1406
Condition Zero
  • FLeK0
    #1206
    Steamen nem fog mukodni nem eredeti ill. egyedi cdkey, a frissitesek eleresehez pedig ez kelleni fog. 6990ft.
  • RedDragon
    #1205
    Gondolom volt már pár ilyen kérdés, de soknak találom az 1204 üzenet visszaolvasását!
    Tudtok hozzá működő CD-KEYt??
    Nálam ezek nem műxenek:

    5RP2E-EPH3K-BR3LG-KMGTE-FN8PY
    5RP2E-EPH3K-BR3LG-KMGTE-FM8PY
    5z62e-79jdv-79nam-zgye6-arbwy
  • FLeK0
    #1204
    46os az nem Steames szerver, vagy nem frissitettek 3 honapja :)
  • Extraboy
    #1203
    FLeKO!
    Ezt az uzenetet a haverom kuldte:

    Hali!

    Itt lámázok ezzel a steammel és gondoltam, ha már serveradmin vagy biztosan tudsz nekem segíteni :).
    Az lenne a bánatom, hogy felraktam steamet.. cs felment.. configot beállít, szóval mindenk fasza lenne.. de magyar serverekre nem tudok csatlakozni, mert azt írja, hogy:
    "the server is using an older protocol (46) than your clien (47).."
    Tudsz nekem arról bármit mondani, hogyan tudnám ezt orvosolni?
    Külföldi szerverekre meg amikor akarok csatlakozni, akkor precaching rescources-nél lefagy.


    Vmi otlet lenne? (megneztuk es 100% ready)
  • FLeK0
    #1202
    Sima CS-s valtozat benne van a jatekban, uj nem keszult.
  • DJ_HELL
    #1201
    bocsi fiuk nem tudtok olyan mappacket amelyikben benne van a train illetve a nuke szerettem ezeket a palyakat de sajna kivettek
  • FLeK0
    #1200
    nem, de mar 7000ft-ert meg lehet venni.
  • TneX
    #1199
    Hali!

    Lehetséges valahogy megpecselni a CZ-t eredeti cd-key nélkül?Konkrétan ezekre az új játékos és fegyvermodellek modellekre meg azokra a húdeintelligens túszok érdekelnek :))
  • nemcsakfeel
    #1198
    A cz ( v. 1.0 ) második cédéjén van egy 518 MB -s fájl, aminek a kiterjesztése *.w02.
    Aki tudja, ennek a fájlnevét írja már meg, mert rossz a meglévő iso-m, mert ott rövidfájlnév van, így nem ismeri fel kettes cédének...
  • Extraboy
    #1197
    Career tasks are reset on mp_restartround
    Ez egy reszlet angolul amit a steam i a frissitesekrol de ez nem sv_restartround?
  • FLeK0
    #1196
    Kijott, eleg sok valtoztatas helyet kapott az 1.2-ben, reszletes a CSHU-n :).
  • FLeK0
    #1195
    Version 1.2 of CS:CZ will be released next week via Steam. The update includes high-definition hostage models with all-new AI, 2 new player models, brand new maps, and other enhancements.

    The improved hostages will show emotions such as fear, attempt to escape on their own if ignored, and even talk to the player to give clues about what they've seen. The new player models feature the Russian SPETSNAZ counter-terrorist and Militia terrorist.
  • seri
    #1194
    Lehet
    Csak a netröl tudod frissiteni.
    Ha steamen keresztül regisztrálod magad.
  • seri
    #1193
    Van
    Vedd meg az eredetit.
    Vagy másold át a kaloz cddröl a VENGEANCE/czero.exe-t
  • toMpEr
    #1192
    miert lenne mas? sok begyepesedett cs-s mar akkor abbakarja hagyni a jatekot amikor 2 pixelel csokkentik a celkereszt meretet, most gondolj bele milenne, ha valami komolyabb dolgon valtoztatnanak...
  • Kandurex
    #1191
    Mire gondolsz? Hogy szép lesz?

    Igen.

    Hogy másabb?

    Nem valószínű.

    (FlekO szerint legalább is)
  • Extraboy
    #1190
    Ez a CS source telleg ilyen lesz?
  • FLeK0
    #1189
    ha ugy teszitek fel ahogy a letoltes melle le van irva akkor nem fog fagyni.
    meg realbot van vhol, de az meg bonyolultabb, es nem tul jo jatekos.
  • Jonny87
    #1188
    Ezt mondom. Na nem gáz.

