1406
Condition Zero
  • davos80
    #1006
    valaki képet plíz
  • O0D:
    #1005
    ezt nem teljesen értem. milyen cédés változatot konvertál át?
  • BaLeeX
    #1004
    Crackelt gamet tudok frissíteni Steamen?
  • FLeK0
    #1003
    frissitsd a Steamen, ezt javitottak mar.
  • FLeK0
    #1002
    nem, de a Steam atkonvertalja cachebe a CD-s valtozatot az elso Steames jatekinditasnal.
  • O0D:
    #1001
    nem tudom úgy letölteni hogy az egészet egyben, ne kelljen a steam installert indítani? hanem mondjuk fleshgettel leszedem a cache fájlokat is és onnan úgy telepítem?
  • BaLeeX
    #1000
    #1000
  • BaLeeX
    #999
    Végre beszereztem a CZ-t erre első küldetés betöltésénél kifagy. Remélem másnak is volt hasonló gondja, visszaolvasgatok. De ha valaki nagyon ráér mondhat tippet.
  • FLeK0
    #998
    1x fel kell tenni, belepni online es frissiteni, utana mar menni fog net nelkul is. a jatekok cache filejait meg elkerhed vkitol cdn.
  • O0D:
    #997
    Hogy tudom úgy megcsinálni hogynet nélélkülűi helyre fel lehessen tenni a steamet???
    Le lehet valahonnan tölteni az egészet egyben?
  • O0D:
    #996
    Lanon nem lehet játszani steam nélkül???
  • Extraboy
    #995
    Sorry linket elrontottam: www.tar.hu/extraboy/donto.rar
  • Extraboy
    #994
    GPL2 Donto: xDk vs. nF )26-4(
    HLTV altalam keszitett demo itt
  • Jonny87
    #993
    Hopsz, nem is akkor, hanem a starting local game közepe felé még.
  • Jonny87
    #992
    Uh, olyan miért lehet, hogy betölti mapot, és mikor végez, kilép winbe ? köci
  • Extraboy
    #991
    Pls. help! Win media 9-el akartam nezni a GPL2-ot es errort ir ki. Ez mitol lehet?
  • FLeK0
    #990
    ezt mar tobb mint masfel eve tudjuk, miota elvettek a gearboxtol a cz projectet.
  • Extraboy
    #989
    Nem lesz molotov, franc :(
  • FLeK0
    #988
    elobbi biztos hohy soha, a 2. meg ha lesz akkor nem mostanaban.
  • Extraboy
    #987
    A molotov koktel + law raketas frissites mikor jon?
  • FLeK0
    #986
    frissitsd a szervert

    bot_prefix
  • Extraboy
    #985
    FLeKO!
    Jateko kozben a serverre hogy lehet botokat adni? rcon bot_add - erre nem reagal. Es hogy lehet a botok elotagjat valtoztatni?
    THX
  • FLeK0
    #984
    Annyira nincs, de sok otletet atvettek abbol is.
  • ollie
    #983
    Milyenek a single player pályák? Van olyan jó mint a Half Life?
  • Extraboy
    #982
    Nah most ugy van h ket servert csinaltam: 1db 1.5os es 1 CZ. Ha elinditom az 1.5ost akkor a masik geprol lanon kivaloan latom. Ha elinditon a CZ-t sehol se mutatja. Ez mert lehet?
  • blackgamer
    #981
    aha, köszi szépen
  • Extraboy
    #980
    bot_kill
  • blackgamer
    #979
    valaki tudna segiteni, hogy

    új kört melyik konzol parancsal lehet kezdeni? (tudod amikor lelőttek és nem akarod végigvárni a kört)
  • Extraboy
    #978
    Kosz
  • FLeK0
    #977
    metamodx jo hozza
  • dikki*yysw
    #976
    Elfelejtettem. :))

    Még1x elmondanám, hogy CS-s szemmel nézve nagyon szépek az újratextúrázott pályák.
  • Extraboy
    #975
    FLeKO!
    Beconfigoltam a CZ hlds-t csak van egy gond ha a metamodot felrakom (ami mukodott 1.5on es 1.6on is sikeresen) akkor azonnal hibat ir ki. Lehet az hogy nem kompatibilis vele?
  • davos80
    #974
    Kössz.
  • dikki*yysw
    #973
    Mmm, el is ugrom játszani :) Csinálok majd pár shotot, ha eszembe jut közben.
  • dikki*yysw
    #972
    Ugyanaz mint a CS, csak újratextúrázták meg kicsit átalakították a pályákat. Nem ronda, a CS-nél sokkal szebb.

    De a deletec scenesről inkább nem mondok semmit, mert az tényleg elég gáz.
  • davos80
    #971
    Léci valaki nyomjon már be 1 képet.Még nem láttam, nálam meg nem megy valamié, de nem is akarom, csak kíváncsi vagyok mennyire ronda, ahogy mondták.
  • Extraboy
    #970
    Megvan. kb a 20. probalkozasra de megvan, viszont beconfigoltam es amikor inditom a metamod miatt leall. (szegmentes hiba). Ez miert van? (tuti h jol raktam fel)
  • FLeK0
    #969
    ftp://ftp.freenet.de/pub/4players/halflife/mods/cstrike/server/linux/czero_dedicated_server_linux_032204.tgz

    probald ezt, vagy elobb siman ./steam -update -et futtatni minden mas nelkul, hogy magat frissitse a frissebb verziora.
  • Extraboy
    #968
    Nekem igy irja:

    Create a Steam Account:
    -create <username> <password> <question> <answer>

    Install or update HLDS:
    -update <game> <installdir> <username> [<password> [Y]]
    Y => remember password

    View installed versions:
    -version

    Ha megcsinalom ezt h: ./steam -create [email protected] pass "kedvenc allat?" "macska" , akkor ezt irja valasznak:

    AuthenticationServerRSAPublicKey failed signature verifcation
  • Extraboy
    #967
    Na ez az ami nekem nem sikerult. Mert ha egy ora nehezsegek utan tudtam csinalni egy akkuntot akkor amikor hasznalni akartam azt irta h nincs ilyen vagy a password rossz. Account nelkul sehogyse lehet frissiteni mert ez igy egy nagy rakas szar