1340
Mégis csak lesz ... :)))
  • grebber
    #1340
    Megjött az első előzetes az I.G.I. Originsből, amelyre még igen sokat kell várnunk
  • grebber
    #1339
    I.G.I. - Origins - az előzményeket ismerhetjük meg a harmadik I.G.I. játékból
  • electroboy
    #1338
    helló mi lehet az oka annak hogy nem tuk a multiplayer-rel játszani azt írja a CD kulcs nem lett elfogadva remélem tudtok segíteni, köszi a válaszokat
  • soseles
    #1337
    ki tudna segíteni igi 2 covert srike játékleírással? [email protected]
  • soseles
    #1336
    ki tudna segíteni igi 2 covert srike játékleírással?
  • fearfan
    #1335
    Hy all.Amikor tölteném be vmelyik pályát,akkor kidob az asztalra,de ha nem vagyok bejelentkezve xfire-re,akkor meg simán működik.Mi lehet ennek az oka.Köszi a segítséget előre is.
  • mex9595
    #1334
    honnan tölthetem le
  • notYet
    #1333
    Hi All!

    Hogy tudom a mesterlövész puska távcsövét! A numpad /-re nem reagál.
    A beállításoknál nem találom!
  • xmacx
    #1332
    jaja, nyomhatnánk!
    honnan szedtek 1.1, 1.2 és 1.3 -at?
    1.1 a hivatalos ugye?

    üdv:
    Mac
  • pentium4
    #1331
    már megoldottam, 1.3 as verzoóval gamelek :)
    multi engem is érdekel!
  • pentium4
    #1330
    srácok kéne egy kis help!! ismét feltettem a gamest, mert állati baró!
    szal install, majd crack, majd update 1.1 re onann 1.2 re és 1.3 ra, dehát cumi mert irja hogy tegyem be a cd t :))) valaki help me!!!
  • Zsolesz0721
    #1329
    hi! lehet játszani neten tört játékkal? pls segitsetek!!!
  • szakika
    #1328
    Sziasztok! Tudna vki segiteni IGI 2 játék uccsó pályáján, mert vmi konzolokat kell megdönteni mielött megkezdödik a rakéta kilövése, és sehol nem találom a konzolokat, meg utána hogy jutok be a rakétakilövö melletti épületbe.....???? Előre is köszi, ha esetleg vkinek van végigjátszása ide is küldheti...??? [email protected]
  • walter
    #1327
    Sziasztok! Az IGI 2-ben a 13. pályán vagyok és nem jövök rá hogy kell tovább menni a 2. célponthnál az ajtó nem nyílik csak úgy tudtam bemenni, ha az őrök kinyitották és berontottam. 2. Complete, és akkor mivel közben az ajtó becsukódott nem tudok kimenni rajta. Előtte a daruból kiszedtem a mesterlövészt? Mi a megoldás? hogy lehet kijönni? Írjon valaki please...
  • titike
    #1326
    El kell menni a nagy épület elötti futószalaghoz arra rá kell ugrani és azzal be tudsz jutni. Az épületben fel a toronyba és ott is lesz egy futószalag azzal át lehet kelni a víz felett és átjutni a másik épületbe, vigyázz mert a végén egy kamera van azt lődd ki.
  • doncarlos
    #1325
    hali... szal már az elején elakadtam... körbe-körbe szaladgálok, mindenkit kixeltem (vagy 3-4 csóka maradt) kilőttem a risaztókat, és elfogyott a lőszerem. Hol kell bejutni?
  • xmacx
    #1324
    Hali!
    Nyomjátok még multiba a gammát?
    üdv
  • Sabyna
    #1323
    Szijasztok!
    Nem tudtok véletlenül egy végigjátszást, amit le tudok tölteni? Mert megakardtam az uccsó pályánál és sehogy sem tudok továbblépni!
    Köcce előre is!!
  • ibrik
    #1322
    Pl. innen: http://www.hcgamer.hu/gamer/index.php?p=11&e=511
  • LPKENJI
    #1321
    1.2-es patch-et honnan tudok letölteni?
    pls segítsetek
  • SLICK
    #1320
    na már rájöttem mi volt a gond :)
    csak msot az a probléma állt elő bár ez is fent állt, hogy amikor az egeret arrább viszem akkor a fegyverrel csak később néz oda vagyis lassan reagál..
  • SLICK
    #1319
    értem... htx csak jó lenen tudni honnan szívjak egy régi drivert :| mind1 meglátjuk...
  • Evogordon
    #1318
    Hát rakjál fel egy régebbi drivert. Azért lehet rossz mert régi a game a driverhez képest.
  • SLICK
    #1317
    pedig eddig még nem volt semmivel sem gondom, csak itt :| először én is arra gondoltam, rakjam akkor újra a videó kárty drivert?
  • Evogordon
    #1316
    Fú de rég jácottam ezzel :D
    Ebkén sztem driver hiba.
  • SLICK
    #1315
    ja és ebben a részben ezzel az MP5-ös fegyverrel nem lehet közelíteni? :|
  • SLICK
    #1314
    hi all!

