IL-2 Sturmovik, CloD, BoS
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
#81735
nana😊) Neked fizettek <#eplus2>#eplus2>
Amúgy milyen most? Még mindig xar?
Nem is értem mit vergődtök ezzel,ott a Clod azt csinálják szépen , szerintem abból többet fognak kihozni mint ebből a retekből.
Most nem mindegy ,hogy a tenger felett írtod a spitet meg a hurkányt vagy a hómező fölött a jakot meg a lavort?
Bár szerintem egy spit ellen nagyobb a kihívás.Mert ha csak nagyon nem qrták el (pedig de) akkor ezek az orosz vasak ha jól csinálod a dolgod megkarcolni sem tudnak.
Amúgy milyen most? Még mindig xar?
Nem is értem mit vergődtök ezzel,ott a Clod azt csinálják szépen , szerintem abból többet fognak kihozni mint ebből a retekből.
Most nem mindegy ,hogy a tenger felett írtod a spitet meg a hurkányt vagy a hómező fölött a jakot meg a lavort?
Bár szerintem egy spit ellen nagyobb a kihívás.Mert ha csak nagyon nem qrták el (pedig de) akkor ezek az orosz vasak ha jól csinálod a dolgod megkarcolni sem tudnak.
#81734
Melyik RAM jobb?
2400Mhz CL11 vagy 1866Mhz CL9. Nagyjából egy árban. A lap 2133Mhz- tud.
2400Mhz CL11 vagy 1866Mhz CL9. Nagyjából egy árban. A lap 2133Mhz- tud.
#81733
<#alien>#alien>Amint észreveszik!!!
#81732
"...mint fizető béta teszter..."
Kíváncsian várom, hogy a páholyból mikor javítanak ki, "fizetett béta teszter"-re ? 😊)

Kíváncsian várom, hogy a páholyból mikor javítanak ki, "fizetett béta teszter"-re ? 😊)

#81731
Működik a lap. A RAM-mal nem volt kompatibilis.
#81730
Majd 1 évvel a megjelenés előtt vettem meg, rengeteget repültem vele, mint fizető béta teszter<#whatever>#whatever>. Végig abban bíztam, hogy a messzer anomáliát javítják. Kiadás óta nem játszom vele, és addig nem is fogok, míg meg nem javítják. Most annyit ígértek, hogy egy csomó javítás jön az 1.9-el, meglátjuk...a vak is azt mondta.
#81729
'46-al kell repülni, ott nincs ilyen <#whatever>#whatever>
#81728
DCS off. Üdv. Az normális, hogy a BF 109 olyan 550-600 km/h környékén fordulóban enyhén emelve elveszti az egyik félszárnyát? Aztán ég a gép, de vígan repül tovább. zuhanásból venném ki. Nem tépem, nagyon finoman húzom a botot
#81726
bejelentették a battle of moscow-ot
rata, e7. f2. bf110,ju88, pe2 és bonusznak mc202 meg p40-e lesz, azért ezt várom.
arról nem tud valaki hírt hogy az fm anomáliákat illetve a damage modellt javításáról van- valami hír? Ez a két dolog idegesít benne nagyon.
rata, e7. f2. bf110,ju88, pe2 és bonusznak mc202 meg p40-e lesz, azért ezt várom.
arról nem tud valaki hírt hogy az fm anomáliákat illetve a damage modellt javításáról van- valami hír? Ez a két dolog idegesít benne nagyon.
?(???)?
#81725
na közbe kinyomoztam azért fagyott ki nekem mert a 4.12.2-re a 7.0-át tettem fel, pedig a hsfx 7.2-t kellet volna...
mindegy kösz a segítséget most már jó lesz<#vigyor2>#vigyor2>
mindegy kösz a segítséget most már jó lesz<#vigyor2>#vigyor2>
Az élet egy habostorta xd lol
#81724
#81723
Intelligensen átsiklott felette😊 És még csak nem is iszik a lelkem😊
#81722
Nem tom😊 Én sem csöves ,sem alkesz nem volnék,mégis eljárok a barátaimmal néha😊
Régebben a sport is megvolt ,mert kerekedett néha egy kis svédtorna, a kultúrát meg csak szívtuk magunkba pl amikor a bárzongorista elklimpírozott egy kis Bach ot😊
Régebben a sport is megvolt ,mert kerekedett néha egy kis svédtorna, a kultúrát meg csak szívtuk magunkba pl amikor a bárzongorista elklimpírozott egy kis Bach ot😊
#81721
Patcheld fel 7.03-ra, ahogy írtam.
