1406
Condition Zero
  • barisssa
    #1406
    Sziasztok!

    Olyan problémám lenne h mikor elindítom a cz-t, bot ellen vagy akárhogy, miután betölti pályát kilép és kiírja ezt--->" Cache_Tryalloc:2331984 is greater then free hunk" nah ez milyen hiba? Jah és teljesen eredeti a játék és már vagy 3-4 éve megvan, sosem volt vele bajom. win7 64bit
    Légyszi segítsetek! Köszi.
  • Csaba1990
    #1405
    Sziasztok akadt egy másik probléma amit nem tudok orvosolni, már több módon is próbáltam.

    Elindítás után ezt a hibaüzit kapom (csak multiplayer módnál single player módba fut a game):
    Fatal Error : could not load library Hó(kereszt)

    A Hó(kereszt) nem mindig ugyanaz néha más karakterhármas jelenik meg de ez a leggyakoribb.
    Próbálkoztam a játék újratelepítésével is. Frissítettem a videokártya drivert a directx, de még mindig fennáll a probléma.

    Win 7 64 bit-es oprendszer.
  • Csaba1990
    #1404
    Kösszi :)
  • lolSL
    #1403
    bot_join_after_player 0
  • Csaba1990
    #1402
    Sziasztok az lenne a problémám, hogy indítottam egy LAN szervert ezzel a hlds.exe-vel. Teljesen jól működik tudnak csatlakozni stb. stb. De botot sehogy nem tudok hozzáadni a játékmenethez.
    Beütöm a szükséges parancsot és rögtön ki is dobja a játékból a botot:
    ] bot_add
    Navigation map 'maps\cs_italy_cz.nav' loaded.
    Dropped Ulric from server
    Reason: Kicked

    Vki tud rá orvosságot?
  • Laczikah14
    #1401
    Sziasztok!
    Tudna nekem valaki abban segíteni hogy ide a fórumba vagy a [email protected] E-mail címre küld nekem Cz szervereket ?
    Előre is kössz.
  • kisAKOSH
    #1400
    eladó counter strike: anthology - steam - akit érdekel írjon: [email protected]
  • Zazu18
    #1399
    Köszi szépen!!!
  • Nightwish006
    #1398
    hud_fastswitch
  • Zazu18
    #1397
    Hali!!!

    Mi a consol-parancsa a gyors fegyvercserének? a beállításokban nincs feltüntetve... :( És már nagyon sokszor néztem és tuti nincs... :(

    Köszi a segítséget! Üdv: Zazu18
  • Bence94
    #1396
    vedd meg steam-en. csak 10 $
  • Ákosmaestro
    #1395
    De nem tudtam már beszerezni az eredeti CD-t, mert nincs a boltokban és szeretnék online-ban játszani.
    Légyszi segítsetek! Megírhatjátok ide is: [email protected]
    kössz
  • ChaosTeam
    #1394
    Rajta van a CD/DVD tokján.. keresd meg :)
  • Ákosmaestro
    #1393
    Valaki meg tudná mondani, a product code-t?
  • Metalmilitiakid
    #1392
    ja fasza kis pályák teccenek bujkálás ugrálás hentelés minden jáccik
  • Metalmilitiakid
    #1391
    Na elmentem kipróbálni az új pályákat
  • Metalmilitiakid
    #1390
    Nemtudja valaki mért van az hogy ha famast veszek cz be mindig elsül kezdön burst modban de nem sebez nem fogy a golyó de lő
  • FLeK0
    #1389
    megy*
  • FLeK0
    #1388
    ha eredetid van akkor frissítsd steamen, és kapsz még vagy 5 küldetést a world mapra ami kimaradt a megjelenéskor.
    és itt van még 6 custom mission is, mind jó fajta, és ez sztem meg nem boltival is.
  • ChaosTeam
    #1387
    Köszi szépen a segítséget :)

    Már végig is vittem a játékot :)
  • Metalmilitiakid
    #1386
    Szokd meg ez igy van
  • Metalmilitiakid
    #1385
    Vágd szét a faágat ami a repulő orra irányában van
  • Metalmilitiakid
    #1384
    Konkrétan a jobb felső sarkot
  • FLeK0
    #1383
    azt az üveget nézd meg közelebbről
  • ChaosTeam
    #1382
    Sziasztok!

    Én is ott akadtam el kb, mint KranaZoli.

    Eljutok a VIP-es pályán egy részre, ahol az épületben golyóálló üveg mögött áll a VIP ember. Előtte van egy kis vizes izé, 2 kenu vagy mi az, amin át kell ugrani, hogy a túloldalra juss. Remélem tudja valaki melyik pályáról beszélek

    Ott a földön van egy gránátos láda, ahol "termelődik" a gránát és arról az oldalról ahonnan átmentem AWP-sek lőnek fentről.