    Nekem egy olyan kérdésem van, hogy a garfika nekem vmiért nem éppen jó állapotban van, és az érdekelne hogy mit csináljak vele hogy ne legyen ilyen?

    konfigom:
    AMD Sempron 3000+
    Radeon 9600 XT 256 Mb
    1 Gb DDR 400 Hz RAM

    a kép pedig itt van a garfikáról:

  • Esrohnoil
    #1313
    Nem hiszem. :)
    Annyi h. ügyes vagy.
  • Herold
    #1312
    Van valami előnye, ha minél magasabb ranggal fejezem be a küldetést?
  • Herold
    #1311
    Megvan, be kell csukni először a másikat.
  • Herold
    #1310
    Elakadtam már az első küldetésnél. A meteorológiai állomáson bemennék a laborba a chipért (4. feladat), de a második ajtó nem nyílik. Az elsőnek a védelmét még feltöri de a másodikat nem lehet kinyitni. A védelmi rendszert már kikapcsoltam.
  • klikker
    #1309
    Project IGI 2 ÚJRA! - Töltsétek le és játszuk multiba MAGYARUL!
    http://osg.quaker.hu -> Letöltések -> Project IGI 2 ;)
    Lécci mindenki töltse le aki szerette vagy szeretne játszani valami jó játékkal multiba, egy kisebb trükkel meglehet oldani hogy lehessen multiba, az oldalon minden levan irva! Azt szeretném h minnél több ember jáccon vele mert szerintem nagyon kafa játék pláne 10 en ;). Aki letöltötte pls vegyen fel MSN-re vagy irjon ide MSN: [email protected]
  • Rusy
    #1308
    elkúrtam a linket gamehunter.hu
  • Rusy
    #1307
    nem emléxek a stroy végére, több mint egy éve nyomtam végig, a magyarítás itt csak 1.0-ás verzióval megy....
  • nagynorbi
    #1306
    Hello
    a jatek vegen lelovi Anya Jones-t?Kerlek valaszoljatok,hello/
  • nagynorbi
    #1305
    Hello,ket kerdesem volna hozzatok
    1:A jatek vegen mi tortenik David-del?Nem ertem a story veget,Anya lelovi,mert hallani loveseket,de ha nem David miert ul a foldon.Nos ezt nem ertem.
    2:Olvastam valamit a jatek magyarositasarol,ez csak a szovegeket magyarositja,vagy a jatekban hangzo beszedet is?Na es honnan lehet letolteni(egy link el kellne).
    Hat ennyi,elore is kosz a valaszokat,sziasztok.
  • hitman 1911
    #1304
    Azt én vágom vazze.Csak azt nem hogy a ..csába talál el 2000 m-röl az ak-val?
  • hitman 1911
    #1303
    van,a kedvenc játékom :-)
  • via_mala
    #1302
    Hja igen, már az Projec IGI-ben is mesterlövész volt minden bokorugró. ;)
    Valószínűleg a lopakodást kívánták előtérbe helyezni, ami már az első részben is kiemelkedő szerepet kapott.
  • ibrik
    #1301
    Van valami jelentősége a nevedben a "1911"-nek ???