62
Star Wars Battlegrounds
  • TheRock18
    #62
    Valaki nem tudná nekem feltölteni valahová a sw battlegroundot..az alapot??nagyon karcos lett a lemeze...már csak a clone campaign van meg
    aki tud segíten az egy pm-et küldjön már.Köszönöm!
  • C7
    #61
    császtok! OOM-9 kampány, 7es pálya, grassy plains. nem tud valaki valami jó taktikát?
  • Richardix
    #60
    Nah látjátok. Jó game ez. nekem még mostt is tetszik pedig ma már még a legminimumabb játékok is jobb grafójúak de vmi tetszik benne. jól elvok vele.
  • Sephi
    #59
    Sikeres az tuti! Aki akar az pakoja fel gyorsan a GameSpy progit es jojjon mert minden este 11 utan 1000- el multizunk!!!!
  • Rincewind
    #58
    Idézet a PcGuru2001/12 számából JK2 - Jedi Outcast cikk:

    ''...Bíztató, hogy e játék esetében a készítők és a grafikus engine is külső forrásból származnak. Lehetséges, lenne, hogy ez a párosítás kell ahhoz, hogy végre sikeres Star Wars játék kerüljön a boltokba?''

    Mocsy

  • Celern
    #57
    :-))))
  • Sephi
    #56
    Hoppa! Viszavonom amit modtam! Ma este ugy 6 fele adtam neki meg egy esejt es jaccom es veszem eszre hogy mar 5 oraja nyomom es imadom! Ejjen a Star Wars nem csalodtam!!!
  • Celern
    #53
    Azért fura hogy akármilyen gagyi is, tök yol elvagyok vele :-)
    Van ez így....
  • Sephi
    #51
    Nah most jaccotam hat... kicsit megijedtem bvaz... ha aze 2001 et irunk ... oszinten a AoE jobban nezzet ki... osztan meg mit kellet igy tulbonyoritani? nem jo ez igy :(
  • skorpio7
    #50
    Nyugodtan mondhatom , hogy tévedsz .Ez ezerszer gagyibb alkotás .Ott jól átgondolt egységek , kerettörténet és átvezető filmek voltak .Itt meg ...
    Szóval nem lehet egy lapon említeni a két alkotást .Bár ha te mindenképpen ellent akarsz mondani és ez örömet okoz neked , legyen .Bár tuti , hogy egyedül maradsz a véleményeddel .
  • Laalee
    #49
    ez pont red allert2 szintu :)
  • Sephi
    #48
    Froce vagy Force nem mindegy... tul koran van meg ijenkor geee
  • Sephi
    #47
    A Froce commanderbe egy jo resz volt... az is amikor nezem hogy hozza la a birodalmi lepegetot es az szep es nagy es aki az utjaba al ishten ovja
  • skorpio7
    #46
    Látom a hatás megvolt !
  • Rincewind
    #45
  • skorpio7
    #44
    Azért ne vedd nagyon a szívedre a dolgot és kisírhatod a vállamon magadat , ha úgy érzed , mélyen a lelkivilágodba gázoltam .
  • skorpio7
    #43
    Ahogy írtam !

    "...ha esetleg még van olyan játék , amiről nem tudsz pontos információt..."

    Szóval szívesen segítek a "nyak fölötti sötétség megvilágításában" , mert látom , hogy ilyen gondokkal küszködsz .Szóval csak tanulhatsz tőlem , mert lehet , hogy hiányosak az információid - mégokoskább .
  • Rincewind
    #42
    , ezt hogy értsem ott a végén???
  • Rincewind
    #41
    De komolyra fordítva a szót remélem, hogy ezt a segítséget úgy kell érteni, mint az SWG-nél, ahol a LA csak producer, mert, ha komolyan belenyúlnak a JK2-be, akkor annyi neki, mint az összes többinek az utóbbi időben...
  • Rincewind
    #40
    Te ennyit fáradtál ez miatt? Lol
    De azért majd szólok, Okoska!
  • Celern
    #39
    Az minden igaz amit mondtok csak egyet el kell ismerni :
    JOBB mint a Force Commander
  • skorpio7
    #38
    Hát persze !

