IL-2 Sturmovik, CloD, BoS

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#81535
Megjegyzem ez egy hazugság olyan értelemben, hogy ti kezdtétek a privát, szó szerinti trágár k*nyázást és én nem vágtam be ide, hogy melyikőtök. Kifejezett pofátlanság így kiemelni és közzétenni egy szöveg részt. Nem politikus palánta vagy? Azok csinálják ezt a valóság torzítására. Ezt csak a tisztázás kedvéért írom utolsó szó jogán, ha már volt olyan kedvesen "udvarias" a kolléga, hogy a higgadt válaszom közzé tette. De ha kell szívesen felhívom egy moderátor figyelmét a kedves privikre, amikkel bombáztatok. Amire én teljesen jogosan bepöccentem. Nálatok tényleg elgurult a gyógyszer....
Utoljára szerkesztette: Yserac, 2015.02.07. 14:22:09
#81534
Üdv. Letöltöttem a facetracknoirt. A camerám nem szerepel a listájában, de a kezelőfelületen kiírja a típusát. Kérdésem, hogy amikor indítom a progit a camerát bekapcsolja mint a freetrack? A freetrack működik ez meg nem
#81533
Most töltetem le vele másodszor és megy. Aszongya kell neki egy perc, míg elindul.
#81532
Valamit rosszul csináltok sztem mindketten. Ma délelőtt átküldtem a torit a haveromnak és simán letöltötte. Nem értem.
Másold be abba a mappába, ahol a többi torrent file van és úgy indítsd el.
#81531
Kezdeném, de nem indul.
Seaweed
#81530
OFF:
Szia Petyus! Te is meg vagy meg?<#buck> Makettezel meg? (nekem parkolopalyan van lassan tiz eve)
ON:
Utoljára szerkesztette: Seaweed, 2015.02.07. 10:47:07
#81529
Nem sokat találtam egy kettő van azért.

PhantomAss
#81528
egy jó műszerész tuti megoldja.
Annyira nem bonyolult szerintem
Videókat, leírásokat nem kerestél esetleg?

GOOBY, pls

#81527
Jelezz, ha elkezdted tölteni, mert croatianus kollégának tegnap éjjel nem indult el.
#81526
G 940 pedál kezd baszakodni. Na most ha elbaszódott a potméter benne, akkor gatya? Mármint ezeket egy szaki műszaki boltban ki tudja cserélni, vagy olyan egyedi dolgok, hogy ez esélytelen?

#81525
Most elindítottam, haver már letöltötte, szóval műxik.
Gundark 1 1
#81524
Párom minden alkalommal elmondja hogy nem nézhetek csúnyán a lány pasijaira. Mert kisköcs*gök 😊 De komolyan.
egy 18 19 éves lány már nőnek néz ki (na nem a gondolkodásában😊 de ezek a mostani fiúk hát max nagy gyereknek.
Öreg vagyok mán, de a mi időnkben minden jobb volt 😄 Mink még férfiak voltunk ilyenkor nem a? 😊
Glpetyus
#81523
<#eljen>

#81522
Azért még el lehet nézegetni egy darabig :

Glpetyus
#81521
igen,azt töltöm 😊

#81520
A 46-hoz van egy mega patch amiben minden benne van 4.12.2-ig. Nem kell egyenként leszedni
Glpetyus
#81519
szedem mindet,köszönöm 😊

#81518
ez a 46 és ez a clod a teamfusion sokat javít
Utoljára szerkesztette: Indi69, 2015.02.07. 08:06:35
Glpetyus
#81517
kérdésem talán máris okafogyottá vált (?) 😊
http://teamfusion.theairtacticalassaultgroup.com/

némi gúglizással meglett amit kerestem elvileg. Ez a program futásán is javít valamennyit ?

#81516
Igazán figyelmes apa vagy.