#81720
kocsmába csak alkesz csövesek mennek
én intelligens kultúrált sportos vagyok,úgyhogy az nálam kilőve<#circling>#circling>
én intelligens kultúrált sportos vagyok,úgyhogy az nálam kilőve<#circling>#circling>
Az élet egy habostorta xd lol
#81719
"most akkor mi legyen?"
Én mennék kocsmába pl.
Én mennék kocsmába pl.
#81718
a 7.0-at 4.12.1-re írja hogy telepíteni kell.
"
Ensure that version of IL-2 that you are updating with HSFX 7.0, has already been updated to IL-2 Version 4.12.1,
"
úgy ahogy Te momdod, hogy a 4.12.2-re tettem fel a hsfx 7-et úgy kifagyott a játék.. most akkor mi legyen?
"
Ensure that version of IL-2 that you are updating with HSFX 7.0, has already been updated to IL-2 Version 4.12.1,
"
úgy ahogy Te momdod, hogy a 4.12.2-re tettem fel a hsfx 7-et úgy kifagyott a játék.. most akkor mi legyen?
Az élet egy habostorta xd lol
#81717
#81716
Magam is efelé hajlok. Ennyi variálgatás meg vacakolás után sem megy, pedig igazából elsőre simán indulnia kellett volna. Kár vele vesződni. Még a végén rám fogják, hogy én csesztem el... Szépen vissza van csomagolva - ha nyugodt fejjel belegondolok, akkor maradjon is úgy - aztán vigye vissza a futár. Írok is a pcx-nek, hogy vegyék vissza.
De kösz, hogy próbáltatok segíteni.
De kösz, hogy próbáltatok segíteni.
#81715
#81714
Még egy lehetőség ,mint az Armageddonban a Szergej ahogy működésre bírja az űrhajót.
Soltom.
Elmondom mit kell csinálni.
Visszaküldeni ,kapni egy újat ,betenni a cuccot ,működik ,örülni.
Inkább retkeljen napokig a kétséges kimenetel miatt, egy lapba ha beteszed a cuccot akkor annak működni kell és kész.
Utoljára szerkesztette: pontijonny, 2015.02.15. 20:54:11
Soltom.
Elmondom mit kell csinálni.
Visszaküldeni ,kapni egy újat ,betenni a cuccot ,működik ,örülni.
Inkább retkeljen napokig a kétséges kimenetel miatt, egy lapba ha beteszed a cuccot akkor annak működni kell és kész.
Utoljára szerkesztette: pontijonny, 2015.02.15. 20:54:11
#81713
Szerkesztés után... 😊
Rengeteg dolgot ki kéne próbálni, de így távsegítséggel ez ebben a formában sakk-matt...
Esetleg még azt próbáld ki, hogy olyan HDD-t csatlakoztass csak rá a Sata 0-s portra, amelyiken nincs oprendszer.
Rengeteg dolgot ki kéne próbálni, de így távsegítséggel ez ebben a formában sakk-matt...
Esetleg még azt próbáld ki, hogy olyan HDD-t csatlakoztass csak rá a Sata 0-s portra, amelyiken nincs oprendszer.
www.smart-bus.hu
#81712
Nem, írtam is, hogy nem.
#81711
A biztonság kedvéért csak megkérdezem harmadjára is... sípoló hangot nem ad ki amikor bekapcsolod? 😊)
www.smart-bus.hu
#81710
Nem. A pcx-ről rendeltem. Tök új -elvileg. De nem zárom ki hogy egyszer már valaki visszalökte és most meg elküldték nekem.
