1340
Mégis csak lesz ... :)))
  • IPomogacsI
    #1062

  • Instict
    #1061
    nézd meg azt a linket!:)
  • Instict
    #1060
    Commander jössz este harcolni?
  • Instict
    #1059
    én szívesen segítenék, de sajnos nem emlékszem már rá, ráadásul azóta újra fel lett rakva a gém, és a mentések meg ki vannak törölve...
  • IPomogacsI
    #1057
    Jo az ha van magyaritas.
    En orulok neki.
  • IPomogacsI
    #1056
    A je!Mukodik az xpm:)
  • Methos from GH
    #1054
    Nem tudom tudtok-e róla, de készül a magyarosítás! Jelenleg kb. 93%-os! Katt ide: gamehunter.uw.hu - hamarosan 1-2 hét fenn lesz a fuill verzió!
  • Instict
    #1053
    jót harcoltunk ma este, komi kezdésnek leigázott vagy 100 embert...Commander bánhatod, hogy nem voltál!:) na majd holnap:)
  • Instict
    #1051
    mindig irc-n közöljük egymással, hogy éppen melyik szerverre megyünk #igi2.hu
  • Bundi
    #1049
    Egyébként én is 1000. akartam lenni. De mind1 mostmár. Panterának segitsetek, ha tudtok, szerintem nem a véleményre, hanem a válaszra kiváncsi. Nem? Ja, melyik szerveren vagytok, hentesek?
  • Bundi
    #1048
    Megmondanád, Pomogacs (továbbiakban Pogmancs, mert én igy hivom), hogy ez most miért kérdés? Talán ha tudnám, hogy TE hány éves akkor talán...
  • Instict
    #1047
    ja egyébként ha felmegyek egyedül, akkor egy codemasters szerverre szoktam menni, ahol "only Sandstorm ("-ra végződik
  • Instict
    #1046
    vártalak, láttam valami nem volt rendbe irc-vel:( de erről a hütlenkedéssel az rs-el kapcsolatban még beszélünk a Sandstormon!:))

    komi!!! rohanj vazz a boltba:))
  • Instict
    #1042
    igi2.fw.hu
  • Instict
    #1041
    a linux szerver patch-et márciús 25.-re ígérték, de nem jelent meg
  • Jacky
    #1039
    magán ftp serverről
  • And5
    #1035
    én nkm csak kicsomagolva van meg
  • Kis Szabó [PT]
    #1034
    honnan töltöd le?
  • Jacky
    #1033
    Meglegyen?
    Akkor ujra letöltöm, csak hogy adom neked oda?
    Esetleg a SoulSeek fájlcserélővel menne, azt hasznalom.
  • Kis Szabó [PT]
    #1032
    vkinek nincs meg az iso verzióból a dev-ig21.r33-as fájl??
  • Instict
    #1031
    végül is előbb-utobb majd kijössz ebből a mondatból valahogy
  • IPomogacsI
    #1030
    vagy nem akinek hanem ha
  • IPomogacsI
    #1029
    nem akkor hanem az
  • IPomogacsI
    #1028
    Akinek IGI2 nem megy vegigjatszas nelkul akkor ne eroltesse!!!!!!!!!!
  • MAgi
    #1027
    Üdv, az egyik haveromnak kellene a végigjátszása a gémnek! Tud valaki egy címet erről, vagy vmilyen nemhivatalos magyar honlapot?
    (Amúgy egyáltalán nem ismerem a játékot.)
  • CB-LSC
    #1021
    Mi a pálya itt?Lehet valahol nyomulni?
  • BaBek
    #1020
    agya = megy
  • BaBek
    #1019
    Ne ez van ha mindenki +veszi az eredetit : agya multi 1000L a forum+ hanyagolva :))
  • BaBek
    #1017
    Csak azért mert már nagyon lent voltun
  • BaBek
    #1015
    Komit dobj má 1 mailt ,hogy mikor vagy,leszel ONLINE
  • Instict
    #1014
    ha te nem jössz, mi se megyünk:)
  • Instict
    #1013
    eredetiben szerezted meg? mert ha nem, akkor nem is fogsz felmenni sajnos 1 szerverre sem, csak talán ha jövőhéttől lesz tört megyer szerver.
  • borso
    #1010
    Segitsen már valaki elakadtam. A Secret Weapons Lab pályán azt irja "Upload data on EMP weapons. Hova kell ezt feltölteni. Már szétfutkostam az agyaqm.
  • Instict
    #1006
    dehogynem. tegnap is beosztottam, 6 óra igi, és utána 20 perc rs.:) de majd növelem a az rs idejét, csak készülünk az angol igi bajnokságra... 900 font az 900 font:))
  • CB-LSC
    #1005
    mér nem lehet mindkettővel játszani?
  • CB-LSC
    #1004
    vannak objectives map ok is.
  • Instict
    #1003
    szerintem nem lehet rámondani rs-re, hogy száksz. megvan a maga szépsége. grafikailag meg szerintem verhetetlen, nagyon jól ki van dolgozva, csak bele kell szokni. tegnap este felmentem a red team-be (ott voltak CB-sek szerencsére, így mindig a nyerő csapatba voltam:D) kb. a 4. kör után már egész élveztem. gyorsan elmentem mindig egy jól megszokott helyre, ott elbujtam, és onnan szedtem az embereket:) szal szerintem lehet azt élvezni, csak hozzá kell szokni. de azért marad az igi:)
  • Instict
    #1002
    vazz! én akartam az ezredik lenni:DDD
  • Instict
    #997
    egyik nap hajnalba felnéztem, nem volt senki. ez nem is volt gond, körbenéztem, és valami hentesüzembe sétáltam...az egész marha sötét volt:) ja meg 1x bementem pár percre, télleg tetszett csak 1 dolog nem, mégpedig, hogy ha lelőnek, végig kell várni a partyt. :) de azért most benézek, ha már így invitálsz minket:)
  • Lifeforce
    #996
    Sziasztok mindenkinek.Nem akarok szemtelen lenni de nem próbáljátok ki a RavenShield-et multiban?
    Na ilyen kellett volna lennie az igi2-nek.
    60 fegyver, iszonyatos jó játék feiling....
    és tökéletes netkod és ami nagyon lényeges.Pontosan reális.Ja és 90%-ban teli szerver.
    Ha érdekel benneteket azé látogassatok el a
    http://hgs.servegame.com -ra 1024*768 ban nézzétek meg mert úgy lett készítve.Igaz még csak 50%-os