IL-2 Sturmovik, CloD, BoS
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Oszt az akcióra ha nem lesz reakció,akkor hiába nyílt a fórum max magával eltársalog.
www.smart-bus.hu
Kellene egy állandó modi ide aztán az ilyen összeférhetetlen bunkókat rövidtávon kukázni lehetne.
A Béna.
www.smart-bus.hu
Yserac-tól kaptam pü-ben :
"...Ne kezdjük újra, Solt kezdett anyázni, személyeskedni és sértegetni. Tedd helyre ezt magadban. Indexen mint mondtam 2. vagy 3. személyeskedő megjegyzésre való figyelmeztetés után akárki legyen az illető repül akár 10 évnyi kommentjeivel együtt. Vedd észre magad te is légy oly szíves. Ez egy nyílt fórum, ha nem tetszik menjetek olyan helyre, ahova nem írhat be bárki. Megint szólni fogok a moderátornak, ha _személyeskedés_ lesz és nem a kommentre való reagálás, érv, vita..."
Itt pedig nem szokták a tagok bannolással fenyegetni egymást, mert eleve el tudják rendezni a nézeteltérést egymás között és a cél nem a fórum szétverése, hanem a tagság együtt tartása és te ebbe tenyereltél bele a fenyegetőzéseddel. Lehet, hogy ez nem egy Index fórum és lehet, hogy feszegetjük az SG. fórumszabályzat kereteit, de eddig ebből a tagság nem nagyon csinált problémát mert ez a topik lassan átalakult egy "szabadelvű" társasággá - mivel repülni már egyre kevesebb ideje van a többségnek - és egész jókat szoktunk érdekes dolgokról társalogni, meglepő módon, békés keretek között többnyire, de ha adódik is esetleg nézeteltérés - főleg politikai témák kapcsán - a viták végén mégis megmaradunk egymás ismerőseinek és nem egymás ellenfeleinek, az meg fel sem merül senkiben, hogy felnyomják a modiknál a velük együtt nem értő társaikat.
Utoljára szerkesztette: artivizsla, 2015.02.04. 19:13:52
Megbízható mosógép szerelő kerestetik... 😊
www.smart-bus.hu
A jó pilóta egyik szemével céloz, a másikkal a 6 óráját nézi. Ha az ellenségeid lőtávolban vannak, akkor te is. Gut,Besser,Messer. Magyarán, a Messer messze a legszebb
Ka-50
Észlelés . Most erre mit mondjon az ember. Nézzél ,és vagy látod vagy nem.azért nem olyan nehéz kiszúrni őket ,meg megcsillannak a fényben ,vagy fekete pöttyök. Az irányítás megadja ,hogy akkor hol vannak,gondolod addig helyben köröznek míg te odaérsz?😊 Megadja az irányt is ,ki kell számolnod ,hogy kb hol fogtok találkozni,de a tuti az az,hogy fölmész 6K ra és figyelsz.Ha ott senki akkor lemész 5 re ,utána 4 re és onnan már látod nagyjából az alacsonyan sertepertélőket is. Megszokod különben és nem lesz azzal gond.
de ha már a játéknál vagyunk ... nekem az észlelés és azonosítás a legnagyobb problémám 😊
valszeg azért is mert újoncként nem tudom merre keressem a vörösöket 😊
ami kikészít, hogy földi irányitás elmondja merre vannak a vadászok/bombázók, megyek mittomén 40km-t, már csak 12km-re vagyok aztan eltűnik a cél és másik irányba megint 30+ km 😞
propitchet ti manuálon használjátok? egy rácsapásnál 11-12 órára állítjátok?

Utoljára szerkesztette: 77pxdumbo, 2015.02.04. 11:05:02
Mindig te legyél magasabban .És mindig minden körülmények közt tartsd meg az energiádat. Ne állj le forgolódni.
Ott vannak a tecsöveden videóim ,szemezgess ,az a jó taktika.
Innen már tovább navigálhatsz.
történetéről, modellekről, anglia csatáról, erősségről, gyengeségről, taktikáról stb stb
wikipédia elég kevés 😊
Meggyőztél😊
Utoljára szerkesztette: 77pxdumbo, 2015.02.04. 10:29:39
Van még egy fa nyelem készen azt is rápróbálom😊
De talán a fekete.

GOOBY, pls
Például, amikor belecsukok a bicskába egy darabka őszibarackot éjszakára<#zavart1>#zavart1> (na, az csúnya munkát csinált reggelre).
Az él fenntartásához amúgy elég a nadrágszíj belső oldala, ha komolyabb farigcsálást nem végzek.
De legjobban persze kiszállásokon jön, mivel ezt a barátomat, például, olyankor nem kímélem, úgyhogy esténként a tábortűznél elkél néha a gyémánt :
(Elnézést, ha valakinél berúgja az ingerküszöböt a gyönyörűséges lanyardom!)
Ebben a DC4-ben pedig az a lényeg, hogy ott van olyankor is a gyémántjával meg zafírjával, hiszen csak egy 100x33x7 mm-es lófütty.
(ON!!!: ...meg, hogy volt ilyen repülőgép!)
Utoljára szerkesztette: croatianus, 2015.02.03. 23:50:25
Egy régi jó ismerősömre céloztam akit évek óta ismerek és az egyik oszlopos tagja ennek az összeszokott baráti társaságnak de méltatlanul elvesztette a nickjét és kénytelen friss regesként hozzászólásokat tenni.
Direkt kitettem a smiley-kat is hogy érzékeltessem a viccet, de sajnálom hogy te ezt nem érted vagy félreértetted.
