183
Gyorsabb lett az SG?
  • St
    #61
    Mateos, neharagudj, de neked még egy konstruktív hozzászólásodat sem olvastam a fórumban. Tudod, amilyen az adjonisten...
  • Laalee
    #60
    fuuu
    ez csunya volt.
  • mateos
    #59
    S különbenis ,én nem vagyok egy nyalizós tipus (mint sokan mások) , én nem nyalizok , hogy milyen jó-szuper-fantasztikus bla-bla-bla ez a k**aszott lap.Ha valahol a véleményemet se szabad kimondani , ott má nagy gáz van, haver !!
  • mateos
    #58
    kezdem azt hinni , hogy ténleg egy nagy seggfej vagy
  • mateos
    #57
    St,az hogy én most elmondtam a véleményemet,hogy szerintem lasabb,neked ettol még nem kell sértegetned.capichi?
  • St
    #56
    Mateos, az, hogy neked ukrajnából milyen gyors nemigazán érdekes... Egyébként 36 mbit nemzetközi sávszélességünk van, és mindig olyan gyors amennyi ebből a sávból szabad....
  • mateos
    #55
    lassab lett
  • mateos
    #52
    nem érzek különbséget.annyira.
  • Lteebee
    #51
    Szerintem figyelj oda, mert ebben a szobában tiltott az offtopic!
  • Assassin
    #50
    Hé Ron!Hova lett a puska?
  • Ron Ragm
    #49
    nem érzem gyorsabbnak
  • Efreet
    #48
    ebből mindent megtud az érdeklődő amit megérdemel: semmit
  • St
    #47
    Volt egy kis bug, amit Bradockkal felderítettünk
  • Efreet
    #46
    penge gyors. tegnap is, ma is. mi volt pár napig a zizi vele?
  • ricky
    #45
    szerintem inkább lassabb!!!!!
  • mateos
    #44
    itt mindenki nyalizik ?
  • Marki
    #43
    Gyors lett, mint a reumás csiga. A háromújjú lajhár ehhez képest kapkodó idegbeteg.
  • Lteebee
    #42
    Most nálam is megy, mint az atom.
  • Efreet
    #41
    most jónak tűnik...
  • Bradock
    #39
    Most már megint működik rendesen.
    Köszönjük St!
  • Coine
    #37
    nekem sajna lassú :-/
  • Laalee
    #36
    me amcsi ceg azt intranet van és költségcsökkentes celbol egy nagy proxy szerver van vagy mi.
  • Lteebee
    #35
    Aztán meg why?
  • Laalee
    #34
    én itt vagyok csak a net megy ki usaba aztan meg vissza az sg hez :)
  • Assassin
    #33
    Hogy kerülsz te külföldre?!Azt hittem ennyi sárgalap után bevonják az útleveled:)
  • Lteebee
    #32
    De nem mindig.
  • Lteebee
    #31
    Nekem mostanában lassabb, mint azelőtt.
  • mateos
    #30
    külföldröl gyorsan ? én most külföldröl nyomulok ADSL-el,'s mégis kurva lassan jönnek be a topicok.
  • Laalee
    #29
    külföldröl jo gyorsan megy :)
    legalbbis most mig alszanak az amcsik :)
  • Efreet
    #28
    traceroute szép tiszta, semmi gond vele.
    és szokás szerint minden pörög, villámgyors, CSAK az SG fórum akadozik, meg tölt lassan... és lassan 1 hete minden reggel. délután meg este száguld, pedig akkor kellene nehezebben mennie.
  • St
    #27
    Semmi sem fut, pillanatnyilag 5% a terheltség.
  • Bradock
    #26
    Éppen most kaptam levelet, hogy az externetnél külföldön keresztül megy a belföld. Megnéztem a tracert, és ez most tényleg így van.
    Viszont ez nem hiszem, hogy a napok óta tartó éjfél utáni lassulással összefüggésben van.

    Kösz, hogy utánanéztek nem e nálatok lehet valami.

    Nem fut ebben az időbe valami progi a szerveren, mondjuk arhiválás, vagy hasonló ami esetleg lassíthatja az adatforgalmat?
  • St
    #25
    Bradock, én Matávnetről nyomulok (~33.6), és tökéletes minden most. Úgy vélem, hogy externetéknél lehet valami gubanc a Bix felé, vagy az UPC hálózat felé. Mindenesetre a probléma érdekes, jelzem a hálózati rendszergazdának.

    Mateos: azért lettél kimoderálva, mert ide konstruktív véleményeket várunk, és nem "csak úgy" típusú üzeneteket.
  • Bradock
    #24
    St!
    Jelenleg nincs a gépemen tűzfal, a háttérbe sem fut semmi. A topicok közt illetve az egész SG-n csak akadozva tudok mozogni, az oldalak rém lassan jönnek le. És mindez azután, hogy elmúlt éjfél. A tracert, ping normális értékeket mutat.
    Ez olyan démoni, nem? Valami csak van nálatok, mert más weblapoknál ez nem tapasztalható.
  • Bradock
    #23
    ITT az alapja a moterálásomnak.

    Remélem nem csináltam valami rosszat?
  • mateos
    #22
    'S különbenis azé ne kezdjük má egymás **** **** (ugye tod kire célzok ? :-)).
  • mateos
    #21
    na ne má !! most csak azé törölted ki mert az f.szerk-nek irtam ?

    Bradrock:cencúrázunk-cenzúrázunk ?
  • St
    #20
  • mateos
    #19
  • mateos
    #18
    Nem szabad csúnyán beszélni!
    Moderálta: