3049
Jedi Knight II - Outcast
  • Kevinke
    #2546
    egyszerűbb lene ha leírnád/leírnátok az ip címeket
  • Xboxman
    #2544
    4db van!
    Töltsd le az ASE-t az látja őket...
  • Kevinke
    #2543
    mivan nincs magyar server?
  • Kevinke
    #2539
    vagy servereket, amennyi van írjátok!

    Köszi!

    Lord K.
  • Kevinke
    #2538
    Hi!

    Mondjatok nekem magyar jk2 server-t!
    Nagyon kéne mert a külföldi servereken elég nagy a ping.
  • skorpio7
    #2534
    Az a bizony ajtó úgy nyílik , hogy levágod mindkét "függőkövét" .Nézz csak fel és dobd el a kardod , vágd el az acéldrótot , hogy leessen a kő .
  • Spheriot
    #2533
    Miután megszereztem a fénykardot mit kell csinálni, meert nem nyílik az ajtó az összes követ összetörtem.
  • TneX
    #2532
    Nem,most már nem fog lesüllyedni!:))
  • bpbt
    #2528
    Válasz wizy-nek!
    fogalmam sincs, hogy ezek milyen kódok, de csak pillanatnyi idejig viszik fel az energiámat. Örökélet és minden fegyver kód nincs a játékhoz?
  • TneX
    #2526
    Vihar:D
  • TneX
    #2525
    Ez a kép annyira tetszik hogy be is rakom:))

  • bpbt
    #2524
    Mik a kódok a játékhoz?????
    Segítsetek!!!!!!!!!!!!4
  • bpbt
    #2522
    Ja meghal, de most olvasom a leírást. Már rájöttem mi a baj. Amúgy megtudod mondani nekem a kódokat és azt is hogy hová kell beírni?
  • bpbt
    #2520
    Csak az a baj, hogy nincs idő keresgetni, mert egy idő múlva meghalok. Csak úgy magától. Ilyenkor mi lehet?
  • bpbt
    #2519
    Akkor légyszi ismertesd a 2 kódjait és azt is hogy hová és hol kell beírni
    köszi!
  • marsu
    #2515
    A végigjátszást itt találjátok.

    http://free.x3.hu/mr-titok/index.html
  • bpbt
    #2513
    Ezeket találtam JEDI KNIGHT-ra:
    THEREISNOTRY - pályaugrás
    ERIAMJH - repülés
    JEDIWANNABE * - sérthetetlenség
    RED5 - összes fegyver
    WAMPRAT - összes tárgy
    5858LVR - mindent megmutat a térképen
    PINOTNOIR * - pálya újrakezdése ugyanazokkal a fegyverekkel
    DEEZNUTS - az Erő növelése
    YODAJAMMIES - manna
    IMAYODA - a világosság mestere
    SITHLORD - a sötétség mestere
    SLOWMO * - slow motion
    A többit nem ismerem:
    WHITEFLAG *, RACCOONKING

    De még nem jöttem rá, hogy hogyan lehet beírni a kódot. Nekem sehogyan sem fogadja el.
    Segítsetek.
  • Head Hunter
    #2512
    A #2472 beszóláanál megtaláljátok a leírást. Ez nekem is sokat segített!
  • Xboxman
    #2511
    JK2: v1.03 win-x86 May 3 2002
    Initialising zone memory .....
    ----- FS_Startup -----
    ERROR: filename length > MAX_QPATH ( strlen(Star Wars JK II Jedi Outcast/GameData/mods/models/players/boss_purple/) = 70)

    Nekem most ezt írja ki.Eddig ment...
  • bpbt
    #2509
    Elakadtam, segítsetek. Most kezdtem el játszani vele és máris elakadtam. Amikor van 3 (piros,kék,zöld) kapcsoló, és milyen figurákat kell beállítani, mert nekem nem sikerült, és failt ír ki, tehát kezdhetem előről ahol elmentettem. Tud valaki segíteni????
  • bpbt
    #2506
    tudtok a játékhoz kódokat (örökélet, stb...)?
  • Head Hunter
    #2505
    Wajk! Csak azt akarom mondani, hogy akkor JÓ JÁTÉKOT!!!
  • Head Hunter
    #2503
    Hello ujra

