IL-2 Sturmovik, CloD, BoS
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
"A balszerencse mutatja meg a hadvezér zsenialitását; a jószerencse ezt még elrejtheti!"
Akinek a nicknevében benne van a "johnny" , egyből kapja a ban-t, indoklás nélkül. 😄 (meg egyébként is elveszítette a kamiont pókeron, én nem csak Travoltát hívják Johnny-nak) <#idiota>#idiota>
"Rácsapott, mint Kukori a műmenyétre."
De nem értem, miért vergődünk ezzel a társasággal.
Menjünk át Sanyó fórumára, és béke mindenkinek...
Utoljára szerkesztette: Lacusch69, 2015.02.05. 18:11:12
\"Fuck Hollywood. Fuck CGI. Fuck 3D Cinema. Fuck Special Effects. Fuck AVATAR. I want Clint Eastwood, Sergio Leone and Ennio Morricone! Damn it!\" -Ismeretlen török srác a Youtube-ról
"A balszerencse mutatja meg a hadvezér zsenialitását; a jószerencse ezt még elrejtheti!"
\"Az állatvédők azért vannak a szőrmebundák és nem a bőrkabátok ellen, mert könnyebb idős hölgyeket molesztálni, mint a Pokol Angyalait... \"
Ezek szerint Te nem támogatod. Én igen.
Hogy ő milyen marha nagy pszicho-manipulátor, és eléri, hogy magadtól mész el.
És akkor nincs miért hőbörögni senkinek.
Én nem adnám meg neki ezt az örömet.
www.smart-bus.hu
Értem én mi az új (régi) világrend mostanában de szeretnem meg egyet értenem vele nem kell .
No most jóóóól felbaxtam magam pedig semmi értelme.
Hogy megnyugodjon a sok ifjú titán törlöm is ezt a reget ,hogy ne kelljen fáradniuk.
www.smart-bus.hu
Elfórumoztam itt veletek már istentudj hány évet ,még volt olyan is amikor összeszólalkoztam evvel avval (pl Merlynnel ,pedig azt se tudtam hogy modik) és soha semmi konfliktusom nem volt senkivel,pláne nem a rendfenntartókkal.
Tom miatt regeltem egyet újra ,aztán itt ragadtam,de ha csípi a szemüket akkor baxxák meg. Azt a qrva ,a nagy testvér figyel. Nem kell enegem figyelni . Na csá.
Felőlem bannohaltják ezt is.Nem kell jópofizni.
Utoljára szerkesztette: pontijonny, 2015.02.05. 16:06:29
www.smart-bus.hu
Mindenki végezze a maga dolgát úgy ahogy jónak látja. Ennyit tudok mondani.
Ha egyben akarjuk tartani a társaságot, akkor amikor nem muszáj, kerüljük a konfrontációt... szerintem! 😉
www.smart-bus.hu
néhány kedvenc komment:
#80958, #80974, #81021
Utoljára szerkesztette: SZABl, 2015.02.05. 16:01:48
"Nulla tenaci invia est via"
"Nulla tenaci invia est via"
A jó pilóta egyik szemével céloz, a másikkal a 6 óráját nézi. Ha az ellenségeid lőtávolban vannak, akkor te is. Gut,Besser,Messer. Magyarán, a Messer messze a legszebb
"A balszerencse mutatja meg a hadvezér zsenialitását; a jószerencse ezt még elrejtheti!"
www.smart-bus.hu
TexQual=3
TexMipFilter=3
TexCompress=0
TexFlags.UseDither=1
TexFlags.UseAlpha=0
TexFlags.UseIndex=0
TexFlags.PolygonStipple=0
TexFlags.UseClampedSprites=0
TexFlags.DrawLandByTriangles=0
TexFlags.UseVertexArrays=0
TexFlags.DisableAPIExtensions=0
TexFlags.ARBMultitextureExt=1
TexFlags.TexEnvCombineExt=1
TexFlags.SecondaryColorExt=1
TexFlags.VertexArrayExt=0
TexFlags.ClipHintExt=0
TexFlags.UsePaletteExt=0
TexFlags.TexAnisotropicExt=1
TexFlags.TexCompressARBExt=1
TexFlags.TexEnvCombine4NV=0
TexFlags.TexEnvCombineDot3=1
TexFlags.DepthClampNV=0
TexFlags.SeparateSpecular=1
TexFlags.TextureShaderNV=0
HardwareShaders=1
Shadows=2
Specular=2
SpecularLight=2
DiffuseLight=2
DynamicalLights=1
MeshDetail=2
VisibilityDistance=3
Sky=2
Forest=3
LandShading=3
LandDetails=2
Country Details=2
LandGeom=3
TexLarge=1
TexLandQual=3
TexLandLarge=1
VideoSetupId=17
Water=2
Effects=2
ForceShaders1x=0
PolygonOffsetFactor=-0.0625
PolygonOffsetUnits=-1.0
De lesz ott valami más probléma is!
Az biztos, hogy OpenGL -ben kell futtatni.