    GAMESTAR-ONLINE
    LucasArts E3 Moviek

    Az E3Coverage.com honlapra feltettek három újabb kézikamerás felvételt, ezúttal a LucasArts játékaiból. Ezen az oldalon belekukkanthattok a Rogue Squadron II-be, az Obi-Wan-ba, és a Jedi Knight 2-be is.

    2001.06.12.
    ZeroCool

    Star Wars Jedi Outcast honlap és infó

    A LucasArts tegnap bejelentett Jedi Knight II című akciójátékának már el is indult a "hivatalos honlapja", melyet itt találhattok meg. ezen felül kiderült némi infó a programról. Lássuk ezeket sorrendben:
    - harci és lopakodó küldetések
    - Quake III Arena grafikus motor
    - két online játékmód: Jedi training és co-operative csapatjáték
    Bővebb információt a jelenlegi hivatalos honlapon találhattok erről a játékról...

    2001.05.18.
    ZeroCool

    Úton van a Jedi Knight 2!

    A LucasArts hivatalosan is megerősítette a hírt, miszerint már készítik az egykor nagysikerű Jedi Knight című FPS játék folytatását, a Star Wars: Jedi Outcast - Jedi Knight II-t. A játék a méltán elismert Quake III egy átalakított-továbbfejlesztett változatát használja majd. Várható megjelenése 2002 tavasza. Hamarosan bővebb információt is találhattok a programról, természetesen itt, a GameStar Online-on.

    2001.05.17.
    ZeroCool

    Jedi Knight II előzetes és képek!

    A GameFirst honlapra feltettek egy rövid előzetest, a LucasArts nemrégiben bejelentett Quake 3 grafikus motorral működő third-person akciójátékából, a Jedi Knight II-ből. Ezen az oldalon a sok információ mellett megtalálhatjátok az első 5 játék közbeni képet is!

    2001.06.01.
    ZeroCool

    PCDOME
    Star Wars Jedi Outcast: Jedi Knight II
    Fejlesztő: LucasArts
    Kiadó: Activision
    Megjelenés: 2002. nyár

    Star Wars Jedi Outcast: Jedi Knight II

    Eljött végre a pillanat, amikor megismerhetjük a LucasArts utolsó, szám szerint hetedik bejelentését a nagy E3 alkalmából. Azért az egy kicsit elszomorító, hogy a hét készülő játék közül csupán kettő jelenik meg PC-re. A másik PC-s játékról, a Star Wars Galactic Battlegrounds-ról már korábban beszámoltunk előzetesünkben...
    ...A Jedi Outcast készítésében a LucasArts szorosan együttműködik a szintén nagy hírnevű Raven Software-rel, aminek a legígéretesebb pontja, hogy a játék a Quake III Arena grafikus motorjának továbbfejlesztett változatát használja...Reméljük, hogy a 2002 nyarára előirányzott Jedi Outcast a fejlesztés során nem jut az Obi Wan sorsára, amelyet végül nem adnak ki PC-re. Talán ezt a játékot kapjuk helyette vigasztalásul. Csak győzzük kivárni!

