1340
Mégis csak lesz ... :)))
  • hitman 1911
    #1300
    Vazze megbolondulok ettöl a játéktol.Tiszta gáz hogy embert lelövöm és félig eltünik a földbe.A mesterlövésszel leszedek vkit olyan mesziröl hogy még zoomal is alig látom,erre a mellete lévő simán eltalál az ak-val.Igy szar.
  • Patesz
    #1299
    Lehet hálóban is játszani???? vagy csak neten?????
    Ez a Bot beraás engem is érdekelne és még 1 kérdés a shop menüt mivel lehet előhozni a multiplayer játékban?????
  • Taptarap
    #1298
  • targa6269
    #1297
    Sziasztok!

    Az érdekelne (a játék multiplay részéhez), hogy BOT -okat be lehet e tenni és ha igen, akkor honnan lehet leszedni a szükséges progit?
    Illetve pálya készítő is kellene.

    Ellőrre is köszi!
  • Lifeforce
    #1296
    Az a GF4 MX VGA karidtól van.
    Sajna megoldá nincs rá.
  • titike
    #1295
    Ismételten meg szeretném kérni a ki tudja mert sajna HJ. nem tudott segiteni a konzolt, hogy lehet előhivni mert nekem nem jön elő a bal shift+ctrl+f9-el illetve semmivel
  • Neocitran
    #1294
    sziasztok. nekem a IGI 1 - el van gondom.Xp alatt nincs célkereszt. sőt egyáltalán nincs egér. vagyis nem látni
    előre is köszi a segítséget
  • titike
    #1293
    Azt szeretném kérdezni, aki tud kérem válaszoljon, hogy kell a konzolt előhivni mert már mindent kiproszáltam de nekem nem megy.
  • hykao #1291
    Hú, az a baj, hogy már nincs fenn a gépemen az IGI2.
    De a lényeg, hogy a magyarítás fájlt (vagy fájlokat) oda másold be, ahol a játék mappáján belül az ugyanilyen nevű fájl (vagy fájlok) vannak.
    Tehát felül kell írni a játék eredeti fájlját.
  • hykao #1289
    GameHunter
    Letöltés előtt, egy ingyenes regisztráción kell átesned.
    A magyarítás csak a nem patch-elt (1.0) játékkal működik tökéletesen.
  • targa6269
    #1288
    Köszi, már sikerült rájönnöm utánna.
    Egyébként hol tudom leszedni a magyarítást?
    Add már meg a címét légyszi!

    Mégegyszer KÖSZ!
  • hykao #1287
    Először is tedd fel a magyarítást!
    Amúgy meg, a lézeres célpontmegjelölőt kell használnod, hogy a légitámogatás bombázzon!
  • targa6269
    #1286
    Én a 15. és a 20. pály közt vagyok azt hiszem (nem tudom pontosan mert most is fut). Egy magas hegyről indulok ahol alattam a völgyben kisebb- nagyobb támaszpontokon kutyasok katona.

    Az alattam lévő táborban mindenkit kinyírtam és oda mutat az 1. feladat a térképen. De sehol egy kapaszkodó, egy létra, fogó, gomb, kapcsoló.

    Mit tegyek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    SEGÍTSETEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    KÖSZI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • hykao #1285
    Előveszed a műholdas kütyüdet, és feltöltöd a központnak az adatokat.
    Közepes fokozaton pályánként 3 feltöltést bír az elem.
  • hykao #1284
    nincs mit
  • hykao #1281
    Ha már letöltötted, elindítod a telepítőt, megadod a helyes útvonalat (ahová anno a játékot telepítetted), és már kész is vagy.
    Ja, csak az 1.0-ás változattal működik tökéletesen, tehát ne patch-eld fel a játékot.
  • KranaZoli #1279
    Tegnap este végére értem a game-nek.

