1340
Mégis csak lesz ... :)))
  • Lazarus
    #89
    Egyébként engem mindíg kidob egy idő után :(
    Veletek nem történik semmi hasonló?
  • Hamlet
    #88
    Nem. Engem is érdekelne a pass.
  • Lazarus
    #87
    Ez vicc volt?
  • Hamlet
    #86
    Jó kérdés.... pass?
  • Lazarus
    #85
    Jovok -lovok party (193.225.150.253:26001)
    Nem tudjátok mi a pass? :(
  • Lazarus
    #84
    Valaki nem akar szervert indítani?
  • Lazarus
    #83
    Ez teszt
  • Lifeforce
    #82
    Senki nem mondta, hogy maga a játék rossz.
    A rengeteg bug a nagy hiba benne.Az a nagy hiba, hogy publikba ilyet kitesznek.
  • Lazarus
    #81
    Most mi bajotok ezzel a gémmel?
    Kicsit bugos de ki a rákot érdekel? Végre van egy játék ami engem is lekötne erre a sok gyökérnek nem tetszik :(
  • Cobra11
    #80
    401es bétában van singleplayer?
  • Kaszi46
    #79
    20 percet na
  • Kaszi46
    #78
    kiproszaltam kb 2 percet jatszottam velemenyem: ratyi:((
  • Lifeforce
    #77
    Csalódtam.A grafika egész jó mostmár de a mozgó sziklák még mindig nincsenek kijavítva.Eddig az emberek nem röpködtek, mostmár röpködnek.Hihetetlen.Amennyivel javítottak a grafikán annyival rontottak a játékon.Eddig nem röpködtek az emberek :(
    Úgy látszik, hogy a szerveremünket csak a teljesből fogom elindítani.
  • Kaszi46
    #76
    Na én már tőttöm este megyek kiproszálni:))
    Tressy te az nagc-.s tressy vagy?
  • Goodwill
    #70
    a bétához képest a béta biztos jó lesz :)
  • The Garrett
    #69
    COmeon várom a hivatalosat :))))
    a kíváncsi vagyok mennyit javítottak a betahoz képest :)
  • Kaszi46
    #68
    ny 2 ora mi van mááár:))))
  • Lifeforce
    #67
    HI HAHÓÓÓÓÓ :))))
    Na.Ha tartják az időpontot akkor ma 14:00-kor kiadják a hivatalos, publikus multi(béta) demot.
    Ez azt jelenti, hogy rá fél órára a szerver is elindul belőlle.Mivel hatalmas várakozásnak van kitéve valószínü, hogy nehéz lessz leszedni.Ezért felteszem FTP-re ,érdemes kukkolni az FTP-n hogy fent van-e.
    Aki még nem tudná:
    ip: 212.92.18.103
    név: bf
    jelszó: bf
    Ugyan ezen az ip-n lessz a játékszerver.
    A játékszerver neve: Chaos Brigade
  • Lifeforce
    #66
    Egy jó szerverbeállítással az idiótákat könnydén kilehet dobni a szerverről :).
    Tudom mert próbáltuk.
    Sniper becélzott, kilőtt,meghaltam.Sniper becélzott majd szerver kikickelte mert letelt a 20másodperc amit egyhelyben töltött el (hiába mozgott).
  • ZSOZSO@
    #65
    #39 itt van a 395-s ha még nincs
  • ZSOZSO@
    #64
    Hi
    Én nem értem miröl beszéltek itt is van egy két köcsög aki elrontja gamát de ez mindenhol van. Én pl nagyon sokat játszom vele mostanában és egyre jobban megy 1:20/kill/dead tegnap már 87/84 és ez támado ként,mert ugye mindenki szeret védeni mert az az egyszerübb.Szerintem nagyon jo játék lesz!!!!
  • Timber
    #61
    egyszer oke ...
    ketszer wow ...
    harmadszor hmm ...
    de 6-7x egymas utan? na neee ... mert huje azert nem vagyok!
  • Timber
    #60
    a gond, hogy a PIGInek mar volt elodje ... es gondolom nem sok valtozott az enginen azota.

    Ne feledd a BF Betahoz is volt mar pakk-editalo progi ... onnantol meg egy neonskin ... 1 perc se
  • The Garrett
    #59
    figy énis ugy kilőttem Calee-t 2mp alatt hogy énis őis csak lesett... majd meglátjuk :)
  • The Garrett
    #58
    ugylegyen. Ha rajtam múlik :D
  • Timber
    #57
    figyu ... lehet meg ki sem adtak .. de ne mond nekem, hogy ha teljesen veletlenszeruen spawnolgatsz es mindig teljesen masfele menve rejtozkodve takarasban mesz akkro amint a dombra ersz lesnipeol valaki .. ja es 2x is volt, hogy egy masik sracot a velem szemben levo hegyen szedte le ... utana meg 1-2 mp es mar engem lott le ...
    es mindig u.a. az a gyerek.

