1661
Wizardry 8
  • Zero 7th
    #1541
    Indíts a Wiz6-ban egy partit, legyen benne ember, fairy, elf, meg mindenféle faj. 6-ot told végig velük, vidd át a legtáposabb fegyvereidet a 7-be. 7-ben csinálj belőlük félisteneket, a fairy a végére legyen ninja.
    Ha kész vagy, importáld őket a 8-ba.

    De inkább csináld, ahogy jól esik. :P
  • biomage
    #1540
    Hali

    Nosztalgia ként szeretnék újra játszani ezzel a jó játékkal, ajánljatok csapatot.

    köszike
  • SaGa Jr
    #1539
    Igen. Ehhez mindössze ki kell nyírnod.
  • AnubisEE
    #1538
    Al-Sedexus ramrakot egy atkor mikor elhagytama rapax kastelyt azt le lehet valahogy szedni ?
  • Laza
    #1537
    Ez egy akció játék, semmi Wiz8 nincs benne.
  • ollie
    #1536
    A video alapján semmi Wiz8 nincs benne. Az szerintem kizárt, hogy körökre osztott legyen a harc, márpedig az lenne az igazi.
  • matyi009
    #1535
    Urak, mire elolvassátok ezt már lehet megjelenik de egy uj játék van készülőben! A pc guru cikke szerint diablo 2 , wizardry8, és gears of wars keverék. Ez nekünk lehet jó D A neve

    Hunted: The Demon's Forge

    http://huntedthegame.com
  • Vass Gábor
    #1534
    Magyarúl fordítsd le.
  • ollie
    #1533
    Japán!
  • Vass Gábor
    #1532
    Kinai szöveg csak.
  • Jakuza001
    #1531
    Az valami Japan csoda lesz azt hiszem, mashova ketlem hogy kiadnak.
    http://www.wizardryworld.com/topics.html
  • Vass Gábor
    #1530
    Mi van a Wizardy Zeoval?
  • Rundstedt17
    #1529
    jah felülről nem az igazi
  • matyi009
    #1528
    áh ilyen felülnézetes kakiságot nem akarok most elég nekem a diablo 2, Sacred, Neverwinter nights.. =D
  • Szabi84
    #1527
    Miért nem nyomod a Baldur's Gate-t az még szép is.
  • Rundstedt17
    #1526
    ott a wizardry más irányba ment már rég
  • Rundstedt17
    #1525
    én csak a might and magic 9-et fogom végigtolni a többi túl ronda XD
  • matyi009
    #1524
    Utánanézve a történet írónak hát van még 1-2 készitett játéka de egyiksem mai darab.

    Brenda Brathwaite
  • matyi009
    #1523
    ahahaha viszaolvastam szal ne irjátok hogy készülöben van mostanság mert szerintem mesze nemlesz oylan jó mint az eredeti wizardry-k de ha tényleg jólesz akkor legyen bármilyen konzol, megveszem!!! Japánokbol meg kinézem hogy nemfognak másolni, továbbvinni bármitis, direkt rejtetten bennelesz a kis japcsi style merthát hamár ők csinálták övék a licensz bármit szabad...
  • matyi009
    #1522
    Igen ugy kb :D hát sajna morrowindet már tul is játszottam abba mindent ismerek öszes eldugot cuccot szal.... :D oblivion meg sokkal gyengébb lett. Vééégre végigjátszottam a wiz8 at azaz már lett volna rá lehetőségem de mire menni kellet volna a cosmic forge ba elötte kicsit abbahagytam.De ez mindent megért ez a 4 óra mire befejeztem. Végignéztem az összes befejezést hmmm.De annyira szomorú ez majd elsirom magam, mikor a bink oldalán is igy van a sok sok játék mellet
    Sir-Tech Jagged Alliance:
    Canada Unfinished Business

    Ha nyernék a lotton felbérelném azokat az embereket akik ezt a játékot csinálták, hogy legyen folytatás mégha csak én játszanám is :D

    Visszatérve megvana megoldás megveszem a might and magic 7 és 9 et mert a 6 anyira jó volt hogy huh :D csak ajánlani tudom még mostis. Azzal vagy 50-100 órát játszottam ha nem többet mig a mostani hude jo zsir avatarral meg kb 5-t.
  • Rundstedt17
    #1521
    kockás azt meg mire érted?túl ősi?

    amúgy egyetértek a gothic jó,de közel sem olyan összetett mint a wizardry.
    az arx fatalis is nagyon lightos,a morrowind szintjén mozog.
    A másik kettő meg őskori meg nagyon elavultak már...
  • Vass Gábor
    #1520
    Na ja most már mindenki csak az új játékokat jelentik be, és a régieket meg nagyívbe leszarják.
    Annyira utálom ezt, amikor símán lehetne csinálni részeket még.
  • matyi009
    #1519
    Sajnos mostanában csak látványra mennek a készítök az hogy menyire lehet vele játszani azt leszarják fizesd ki a 10 ezret azért mert szép és szevasz
  • Vass Gábor
    #1518
    Hát igen a szép régi idők, ezeket kellene folytatni még.
  • matyi009
    #1517
    gothic nagyon nem jön be, többi meg hát azért enyire kockás game nemkell :D
  • Noodlee
    #1516
    Stonekeep mennyire jó volt!
  • ollie
    #1515
    Arx Fatalis, Gothic, Ishar, Realms of Arkania, Stonekeep
  • matyi009
    #1514
    Ha már minden féléről beszéltek nemtudtok még valami hasonlo tipusu játékot? Jöhet régi is most pl leszedtem a might and magic 7 et a 6 már kivégezve de még kell hozzá hogy jo legyen a leptop mert nemjo :D
  • Vass Gábor
    #1513
    Hát akkor az nem valami jó.
  • Szabi84
    #1512
    nem játszottam vele, de valamilyen repülős lehet
  • Vass Gábor
    #1511
    És az milyen?
  • Vass Gábor
    #1510
    Aha.
  • Szabi84
    #1509
    flying heroes-ról beszél nem a heroes 3-ról
  • Vass Gábor
    #1508
    Hát ja a jó heroes 3 most lesz a wog 3.59
  • steweee
    #1507
    francokat nincs. legutolsó vagy azelőtti vagy azelőtti oldal. utolsó három egyikén van. hihetetlen hgoy ilyen régi játékokat is még tárolnak ott. én a flying heroest is leszedtem, a 3d-s korszak elején hatalmas durranás volt :)
  • Vass Gábor
    #1506
    Ez nem jó nincs is rajta, nekem ingyenes oldalt adjál.
  • Vass Gábor
    #1505
    Oké küld el a linket.
  • steweee
    #1504
    ha vkit érdekel találtam hozzá linket... cím priviben
  • Noodlee
    #1503
    OMG!
  • Vass Gábor
    #1502
    Hát az nem baj, a lényeg,hogy van, le lehet fordítani, mint a 8-as esetében is.