    Lentebb megírtam, hogy szerintem mik voltak a játék gyenge pontjai és még jött is hozzá pár.
    (gyenge fokozaton nyomtam, nélhol könnyű volt, néhol nehéz, de azért még mindig azt mondom nem volt 100x nehezebb a Spliti-nél)

    Hát nem biztos, hogy még1x nekiállok.

    Legalábbis amíg nem lesz erősebb videókártyám biztosan nem.
  • KranaZoli #1278
    Én csesztem el a dolgot.

    ELNÉZÉST!

    Az volt a hiba, hogy az első rakétát mégsem lövettem ki. Azért csináltam így, mert különben nem értem volna időben oda a másodikhoz. Vagyis először az odavezető utat söpörtem tisztára, majd lövettem ki a másodikat és utána kellett visszacaplatnom az elsőhöz. Így végül épségben megtaláltam a csomagot :)

    Tegnap este még sikerült bejutnom a főtemplomba is.

    Most majd az következik.
  • KranaZoli #1277
    Most már bennem is ez fogalmazódott meg, hogy visszafelé kellene keresgélni nem előre a 4-es pont felé.

    Este lesz némi időm újra megnézni.

    Köszi!
  • hykao #1276
    Szerintem ott már nem kell semmit csinálni, de nem emlékszem pontosan.
    Asszem ott a 4-es számú helynél menekítenek ki.
    Én úgy emlékszem.

    De lehet, hogyha keresni kell mégis valamit, mintha a 2. légvédelmi üteg közelében lenne, és aztán irány a 4-es pozíció.
  • KranaZoli #1275
    Ennyire pocsékul fogalmaznék :o

    Légicsapás a küldi magyar neve.
    2 db légvédelmi ágyút kell hatástalanítani a lézeres bemérő szerkezettel.

    1.) Hatástalanítani az első légv. ágyút (megvan)
    2.) Megközelíteni a másodikat mielőtt a szövetséges gépet lelövik, ami hozná az utánpótlás csomagot (megvan)
    3.) Hatástalanítani a második ágyút (megvan)
    (talán még van 1, de az is megvan)
    4.) Megkeresni az utánpótlás csomagot ill. a szétszóródott darabjait.

    Itt vagyok elakadva.

    Odamegyek a térképen a 4-es számú helyre, ahol lennie kellene, de sehol semmi.

    :o

    2 db pár tagból álló ellenséges egység van még ezen a területen. Likvidáltam őket, hátha ők lopták el :) Semmi...

    Van a baszott nagy rétipipitér és sehol nem találok azt a kib*szott utánpótlás csomagot.

    Ennél pontosabban nem igazán tudom leírni a küldit.

    Ill. ami nagy gáz, hogy már nem tok menteni (lemerült az elemem) Így ha a kósza ellenállók kinyírnak, újra mehetek a 4-es jelű helyre a térképen.
  • hykao #1274
    Milyen csomag?

    írd már le pontosabban, hogy hol vagy bameg.

    Most akkor a légvédelmi lövegek megsemmisítésénél vagy hol?
  • KranaZoli #1273
    ATI kártyára asszem nem lesz keretem. Ha jól tudom abból a 9600-os családot lenne érdemes megvenni. Ha jól tom 30 rugó felett van az ára.

    Én inkább Geforce FX-ben gondolkozom. Abból a 5600-os szériát tartják egy szinten az ATI 9600-al és azért mégis olcsóbb. Persze a legjobban egy GF 5900-esnek örülnék.

    De helyesbítsetek ki, ha rosszak az infóim. Nem vagyok naprakész.

    Használt cuccot nem szoktam venni. Van egy bolt, ahol fejlesztem a gépem. Ők visszaveszik a régi cuccaim elég jó áron és mindig náluk veszem ami kell.
  • KranaZoli #1272
    BUÉK!

    Végre NET közelbe kerültem, bár ez egyet jelent azzal, hogy munkába álltam :(

    Az utobbi időben rendesen volt időm nyomni az IGI2-t. Haladok is vele szépen, most asszem a 14-ik, vagy 15-ik küldinél vagyok. Magyarul léitámadás vagy v.mi hasonló a neve. Lézeres jelölővel kell megjelölni a légelhárító rakétákat, de erre még úgyis visszatérek.

