1406
Condition Zero
  • Mr_no_NaMe
    #1326
    Sziasztok!

    Leszedtem a cs:cz-t de kér 1 cdkeyt amit www.serials.ws -ről leis szedtem de nem fogadja el!Nekem csak LAN-ra kéne a game netre nem.
    Valaki tudja mi a baj?
  • dikki*yysw
    #1325
    nem
  • nemcsakfeel
    #1324
    CZ ben benne foglaltatik a CS 1.6, nem?
    Mert ha -gam cstrike vel inditom akkor más a bejelentkező kép is. Lehet vele játszani 1.6 os magyar szervereken?
  • nemcsakfeel
    #1323
    meg egy kicsit már csontig játszott pálya, ezt én is tudom, csak nem értem hogy miért áll meg néha.. szóval nem a szaggatás, vagy a képregény effekt, hanem mintha beragadna.
    pl. lövés közben rég nem nyomom az egeret de még mindíg lő :)
  • Extraboy
    #1322
    1. aztec_cz nekem *****ra szaggat rengetegszer amellett egy fos map mert unalmas hogy minden zold, zold, meg még zold is. a ch es a ch2 kozott pedig az a kulonbseg hogy az elso mukodik a masodik meg nem
  • nemcsakfeel
    #1321
    a changelevel és a changelevel2 között mi a különbség?
    a cl_showfps nem akar száz ra menni, pedig a net_graph nál volt száz is.. ? najó ez igazán nem problem, viszont az az hogy az de_aztec_cz -n néha megakad minden, (pl. nem fordul meg, vagy mintha leblokkolna egy egy pillanatra.. ) pedig a legalsó érték amit láttam 60 FPS fölött volt..
  • Extraboy
    #1320
    igen, ezek clanmod, adminmod, illeve amx-ben vannak benne
    A kov palyara vagy changelevel palyanev vagypedig ha a mapclycleben levo kov mapra akarsz lepni akkor jatszol az adott mapon min. tobb mint egy percet aztan beirod: mp_timelimit 1 - bar lehet h kisebb erteket is elfogad (pl: 0,1 :))
  • nemcsakfeel
    #1319
    majd kipróbálom, nem ismertem eddig.
    következő pályára milyen parancsal lehet léptetni?
    nextmap nem igazán van benne, meg timeleft se...
  • Extraboy
    #1318
    efpées-re van 1X-űbb megoldas...: cl_showfps 1
  • nemcsakfeel
    #1317
    +"Azt enis szeretnem tudni de asszem hogy fps-t javitja"

    ugyebár a net_graph 1/2/3 parancsal lehet beállítani hogy a képernyőre kiírja a játék az aktuális FPS értéket + egy két apró dolgot.
    a net_graphwidth x értékkel be tudod állítani hogy hova írja ki ezt.. próbálgasd, "200","100" stb. értékekkel. Ja fordítva működik mint ahogyan gondolnád, másik irányba tolja el X irányba.
  • Extraboy
    #1316
    Van de az sztem "nem CZ", ugyanaz mint 1.6 csak texturak ujak...
  • grebber
    #1315
    Van ebben a Condition Zero-ban valami tört szerver???
  • Extraboy
    #1314
    Azt enis szeretnem tudni de asszem hogy fps-t javitja
  • Kaliga
    #1313
    ez milyen parancs?
  • Kaliga
    #1312
    én voltam a hülye, consolba ott van, és elég 1x beállítani.
  • Extraboy
    #1311
    Igen en ugyanigy vagyok a net_graphwith parancsal
  • Kaliga
    #1310
    Köszi ezt tudom, de játékon beül+cfg-ben sem találtam, és hiba irtam be nem segített.
    vagy vmit nagyon elnéztem?
  • FLeK0
    #1309
    cl_dynamiccrosshair 1/0
  • Kaliga
    #1308
    Sziasztok!

