IL-2 Sturmovik, CloD, BoS
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
#82585
Most erre mit lehessen mondani? Amatőr módon csinálta kollega ,és akkor finom voltam. Nem forgolódtál,hanem valami megmagyarázhatatlan okból kifolyólag eldobtad az előnyödet ami nem is volt kevés,aztán meg már sodródtál az árral.Bár még 1x lehetett volna esélyed ,hogy újra fölénybe kerülj,de inkább horizontális fordulóba kezdtél.Utána meg nyomtad le mintha kötelező lenne.Pedig szagolni se tudott volna rád ha egy kicsit gondolkodsz.
Nehogy félre értsd nem szándékozlak ekézni,de tényleg,pusztán jobbító szándék vezérel amikor ezt megfogalmazom,így te konkrétan célt repültél neki,és az is látszik,hogy nincs otthon a spitben a srác és még így is leabált. Amúgy sem egy topp 10 a gyerek.
És mit lehet azon élvezni,hogy lelőnek?😊
És még egyszer nehogy a szívedre vedd ,,tényleg csak azért írtam,hogy hátha hasznodra válik.
Bár mindenki úgy repked és harcol ahogy akar teszem hozzá.<#worship>#worship><#law>#law>
Nehogy félre értsd nem szándékozlak ekézni,de tényleg,pusztán jobbító szándék vezérel amikor ezt megfogalmazom,így te konkrétan célt repültél neki,és az is látszik,hogy nincs otthon a spitben a srác és még így is leabált. Amúgy sem egy topp 10 a gyerek.
És mit lehet azon élvezni,hogy lelőnek?😊
És még egyszer nehogy a szívedre vedd ,,tényleg csak azért írtam,hogy hátha hasznodra válik.
Bár mindenki úgy repked és harcol ahogy akar teszem hozzá.<#worship>#worship><#law>#law>
#82584
Természetesen mindig figyelmesen elolvasom amit írtok, és követtem az utasításaitokat! Nem hiszem hogy okosabb vagyok annak tudatában hogy nekem nem megy míg nektek igen! 😊
de nem tudtam megcsinálni és ezt meg is válaszoltam hogy miért:
"Hát ez a steam nem hozott létre nekem a játék mappájában belül semmilyen dokumentumot meg clod meg cache mappát. Rákerestem a gépemen de úgy sem találtam sehol. " Igaz,rosszul írtam mert azt mondtam hogy a játék mappáján belül,de az igazság az hogy megnéztem a dokumentumokat is.
Mivel a dokumentumok könyvtáramban nem találtam ilyen mappát ( egyébként fenn vagyok az originen is és az odarakja úgy ahogy írjátok, meg is találtam az originen vett játékomnak a beállításait ) szóval mivel nem találtam ott semmit ezért azt csináltam amit szerintem mindenki tenne és beállítottam a keresőt hogy mindenhol keresse az egész gépen ezeket a mappákat de nincs találat!
Tiszta hülye ez a win. egyébként mert szúró próba szerűen beírtam mást is amiket egyből megtalált ezzel igazolva hogy nem mond butaságot, viszont mikor beírtam azt is hogy battle of stalingrad és arra is azt tudta mondani nincs ilyen a gépemen akkor kicsit összezavarodtam hiszen 3 hete azzal játszom 😄
Próbáltam megnézni a steam beállításoknál hogy hova pakolhat még dolgokat de nem találtam..
A TF patch-ek telepítésekor a legelsővel kezdem 3.01 MOD és elérhetőségnek azt adom meg amit mondtatok:
...\steamapps\common\IL-2 Sturmovik Cliffs of Dover a Steam mappán belül.
Nah most mivel a dokumentum mappán belül ezt nem találom sehol:
1C SoftClub\il-2 sturmovik cliffs of dover - MOD mappa ,ezért ennek tartalmát nem tudom kitörölni a TF telepítésekor és lehet hogy ezért hisztizik a patch..
Mindegy ne vesződjetek velem már így is annyi mindenben segítettetek hogy kezd ciki lenni hogy csak annyit tudok hogy köszönöm...
Mostanra már jövök nektek pár sörrel! 😄
de nem tudtam megcsinálni és ezt meg is válaszoltam hogy miért:
"Hát ez a steam nem hozott létre nekem a játék mappájában belül semmilyen dokumentumot meg clod meg cache mappát. Rákerestem a gépemen de úgy sem találtam sehol. " Igaz,rosszul írtam mert azt mondtam hogy a játék mappáján belül,de az igazság az hogy megnéztem a dokumentumokat is.
