1340
Mégis csak lesz ... :)))
  • Gubit
    #41
    CSak egy gyors kérdés? MIkor jelenik meg??
  • Lifeforce
    #40
    Jaja.
    6.-án multi béta (publikus)
    10.-én single demo (publikus)
    február 18 !!!!!!!!!!!!!!
    Teljes gamma :)
  • Lifeforce
    #39

    Stotoo 2002. dec. 31. 11:00 | Válasz erre | #3

    Egy kis kiegészítés a Radeon tulajoknak, a kártya beálításaival sajnos kísérletezni kell, de a játékban mindenképpen kapcsoljátok be a force software vertex processinget

    2002. dec. 31. 10:39 | Válasz erre | #2

    Örömmel tudatom veletek, hogy a amint kijön a gamma meglessz az első magyar szerver.Már most is működik a tesztverzióból egy szerver, igaz még csak ideoglenes (délelöttönként)vagy érdeklődjetek az mailcímemen vagy icq-n, hogy mikor üzemel.
    Aki esetleg még nem próbálta ki anak itte gy cím ahonnan letöltheti.
    ip: 212.92.18.103
    név:bf
    jelszó:bf
    Akinek esetleg nem működik az ide tegye fel kérdését és írja le, hogy milyen a konfigja (vga)
    Akinek rögtön a game indítás után megáll,tehát a menüig sem jut el, az szintén ezen a címen talál a játék mellett egy codec-et töltse le és installja fel és a gamma elindul.
    Akinek ATI8500-ös vga kártyája van azt a pálya betöltése után fagyasztja ki.Ezt a hibát azzal tudja kiköszöbölni, hogy a legjobb teljesítményt válassza a windowsban (xp)
    ezt a vezérlőpult/rendszer/speciális/teljesítmény nél tudja beállítani.
    Aki a játékot nem ismerné:
    Ez egy nagyon jó FPS játék.Kültérben játszódik hatalmas terepen.Ügynökként 3 küldetést kell teljesítsél.
    1. Egy épületben ami kamerákkal, riasztóval van felszerelve be kell jutni úgy, hogy a riasztót kikapcsolod vagy figyelve a forgását be kell jutni és a központi számitógépben be kell juttatni egy vírust.
    2. El kell tulajdonítani szintén egy ilyen épületből egy leírást.
    3. A detonátort el kell helyezzed szintén egy ilyen épületben és felrobbantanod.
    Rendelkezésedre áll hatalmas fegyver arzenál és egy műhold figyelő rendszer.
    A védő oldalnak szintén rendelkezésre áll mindez és a dolga, hogy megakadályozza a küldetést.
    A grafika szép és a játékmenet is óriási.
    Kélek vegyétek figyelembe, hogy ez csak egy alfa teszt verzió.Ezért található benne egy kevéske bug.A játék netkodja már most nagyon jó.Az ellenfél leszedése
  • The Garrett
    #38
    JEvőhéten jön a Multi Demo!!!!!!
  • Lifeforce
    #34
    kértek linket?
  • Lifeforce
    #33
    na nékem megvan :)
  • Lifeforce
    #32
    mit tudtok a 395-ös verzióról?Állítólag már müxik adsl-el is.
  • cypher
    #29
    megnéztem,sztem bétának ok,még dolgozhatnak rajta rendesen...:-((
  • Inquisitor
    #28
    ftp://downloads.codemasters.com/beta/igi2_beta_385.zip
    De nagyon bug-os még ... :) Lásd verziószám.
    Ezt egy híroldalon találtam, ergo gondolom NEM titkos. Ráadásul újságírók már vagy 1 hónapja megkapták ...
  • cypher
    #27
    Légyszi..
  • Wajk
    #25
    Azért előre leszólni szerintem nem érdemes a multit. Okozott már nekem egy-két meglepetést pár játék multiban. Ha az 1. részből indulunk, ki akkor tényleg igazad lehet, de hát feltételezzük azóta nem csak a napot lopják. :)
    Jah megjelent pár kép is. Nem lesz ez annyira ronda, mint gondolni lehetett az elején. Mondjuk a víz kifejezetten tetszik, és külső terekben van pár ígéretes kép. Mondjuk van egy-két elég kopár is... Persze ízlés kérdése... :)
    KéPEK!