    En nem keresem a csitereket ... de AAOban is a szulinapomon mar reg voltak cheatek ... ami julius 15en van.
  • Pupcika
    #56
    hú de kiváncsi vagyok rá
  • I.C.ram
    #55
    ADJATOK LINKET!!!!! JAJJJ!!
  • Lifeforce
    #53
    Köszi Garett :)
    Remélem ez a topic is eléri a SOF2 és a BF1942 topic nagyságát :)
  • The Garrett
    #52
    Timber nem kéne rögtön a csítereket keresni.
    pláne nem egy bétademoban amit ki sem adtak :P
  • The Garrett
    #51
    Nekem pl CS ben is ez tetszik. Hogy a kezdőzsetonból csak egy pisztolyt lehet venni, DE azzal aztán bárki nagyokat lőhet magának.
    PL annak is van esélye egy szál Desert Eagle el aki épp beesett a szerverre a többiek meg rég AWP vel rohangálnak.
  • The Garrett
    #50
    jah igen és még valami ebben a játékban nagyon fontos lesz a csapatmunka ez már az első 5-6 percben kiderült. Minden objectivet-4-5 teljesen eltérő helyről meg lehet közelíteni, mindegyiknekk megvannak a maga előnyei hátrányai.
    Egy példa: Lehet menni erdőben nappal szemben, vagy egy meredek hegyoldalon, vagy kamerákkal övezett területen esetleg egy kötélpályán leereszkedve és a tavon átúszva.
    a csapat körönként 1 C4 et kap amit ált fel kell robbantani a célterületen a'la CS. Ha azt a playert akinél van lelövik, akkor bizon kereshetitek a C4 et míg le nem jár a köridő ( vilko nélkül persze).
    Fontosak lesznek a többirányból indított összehangolt támadások.

    HA a full-t nem basszák el akkor iggenjó kis game lesz. Ötvözi az AAO taktikusságát, a Battlefield nagy tereit a Mohaa, CS feelingjével mindezt mégis kicsit egyéni módon!!!!!!
    Érdemes lesz figyelmet szentelni rá!!!!!!!!
  • The Garrett
    #49
    Jah egyébként ha megengeditek egy pár szó a PIGI ról 1-2 óra csűrés csavarás után:

    Ahhoz képest hogy ez egy 0.395 verzió egész jó.
    A pályák hatalmasak, aki játszott battlefielddel. az is meg fog lepődni rajta mekkorák.
    a fegyverek nagyjából megegyeznek a Counter Strike ban láthatókkal. ÉS CS hez hasonlóan lehet őket kör/ respawnkor, valamint az erre kijelölt helyeken vásárolni.
    A demoban egy Timberland :) nevű pálya van ahol hegyek között kell a 3 ellenséges bázison végrehalytani a feladatokat. a Respawnpointok pedig a pálya több részén találhatók, kiválaszthatod hol akarsz ujraéledni. Így végülis nehezebb dolga van a védőknek. A védőket cserébe kisebb csapdák és kamerák segítenek ( a full verzióba gun turrettek is lesznek melyek a riadóra beindulnak.
    A sebzés nekem elég realisztikusnak tűnt. Könnyen meg lehet halni, a fegyverek pedig igen nagyokat rúgnak vissza nehezítve a célzást.
    az assault rifle kategóri fegyverei rendelkeznek másodlagos funkciókkal, ez Zoom vagy gránátvető(a2). Külön vegyverkülönlegesség az RPG (rohadt pöcs gránátvető) amivel nagyokat lehet kaszálni.

    a TÁj kellően kidolgozott, persze nem egy Doom3 szintű grafika, de a maga módján szép. a Playeranimációk/modellek nem lettek rosszak, de van mit csiszolni rajtuk. Az uszás pl egész jól néz ki.
    Jah igen a játékot Barrysworld szerveren teszteltük tegnap hatan és 300-350 körül pinggel is tökéletesen játszható volt!!!!!!!!
    Nincs más hátra mint előre HOOAH!
  • Lifeforce
    #48
    Eh :)
    Én mondtam.
    1. ne itéld meg azt amit nem lehet.(Ez egy alfa teszt verzió)
    2. A teljes játékban 1csapatban csak 1 sniper lehet (limitálva lessz)
    3. 3x3 spawnpont van amiközül választani lehet.Így a spawnkampot és a snipert ki lehet játszani.
    4. Ezek a szerverek teszt szerverek.Tehát a beállítása egy nagy nulla. (én szoltam)
    Be lehet állítani, hogy a snipernek ne legyen ilyen künnyű dolga.10 másodperc és a kampelő vagy nem kampelő snipert és embereket a szerver úgy kivágja mint a picsa. (Az enyém így van beállítva).
    Az enyimen a kezdő tőke is feljebb van téve.Hogy miért is?
    Mert lehet, hogy a játék már megy és míg a többieknek szuper fegyvereik vannak egy új emberkének egy pisztollyal nem sok esélye van.
    Pontosan ezért van az, hogy amikor beizzítom a szervert rögtön megtellik.
  • Timber
    #47
    nos skacok ... ma mar ki is abrandultam a PIGI2 bol ...

    nagy nyilt terep ... cheater paradise.

    Ma volt egy gyerek ... sniperkedett ... direkt a legtavolabb mentem a csapattol ... direkt mindig mashova ... es amint kidugtam a fejem nyilt terepre ... lelott ... es nem csak velem csinalta ezt. volt mikor direkt egy bokorba bujtam el ... 2-3 mp es mar le is lott... elmentem a hegy masik oldalara (nem lathatta mert a hegy vegig takart) es amint kidugtam a fejem ... bammm ...

    no comment.
  • The Garrett
    #46
    Sikerült a külföldi szerveren is :)
  • Lifeforce
    #45
    Azért jó mert a külföldi szervereken nem fogtok tudni próbálni. :(
    Elenben ha segítség kell akkor icq-n is megkereshettek vagy akinek van mikrofonja az ts2-ön is megtalál (szóban)
    innen letölthető: innen
    Az ip ahova csatlakozol a ts2-vel: 212.92.18.103
  • Lifeforce
    #44
    Szoltok és izzítom szervert és próbálhatjátok :)
    Csak akkor indítom ha megdobtok egy maillal, hogy izzítsam :)
  • The Garrett
    #43
    Töltjük páran lefele ezt a demo-t
    Akkor lehet menni kipróbálni?????
  • Lifeforce
    #42
    egyel alattad olvass vissza.