1406
Condition Zero
  • Johnyka
    #1366
    Köszi!
    És a pályák sorrendjének beállítására nincs tipped?
  • FLeK0
    #1365
    changelevel
  • Johnyka
    #1364
    Hello!
    Tudnátok segíteni nekem,hogy multiba hogyan lehet a pályák sorrendjét beállítani?
    Mert a mapcycle-t hiába írom át, nem abba a sorrendbe jönnek a pályák.
    Még egy kérdésem lenne, hogy milyen consol parancsal lehet pályát váltani, anélkül hogy a többieket kidobná a szerver?
    Előre is köszi!
  • zsolesz92
    #1363
    és ha azt is 100%ig futtatom akkor tudok azon is játszani? mert asz nincs meg de steam kiirja h le lehet szedni
  • FLeK0
    #1362
    A magyarok tobbsege (98%) sima cs-vel jatszik, ott 200nal is tobbet talalsz.
  • zsolesz92
    #1361
    köszi szépen, sikerült már csak az a bajom h 3 magyar szerver van 2 abbol jelszavas, a másik meg általában fullon van :D
  • rágógumi
    #1360
    na nemsoká meglesz a gém :D
    eddig suliba 1.0.0.5-el jáccottam csak..
  • FLeK0
    #1359
    Vard meg amig 100% lesz, ha regi kiadasu cz-d van, akkor annak a megjelense ota nagyjabol a jatek 60%-at lecsereltek, lesz mit letolteni.
  • zsolesz92
    #1358
    meg most nézem h all seeing eye is felismeri ezt a progit. ha nem megy megprobálom azzal is
  • zsolesz92
    #1357
    mert rá lehet nyomni jobb gombal h install de azt nem értem, netről tölti vagy mi? mert nem kér cdt meg semmit csak kiirja h hány %
  • zsolesz92
    #1356
    a játékot
  • zsolesz92
    #1355
    megvolt, köszi :D, de akkor is azt irja h not installed. most telepítem ujra.
  • FLeK0
    #1354
    regisztrald be a cdkulcsodat (games -> activate ..)
  • zsolesz92
    #1353
    szia, nem lehet singleben játszani azzal, nekem pedig az a kérdésem: van ez a rohadft steam. megvan a condition zero eredetiben, és multiban szeretnék játszani. ha a játékban rámenyek hogy online szeretnk jászani beaggya a steam telepítőjét, ha pedig steamet indítok, akkor meg 1, nem írja ki h telepítve lenne a játék, 2, amikor serveren rákattintok kiaggya h vegyem meg. mi lehet a problem? (megprobáljak uj nicket reggelni mert egyszer volt egy másolt hl2-m és azzal reggeltem és utána már nem tudtam vele játszani singleben se és nem lehet h bent maradt a memoriában?)
  • xy21
    #1352
    Már ha így visszaolvastam akkor a cs-ben hol van single player vagy ilyen küldetések mer nekem csak botok ellen lehet jáccani oszt kész!
  • Extraboy
    #1351
    arra varhatsz
  • FLeK0
    #1350
    de, ugy jatszik mindenki, nem draga, 4000ft.
  • Sheva
    #1349
    de ahhoz nem eredeti gamma kéne? :S
  • FLeK0
    #1348
    Steamen keresztul.
  • Sheva
    #1347
    hali valaki megtudná mondani h h lehet ezzel neten játszani?

    haveromékkal akarom tolni a gammát csak nem tudjuk h kell

    vki pls thx
  • gergobaby
    #1346
    Valaki kuldjon nekem egy CS 1.6-hoz CD-key-t

    [email protected] emailra...


    elore is koszi
  • GamerAdams007
    #1345
    Kössz, sikerült megoldani, most viszont a 4. pályán a lopakodásban kérném a segítségedet, mert nem sikerül. Mindig észrevesznek.
  • FLeK0
    #1344
    Csak loni kell, az ott eldobott awp-vel celszeru.
  • GamerAdams007
    #1343
    Hello!

    Nekem az lenne a gondom, hogy a condition zero-t már easy és normal nehézségbe is végvittem, szal már megvan 2 érem, de a deleted scenes módban elakadtam. A 3. pálya végefelé lehetek, ott ahol egy helikopter kell leszedni. Ennek mi a titka? Vagy csak szimplán lőni kell? Esetleg van egy rocketlauncher valahol, még ott a teherautós teremben?