Most nézem, hogy drágább lett valami 4k-val a lap.
Most nézem, hogy drágább lett valami 4k-val a lap.
#81709
Akkor xar a lap. Használtan vetted?
#81708
Nem tudom lefotózni, mert most megint összeraktam a régit. De nagyjából ez van kiírva:
processzor típus
memória méret, single channel
adattárolók listája
Aztán választhatok, hogy del-el enter setup, vagy f11-el boot prioritás, de nem reagál egyikre sem.
Nagyjából ennyi, ha jól emlékszem. Hibaüzenetet nem ír.
Clear cmos után annyi változás van, hogy kiírja, hogy clear cmos volt és f1 enter setup vagy f2 continue. F1 -re kiírja a bal alsó sarokba, hogy enter setup... - oszt úgy marad.
Nem sípol, csak ha nincs bent RAM, vagy billentyűzet. Az önellenőrző csipogás sem szól amúgy.
Utoljára szerkesztette: Valka78, 2015.02.15. 20:42:43
processzor típus
memória méret, single channel
adattárolók listája
Aztán választhatok, hogy del-el enter setup, vagy f11-el boot prioritás, de nem reagál egyikre sem.
Nagyjából ennyi, ha jól emlékszem. Hibaüzenetet nem ír.
Clear cmos után annyi változás van, hogy kiírja, hogy clear cmos volt és f1 enter setup vagy f2 continue. F1 -re kiírja a bal alsó sarokba, hogy enter setup... - oszt úgy marad.
Nem sípol, csak ha nincs bent RAM, vagy billentyűzet. Az önellenőrző csipogás sem szól amúgy.
Utoljára szerkesztette: Valka78, 2015.02.15. 20:42:43
#81707
ja... Azt is csináltam. Még arra is gondoltam, hogy esetleg túl szorosan van rajt a hűtő, ezért csak simán rátettem a tetejére.
#81706
Csinálj egy képet arról, ahol megáll. ( fotózd le a monitort )
Sípoló hangokat nem ad ki a gép amikor bekapcsolod? A 4 pines CPU tápcsatlakozó(k) rendesen a helyén van?
Utoljára szerkesztette: Solt, 2015.02.15. 20:33:51
Sípoló hangokat nem ad ki a gép amikor bekapcsolod? A 4 pines CPU tápcsatlakozó(k) rendesen a helyén van?
Utoljára szerkesztette: Solt, 2015.02.15. 20:33:51
www.smart-bus.hu
#81705
Ez bárminél előfordulhat... 😊) Én jártam már úgy, hogy 5x vettem ki és tettem vissza a CPU-t mire képet adott... a mai napig nem tudom mitől javult meg... 😊)
www.smart-bus.hu
#81704
Megvolt, de semmi. Próbálgattam az összes ram foglalatot egy rammal is meg kettővel is. Volt hogy az összes adathordozót lekötöttem róla, de mindig ugyanaz. A telepítő cd-t is beraktam, hátha bootoláskor észreveszi, de nem. Ugyanez win8 cd-vel szintén semmi. Egyszerűen a hardverlista után nem lép tovább sehova. Mintha lefagyna, vagy mi.
#81703
Na ezért nem vennék én ilyen cuccot. A falhoz is csapkodnám ,hogy ha összerakom és nem működik. Majd még biost meg anyámkínját keresgélni ,meg még 1 ram meg vudu varázslat ,plusz a háta mögé köp az ember és 4x megfordul a tengelye körül ,közben imákat mormol.
#81702
1 db ram modult tegyél a processzorhoz legközelebbi foglalatba. Az usb-s billentyűzetet alaplapi usb portba tedd, csak 1 db hdd, vagy ssd legyen a 0-s sata porton, majd ezek után cmos clear.
Bekapcsolásnál nem sípol az alaplap?
Utoljára szerkesztette: Solt, 2015.02.15. 20:26:02
Bekapcsolásnál nem sípol az alaplap?
Utoljára szerkesztette: Solt, 2015.02.15. 20:26:02
www.smart-bus.hu
#81701
Ez, amit írtam. Teljesen kompatibilis a proci meg a lap. Nem értem.
