-ps-2.rez
    the ps file up there stands for the player settings
    higher player count = harder ai so if you have
    6 players use IMPCOOP-PS-6-8.REZ
  • fawcet
    #334
    ======Impcoop v2====== ez a neve a letöltési listában.
  • fawcet
    #333
    Imp mod
    szerintetek milyen lehet ez a vadiúj mód?

    Miles
  • Dead
    #332
    Hát az X-coop mod a világ legsz@rabb modja :(((((
    Én felraktam, de annyira gány, hogy szedtem is le azonnal
    még véletlenül se tedd fel a gépre csak ezt tudom ajánlani
  • Laszlou
    #331
    Sziasztok. Megy vkinek ez a x-coopmod_beta_2.5? Valaki megtenné, hogy leírja, mit kell csinálni és mi lesz az eredmény... Thx.

    Egyébként milyen gémek vannak még, amit itthon 2 gépen játszhatnánk Coperativ modban? Én ezekről tudok: No One Lives Forever 2 / MohaaS egy kis kieggel / és hát ez a AVP2, de ezt még nem tudtam kipróbálni :(
  • Dead
    #330
    The All Seeing Eye egy jó kis server kereső, itt letöltheted
  • zotyesz23
    #329
    Sziasztok!!!
    Szeretnék multyzni miket töltsek le hozzá?
  • ssk3
    #328
    ezt bepróbálom kössz!!!
    Én egyből heckelni akartam
  • Dead
    #327
    Menj közel, (ha jól emlékszem) meg kell nyomi (use gombal) a zárat, akkor felcsúszik a kis panel, vedd elő a heckert, és amikor a célkeresz átváltozik ilyen akármivé, akkor heckeljed, és lőn az ajtó kinyílik :)
  • ssk3
    #326
    Elővettem többször is, ráirányítottam a "zárra" tök sokáig, és nem sikerült!!!
    lécci írd már le PONTOSAN hogy hogy is kéne azt!!!
  • Dead
    #325
    nem sikerül?

    Elő kell venni azt a heckelő bigyuszt, és azzal kell
  • ssk3
    #324
    rohadt nagy baj van
    Az emberrel miért nem sikrül a legelején feltörni azt a zárat?
  • Dead
    #323
    Azért írtam, hogy már nem kell, mert már találtam, és játszok vele, de azért kössz!
  • MrTressy
    #322
    avp2 cdkey: REC2-JUB2-LEN9-XUG6-4884 ezzel lehet multizni neten de csakis all see vel mert ugyanis ezzel csatlakozva nem ellenörzi a cdkeyt mig ha belsö server browserrel akarsz szervert találni úgy kifogja irni hogy used cdkey.Ha ezzel a multi moddal vagy bár milyen más egyéb moddal akartok neten játszani akkor pedig gamespy kell mert azzal parancssort is lehet inditani mivel a modok parancssorosan indulnak
  • MarkBlade
    #321
    Köszi! Szépen!!
  • Dead
    #320
    Kössz!
    Nekem is segítettél :)
  • MrTressy
    #319
    google a te barátod amúgy www.avp2files.com ott pedig X-Coop (Beta 2.5) kell neked ha minden igaz
  • Dead
    #318
    Jah én is hallottam, de én csak az 1 ről, de megnézem mit tehetek, mert az nekem is kéne
  • MarkBlade
    #317
    NAh.. senki nem segít?
  • MarkBlade
    #316
    Szi! Valaki Help!!
    Valamikor valahol olvastam hogy az avp 2-höz megjelent egy olyan mod amivel coperativban lehet nyomni a single küldiket.. Pls linket vagy tippet..
  • Dead
    #315
    Noh, nem kell már :)
    Nem mintha akartatok volna adni.