    Hol lehet állítani a dynamic crosshairt?
    kerstem cfg-ben de nem találtam :(
  • Extraboy
    #1307
    Nekemis tetszik a CZ csak azert nem jatszok vele mert nincs magyar server! (azt a 2ot nem tekintem annak, nincs rajta soha senki :D)
  • FLeK0
    #1306
    FAQ >> CS: Condition Zero >> Miben különbözik a CZ a CS-től?
    A CS folytatasanak inkabb a HL2-vel megjeleno CS: Source tekintheto, az kap uj motort, ebben csak par kisebb dolog van, de elegjo..
  • nemcsakfeel
    #1305
    hát ö.
    Ilyen ember is él még a földön aki nem játszott csét ???? Úristen! Azszittem ez csak az éhező afrikában fordul elő!!!
    NEM teljesen a CS folytatása, annak kicsit átírt / kibővített változata.
    EBBEN is van multiplayerre lehetőség, de amiben igazán különbözik, az a beépített botok AI ja.
    A CS nél szebbek az áttextúrázott pályák ( régiek ugyan olyanok ), belekerült 2 új fegyver, ..
  • bazza
    #1304
    Üdv!
    Még sosem játszottam a CS-el...
    Ez lenne a folytatása? Lehet benne multiban nyomulni?
    Mennyivel jobb a CS-nél?
  • nemcsakfeel
    #1303
    olyanra gondoltam amire feltölthetem a vengeance féle cracket
  • Joey
    #1302
    mármint oda ahonnan leszedtem? olyant igen..lyuk.atw.hu, mást azt nem
  • nemcsakfeel
    #1301
    átlépek xp be és megnézem neked.
    ftp elérést tudsz adni?
  • Joey
    #1300
    semmi...
  • Joey
    #1299
    nincs sajna...de megnézem a neten is hátha..
  • nemcsakfeel
    #1298
    akkor iztos neked más verzió van, meg, ami nekem megvan az szerintem nem ilyen nevű ( most nem érem el.. ).
    egyik könyvtárában sincsen semmilyen nfo fájl, vagy bármi amiben magyarázó szöveg van?
  • Joey
    #1297
    2 cd-s, az első cd BWA, BWI, BWT, BWS formátumú fájlból áll, a második az img és ccd..nemtudom mit tegyek, nincs is hozzá crackom...vmi gáz lehet vele
  • nemcsakfeel
    #1296
    egy cédés???
    már tök régóta van 2 cédés, aszem ez a final release...
  • Joey
    #1295
    cxz-csz ilyen a képfájl neve.
  • Joey
    #1294
    nekem nem is crackos, szóval ilyen mappa nincs is..jó kiprobálom! de ha nem működik, küldesz egy crackot?
  • nemcsakfeel
    #1293
    a cracket feltetted?
    Vengeance vagy milyen könyvtrában van az első cédén..
    próbáld meg a daemonban az összes másolásvédelmet szimulálni!
  • Joey
    #1292
    Hali all!leszedtem a játékot, felraktam, majd indítást követően semmi sem történik..majd kijön egy error ablak ahol a következő címre küld el: http://www.securom.com/message.asp?msg=emulation .. mi a rák ez? dameonnal probáltam emulálni, és nem megy. vkinek vmi tipp?
  • nemcsakfeel
    #1291
    ld:www.serials.ws
  • Kandurex
    #1290
    olvass vissza VIP
  • Kaplan
    #1289
    adjatok egy serial kódot a cs:cz hez
  • precision
    #1288
    Hali srácok!

    Leszedtem a cs 1.6-ot még régebben. Ment is faxán meg minden, csak nemrég volt rendszer reinstallom. Ujraraktam az 1.6-ot, beírom a cd-keyemet, de azt írja hogy ez már regisztrálva van egy másik steam accounthoz. Ugyanazt a logint használom mint a reinstall előtt. Ez eredeti hl key szal nem értem mit szarozik. Senkinek sem adtam meg...irtam már nekik emailt. Próbáltam már az összes lehetőséget (retrieve account, forget password...stb).
    Vkinek van vmi tippje hogyan tudnék újra játszani vele?
  • toMpEr
    #1287
    NT alapu rendszereken ipconfig, win 9x-en winipcfg