1340
Mégis csak lesz ... :)))
  • Bob81
    #272
    Köszönöm Caviar
  • CaviaR
    #271
    DTK: Az hát! De le kell ugrani róla banyek. (ha beért)

    Bob81: 031f-f8d0-6536-b510
  • dtk1985
    #270
    de az futoszalag visz egy picut utana meg bemegy valami gepbe ahova nem ferek be(nem is akarok beferni, meg megsut:)) En csak ezt az egy futoszalagot talaltam, az epulet melletti dombrol indul. ezaz egyaltalan?
  • Bob81
    #269
    Aki tud a játékhoz cd keyt az lécci írja meg köszi
  • CaviaR
    #268
    Hol van a többi? Én csak egyet találtam a raktárban.
  • Jacky
    #267
    Nekem ugyanez a problémám! Minden C4-et felraktam a híd összes lábára és semmi - mission failed.
  • CaviaR
    #266
    Segítsen valaki plíííz!
    Mindent megpróbáltam. Ha felraktam a bombát nem tudok vele már mit csinálni. Csak áll számláló, és világít pirosan. Hiába megyek távol, akkor sem aktiválódik. Letelik az időm, és mission faild. Grrr
  • CaviaR
    #265
    És honnan szerzek annyi C4-et???
  • CaviaR
    #264
    A házba vezet egy futószalag. Azon kell bemenni.
  • dtk1985
    #263
    szarba, nem tudom kivinni az elso palyat se. hogy jutok fel annak az epuletnek a tetejere amelyrol keskeny atjaro vezet at a viz felett a masik oldalra?
  • dtk1985
    #261
    nekem nem megy ez a szerver 130.243.43.236:26001. biztos hogy feltort?
  • Grave Digger
    #260
    LSC nem röhög, mert ellövöm a fejét. :)))
  • LSC
    #259
    Ez mekkora LOOOOL!
  • LSC
    #258
    Srácok most lehet nyomni neten vagy még nem????
  • LSC
    #257
    4 et kell felrakni mindkét pillérre kettőt.
  • CaviaR
    #256
    Segítsen valaki!!! Elakadtam a negyedik pályán, ahol egy hidat kell felrobbantanom.
    Megvan az időzítő, a C4, és fel is raktam a hídra. De nem tudom élesíteni. Csak világít ott pirosan, és áll a kijelző 20 percen. Mit kell csinálni???
  • Klon
    #255
    Köszi
  • CaviaR
    #251
    Nekem is villan néha egyet a talaj a Radeon 8500-al. Van erre megoldás a readme-ben:
    Bla-bla-bla állítsd át a Software Vertex Processing-et YES-re. Ha azon van, NO-ra. Nem tudom igazán. :)
  • CaviaR
    #250
    1) Feltöröd az első ajtót.
    2) Bemész rajta, megfordulsz, és becsukod. Csak akkor hajlandó kinyitni a belső üvegajtót.
    3) Kifelé is csak így lehet. (lásd: nem lehet egyszerre nyitva mind két ajtó)
  • CaviaR
    #249
    Ez volt velem is. KB 50%-nál írta ki. Aztán megpróbáltam újra, és szépen felmászott.
    (Daemonnal)
  • CaviaR
    #248
    :DDDDDDDD Ez jó! :)

    A hotmail-hez nem léptem be 30 napig, és törölték a reg-emet. Újra kellett aktiválnom az egész acc-ot, és elvesztek a leveleim. Ja, és kedd óta meg netem sem volt a Chello bővítés miatt. (grrr)


    Más:
    Tudnál segíteni? Elakadtam rögtön a negyedik pályán, ahol egy hidat kell felrobbantanom. Megvan az időzítő detonátor kütyü, megvan a C4, és fel is raktam a hídra. De nem tudom élesíteni, Csak világít ott pirosan, és áll a kijelző 20 percen. Mit kell csinálni???
  • t. Füly
    #245
    Na mindegy má tovább jutottam
  • t. Füly
    #244
    [HUN]Klón: rossz a fájl, nálam is ez volt tölsd le ujra csak más honnan, ha dc-zel akkor tölsd le a feldarabolt fajtát nekem azzal megy!
    Vki tudna nekem abban segiteni hogy az igibn a 3.pályán amikora chipet kell elopni hogy a picsaba lehet az uveges rész mögé menni?vagy meg kell várniamig az egyik prof kijön?plz help,kösszi
  • FREAK
    #242
    hmmmm, akkor kihagyom.... csak a multi demót próbáltam, de a Desert hangjától sírógörcsöt kaptam, és uninstall :)
  • Klon
    #240
    Bocsi, russzul írtam a hiba üzenetet....
    Tehát az üzenet helyesen: Setup was unsuccessful
  • FREAK
    #239
    meg sem néztem ezt a gémet

    mondjatok már valamit, jófajta?
  • Klon
    #238
    szasztok
    volna egy kis problémám....
    Daemon-nal akarom telepíteni a progit, de nem sikerül. Elmegy a telepítés kb. félig, és jön egy hiba panel a következő üzenettel: "Was succesful installed" vagy valami ilyesmi...
    Nálatok nem volt ilyen hiba ????
    Ha volt, akkor mi a megoldás ???
    SEGÍTSETEK !!
  • Deajka
    #236
    Tényleg gagyi a game? Irjon már valaki egy %-ot.
  • Petyus_
    #229
    Multizni akarok!!
  • Instict
    #228
    na megcsináltam én is...lehetett volna valami frenetikusabb vége is:)
  • Crem
    #227
    A Legf@szább rész (szerintem) Az M1xxx (Gepárd koppintás!!)Sniperpuskás küldetés!
    Ott van akció!:D
  • Crem
    #226
    Ahogy ZSOZSO leírta! Az a megoldás!:)

    Egyébként elég béna rész volt ez... Bokortól-bokorig futni...
  • ZSOZSO@
    #224
    HI LIFE
    Menj középen és ne szélen nyilak mutatják az utat a fára rakva. A végén át kell mászni a keritésen.
    BYE
  • Lifeforce
    #223
    hi Crem az aknamezős pálya végén vagyok ahol a helikopter van.Hol lehet kimenni a keritésen kívülre?
  • Crem
    #222
    C:\Program Files\Codemasters\IGI 2\pc\savegames\missions


    Szerintem ez az...
  • Instict
    #221
    menj a kapu fölé a teraszra, én ott körbenéztem a távcsővel és az ember magától kijött egy teherautóval, de szerintem elég ha csak felmész és vársz 1 kicsit:)
  • WiZZaRD
    #218
    refresh force progit keresgelj...mar ha xp-d van
  • Nagyitó
    #217
    Senki nem tudja, hogy kell befejezni azt a nyavalyás börtönböl kiszabadulos pályát!!!
  • Crem
    #216
    Nekem ez miatt ne írjatok ellenben ha el nem rontottam innen leszedhetitek!;)
    CSÍÍÍTTT
  • Crem
    #215
    18-ra emlékszem...