Glpetyus
#81515
Sziasztok.
Kellene egy kis segítség nekem.Beszereztem a Cliff of Dover játékot,de játszhatatlan a gépemen.Még akkor sem megy kb 10 fps fölé a játék ,ha mindent leveszek a legalacsonyabbra.
Nem új a gép,meg nem is egy erőmű,de ettől azért többet vártam.
Próbáltam itt a fórumon keresni,hogy esetleg valami mod,javítás,akármi készült-e hozzá,de elvesztem az infó áradatban 😊
Ha valakinek van 2 perce -HA és AMENNYIBEN létezik bármi javítás-,legyen már kedves és szájbarágósan magyarázza el egy ilyen zöldfülűnek,mit kell tennem.
Jelenleg az 1946-al játszom,bár az is tök alap dobozos verzió,...igazából ezzel is ellenék csakhát a grafika felett eljárt az idő (ami mondjuk tök mellékes) .Ha ehhez van valami jó mod,azt se bánnám,akkor nem is erőltetem a CoD-t..
Köszönök minden segítséget.

Willenbrock
#81514
Én a csajokban nem szoktam a gyereket látni ilyen korban, viszont a 18 körüli fiúkat általában csak kölyköknek látom.

#81513
A fiam egy ideje sokat volt együtt egy lánnyal, de azt mondta, hogy nem a barátnője, tegnap viszont elém állt és azt mondta, hogy "összejöttek". Ez az első kapcsolata. Mindjárt fel is világosítottam, hogy a nőkre nagy szükség van, de az sem véletlen, hogy a férfiak egyik fele egy idő után alkesz lesz a másik fele meg valamilyen "nyugis" elfoglaltságot választ magának, pl. horgászik stb. Mondtam még neki, hogy ha inni akar, akkor pálesz van a spaizben, ill. az esti vacsorájának az elkészítését bevállaltam, csináltam neki 5 tojásos rántottát kolbásszal, mit lehet tudni, hogy a mai fiatalok mit csinálnak akkor, amikor "összejönnek" ?
Seaweed
#81512
<#nyes> (detto)
#81511
Azért mert kevés a ram a gépben és ki kellett kapcsolnom a utorrentet, de holnap megoldjuk.
#81510
Azért régen mekkora off lett ilyenből...(cpu csere)na igen csak a változás állandó. Ma pl. bementem egy régi haverral, egy régi kocsmába. Tele volt főiskolás tinivel szalag avató..állandóan a gyereket láttam a lányokban..basszátok meg, megöregedtem(vagy mi) borzalmas élmény volt! Hát még a gyerekeknek a két vén fasz<#alien>

#81509
köszönöm mindenkinek a segítséget,de sajnos nem oldódott meg a probléma. Mondjuk annyiból előrébb jutottam hogy ez biztos driver probléma/beállítás lesz, mert egy másik gépen, amiben radeon 260 mb-os video kártya van, full ugyanezekkel a beállításokkal szépen néz ki, csak ott meg az a baj hogy fél óra játék után kifagy a video kártya......szintén driver hibával.

64 mb-ás geforce 2-esen viszont szép volt a játék, csak az il2 Fb -től feljebbi verziókon nem futott akadás mentesen.

ezen a bika gépen amit 40 ezerért vettem a Clod-hoz sajna így néz ki a il2:1946, ezt a képet most lőttem este, hát fantasztikus! <#guluszem1><#falbav><#csodalk>

?(???)?

#81508
Valamiért nem indul el a letöltés.
#81507
Nem rossz, de nekem overpowerednek tűnik a brit 20-as.
#81506
Jókor mondod, mikor már hulla vagyok...
Na de legyen. Megyek akkor TS-re.
#81505
No, egy kis AoE?
#81504
Élszalagos kés élezés

Konvex él élezés

De ha biztosra akarsz menni és nem akarsz kísérletezgetni akkor veszel egy ilyet:



Ha vannak gagyi késeid amin lehet gyakorolni, akkor veszel bármilyen fenőkövet igényednek megfelelően.

