1406
Condition Zero
  • nemcsakfeel
    #1246
    Nem tudjátok mitől lehet hogy pár órányi játék utána a feliratok betűi helyett téglalapok jelennek meg?
  • CrucifX
    #1245
    Csak Steamen keresztül megy.
  • ricsi1
    #1244
    hi all!
    baszereztem a game-t,de multizni vhogy nem tudok.Igazából nem is tudom,hogy kell,mert ASE nem mutatja,Steam meg acountot akar.
  • Extraboy
    #1243
    A CS-t elvileg, az CZ-t nemtudom de en mar nagyon varom :), jol nezett ki!!!
  • ppTraktor
    #1242
    CS-t és a CZ-t is megfogják csinálni scoure enginenel?
  • Extraboy
    #1241
    csodalatos... mert a sieena-t akartam feltenni az 1.5-os serverunkre :) Aze kocce
  • FLeK0
    #1240
    Valoszinuleg kitalaltak vmi uj vedelmet az illegalis masolatok ellen, CZ-s tartalom kiszedegetese peldaul nem egy jo uzlet nekik.
  • Extraboy
    #1239
    FLeKO!
    Pls help! A czero-nak a gcf-jeibol akartan kiszedni a de_sienna_cz nevu palyat egy gcf scape nevu progival.
    Ramentem hogy extract es a kovetkezo uvenetekkel fogadott:
    D:\-=STEAM=-\steam\SteamApps\condition zero.gcf loaded.
    Extracting to C:\.
    Error writing server.cfg (no physical data to write).
    Done.


    Ha pedig sima cs 1.6-bol akarok barmit is kiszedni akkor szinten valamilyen windows error! Ez mitol lehet? (.NET fel van teve es regen mukodott rendesen)
  • FLeK0
    #1238
    Majd meglatjuk, biztos lesz meg 1.3 meg jopar frissites a jovoben.
  • ppTraktor
    #1237
    ezzel teljesen tisztában vagyok és tetszik is nekem :) de akkor ezek szerint nem tudom kiszedni a Czből és elküldeni másnak. a Valve nem tervezi hogy ugyan ezen rendszer szerint a fegyver modeleket meg hangokat is átvinni a CZseknek ?:))
  • FLeK0
    #1236
    A player modellek is csak azoknak kerultek be a CS-be, akiknek van CZje a Steamen.
  • ppTraktor
    #1235
    A CZ-s skineket nem lehet elküldeni olyanoknak a CShez akiknek esetleg a CZ nincsen meg? és a fegyver modeleket nem akarja a Valve majd ugyan így áthozni mint most a player modeleket? meg hangokat hogy esetleg teljesen kompatibilisen tudjunk jatszani ?:)))
  • FLeK0
    #1234
    akkor nem. 7000ft cdgalaxisban.
  • Robogo
    #1233
    És akkor semilyen serveren nem tudok játszani ha nem eredeti?
  • Jonny87
    #1232
    Robogo, ha eredetid van, magától frissit, ha nem, sehogy:P
  • Robogo
    #1231
    És hogyan kell frissiteni a játékot?
    És ha már kész van a frissités akkor az ASEn tudok csak játszani magyar serveren vagy bármilyen serveren tudok játszani?
  • CrucifX
    #1230
    Hmm, végigvittem a tournamentet, erre bedobott egy szöveget, hogy "megmentetted a világot, újra biztonságos lett", blablalba, aztán jött egy olyan ultraígénytelen stáblista, hogy majdnem beflesseltem :)