    De itt mit kell csinálni ?

    Semerre se lehet továbbmenni, 2 rendőr egy hídon átrohan majdnem felettem aztán beszél össze-vissza, én lövöm az APW-seket és így elvagyok ott már 20-30 perce és semmi se történik. Minden ajtó zárva, nincs se repedés, se lakatos ajtó csak lezárt ajtók és golyóálló üveg.

    A küldetés meg, hogy öljem meg a VIP-et aki ott vigyorog az épületben.

    Tudja valaki, hogy merre kellene továbbmenni?
  • Heuro #1381
    Ha 1x az ember belelendül ... :-)
    Azon a pályán vagyok, ahol a lezuhant helikopter túlélői után kell kutatni.
    Van egy hegyipatak, néhány elhanyagolható terroristával, aztán elénk tárul egy lezuhant repülő, előtte agy aknával.

    Bemegyek a repülőbe, szétlövöm a hordót, meghal a terrorista, kimegyek a másik oldalon a repülőből, szétlövök 2 terroristát, látok
    egy fát, azon túl egy ösvényt, rajta szintén egy akna.

    A fát nem lehet átugrani, kikerülni, stb.
    A repülőben felvettem egy snipert, én naív arra gondoltam, hogy ezzel szépen kilövöm az aknákat.
    Nem lehet.
    Viszont menni sem lehet semerre.
    Visszementem az elejére, nincs kiút.
    A két kisérő faszi meg csak azt dumálja, hogy tiszta a terep ...

    Gondolom a repülőtől valamerre csak tovább lehet indulni, de merre és hogyan?
    Ha valaki segítene ebben, köszönném én azt nagyon :-)

    Üdv!
  • Heuro #1380
    B.Ú.É.K.!
    Megvettem a CS antológiát.
    Most a CZ Deleted Scenes-t játszom.
    Egy gondom van, talán tudtok segíteni.

    A játék első indításánál beállítottam a bill-t.
    Minden új indításnál újra be kell állítani, nem őrzi meg.
    Mindent a gyárira állít vissza.
    Save/load-nál meghagyja.

    Már keresgéltem, pl. amikor beállítottam, akkor a Total Commanderrel rákerestem minden olyan fájlra, ami 2 percen belül módosult.
    Nem volt köztük a konfig file.
    Mintha csak a memóriába mentené a beállításokat.

    Találkozott valaki ilyennel?
    Persze főleg a megoldás érdekelne.
    Már létrehoztam userconfig.cfg fájlt is, hátha abba elmenti, de nem ...
    Szal megállt a tudományom.

    STEAM-os a cucc.

    ÜDv és kösz!
  • szapor
    #1379
    SEGITSÉGGGGGGGGGGGG!
  • szapor
    #1378
    de az eggye is a h-ba akkor is fényképeztem aztá a 2-est a h-ba és nem semmi muku :'(
  • Balumann
    #1377
    mert nem ugya oda raktad be/mountoltad mint az 1-est?
  • szapor
    #1376
    na vki segitsen plzzz
  • szapor
    #1375
    lécci valaki :'(
  • szapor
    #1374
    Hali!Az mér van hogy amikor a 2cd befényképezem akkor rámegyek hogy ok és semmi.Segitség mér van ez?????????
  • CzGobe
    #1373
    Hali! Nem tudtok vmi infóval szolgálni, hogy hovatűnt a Sörfőzde server?
  • Flúgi
    #1372
    Sziasztok. Most már 10-nél több a magyar CZ serverek száma, lassan kezdik a magyarok is felfedezni a CZ-t.
  • Extraboy
    #1371
    Nekem amikor ilyet csinaltam, az volt a gond, hogy nem volt a 27015-os (vagy amelyiket hasznalod) port atiranyitva a server gepre. Nezd meg te is.
  • kissadamvikt
    #1370
    Üdv all! Segítene nekem valaki? Megvan eredetibe a cz(Condition zero) és szervetnék szervert csinálni a netre dedicated szerverrel.De nem megy mert van 1 routerünk és hiábva állítom be a network öt internetre akkor sem látnak a többiek neten! Mit kéne csinálnom hogy menjen? PLS segítség!!!
  • FLeK0
    #1369
    A Steam-re van szukseged.
  • World
    #1368
    Sziasztok

    Valaki tudna segíteni hogy tudnák az interneten játszani az msn címem:[email protected] Köszi a segítségeteket előre is.
  • GamerAdams007
    #1367
    Ugy tudom, nem lehet...