De ha van eszed akkor követed a példámat és semmit nem veszel, hanem egy porcelán bögre vagy tányér talpán ahová nem jutott máz, kellő gyakorlattal pikk pakk borotva élet teszel a késedre. Nekem melóhelyen direkt erre a célra van egy kávéscsésze aljam. A sharpmakert csak otthon használom.

A jó pilóta egyik szemével céloz, a másikkal a 6 óráját nézi. Ha az ellenségeid lőtávolban vannak, akkor te is. Gut,Besser,Messer. Magyarán, a Messer messze a legszebb

#81503
<#worship>
GaBika6
#81502
Kellemes video!

"A balszerencse mutatja meg a hadvezér zsenialitását; a jószerencse ezt még elrejtheti!"

#81501
Ment a tori.
#81500
A késélezős témát nem akarjátok kicsit jobban körüljárni, mert nekem nagyon bejönne a téma és áldoznék is a megfelelő szerszámra.


repvez
#81499
ha csak procit akar cserélni akkor jó lenne tudni a alaplap tipusát az eléggé behatárolja az ajánlható CPU-kat .
#81498
Arma 3 a max a többi fps, skyrim ilyesmi.

#81497
Attól függ,hogy mivel akar játszani, mert van olyan játék, amihez vagy proci, vagy 30.000 Ft nem kell. 😊)
#81496
Ide is.Max 30 ezerért milyen procit ajánlotok-játékra. Egy jó barátomnak kellene.
És indul...

#81495
De a papi kék szemet akar! :-D
#81494

Veszekedés helyett

\" Captives nullos capere \" "Más nyelvet beszélsz,más nyelven írsz, De magyarul álmodsz,magyrul sírsz."

#81493
Jön valaki ma este '46 - szerverre?
#81492
"hogy nem írunk a topikba és még nem tiltottuk ki önt újra kedves László úr (ami egyébként a banmegkerülés miatt a regisztrálás pillanatában már jogos lett volna), még olvasgatjuk a topikot.."

Ketzie,feláll a szőr a hátamon ettől a fölényes dumától kedves szabolcs.(neilszab?)
Legalább egyes szám első személyben írd a véleményed,ne bújj a többes szám mögé,állj bele egyenesen a konfliktusba.
Ja,tilthatsz engem is,leszarom.
Willenbrock
#81491
Igen,ilyesmikre gondoltam.

#81490
Eddig is 10 gépet kellett figyelnie és most is.

repvez
#81489
Szerintem ugy értette, hogy eddig mondjuk 10 gép 2 folyosót használt átrepülésre, ezután lehet hogy 10 felé rpülnek a kilépő pont felé.Igy ahelyett hogy 2 folyosót kéne figyelnie, hogy sorba követik e egymást a gépek, most majd mind a 10et szemugyel kell tartania , föleg ha keresztezik egymást.

Nekem is ez volt az egyik első gondolatom amugy.
#81488
A ki- és belépőpontok között az egyenes a legrövidebb és legegyszerűbb útvonal. Tehát annál már csak bonyolultabb van. Nem tudom milyen káosz és leterheltség növekedésről beszélsz, de szerintem ezt egy irányító kikérné magának.

#81487


A moderálási elvek közül ez még érvényben van ?

"...Hozzászólások törlésére vonatkozó szabályok:

Céltalanul vitát szító hozzászólások..."

Ha igen, akkor kéretik majd ezt legközelebb figyelembe venni és a trollkodókat időben kigyomlálni a régi tagok helyett.
Willenbrock
#81486
Eltörlik a légi útvonalakat az ország felett. Nem egészen értem ezt, nem lesz kötelező a kijelölt légifolyosón repülni? Azt gondoltam volna laikusként, hogy ez a káoszt és a légiiirányítók leterhelését csak növeli.