Mivel a dokumentumok könyvtáramban nem találtam ilyen mappát ( egyébként fenn vagyok az originen is és az odarakja úgy ahogy írjátok, meg is találtam az originen vett játékomnak a beállításait ) szóval mivel nem találtam ott semmit ezért azt csináltam amit szerintem mindenki tenne és beállítottam a keresőt hogy mindenhol keresse az egész gépen ezeket a mappákat de nincs találat!
Tiszta hülye ez a win. egyébként mert szúró próba szerűen beírtam mást is amiket egyből megtalált ezzel igazolva hogy nem mond butaságot, viszont mikor beírtam azt is hogy battle of stalingrad és arra is azt tudta mondani nincs ilyen a gépemen akkor kicsit összezavarodtam hiszen 3 hete azzal játszom 😄
Próbáltam megnézni a steam beállításoknál hogy hova pakolhat még dolgokat de nem találtam..
A TF patch-ek telepítésekor a legelsővel kezdem 3.01 MOD és elérhetőségnek azt adom meg amit mondtatok:
...\steamapps\common\IL-2 Sturmovik Cliffs of Dover a Steam mappán belül.
Nah most mivel a dokumentum mappán belül ezt nem találom sehol:
1C SoftClub\il-2 sturmovik cliffs of dover - MOD mappa ,ezért ennek tartalmát nem tudom kitörölni a TF telepítésekor és lehet hogy ezért hisztizik a patch..
Mindegy ne vesződjetek velem már így is annyi mindenben segítettetek hogy kezd ciki lenni hogy csak annyit tudok hogy köszönöm...
Mostanra már jövök nektek pár sörrel! 😄
#82583
Van egy eladó X52 CH pro pedal kombóm. Az X52 használt, a pedál is, de még mindig tökéletes. A CH pro zerintem az egyik legmasszívabb és legpontosabb szerkentyű még mindig. Mondjuk legyen a kettő 35 ezer együtt.
#82582
"... a német munkásőr... SS-alakulatban szolgált" Pont.
Ja #82572.
Utoljára szerkesztette: Valka78, 2015.03.15. 15:24:49
Ja #82572.
Utoljára szerkesztette: Valka78, 2015.03.15. 15:24:49
#82581
Itt van az amikor leálltam forgolódni Karaya spitjével. Igen, ha nagyon akartam volna akkor nem teszem, de én így is jól szórakoztam hogy elkapott. 0:35-től kezdődik az én szereplésem a videóban.
https://www.youtube.com/watch?v=VzjyrwmmKYk
https://www.youtube.com/watch?v=VzjyrwmmKYk
#82580
Mikor lesz ingyé? Mit mondanak a belsős informátoraid?😊))
#82579
És ez az "előre nyomod hátára fekszik" sztori sincs már? 😊
www.smart-bus.hu
#82578
Hosszabb idő után repültem a BOS-al. Azt kell, hogy mondjam, nagyon sokat javítottak rajta. Az ai egész jó, a messzer nem inog. Nagyon pontosan lehet vele lőni, de a gépek nem égnek-csak ha kell-és jóval több találatot is bírnak. A messzer pl. kapott egy motortalálatot, meg tartályt, előbb fogyott el az üzemanyag, minthogy a motor bekrepált. 4 ai-ból 2 pilóta halál volt, a gépek még egészen tűrhetően álltak pottyanáskor.
#82577
Itt meg tudod nézni az egészet. Magyarú van:
Angliai csata
"Ki a francnak akar imponálni?!" <#nevetes1>#nevetes1>
Angliai csata
"Ki a francnak akar imponálni?!" <#nevetes1>#nevetes1>
#82576
Ja és nézd meg a filmet😊
Battle off Britain
1.40 nél egyelőre ez vagy te😊)))
Utoljára szerkesztette: pontijonny, 2015.03.15. 08:51:49
Battle off Britain
1.40 nél egyelőre ez vagy te😊)))
Utoljára szerkesztette: pontijonny, 2015.03.15. 08:51:49
#82575
#82574
#82573
Telepítsd fel az elmondottak szerint,majd kérd meg a srácokat,hogy adjanak egy TS elérhetőséget ahol vannak és beszélj meg velük egy időpontot ,amikor élő szóban egy fél óra alatt elmagyarázzák a beállításokat meg amiket tudnod kell.Akár még repülnek is veled .Hidd el egyszerűbb lesz az életed így.