    Fleko: Azér ide irok, mer látom ide van idöd figyelni. 1.6hoz milyen bot van, ami értelmes, és nem IvP ? Cshun nem találtam, csak azt, de az meg befagy nálam is, hawernál is.
  • FLeK0
    #1187
    a CPL-en nem CZ lesz... a WCG a Samsung es a koreai miniszterium dontesere valasztotta a CS-nel a nezok szamara az akkor picit szebb CZ-t, de a selejtezok tobbsegeb CS-t hasznalnak, csak a kijutottaknak kell CZvel jatszani - ehhez semmi koze a Valve-nek.
    es az osszes tobbi Valve jatekba a CZ is beletartozik, ez is uj motorral fog futni.
  • Kandurex
    #1186
    Úgy, hogy aki részt akar rajta venni az megveszi...nem hallottad?...a CPL-n CZ lesz!
  • Jonny87
    #1185
    1részt ez értelmes volt, másrészt miköze a cplnek a te cz igényedhez ? :D
  • Kandurex
    #1184
    Na ez a CZ az évszázad átverése, ha valóban jön a CS az új motorra. Nem, hogy még RONDA és ritka szutyok Single játék, de még volt pofájuk megvettetni az összes Clannal akik kiszeretnének jutni a CPL -re. Beszarás. GG Valve hozod a formád. Bár a CS+HL2 bemutatók brutálisak voltak, de ez még nem menti meg ezt az kizsákmányoló, pofátlan hozzáállást a részükről.
  • FLeK0
    #1183
    nemtudom hogy mi az a "lanos, ill netes valtozat", itt a Steamen a bolti CD-s, vegleges, hivatalos jatek frissitheto.
  • DJ_HELL
    #1182
    kossz szepen de ez lanos vagy netes valtozat?mert mar hallottam olyanrol hogy csak a netes valtozat frissul
  • FLeK0
    #1181
    csak a Steamrol - www.steampowered.com

    inditsd siman ha nemjo ugy.
  • DJ_HELL
    #1180
    amugy win2000 kompatibilisen iditom amugy honnan lehet letolteni a1.1es patchet?thx
  • FLeK0
    #1179
    ne win98 kompatibilis modban inditsd, akkor csinal ilyeneket.

    1.1-es patch mar reg kintvan a Steamen az uj modellekkel, amiknek eleg jok a hitboxai, de meg azokon is javitanak majd a kov. frissitesben.
  • KisKolok
    #1178
    Ez sztem Windows alaphiba, nekem szinte _minden_ meg tudja csinálni :D
    Ilyenkor gyorsan ctrl-alt-del, "e" betű megnyom, explorer kiválaszt, "del" gomb (bezárás), aztán meg file menüből újra elindítani az explorert.
  • DJ_HELL
    #1177
    miert van az a bug hogy ha konzollal kilepek a multis zerobol akkor az explorerem tropara m1?azaz olyanok tortennek hogy nincs startmenu vagy nincsenek talcaelemek stb.amugy meg mindig nincsen peccs a bugokra?pl olyan hogy atlovok az emberen stb.
  • FLeK0
    #1176
    nyaron, majd beszelnek meg rola.
  • Extraboy
    #1175
    A Counter-Strike a Half-Life 2 mellett a Source motorral fog futni. - ez mikorra varhato valamint ha van eredeti CZ-m akkor ingyenes?
  • Extraboy
    #1174
    thx
  • FLeK0
    #1173
    gcfscape nevu programmal, cshurol le lehet tolteni.
  • Extraboy
    #1172
    THX. a gcf-bol ezeket valamilyen modon is ki lehet szedni .mdl-é?
  • FLeK0
    #1171
    Steamben a SteamApps\condition zero.gcf -ben, illetve a deleted scenes is egy kulon modelles cache fileban.
  • Extraboy
    #1170
    A vegleges netes CZ hol tarolja a modeleket?
  • Extraboy
    #1169
    Igen eloszor nekem is sikerult csak reinstalloltam a steamet es elveszett ;(
  • FLeK0
    #1168
    Ez nekem se sikerul, csak egyszer amikor a cdkeyt adtam meg legeloszor.
  • Extraboy
    #1167
    FLeKO!
    Ha a DS-t nem akarom letolteni akkor hogyan tudom CD alol berakni steamre?