    Tervezem a videó kártya cserét, de elég volt az élsimítást 2x-esre venni és 1024*768-ban, full beállítással szépen fut a game. A 4x, 6x élsimításnál kezd el szaggatni, irányíthatatlanná válni.

    Nagyon bejön a game, teljesen rákaptam ezekre a lopakodós játékokra. (Azért szerintem nem 100x nehezebb, mint a Splinter Cell)

    Itt legalább nem kell elcipelni a hullákat :)

    (vagy lehet, hogy lehet, csak én nem tom)

    No, 1x is most gondban vagyok!

    Tegnap este kúrvára kiakadtam a játékon. (már előfordult, de tegnap tetőzött, ma meg havazik :)

    Szóval 5 feladat van, abból 4 teljesítve.

    Uccsó az lenne, hogy megkeresni az utánpótlást. Odamegyek a megjelölt helyre és sehol semmi. Körözök össze vissza, kinyírom a még kósza ellenségeket is, akik már a térkép szélén vannak, anya szól is, hogy azonnal húzzak vissza a célterületre.

    HOL A FRANCBAN VAN A CSOMAG?!
    SEGÍTSETEK!

    Ha az a gond, hogy v.mit nem jó sorrendben csináltam meg, akkor behalok.
    Erre már volt példa a játékban. Szerintem brutál lineáris a játékmenet:

    A fogolyszöktetésnél szívtam vele.

    Uccsó feladat, hogy fedezzem a foglyot. Na én gondoltam megelőzöm, előre kinyírtam mindenkit.
    De ekkor szarik kijönni a ketrecéből az alany :(

    OK! "Fedezem" lesből, de nem mind1, hogy melyikből, ui. a kivezető videóban ráugrok a teherkocsi tetejére, a kijáratnál lévő toronyból, vagyis csak onnan fogadja el a játék. Ezek szerintem hibák!

    Ezért gyanakszom arra, hogy talán itt is v.mit nem a megfelelő sorrendben csináltam és azért nem találom az utánpótlás csomagot.

    Ami még naggyon nem tetszik a játékban az az, hogy mentés közben is megy a háttérben a játék. Így már párszor jól megszívtam, hogy úgy sikerült elmentenem, hogy visszatöltéskor rögtön kapok egy halálos sorozatot, vagy egy gránátot, amit a mentés közben eresztenek rám.

    HIBA!

    De hangsúlyozom tetszik a játék, csak mindenben keresem a hibát :) Komolyan mondom, még nem találkoztam egy számomra minden szempontból elfogadható játékkal. V.hogy mind1iket sikerül elkúrniuk a játékfejlesztőknek. Vagy túlnehezítik, vagy túl könnyű, sorolni lehetne a hibákat.

    Mindezek ellenére szeretném megtalálni azt a csomagot és továbblépni az IGI2-ben.

    A lopakodás, műholdas térkép használat, hőkamera nagyon faszán meg van csinálva. A térkép pl. baromi jó és nagyon nagy segítség!

    Huhh! Hát asszem kb. ennyi így elsőre...
  • hykao #1271
    Jaja, elég lett volna amd2000+, de erősebb videokártya.

    Ma a videókártyán van a hangsúly, nem a procin!!!

    Én mondjuk inkább ATI-t javasolnék...
  • insp
    #1270
    Nagyon gyengus a videokártya. Anisot, AA-t felejtsd el.

    Verzió 3)
    Gf4Mx440-t eladod x pénzért és használtan veszel +párezer forintból egy Ti4200-t (akár 64 Megásat), azzal menni fog. (Nekem is az volt, amikor az IGI2-t nyomtam, még az anisot is bekapcsolhatod, persze AA-t nem)
  • KranaZoli #1269
    Hi!

    Túlvagyok egy gépfejlesztésen.