    Ettől függetlenül remekül szórakoztam, szeretnék vele neten játszani de a Steam kizárva (néhány okból). ASE-vel nem megy vagy valamilyen más módon?
  • FLeK0
    #1229
    Steamen frissitsd a jatekot, csak azon keresztul jatszhato neten.
  • Robogo
    #1228
    Nem tudok játszani multiba mert ha belépek egy serverbe ezt írja ki:
    LAN servers are restricted to local clients (class C).
    Mit csináljak.HELP
  • Jonny87
    #1227
    Shield
  • CrucifX
    #1226
    I love this game! Nincs is annál jobb érzés, mikor Tactical Shield-del és egy szál pisztollyal töröd előre az utat az italy folyosóján ;)
  • FLeK0
    #1225
    meg lehet nyomni akkor is az otost, es azt adja be, majd biztos javitjak a kov. frissitesben a szoveget is.
  • ppTraktor
    #1224
    Azt nem tudom beállítani, hogyha OldScool vásárló menüt állítok be, akkor is tudjam kérni az uj skineket?
  • CrucifX
    #1223
    Nem, különálló program.
  • Robogo
    #1222
    Ehez kell a sima cs?
  • FLeK0
    #1221
    hat ja, nem rosszak az uj tuszok, es azon a palyan pont lehet messzebbrol hivni oket.-
  • CrucifX
    #1220
    Hmm, a véleményem első felét megerősítette az elmúlt 45 perc csodálatos játéka. Kellemes, 20 körös partit játszottam a cs_havana-n terror oldalon. Meg kell hogy mondjam: ilyen élvezetes meccset még rövid CS-s pályafutásom alatt nem láttam. Majd két éve nem ültem le a progi elé de ezek a botok lehet, hogy visszacsábítanak. A CSZ ezen része remekre sikeredett!
  • CrucifX
    #1219
    Na, ma végre volt időm kipróbálni a Condition Zerot.
    Vegyesek az érzéseim. A "sima" bot-os CS móddal remekül elszórakoztam, azzal viszont az a baj, hogy ezt ingyen is megkaphatom.
    A Deleted Scenes opció szánalmas. Évekkel ezelőtt bolti példányként s modként egyaránt elvérzett volna, 2004-ben pedig szinte már szavunk sincsen erre a "minőségre".

    EZÉRT nem érte meg ennyi évet várni (nem mintha tűkön ülve izgultam volna érte).
  • FLeK0
    #1218
    A teli versenyre meg nincs eldontve, hogy milyen CS lesz, valoszinuleg vmelyik Sourceos valtozat, de ezekrol meg nem tudjuk hogy hogy fognak mukodni, majd a nyari versenyig kitalaljak.
  • Kandurex
    #1217
    Először is: voltan az volna
    Másodszor: "nemsokára" vagyis majd eccertán' jövőre.
  • Kandurex
    #1216
    De, mintha azt hallottam voltan (pont tőled ), hogy a Winter CPL -n már pedig CZ lesz (azér mer' szebb éccsatöbbi)
  • FLeK0
    #1215
    CPL-en nem lesz CZ.

    WCG donton amerikaban az lesz, de az eddigi selejtezokon mind CS volt ha jol lattam, es ha lesz magyarorszagon is, akkor nem hiszem hogy pont itt kernenek CZ-t.

    HLTV-t "nemsokara" lehet majd jatektol fuggetlenul, ingyen nezni.
  • ppTraktor
    #1214
    Fleko ez így vicc? WCGn CZ lesz nem???? akkor itthon mért lesz CS1.6?? nem mintha engem érintene de ez elég hülyén hangzik. más országban is CS1.6al selejteznek?
  • Kandurex
    #1213
    Ha a CPL -n CZ lesz, akkor, hogy fogjuk nézni a HLTV-ket? Vagy itt már beüt a nincs CZ, nincs CS?
  • FLeK0
    #1212
    Szerintem a magyar selejtezon sima CS lesz.
  • ppTraktor
    #1211
    thx.
    persze ellehet megmég el is fecsegek velük:) nem káromkodnak annyit mint magyarok :D csöndes népség :P de az MSem kb dupla annyi amit azért érezni, persze attól még játszható. meg remélem WCG selejtező elött azért fellőnek még párat:D
  • FLeK0
    #1210
    DS-en nem hiszem hogy javitanak barmit is, nem ok csinaltak.
    delutan szoktak lenni azon a szerveren is, meg van 1 masik, amit vmiert eu zaszloval mutat az ase: 193.202.89.25:27015, de kulfoldon is ellehet jatszani, nemet szerverek nekem tokeletesek-.
  • ppTraktor
    #1209
    jaja most néztem meg a DS-t :D tiszta FuN hangulta is jó:) bár a mozgása néha a BOToknak "furcsa" :) de gondolom javítják még... szvsz rohadt jó
    a multis része is sokkal jobb szerintem
    kár hogy egy magyar szerver van, legalábbis az ASE annyit lát és azon sincsenek soha :D
  • FLeK0
    #1208
    A legjobb, hogy van 1 csomo kuldetescsomag hozza, azokkal el lehet szorakozni sokaig, es egyre jobbakat csinalnak az emberek.
    Itt vannak ezek osszegyujtve.
  • ppTraktor
    #1207
    Én most vettem meg és szerintem rohadt jó...