Utoljára szerkesztette: Valka78, 2015.02.15. 20:20:25
Utoljára szerkesztette: Valka78, 2015.02.15. 20:20:25
#81700
Gyárilag is valami 3-4 hónapos bios van rajta a kézikönyv szerint. Valójában viszont annál újabb, ami gyanús is kicsit. Márhogy valaki biost frissíthetett rajta. Én mondjuk nem tudok, mert nem jut el a biosig, csak a hardvereket listázza ki oszt annyi. Kiírja, hogy "del enter setup" , meg valami az f11-el, de nem reagál semmire. Még a haverom usb-s billentyűzetét is áthozattam, de azzal sem lép tovább.
#81699
Mi a pontos nyűg? 😊
www.smart-bus.hu
#81698
Ott a phenom... Egyébként felismeri, ki is irja, hogy kiaz-miaz, csak utána szépen úgy is marad. Vagy rossz a lap, vagy mittomén. Valszeg megy vissza a feladónak.
vagy csak simán biost kell frissiteni rajt és már megy is. lehet még a gyári van rajta ami még nem támogatta az a fajtát.
#81695
Mert csak nem hallgat a jó szóra. Mert az AMD az kompatibilis meg minden😊 Most vehetsz egy retek procit is.
#81694
http://aktiv.origo.hu/sport/boksz/20150215-soha-ennyi-penzert-nem-bokszoltak-meg-mint-pacquiao-es-mayweather.html
Ez mekkora meccs lesz. A pénzről nem is beszélve.
Ez mekkora meccs lesz. A pénzről nem is beszélve.
#81693
Hát ezt most megszívtam. Vettem egy tök új MSI 970 gaming alaplapot, gondoltam, majd beleteszem a phenom x4-et, de nem megy. Az elején még felismeri a hardwereket, de ott le is áll, nem reagál semmire. De még ezt is úgy hoztam elő belőle, hogy csináltam egy clear cmos-t.
Lehet, hogy ezek valami olyan lapot küldtek amivel valaki már babrált? Pcx.hu-ról van.
Lehet, hogy ezek valami olyan lapot küldtek amivel valaki már babrált? Pcx.hu-ról van.
#81692
Lehetőleg frissen telepített il2 4.12.2-re felrakod a 7.0-át, ami asszem 2 részből áll, majd a 7.03 auto updater, ami tartalmazza a 0.1 és 0.2-t. Az il2 főkönyvtárban találsz egy HSFX_Client_Updater.exe-t, azt is futtasd.
#81691
üdv!
valaki tudna mondani egy hsfx 7 telepítési sorrendet? a 4.12.2-patchig
köszönöm<#worship>#worship>
valaki tudna mondani egy hsfx 7 telepítési sorrendet? a 4.12.2-patchig
köszönöm<#worship>#worship>
Az élet egy habostorta xd lol
#81690
Jaj, hát kájolyi nálam kisbetű... 😊))
www.smart-bus.hu
#81689
Mondjuk én is alternatív módon tanítom az enyémnek, néha néz is rám. Mondtam már Gandhira meg Károlyira is neki, hogy idióták voltak, így egyből megértette, hogy mi az ábra.
#81688
Nem néprádió ez tény, de közmédia, és emiatt egy nagy lépés ez... Szerintem.
A nevelt lányom még csak 12 éves, de már jeleztem neki, hogy szóljon amikor magyar vonatkozású anyaghoz érnek történelemből! 😊
A nevelt lányom még csak 12 éves, de már jeleztem neki, hogy szóljon amikor magyar vonatkozású anyaghoz érnek történelemből! 😊
www.smart-bus.hu
#81686
Jó_reggelit! Most nézem, hogy akciós Fw 190 D-9 Dora (DCS World)
Valakinek nincs egy felesleges Fw 190-ese, jó lenne letesztelnem.. :-) vagy át is venném...
Valakinek nincs egy felesleges Fw 190-ese, jó lenne letesztelnem.. :-) vagy át is venném...