Próbáld meg ezzel:
TexQual=3
TexMipFilter=2
TexCompress=0
TexFlags.UseDither=1
TexFlags.UseAlpha=0
TexFlags.UseIndex=0
TexFlags.PolygonStipple=1
TexFlags.UseClampedSprites=0
TexFlags.DrawLandByTriangles=1
TexFlags.UseVertexArrays=1
TexFlags.DisableAPIExtensions=0
TexFlags.ARBMultitextureExt=1
TexFlags.TexEnvCombineExt=1
TexFlags.SecondaryColorExt=1
TexFlags.VertexArrayExt=1
TexFlags.ClipHintExt=0
TexFlags.UsePaletteExt=0
TexFlags.TexAnisotropicExt=1
TexFlags.TexCompressARBExt=1
TexFlags.TexEnvCombine4NV=1
TexFlags.TexEnvCombineDot3=1
TexFlags.DepthClampNV=1
TexFlags.SeparateSpecular=1
TexFlags.TextureShaderNV=1
HardwareShaders=0
Shadows=2
Specular=2
SpecularLight=2
DiffuseLight=2
DynamicalLights=1
MeshDetail=2
VisibilityDistance=3
Sky=2
Forest=2
LandShading=3
LandDetails=2
LandGeom=2
TexLarge=1
TexLandQual=3
TexLandLarge=1
VideoSetupId=3
Water=1
Effects=1
ForceShaders1x=0
PolygonOffsetFactor=-0.15
PolygonOffsetUnits=-3.0
"Rácsapott, mint Kukori a műmenyétre."
\" Captives nullos capere \" "Más nyelvet beszélsz,más nyelven írsz, De magyarul álmodsz,magyrul sírsz."
Nálam így van semmi kör, vagy karika.
Utoljára szerkesztette: lala42, 2015.02.05. 00:17:56
\" Captives nullos capere \" "Más nyelvet beszélsz,más nyelven írsz, De magyarul álmodsz,magyrul sírsz."

?(???)?
Írj a fejlécbe egy pár soros szabályt.
pl.
Nekünk mindent lehet ,az újaknak meg szinte semmit😊 Szép átfogó szabály😊)) és mindent meg lehet vele magyarázni.<#eplus2>#eplus2>
Valaki megtudná mondani hogy mitől vannak az il2 1946-ban a nap körül ilyen koncentrikus körök.Most vettem új gépet, és a játék fut jól, 800 fps a max fps, de a nap körül, meg a vizen ahogy tükröződik a nap ilyen koncentrikus körök vannak.
nvidia videó kártya van fennt, régebben geforce 2-es 64 mb-os volt, ott szép volt a grafika, igaz gyenge fps mellett. a legújabb driver van fennt.
nem lehet valahogy mókolni a conf.ini-ben? vagy opengl vagy directx beállítás kell egyáltalán azt se tudom.
köszönöm a segítséget aki tud segíteni! üdv<#smile>#smile>
?(???)?
\"Az állatvédők azért vannak a szőrmebundák és nem a bőrkabátok ellen, mert könnyebb idős hölgyeket molesztálni, mint a Pokol Angyalait... \"
\"Az állatvédők azért vannak a szőrmebundák és nem a bőrkabátok ellen, mert könnyebb idős hölgyeket molesztálni, mint a Pokol Angyalait... \"
Próbáltam emberi hangot megütni vele hogy nyílván félreértett valamit és ezzel le is zártam részemről a témát.
És arra kérném az Urakat is, hogy hagyjuk figyelmen kívül ha nem értünk vele szót mer már elég osztást kapott így is és mi lett az eredménye? Ideszédített egy moderátort, ami meg ész és értelem nélkül pont a sértetteket szankcionálta.
Sok ilyet láttam a zindex fórumon is. Évek óta jóbarát, összeszokott, topiktalis arcok széledtek szét mert szétbombázta a fórumukat néhány idióta troll.
Mert a trollok pont így születnek Uraim. Kiveti őket egy társadalom mert képtelenek alkalmazkodni a virtuális térben és a való életben is aztán önön szerencsétlenségükben tocsogva hadat üzennek a világnak és bosszúhadjáratba kezdenek. Az internet kiváló mozgástér nekik ahol saját torz flusztrációikat és kompenzusaikat kiélhetik névtelenül és büntetlenül. Mert hiába kapnak bannolást, újra és újra előbújnak újabb és újabb regekkel és ott folytatják ahol abbahyagyták. És ebbe sosem fáradnak el mert ez élteti őket. Mert annyira szerencsétlenek hogy nekik már mindegy. Ha már nem szeretik őket akkor legalább utálják, csak foglalkozzanak velük.
De ennek egyetlen ellenszere van. Nem kell velük foglalkozni.
Utoljára szerkesztette: Szepy2884, 2015.02.04. 21:00:19
A jó pilóta egyik szemével céloz, a másikkal a 6 óráját nézi. Ha az ellenségeid lőtávolban vannak, akkor te is. Gut,Besser,Messer. Magyarán, a Messer messze a legszebb