62
Star Wars Battlegrounds
  • skorpio7
    #14
    "...Nem tudom, ezek után tudnak-e akkorát alkotni az Outcasttal, vagy az SWG-vel, hogy kilábaljanak a saját hülyeségükből. Remélem igen..."

    Hát ebből csak a mondatból csak a sima Outcast olvasható , de én jól ismerem ezt a játékot , és igencsak meglepődtem , hogy ugyan mi köze lehet a Lukasarc-nak hozzá !? Szerencsésebb lett volna a Jedi Knight II elnevezés használata , mert így még véletlenségből sem kavar be semmi az elnevezésekbe .
  • Rincewind
    #13
    Miért, ki keverte össze???
  • skorpio7
    #12
    Az lehet , de te is ismered ugye a sima Outcast és a most készülő Outcast 2 programot .Jobb nem összekeverni a 2 különböző game-t .
  • Rincewind
    #11
    Felturbózott Quake 3 motor! Jóhogy jó lesz :)
  • Rincewind
    #10
    A Jedi Knight II neve hivatalosan : Jedi - Outcast!
  • Hmuda
    #9
    Brutális lesz a grafikálya:



    Az igazsághoz hozzátartozik, hogy ezt a Raven csinálja és nem a LA.
  • Hmuda
    #8
    A Jedi Outcastra. Asszem ez a neve. De ha nem akkor sorry.
    Asszem a JK3.
  • skorpio7
    #7
    Hát az kizárt , mert már GOLD a játék és semmi változtatás nem történik már rajta .Szóval egy nagy bukta az egész szerintem .
  • skorpio7
    #6
    Hmuda !
    Ez azért dúrva ! OUTCAST ???
    Mi köze a Lukasarc-nak az Outcast-hoz ???
    Még jó , hogy semmi , mert azt is elszúrnák .Esteleg nem a Jedi Knight II -re gondoltál ?
  • magus
    #5
    Lehet hogy a megjelénisig ezeket kijavítják...
  • Hmuda
    #4
    A demo alapján a tapasztalataim:
    - siralmas grafika. Van bőr a képükön? Nemhogy az Emperor engine-jét használnák.
    - nevetséges animációk. Darth Vader ugrál mint egy bolha, mikor támad, az AT-ST-k nevetségesen leguggolnak mikor lőnek.
    - E1-es népek. Asszem ezt nem kell kifejteni. Ráadásul a gunganok is! Brrr...

    Nem tudom, ezek után tudnak-e akkorát alkotni az Outcasttal, vagy az SWG-vel, hogy kilábaljanak a saját hülyeségükből. Remélem igen.
  • magus
    #3
    Már megjelent?
  • DeXoSZ
    #2
    A legrosszabbat akarták kihozni az aoe2 enginjéből, szerintem is nagyon gyenge,pedig ki lehetett volna belőle jót is hozni...
  • TheZsenyka
    #1
    Sziasztok... csak szeretném kifejezni mélységes megdöbbenésemet a Star Wars Battlegrounds iránt... hihetetlen... iszonyat gagyi... Lehetne inkább Pixel Wars a neve... Szánalmas amint Darth Vader ugrál a lézerkardjával, megtámadva a legközelebbi építményt... TIE Bomber-ek amint 4 méter magasságból kék pixelbombákat szórnak egy házra... nevetséges és komolytalan az egész... Miért nem lehet egy Baldur's Gate II szintű RPG-t vagy Red Alert II minőségű RTS-t készíteni? Nincs rá pénze a Lucas Arts-nak? Miért egy kalap fos minden SW világban játszódó gamma?