    HCGAMER

    2001/05/17 22:10 - Ch00ler
    Return of the Jedi



    Gondolom már mindenki rongyosra nézte a fent említett filmet. Kár, hogy DVD-n nem lehet beszerezni, az legalább nem rongyolódna. Persze csak ezért :
    Az E3 jót tett a Lucasarts mesemondójának is, mert végre hivatalosan is bejelentették a Star Wars: Jedi Outcast nevezetű gammát, ami tulajdonképpen a Jedi Knight második része, ami ugyebár a Dark Forces (de régen is volt ez már :-) második része volt :)) Van itt sorozat, csak nem látszik, hogy lenne.
    Nem bízzák a véletlenre a dolgot, mert a megvalósítással a Raven Software-t bízták meg és a motornak pedig a kvakk 3-at választották (szerencsére :-). A történet ott folytatódik, ahol abbamaradt: írthatjuk tovább a többi arcot Kyle Katarn személyében. Sötét Jedi-ok is lesznek garmadával, nem kell félni.
    Lucas bácsi univerzuma ismét csak tarolni fog, hiszen ismét csak megtalálható lesz egy halom olyan cucc, ami szorosan a filmekhez kapcsolódik. Meg persze gondoskodni fognak a multiplayer kiasználásáról is. Ez jót fog tenni a forgalomnak, ugyanis....

    GAMEKAPOCS

    Leendő Jedik, figyelem!
    2001. augusztus 2, Csütörtök - Kiskis
    Néhány újabb kép látott napvilágot a Lucasarts készülő játékából, ami nem más, mint a híres-nevezetes Jedi Knight folytatása. Végre nem saját fejlesztésű engine-nel dolgoznak, hanem a Quake 3 grafikai motorját használják föl, hogy ez mennyire hasznos, arról itt kaptok bizonyítékot. Addig is: többet Erővel, mint ésszel! ;)

    Szóval csak szólj , ha esetleg még van olyan játék , amiről nem tudsz pontos információt .Szívesen körülnézek más , külföldi online újságok oldalain is ezügyben .
  • Rincewind
    #37
    SWG-t
  • Rincewind
    #36
    Az Outcastot a Raven készíti! Az AWG-t a Verant! :D
    A LucasArts-nak már semmi nem adjas vissza a régi hírnevét...
  • RangeR
    #34
    Emberek,ez a játék valami vicc lehet csak:)Mikor megy a vuki munkás és halat meg fát porszívózik:)Na elég is volt hirtelen...Gyorsan töröltem.
  • magus
    #33
    Vagy esetleg a Monkey Island 5(ha készül)
  • skorpio7
    #32
    Én már csak egy reményt látok , hogy a "Jedi Knight II - Outcast" fogja visszahozni , a már teljesen fényét vesztett Lucasarts nevet .Az tényleg olyan játék lesz , amit a képek és előzetes ismertetések alapján ,már mindenki türelmetelenül vár .Remélem , hogy lesz belőle demó is egy próba elejéig . :)
  • skorpio7
    #30
    Szerintem , ha kicsit visszaolvasol , akkor láthatod , hogy a Stronghold-ot 99%-ban dicséri mindenki és tényleg ezerszer jobb , mint az AoE2 és társai .DE EZ !?! Itt pont fordított a százalékos arány és ha pl. beleolvasol a hasonló PCDOME-os topic-ba is , hát sok dicséret hmmm ... dicséret !?!?
    Szóval erről ennyit .
  • Sephi
    #29
    Jo pont ez volt a Stronghold topicba is hogy hujesek meg csunya meg baramosag oszt a francot mert en szerintem a Stronghold veri a Age of empiret de meg hogy! Mar latom hogy ez is kerva jo lesz
  • I.C.ram
    #27
    egy rakas szar!
  • skorpio7
    #26
    Nem !
  • skorpio7
    #24
    Nem rossz ötlet , de szerintem még túl korai lenne .
  • Rincewind
    #23
    Csináljatok egy külön Topicot a JK II - Outcastnak!
  • Hmuda
    #22
    (Ne szívd mellre)
  • Hmuda
    #21
  • magus
    #19
    Ja olvastam PCGAMER-ben a leírását. Hát ember grafika gyönyöű lesz. És állitolag a gameplay is jo.
  • skorpio7
    #18
    Ezért csak egyvalami járhat !
  • skorpio7
    #17
    Ezért csak egyvalami járhat !
  • Rincewind
    #16
    Haha! Ilyen kis hülyeségen ennyit... Igazad van no, de azért...
  • Hmuda
    #15
    Kérlek bocsáss meg nekem! Igérem többet nem fordul elő! KÖNYÖRÜLJ!!!