    Help!
  • GamerAdams007
    #1342
    Kell hozzá crack!
  • akyyy
    #1341
    de már ki lett írva, ne pazaroljon már el üres cdket ,
  • FLeK0
    #1340
    Nem egyszerubb odaadni neki az eredeti cdket? A steames regisztracio utan ugysem kell tobbet.
  • akyyy
    #1339
    help plz.
    Nekem megvan most eredetibe a Condition Zero, haver krte írjam át, átírtam neki, felírtam a kódját, oszt cső.
    a baj ott van, hogy mikor elinítaná, valami SOurcet ír ki, és nem indul el neki. Mit kéne csinálnia, valami crack kell hozzá? help plz

    más: magyarítás van hozzá?

    JAH, AMÚGY EZ A SINGLE PLAYERES KIADÁS!!!!!!!
  • FLeK0
    #1338
    Lattam, epp ezert tudom hogy peldaul a konzolparancsok nagy resze is megegyezik az abban levokkel, mivel a motor ugyanaz. A q2-bol csak minimalis reszeket vettek at Carmackek ajanlasara a fejlesztes vege fele. A HL-t 96-ban, joval a q2 jatek es motor elkeszulte elott kezdtek fejleszteni.
  • FLeK0
    #1337
    awp-vel kell loni, nem kell olyan sok bele.
  • Istencsászár
    #1336
    quake 1 looool jóvan:D nemtudom ki a hülye láttad már a quake 1et?:DDD
  • soulhunter
    #1335
    régen jáccotam a CS: CZ-vel..
    a kérdésem: hogy lehet a mittom én hányas pályán a repülőgépet leszedni??? vmi hajos rész,ahol fel kell menni csutkora,és már untam,h ugyanaz a vége...
    ha vki végigvitte,árulja el nekem,hol van 1 rejtett légvédelmi ágyuuuu :)
  • FLeK0
    #1334
    megint melleszakertettel, ez quake 1.
  • Istencsászár
    #1333
    a vér mindekinél ultragagyi mitvársz egy quake 2es enginétől...
  • FLeK0
    #1332
    Hat palyas cz:deleted scenes kuldetescsomag itt.
  • KranaZoli #1331
    Hali!

    Nekiálltam a CS:CZ single player módjának. Legalábbis remélem, hogy annak.

    A parancsikon neve ami indítja a gammát: Deleted Scenes

    A másik szerintem full multi-s játékot indított, csakmert 2 db parancsikon lett az asztalon install után.

    No, ha jó helyen járok a SP-t illetően van egy olyan küldi, hogy rakétavetővel kell egy konvojt megállásra bírni aztán meg kellene a szállított VIP tagot és kinyírnom. Eljutok v.mi olyan helyre egy pallón kellett átmásznom, ahonnan ki tudok nyitni egy kaput. Megteszem. Bemegyek, látom 2 társam szenved, de az ajtó egy ideig nem nyílik, mire kinyílik már sehol ticcsenek. Kinyírok mindenkit de továbbra is azt mondja, hogy lokalizáljam a VIP-et, stb. Nem találom semerre. Semmi aknaajtó, semi repedés, minden ajtó zárva... Elakadtam. Aki tudja nagyjából, hogy hol is lehetek és tudna segíteni az jól jönne!

    Ill. a videokártyám nem tudom csak OpenGL-ben használni. A vér ultragagyi :( Konfig az aláírásomban.
  • FLeK0
    #1330
    A CZ-vel elerheto a sima CS es a CS:S beta is a Steamen.
  • nemcsakfeel
    #1329
    melyik verzió van meg?
    2 CD-s? nekem simán megy serials.ws es kulcsal. LAN hoz tökéletes.
  • Mr_no_NaMe
    #1328
    Baze de nekem cask LAN-ra kell semmi másra!Nehogy már arra is key kell?!
    Nics vmi megoldás a gém megvásárlásán kívül?
  • dikki*yysw
    #1327
    Én tudom. Az, hogy nem eredeti a kulcs.