Itt több mindennel kell foglalkoznod egy picit mint a BOS ban ,de nem vészes.A propeller állásszögét például még az automata E4 nél is felszállásnál manuálisan kell kezelned ,az E1-3 nál meg folyamatosan,a hűtőre is figyelni kell,de a spit -hurri is melósabb ,ott még a keveréket is neked kell állítani.
(na majd itt derül ki jó e egy hotas:XD )
Sok sikert hozzá! És ne add fel.
Ja és tényleg gyakorolj mielőtt bemész szerverekre ,mert a Clod ban vannak az igazán nagy cápák jelenleg és ezek szemrebbenés nélkül gyilkolnak majd le és azt sem fogod tudni mi is történt😊
Itt több mindennel kell foglalkoznod egy picit mint a BOS ban ,de nem vészes.A propeller állásszögét például még az automata E4 nél is felszállásnál manuálisan kell kezelned ,az E1-3 nál meg folyamatosan,a hűtőre is figyelni kell,de a spit -hurri is melósabb ,ott még a keveréket is neked kell állítani.
(na majd itt derül ki jó e egy hotas:XD )
Sok sikert hozzá! És ne add fel.
Ja és tényleg gyakorolj mielőtt bemész szerverekre ,mert a Clod ban vannak az igazán nagy cápák jelenleg és ezek szemrebbenés nélkül gyilkolnak majd le és azt sem fogod tudni mi is történt😊
#82572
Te elolvastad amit írtam vagy csak átfutottad?
Akkor még egyszer leírom szájbarágósan: tehát nem a játék mappájában kell keresned, hanem a Dokumentumok mappa->1CSoftClub mappa->il-2 sturmovik cliffs of dover - MOD mappa(ez a mappa csak akkor kreálódik, ha felraktad a TF patch-eket, alapból ilyen: il-2 sturmovik cliffs of dover, ebből is törölheted)->cache mappa és ennek a tartalmát kell törölni indítás előtt. Persze ettől függetlenül is el kellene indulnia, csak okozhat galibákat, ha nem törlöd.
Csináld meg Steam alatt a Fájlok épségének ellenőrzését, utána indítsd el a játékot, így működnie kell! Ezután rakd fel sorba az ÖSSZES TF-es patch-et kezdve a legelsőtől 3.0, és így tovább 3.1, 4.0, 4.3, 4.312)
Akkor még egyszer leírom szájbarágósan: tehát nem a játék mappájában kell keresned, hanem a Dokumentumok mappa->1CSoftClub mappa->il-2 sturmovik cliffs of dover - MOD mappa(ez a mappa csak akkor kreálódik, ha felraktad a TF patch-eket, alapból ilyen: il-2 sturmovik cliffs of dover, ebből is törölheted)->cache mappa és ennek a tartalmát kell törölni indítás előtt. Persze ettől függetlenül is el kellene indulnia, csak okozhat galibákat, ha nem törlöd.
Csináld meg Steam alatt a Fájlok épségének ellenőrzését, utána indítsd el a játékot, így működnie kell! Ezután rakd fel sorba az ÖSSZES TF-es patch-et kezdve a legelsőtől 3.0, és így tovább 3.1, 4.0, 4.3, 4.312)
Hello.
A clod alapvetően két mappába teszi a játék fájljait.
Az egyik, ahol a játék maga van, az a ...\steamapps\common\IL-2 Sturmovik Cliffs of Dover a Steam mappán belül.
A másik, ahova beállításokat, netes cache-t teszi, az a C:\Users\-pcnév-\Documents\1C SoftClub\il-2 sturmovik cliffs of dover - MOD mappa. Ebben a mappában van az a cache mappa, amit Pogi mondott. Annak a tartalmát ki kell törölni a TF patchek telepítésekor (installnál még mindegy, de első indítás előtt legyen kiszedve. Grafikai hibákat okoz, ha nem teszed).
Ha az utóbbi két évben telepítetted a steames játékot, akkor ott már a legutolsó hivatalos verzió lesz meg neked. Arra kell sorrendben feltenni a következő TF patcheket:
3.0, 3.01, 4.0, 4.3, 4.312, installnál meg kell neki adni azt a mappát, ahol a játék fájljai vannak. Amit írtam korábban, az első elérési út. Ha ezt nem állítottad be, vagy a sorrend rossz, akkor rinyálhat a verziószámok miatt.
