1340
Mégis csak lesz ... :)))
  • Instict
    #214
    hány pályás összesen?
  • Instict
    #213
    Hi! ahogy mész a helikopter írányába, jobb oldalon megvan 1 részen szakadva a vezeték és ott nincs akna 1 kicsi részen. ott van egy kapu, aminek a tetején nincs szögesdrót, azon mássz át. de előtte szembe van egy őrtorony és áll ott egy ember, azt nyírd ki!
  • Nagyitó
    #211
    A Prison Escape részben, hogy kell a végén kiszabadítani a fazont a rács mögül? Az összes kaput kinyitottam az összes őrt megöltem még azt a kettöt is aki bezárkozott a felső emeletre, mit kell még tennem??
  • Crem
    #210
    Kimentettem a Save-t is... De Zipelve 5.26 Mb! Nekem meg 5Mb a tárhelyem!:( Akinek kell az írjon. Akkor felrakom valahova.
  • Crem
    #209
    Na... Végignyomtam...:D


    Aki esetleg elakadna kérdezzen bátran... (na nem mintha olyan nehéz lenne)
  • Lifeforce
    #207
    elenben a szerverekben nem.Minek is indítana szervert ha senki nem tud felmenni rá :(
  • Lifeforce
    #206
    Egyetértek veled :(
  • Crem
    #204
    Life!

    Nem akarok vészmadár lenni, de ez a game nem azt hozta sok embernek amit várt... (többek között nekem se)

    A game közel 1 hete már kint van és összesen 18 server található!!! abból már 5 nem is müxik...

  • Crem
    #203
    Hi CaviaR!

    Az Air Strike pályán vergődöm egy ak47-el... Ha minden igaz, ez a 15. küldetés!

    Ui: Se MSN se válasz a levelekre... Azt hittem már megnősűltél és az asszony eladatta a gépet veled!:DDDDDDDD
  • Lifeforce
    #202
    Köszi de ezt én mind tudtam és fent is van a szerveren de valami szerver törés kellene hozzá vagy valami mert a porttiltással nem megy :(
  • M313R
    #201
    Nem próbáltam, csak spekulálok!
    A gamershell oldaláról letölthető a Project IGI 2 standalone server (74 MB).
    Ezzel a toolal lehetséges dedikált lan game inditása is a networkconfig.cfg-ben található lo public érték 0-ra állitásával.
    Így nem fog látszani a szerver (gamespy, ase, belső szerverbrowser), viszont ha itt közzéteszitek az IP-t akkor mindenki tud hozzá csatlakozni parancssorból:
    igi2 ip port player password begépelésével, mivel a szerver nem látszik így a password el is hagyható.
    Végül a link.
  • Instict
    #199
    Crem! köszi szépen, aztán már rájöttem, a 15. pályán vagyok, de mintha mosat 1 kicsit kezdeném unni:)
  • CaviaR
    #198
    Szeva Crem!!!
    Én is nyomom. Hol tartasz? Én a havas pályán nyomorgok...
  • Deajka
    #196
    Bocsi, most én tévedtem...Nem szóltam semmit.
  • Deajka
    #195
    És lehet, hogy a könyvtár neve :crack.
  • Lifeforce
    #194
    Miért?Ezt lehet máshogy is?
  • Crem
    #190
    Hi!

    1,Menny ki az épületből azon az ajtón amelyik felett van egy kamárás géppuska!
    2,Az épület másik sarkán van egy bódé ajtóval! Ezen ha bemész már látod a megoldást!;)
  • Lifeforce
    #189
    Ezt én is szeretnem tudni.Én indítanák belőle Magyar szervert de addig míg valaki nem tud rá megoldást addig nem sűrün.Ha valaki tud valamit ordítson ezerrel.
  • Marcus_
    #188
    Mikor lesz tört magyar szerver?

    Mer télleg minden külfödi kidob:-((
  • Pupcika
    #186
    király lenne mert a singléhez nincs hangulatom :)
    a soffal se jáccottam singlében csak multyban :))))
  • Lifeforce
    #183
    Ha valaki tud megoldást a szerverre akkor én elindítanám végre és lenne egy magyar szerver belölle de a francos kulcsellenörzést még tüzfallal sem tudtam kizárni :(
  • Örm
    #182
    Kösz
  • CaviaR
    #181
    A lift mellett van egy elkerített gép a biztonsági kamera mellett. Lelövöd a lakatot, és megbuherálod. Akkor üzemelni fog a lift.
  • Örm
    #180
    Az első pály a 3. feladatánál nem tudom hívni a liftet nyomom a két kapcsolót de nem történik semmi. Mit kell csinálni?
  • CaviaR
    #178
    Az nagyon derék, csak nem az a feladat. :)
    1) Bemész az első ajtón ami elötted van kezéskor. Lelövöd a lakatot a rácsról, feltöröd a zárat, és bent vagy a Raktárban. Kinyírsz akit akarsz, de nem fontos. Aztán a kijössz, és a két tartáj között átmész a ládákhoz.
    2) 3.feladat: Van egy nagy ház, és vezet bele egy szállítószalag. Gomb megnyom, felugrik szalag, bentvan a házban. Innen menni fog.
  • Instict
    #176
    a börtönbe amikor lecsuknak és meg kell szökni, hogy a francba tudok átmenni a 4-es ponthoz?
  • Örm
    #173
    Az első pálya 3. feladatánál mit kell csinálni. Nem tudom hogy kell kinyítni a lift aknát.
  • The Garrett
    #170
    hi Godzoo :)
  • Pupcika
    #168
    minenképp le kell szedni hogy ne unatkozzon az ember ha nem sofol multiban :))))
  • Cobra11
    #163
    ki.
  • dtk1985
    #162
    Kijott mar az IGI2 telejes verzioja?
  • The Garrett
    #160
    pl a CD jén a crack könyvtárban. DE ha ott nincs elküldöm neked icq- irc vagy ahol akarod.
  • Tovi
    #157
    #146
  • Forrest Tomee
    #156
    Ennél a játéknál csak a küldetés befejezésekor lehet menteni?
  • I.C.ram
    #155
    Ja már tudom. :( Tört szerver mikorra várható? Illetve szerverhack.
  • I.C.ram
    #154
    Miért nem tudok egy szerverre sem bemenni. Belép, de ahogy betölti a pályát kivág...
  • Lifeforce
    #153
    LooL mindenki nézzen utána és keressen megoldást hozzá és már lököm is be a 20fős első Magyar szervert.
  • Lifeforce
    #152
    Ha valaki tud megoldást a szerverre akkor én elindítanám végre és lenne egy magyar szerver belölle de a francos kulcsellenörzést még tüzfallal sem tudtam kizárni :(
  • Noninnyó
    #150
    Nálam is ugyanez van, így sokkal de sokkal nehezebb célozni. A demóban tényleg jobb volt az irányítás, de remélem, ehhez is hozzászokok majd.
  • I.C.ram
    #147
    Jujj de szar ez a játék! :(( Tök segg AI-val bugos dolgokkal, és ronda grafikával. :(