    AMD2600+, 512MB 400Mhz DDR, GigaByte alaplap (videókártya maradt - Geforce 4 MX 440 128MD DDR).

    Gondoltam nekiállok újra az IGI2-nek, mert a régi konfiggal szaggatott a game.

    Hát sajnos ezzel sem értem el a várt hatást.

    Mindent max-ra tettem és azt vártam, hogy szaladni fog, de nem ez történt :(

    Sajnos még most is akadozva fut.

    Nem tom mi lehet a probléma :o

    Kettő dologra gondolok, ami okozhatja:

    1.) Szar a crack. (akkor másik kellene, de nem tom honnan lehetne beszerezni)

    2.) Felpakoltam a legfrissebb Nvidia Driver-t, de lehetséges, hogy a GF4-es egy régebbi jól bevált driver kellene, nem a legfrissebb FX-es driver.

    Nálatok minden OK a game-el?
  • Mayday
    #1265
    Ez is komoly munka, minden magyar, altalaban az atvezeto videok is, de ott van nehany kivetel. Egyebkent menu, kuldik, map, beallitasok, minden! Igenyes, jo munka.
  • Instict
    #1264
    Köszönjük a gratulációkat, és minnél előbb próbálgassátok az IGI 2 -t hagy verjünk mindenkit szarrá a világon :)
  • KranaZoli #1263
    Hát én ezekből a képekből csak annyit tudtam leszűrni, hogy jóval szebb lesz a grafika mint az IGI 1-ben volt, amivel egy percet sem játszottam. Így ezzel úgy néz ki fogok 1enőre megpróbálm végignyomni a Splinter Cell-t, had szokjam a lopakodás feeling-et s utána talán már bátrabban tudok majd beleugrani ebbe a game-be is. A sikereitekhez én is gratulálok, le a kalappal.
  • KranaZoli #1262
    Milyen a game magyarítása?
    Teljesen magyar lesz minden üzenet, töltőképernyő, beállítások, ... és csak a video-k maradtak eredeti nyelvűek?
    (pl. Splinter Cell magyarításával teljes egészében meg vagyok elégedve, az full magyar.)
  • Instict
    #1261
    rájöttem, hogy marha nagy munka lenne mindent lefotózgatni, aztán kirakni oldalra, így itt egy kis letölthető kedvcsináló :)
  • Instict
    #1260
    mi eredetivel játszunk :\ a képeket mindjárt csinálom akkor
  • Mayday
    #1259
    Johet. En pedig szivesen kiprobalnam ezt a gamet. Ha megy a biztonsagi masolat. Erre ugyanis meg nem kaptam valaszt... :)
  • Instict
    #1258
    ha érdekel titeket, szívesen csinálok screeneket a pályákról, hátha meghozza a kedvetek :)
  • Instict
    #1257
    egyébként már a megjelenés után komoly pénzdíjas versenyt csináltak angliában clanoknak. mi nem csatlakoztunk egy klánhoz sem, de nagyon örülnénk, ha lenne még 6 magyar játékos, szinte biztos, hogy némi gyakorlással a világ legjobb klánja lehetnénk.
  • Instict
    #1256
    nem a legfrissebb, pl a magyar tört szerver cím már nem érvényes, de olvasd el ezt az oldalt, Commander csinálta anno: IGI 2 magyar multiplayer oldal
  • Mayday
    #1255
    Nocsak! Hat gracca! Buszkek vagyunk ratok!
    Szivesen kiprobalnam a multijat, de hat nincs eredetim...
    Milyen a multija? CS-szeru? Vagy mifele? Meselnel rola par szot?
  • Instict
    #1254
    szerintem az egyik legjobb fps amit csináltak, legalábbis az én részemről. múlt héten sikerült a világ legjobb játékosának lennem a multiplayer világranglistán, de nem csak nekem, hanem Commander is elérte ezt a címet, ő is magyar és ő is írógatott ide a fórumba.
  • KranaZoli #1253
    100x nehezebb mint a Splinter Cell
    Hajjaj én még azzal is szívok rendesen