Fél napja installáltam újra én is, tuti, hogy működik.
A patchek után Win8-on is simán megy.
A clod alapvetően két mappába teszi a játék fájljait.
Az egyik, ahol a játék maga van, az a ...\steamapps\common\IL-2 Sturmovik Cliffs of Dover a Steam mappán belül.
A másik, ahova beállításokat, netes cache-t teszi, az a C:\Users\-pcnév-\Documents\1C SoftClub\il-2 sturmovik cliffs of dover - MOD mappa. Ebben a mappában van az a cache mappa, amit Pogi mondott. Annak a tartalmát ki kell törölni a TF patchek telepítésekor (installnál még mindegy, de első indítás előtt legyen kiszedve. Grafikai hibákat okoz, ha nem teszed).
Ha az utóbbi két évben telepítetted a steames játékot, akkor ott már a legutolsó hivatalos verzió lesz meg neked. Arra kell sorrendben feltenni a következő TF patcheket:
3.0, 3.01, 4.0, 4.3, 4.312, installnál meg kell neki adni azt a mappát, ahol a játék fájljai vannak. Amit írtam korábban, az első elérési út. Ha ezt nem állítottad be, vagy a sorrend rossz, akkor rinyálhat a verziószámok miatt.
Fél napja installáltam újra én is, tuti, hogy működik.
A patchek után Win8-on is simán megy.
www.pumaszallas.hu
#82569
Hát ez a steam nem hozott létre nekem a játék mappájában belül semmilyen dokumentumot meg clod meg cache mappát. Rákerestem a gépemen de úgy sem találtam sehol.
letöltöttem az első tf patch-et de ezt írja ki mikor installálni akarom :
Folder does not contain the pre-requisite MOD version.
Ha jól értem nem jó a mod változatom vagy mi....
Még jó hogy csak 2700-ért adták...ezért nem szeretem a régi játékokat mindig csak a baj van vele, meg ez a windows is bekaphatja.
Van mac-em és ott soha semmi ilyen baj nincs sőt az app store eleve nem engedi letölteni ha valami nem kompatibilis!
Najó egyenlőre mára feladom holnap korán kelek, majd még folytatom a szenvedést, és nagyon köszönök mindent nektek!
letöltöttem az első tf patch-et de ezt írja ki mikor installálni akarom :
Folder does not contain the pre-requisite MOD version.
Ha jól értem nem jó a mod változatom vagy mi....
Még jó hogy csak 2700-ért adták...ezért nem szeretem a régi játékokat mindig csak a baj van vele, meg ez a windows is bekaphatja.
Van mac-em és ott soha semmi ilyen baj nincs sőt az app store eleve nem engedi letölteni ha valami nem kompatibilis!
Najó egyenlőre mára feladom holnap korán kelek, majd még folytatom a szenvedést, és nagyon köszönök mindent nektek!
Ja és mielőtt elindítod a játékot a Dokumentumok mappán belül a Clod mappában töröld a Cache mappa tartalmát
Feltelepíted a játékot, hagyod, hogy fel patch-elje a steam, aztán sorban felrakod az összes TF patch-et. Ennyi...
#82566
Ne erőlködjél már bassza meg az úr isten. És nem jól jöttél rá.
Hagy a picsába azt a steamet ,mjad csak elmondják a menetét a srácok,addig töltögess.
Én évekkel ezelőtt felraktam és már nem emlékszem a menetére ,de csak be kell majd másolni valahová.
VALAKI SEGÍTSEN MÁR A JÓEMBERNEK!!!!!!!!!!!!!
Utoljára szerkesztette: pontijonny, 2015.03.14. 20:50:31
Hagy a picsába azt a steamet ,mjad csak elmondják a menetét a srácok,addig töltögess.
Én évekkel ezelőtt felraktam és már nem emlékszem a menetére ,de csak be kell majd másolni valahová.
VALAKI SEGÍTSEN MÁR A JÓEMBERNEK!!!!!!!!!!!!!
Utoljára szerkesztette: pontijonny, 2015.03.14. 20:50:31
#82565
Nagyon szépen köszönöm de közben rájöttem nem úgy van ez..
Steamen vettem meg és töltöttem le. Az ilyen neten vásárolt játékok mindig tartalmazzák a legújabb frissítéseket is. Itt valami nagyon nem stimmel, mert indításkor frissíteni akar aztán ledob.
Most megpróbálom újra felrakni, lehet csak beragadt a lemez...
