59
  • CsabiDuke
    #59
    Nekem az 1 giga rammal, és a 3 giga intel(nem cerka) procival már tökéletesen fut, akadás nélkül. Amit itt leírnak gépigényeket, nem is gondolnám hogy valaha is elment rajtuk...
  • Scooter
    #53
    Ugyanolyan szar lesz mint a többi Windows :)
    Akármennyi memória lesz benne akkor is baromi lassú lesz egy ido után.
  • item
    #49
    Egy gondom van vele, hogy néha beugrik az a bizonyos kékablak !! Sajnos megmaradt !! IRQ hibát irogat! De csak ha netezek akkor fordul elő!
    Ha valaki tudja mitől van irjon ide ! ABIT ST6 Celeron 800 Ati Radeon 64 mb ddr vivo 256mb (2x128mb/133 mhz sdram) Yamaha Xwave6000 hangk.30GB ATA100 Quantum, 15GB ATA66 Quantum Yamaha CDRW 8/4/24 Creative DVD 5x .KÉRDÉS ! :miért akad win2000 és XP alatt ez: "intel(R)82801BA/BAM SMBus Controller - 2443"
    Elnézést a sok szövegért ! HA VALAKI TUDJA AKKOR IRJON ! (köszönöm)...
  • Csacsis
    #48
    Windows? Akkor már jó nem lehet.
    "Úriember az, aki nem beszél a windowsról, pedig tudna!"
  • Ivan_Ho
    #46
    Aktivált már valaki XP-t?
  • Garfield
    #43
    Csomóan sírnak, hogy de hát olyan szép a win95, Win98, minek egy hardverzabáló OS?

    Idézet a "Soul Reaver 2 a következő hónapban" c. cikkből: Az eltelt időben izmosodtak a gépek, és eddig megvalósíthatatlan dolgokra is lehetőségünk nyílt.

    Ezért. Lehet, hogy a Win95 vígan elrohangált egy Pentium 200-ason, Celeronért meg már kezet is csókolt, de a mai gépeket az életben nem használja ki.
    A flúgos netszolgáltatóm révén hálókártya-meghajtók miatt rá vagyok kényszerítve a Win98-ra (remélem, már nem sokáig), de annyira nem bírtam, hogy normálisabb munkához feltettem a Win2k-t. Hát, a teljesítmény tekintetében ég és föld. Tudom jól, hogy van különbség a két Win-vonal között. De van különbség a hardverkihasználás terén is: miért van az, hogy a Win2k-val sokkal több mindent tudok csinálni sokkal gyorsabban, mint a Win98 alatt?
  • A-Tom
    #39
    A Compatibilityvel má szaroztam, pár játékon télleg javított, de jópáron nem.
    Ami röhej: a Microsoft Age of Empires 2 sem akar menni :-))
  • kowajano
    #36
    fos ez az XP én az uristenért nem birtam feltelepiteni
  • Bekomman
    #35
    Ciki
  • item
    #30
    BUILD: 2600 Corporate Edition... Sirály..
  • zplayer
    #27
    Nyomdaban lesz kinyomtatva es egyeltalan nem nagy, ha igazan jo minoseget akarsz akkor minimum 600dpi-ben nyomulsz. A merete kb 52cm*34cm vagy valami ilyesmi. Mindenesetre a "kep" 300mega korul van es az xp egyszer se fagyott ki azalatt a kb 10 ora alatt amig osszeraktuk az egeszet. A dolog erdekessege meg az hogy egy elegyeltalan nem olyan programot hasznaltam ami ilyesmire van felkeszitve(photoimpact webstudio pro- kifejezetten webdesign), ertem nem igazan erre talaltak ki, de ez nem zavarta es siman lezajlott a dolog. Ez meg a build 2509 el volt.
  • A-Tom
    #26
    lenne egy bajom. Csomó játék nem megy XP alatt nekem. Pl: Driver, Age of Empires 2. Bedobnak egy hülye ablakot hogy akarok -e Error Reportot küldeni. Az Insane jól fut, de kicsit jobban akad W98-hoz képest. Az UT jobban fut mint W98 alatt. Ez mé van? HWSW: 500MHz 128 RAM Diamond Viper V770 (TNT2) Detonator XP driverrel.
    Valakinek van vmi 5lete?
  • KIP
    #23
    Persze nem lenne a bajom vele ha 1,4 es Tb-m lenne
    de hat nincs ...:-))
  • KIP
    #22
    Jah a fejlett processzkezelésés megéri a hardware--t maxra fejleszetni...
  • KIP
    #19
    Asszem mindenki sejti mire megy ki a game...
    A hardware és software-eladás nehogy már ne legyen
    összhangban.Szerintem A Win95 OSR2.1 bőven elég lenne mindenhez ha kijönne hozzá egy két kieg.
    arról nem is baszélve hogy nem kell neki csak
    50 Mb tárhely,és egy 300-as prociból is a maxot hozza ki, nameg támogatja a Fat32-t,AGP-t...
  • :[Petya]:
    #16
    Hyena: nálam TBird 1200/512MB RAM/GF2 Pro kombináción fut az XP, de semmi gondom nincs vele. Sőt, még mindig az RC1-es beta van fent (nincs kedvem reinstallálni...), és egyszer sem fagyott meg. Nyugodtan ki merem jelenteni, hogy gyorsabb, mint a 98 (bootoláskor is), és nem tekeri a vinyót. A Q3 nálam 1024*768-ban (32bit/full graf.) 90FPS-t produkál, ami egyáltalán nem rossz. UT is gyors, Maya megy, a 3D Studio MAX-szal viszont vannak errorok. A license servere nem megy XP alatt, de ott van valahol a discreet.com-on az újabb. Ha azt leszeditek, akkor menni fog. Ezt leszámítva még egyetlen olyan programot sem találtam, ami nem ment volna, vagy lassú lett volna. Kivételesen azt kell, hogy mondjam, hogy meg vagyok elégedve a Microsofttal.
    U.i.: az 512MB azért kell neki...

    Petya
  • sanya_
    #15
    A HWhunpage-n van egy Ati8500 teszt. Tesztelték XP alatt is. Most nem konkrétan az atira gondolok amikor ezt írom(kiforratlan meghajtók) hanem van ott GF3 is XP és W98 alatt. Hasonlítsd össze Hyena.
  • Laalee
    #12
    tok jo hogy ilyen filleres dolgokon vitatkoznak a szakertok... 128 vagy 256... legalabb 3000 ft kulonbsegrol van szo...

    azt az ocsmany skines feluletet meg ki kell kapcsolni, és onnantol nemhinnem hogy tobbet enne mint egy w2k.
  • zplayer
    #8
    Tegnap volt alkalmam szemrevetelezni, hogyan megy 512 megaval, van kulonbseg.Erdemes. De szerintem 256mega kell hozza ahoz, hogy megfeleloen mukodjon minden reteg szamara. - ertsd game/ es memoriaigenyesebb apps. Pl egy photoshop- egy plakat tervezese 9000*6000 300dpi ben elfut aranylag jol 256 megan. (duron800)
  • HealerGOD
    #6
    Duron 600 és 256MB, + gef2mx + 20GB Seagate, és teljesen jól elmegy, de öcsém 333as cerkával + 128 SD használja, ő sem panaszkodott....
  • MuldR
    #4
    Nem fogja
    Egy 600 as procin 256 MB rammal vigan tokeletesen elmegy. A 60 GB meg nem atlagos ugyhogy bekaphassa az osszes amcsi :P :)
  • WGL
    #3
    en 99 karacsonya utan vettem egy 386-ost...akkor enis pozitiv jelekre szamithatok?