  • skorpio7
    #24
    Azért abban is biztos vagyok , hogy nem lesz vmi nagy szám a multi ( bár a pesszimizmus szóljon csak belőlem és ne legyen igazam ).Bár éppen emiatt lett elhalasztva a megjelenése későbbre ,. szóval talán reménykedhetünk .
    Azért egy BREED keresztbe le fogja nyelni az összes eddigi multi játékot .Megvan ugyan az UT2003 , de nagyon nem hatott meg .Talán majd az IGI2 feledteti a BREED-ig tartó időt . :)
    Meg a BF42 . :)))
  • The Garrett
    #23
    lessz benne mentés is meg multiplayer :)
    utóbbi csapatorientált!
  • galocza
    #22
    engem izgat majd, ha:
    1. lesz új gépem
    2. lesz pigi 2-m
  • Don Vito
    #21
    wazze azér ideírhattál volna valamit
  • skorpio7
    #19
    Csak türelmesek vagyunk , minek addig izgulni , amíg itt van nekünk a BF1942 !?
    Az egyik kedvenc játékom , itt van kiírva az első része a gépem mellett .Majd ha megjelenik , akkor felbojdul úgyis ez a topic . :)
  • The Garrett
    #18
    látom sokakat izgat a game :(
  • The Garrett
    #17
    Na szarakodik az SG most van 2 uj videó a HW-n és a hivatalos oldalon azt írják hogy 2002 szeptemberében jön ki a game...
    várjuk!!!
  • The Garrett
    #16
    NA
  • Nyiri
    #15
    Ez volt az elso game amit aadig nyomtam mig nem mentem vegig :D
    De idegesito volt hogy az uccso palyan mar mig eljutottam a bombahoz 1,5 perc kellett mert mar mindenhol tudtam hol lesz az ellenfel
    remelem ez mar nem lesz benne, JA IS MENTES IS KELLENE
  • skorpio7
    #14
    Ez buta kérdés volt .
  • Memmphis
    #13
    Végigjáttszottátok?
  • skorpio7
    #11
    Pár újabb kép a játékból ! :)

    ITT
  • skorpio7
    #10
    Ha minden összejön , akkor jó félév múlva már játszhatunk is vele .
    "...IGI is scheduled to launch in Q2 2002 on PC CD-ROM..."
  • Cobra11
    #9
    Warez témába miért nem írsz? Ok. Az is lehetséges, hogy saját engine lesz, mert ha jól tudom az egynek is saját engineje van.
  • skorpio7
    #8
    Valamin saját engine lesz szerintem .:

    "...Says Henning, "We have significantly enhanced our 3D technology to make the game look better." The engine is now capable of creating far more realistic environments with enhanced textures, weather effects, and now night and low-light conditions..."

    Másrészt lesz benne egy kis OF-os beütés is !:

    "...One thing that we really wanted to ask Henning about was the possible inclusion of vehicles that could be driven around by the player. We've had Operation Flashpoint, and upcoming titles such as Soldier Of Fortune 2 will include vehicle use to a certain extent, so how about Project IGI 2? It's becoming more of a mainstream feature in first-person shooters and war sim games, and it seems kind of appropriate that the James Bond-like Jones should jump into a tank or a jeep or something and then use it as a means of attack or escape. Although vehicles will appear in IGI 2 - and you might indeed see yourself driving around in one in a cut-scene - sadly there won't be any available to drive around in in-game..."
  • Cobra11
    #7
    Igen elszúrtad, de tökmindegy mert alul ott van.
  • Cobra11
    #6
    Warez témába is válaszolsz?
  • skorpio7
    #5
    Nagyon is remélem , hogy újítottak a srácok , de talán nézd meg az ismertető szöveget róla , hátha írnak valamit .Jó a linkelés amúgy , mert szerintem ezt most elszúrtam .
    KÉPEK és INFO
  • Cobra11
    #4
    Nekem tetszenek a képek. Szerinted milyen engine-t fognak használni? Szerintem Quake3!
  • Cobra11
    #3
    Az király!!!!!
  • skorpio7
    #2
    Lehet , hogy még egy kicsit korai beszélni róla , de már biztos hogy lesz 2. rész is belőle .Ez az egyik kedvenc játékom és elkeserített a dolog nagyon , amikor azt olvastam , hogy nem lesz folytatása ... és lám , most mégis van róla infó hogy IGEN !!!
    Az első képeket az alábbi linken nézheted meg .
    KÉPEK
  • Cobra11
    #1
    Hát az jó lenne, de nem hiszem! Legalábbis én semmit sem hallottam róla. Miért te talán igen?