A jó pilóta egyik szemével céloz, a másikkal a 6 óráját nézi. Ha az ellenségeid lőtávolban vannak, akkor te is. Gut,Besser,Messer. Magyarán, a Messer messze a legszebb
Utoljára szerkesztette: Caterpillar, 2015.02.03. 21:27:06
A jó pilóta egyik szemével céloz, a másikkal a 6 óráját nézi. Ha az ellenségeid lőtávolban vannak, akkor te is. Gut,Besser,Messer. Magyarán, a Messer messze a legszebb
Utoljára szerkesztette: Caterpillar, 2015.02.03. 21:22:04
A jó pilóta egyik szemével céloz, a másikkal a 6 óráját nézi. Ha az ellenségeid lőtávolban vannak, akkor te is. Gut,Besser,Messer. Magyarán, a Messer messze a legszebb
Nos ott tartottam, hogy megkérdeztem a konzulensemet, aki már közel 30 éve dolgozott az üzemben, hogy milyen anyagú lehetett az ágyúcső.
A válasz: sejtelmes, sokat sejtető mosoly.
De én nem hagytam annyiban és erősködtem, hogy mondjon már valamit! Erre csak annyit mondott hogy majd később kitérünk erre is ha annyira izgatja a fantáziámat, de csak akkor ha megírtam és eredményesen megvédtem a szakdolgozatomat.
A diplomavédés megtörtént eredménnyel. Az volt a szokás, hogy a szakdolgozatból 3 példányt kell bekötettni egyet saját használatra emlékbe, egyet ajándékba a Tanszéknek és az utókornak és még egyet szintén ajándékba a szakmai konzulensnek köszönetképen a segítségéért.
Én személyesen vittem el a szakdogát az üzembe, hogy sajátkezűleg adjam át, és egyúttal feltegyem végre az ominózus kérdést. Annak ellenére hogy előre bejelentkeztem és időben megjelentem a konzulensem nem volt a helynén. De még az üzemben sem. A titkárnő azt mondta, hogy az igazgató úrnak közbejött valami és jelenleg házon kívül van, nem tudja mikor jön vissza...
Oda adtam a szakdogát aztán bementem az üzembe hogy elköszönjek a gyakorlati idők során összehaverkodott dolgozóktól.
Nagyon sok szaki volt ott aki szívvel lélekkel végezte ott a munkáját és megható szakmai büszkeséggel beszélt és mesélt a múltról hiszen életük nagyrészét ott töltötték.
Kézen fekvő volt a dolog, hogy Őket kérdezem meg. Hát egy szó mint száz, végtelen történet meséléseket hallgattam végig de rákellett jönnöm, hogy fogalmuk sem volt a választ illetően. Egyrészt hadititok volt az is évtizedeken keresztül, hogy valójában ágyú gyár az üzem, és a gépgyár csak fedő sztori (persze kiszolgálták a gép és nehéz ipart de a fő profil akkor is az olaszok lerohanására való felkészülés volt és szuper titkos lőpróbák a Bükkben amit egész miskolc és a környék tisztán hallott <#nevetes1>#nevetes1>) Szóval az egyszerű munkás vagy szaki de még a technikus sem volt mindig tisztában milyen alapanyaggal is dolgozik csak követték az előírt technológiát. (ez persze erős sarkítás és nem teljesen fedi a valóságot de a lényeg azért ez volt szerintem)
Hogy a főnök tudta e a választ vagy sem nem derült ki. Én megértettem, hogy kár a dolgot feszegetni.
Sajnos maga az üzem is évekkel később bezárt. Azóta kísérteties csend terjed a vasgyár területéről. Már a szirénák sem jelzik a műszakváltásokat pedig az egykor hozzátartozott miskolc hangulatához. Amikor tudomásomra jutott, hogy a sz üzem bezárt, egy kicsit meg is könnyeztem a dolgot. <#sir>#sir>
A jó pilóta egyik szemével céloz, a másikkal a 6 óráját nézi. Ha az ellenségeid lőtávolban vannak, akkor te is. Gut,Besser,Messer. Magyarán, a Messer messze a legszebb
Nyitott állapotban, két ujjal összenyomva pár tized rugalmas alakváltozása van (pedig "aszongyák" elég erős markom van). Használat közben észrevehetetlen. Illetve annyiban, hogy nagyon könnyű (60+gr), ami EDC-nél nem hátrány.
Szépen működik, egykezes kicsapással jól nyílik.
Kb. a Spy Byrd széria konkurrense.
Ilyen (csak tettem rá UV zöld parakord kanócot):
A sztoriddal kapcsolatban:
Itthon a gépi kovácsolást egy DIMÁVAG 100t-ás egyetemes darabológép átalakított lyukasztó részével csináljuk.
Ajaxot nem mertünk venni a szomszédság miatt...
Utoljára szerkesztette: Lacusch69, 2015.02.03. 20:35:43
\"Fuck Hollywood. Fuck CGI. Fuck 3D Cinema. Fuck Special Effects. Fuck AVATAR. I want Clint Eastwood, Sergio Leone and Ennio Morricone! Damn it!\" -Ismeretlen török srác a Youtube-ról
Urak, nekem már jóideje megvan a dobozos CloD de már rég nem játsztam véle. Milyen pecseket kell feltennem hogy szép is meg jó is legyen? 😊
Utoljára szerkesztette: Gundark 1 1, 2015.02.03. 20:17:04
Mikor jártál Miskolcra ?