    Végre 7 vagy 6 nap alatt (Bevallom, fogalmam sincs mennyi idő alatt) sikerült végig vinnem a játokot. A kőtologatósrészen majd nem megőrültem, de egy szercsak véletlenül becsúszott a képbe egy gomb. A Dessant olyan tizedszerre sikerült kivonnom az élők sorából. De akkkor 10 mp alatt! Ahogy eldobta a kardját, valahogy azt elütöttem a francba, na és hogy is mondjam, én voltam a gyorsabb :) De az idegesít, hogy én montam meg a barátomnak egy részen, hogy hogy kell tovább menni, és mivel neki több ideje volt, ő vitte elöbb végig. :) Szóval köszönöm mindenkinek, aki segített nekem a játékkal kapcsolatosan!!!!!!!!!!!!!
  • Head Hunter
    #2502
    Köszönöm, ezt a beírást is most néztem, meg, hát majd megnézem mit tudok tenni!
  • Head Hunter
    #2501
    Szívesen segítenék, de vogalmam sincs, hogy honnan tudod leszedni. :( Írd be a googleba!

    És lenne nekem is egy kérdésem még! A jedi mkodot hova kell bemásolnom? Vagy a Jedi mod++3.0v az csak egy kiegészítő???
  • batman
    #2499
    Nekem viszont az lenne a kérdésem, hogy honnan lehet letölteni a multiplayer módhoz patchet? Nem tudom, hogy számít-e, de XP prof. van fenn.
    Segítsetek!
    Köszi
  • batman
    #2498
    Nézd meg a falak alját is! Az egyiken van még egy gomb, és hajrá!!
  • Head Hunter
    #2497
    Hello megint

    Most az utolsó pályán akadtam el, a három járatnál. Szerintem a tologatós köveknél kell valamit csinálni. Légyszives, segítdetek!
  • Head Hunter
    #2496
    Hello

    Megint segitségeteket kérem, mert már megint találjátok ki mit csináltam! Hát elakadtam... A mocsaras pályán vagyok, a 4 oszlopnál. Ott van is egy fénykardos robot. A leírás szerint, valahol baloldalon kellene lennie egy járatnak. És még egy mondat: SEGÍTSETEK PLS!!!
  • Head Hunter
    #2495
    Igen. Már tovább jutottam. A sárga dobozokat kellett "megsemmisíteni". Az alatt is volt egy út. Most voltam az egyik legrosszab pályán. Ahol az elején a zöld lézersugarak vannak. De az elöttelévőn, az tök jó, amikor a végén meg kell küzdeni a 2 rebornal. Most annál a hülye riasztós pályán vagyok, amikor nem szabad, hogy BÁRKI megnyomja a gombot.
  • dikki*yysw
    #2493
    Hm.. erre már nem emlékszem :/
  • dikki*yysw
    #2490
    Ja biztos, már nagyon régen volt. Lényeg hogy tologatni kell őket.
    "Most ott akadtam el, hogy amikor megszerzed az első jedi erőt, nem lehet normálisan eltolni a köveket... "

    tolni meg csak elfele lehet.
  • Cvd
    #2489
    A lényeg, hogy középen a földön egy csíkban ugyanazok a jelek legyenek sorban, mint amik a falon is vannak. Az teljesen mindegy, hogy a mintajel a falon jobb vagy bal oldalon van.
  • dikki*yysw
    #2488
    Hát sztem ugyanarról beszéltünk. A földön kőlapok vannak, mélyedésekben. Ha jobb oldalt van a jel és bal oldalon a kőlap, akkor át kell tolni jobbra, nem? Tolni meg csak szemből tudsz.
  • dikki*yysw
    #2485
    Ok. Beírod google.com -on hogy jedi knight 2 walktrough, és kidob vmi ravengames.com címet. én 3-szor kellett, hogy megnézzek walktrough -t a játék során, ez volt uccsó, és szvsz a legjobb. De fpscentral.hu -n is van asszem.
  • dikki*yysw
    #2483
    Hát ha tolsz valamit, akkor az tőled megy elfele. Ha a másik oldalra állsz, akkor az előbbi iránnyal szemben megy. De ha húzod akkor is. :D
  • dikki*yysw
    #2480
    Már miért? Tolni, vagy húzni akarod? Ha a földön levő kövekre gondolsz, ugye nem tolni akarod, ha előtte van a szegély..?
  • Jano
    #2477
    A kapcsolók, ha helyesen állítottad be őket, akkor kinyitják a negyedik palló végén lévő ajtót.
    Ha nem nyitják, akkor nem jól állítottad be az ábrákat valószinűleg.
  • marsu
    #2472
    A végigjátszást itt megtaláljátok.

    http://free.x3.hu/mr-titok/index.html
  • Ron Ragm
    #2470
    van infraszemüveg:)