Steamen vettem meg és töltöttem le. Az ilyen neten vásárolt játékok mindig tartalmazzák a legújabb frissítéseket is. Itt valami nagyon nem stimmel, mert indításkor frissíteni akar aztán ledob.
Most megpróbálom újra felrakni, lehet csak beragadt a lemez...
#82564
#82563
Ok. Majd megkereslek. Gondolom ugyanott leszel, mint tegnap.
#82562
Torrenten szokott még fenn lenni.
A szerverük meg gondolom, busy, sokan vannak fenn és játszanak. :-)
A szerverük meg gondolom, busy, sokan vannak fenn és játszanak. :-)
#82561
Hiába vettem meg a Clodot egy jó darabig nem nagyon fogom tudni használni mert ATAG-ról töltöm le a patch-eket win 8hoz és olyan szar a szerverük hogy a legkisebb patch 381 MB és mégis 3 és fél óra alatt jön le....próbáltam más forrást találni de mindenütt ilyen..
#82560
Én fogok repkedni, de HSFX-et ma még nem volt időm feltenni.
#82559
A TF-s (Team Fusion) patch-eket tedd fel. Alapon nem volt kompatibilis a 8-al, de a TF megcsinálta azt is.
#82558
#82557
Fut az 8 alatt is.
Letöltöd telepíted és utána fel kell tenni hozzá egy jó pár pach ot amit a TF adott ki.Majd mindjárt megadják a sorrendet meg ,hogy honnan kell letölteni.
Ez a TF oldala amúgy.
Regisztrálj be.
Puma fórumon kérdezd meg Tomot miket kell még letölteni.Ő mindent tud kb.
http://theairtacticalassaultgroup.com/forum/
Utoljára szerkesztette: pontijonny, 2015.03.14. 17:26:27
Letöltöd telepíted és utána fel kell tenni hozzá egy jó pár pach ot amit a TF adott ki.Majd mindjárt megadják a sorrendet meg ,hogy honnan kell letölteni.
Ez a TF oldala amúgy.
Regisztrálj be.
Puma fórumon kérdezd meg Tomot miket kell még letölteni.Ő mindent tud kb.
http://theairtacticalassaultgroup.com/forum/
Utoljára szerkesztette: pontijonny, 2015.03.14. 17:26:27
#82556
Sziasztok!
Tudja valaki hogy kell a CLOD-ot win 8.1 alatt futtatni? Mert hogy win 7 a támogatott.
Tudja valaki hogy kell a CLOD-ot win 8.1 alatt futtatni? Mert hogy win 7 a támogatott.
#82555
Este 10 körül '46-ra valaki?
#82554
Ez mekkora gáz :
#82553
Akinek G940 e van és még nem jött elő a kábel problem itt egy megelőző megoldás.
ITT
ITT
#82551
Szerintem meg nem csak a rendőrök zupálták meg előtte, kapott a kihallgatás közben is bőven, meg látszik is, hogy nem volt volt B terve. Mondjuk sok mindent elárul a fiúról, hogy a leszállásra valahogy nem nagyon gondolt. Fura a fiú, az biztos.
#82550
#82549
#82548
Na az még egy remek helyszín ,gondolom Afrikát is megcsinálják majd.Előbb utóbb csak kedvet kapok újra 😊<#eljen>#eljen>
Érdekes történet. Fura,hogy egy az egyben bevallotta az egész szökési tervét,meg azt is,hogy elégedetlen a rendszerrel. Előre ki kellett volna találnia valami hihetőnek látszó magyarázatot erre az esetre. Nem próbálta saját helyzetét enyhíteni úgy látszik. A személyiségjegyei alapján lehet,hogy enyhén autisztikus volt,vagy szociofóbiás.
Ajánlom a Olx és társait. Annó a vateráról vettem egy enyhén használt x52-őt 7000 magyar forintért. 😊 A kikiáltási ár 1000 ! HUF volt.
Látom errefelé még nem nagyon láttátok ezt:
Több infó

Utoljára szerkesztette: Nohab, 2015.03.14. 10:07:49
Látom errefelé még nem nagyon láttátok ezt:
Több infó

Utoljára szerkesztette: Nohab, 2015.03.14. 10:07:49
#82545
#82544
A Tapsihapsi úgy tűnik megmarad.
Mármint ezen a nicken találsz meg.
Utoljára szerkesztette: Valka78, 2015.03.13. 22:36:11
Mármint ezen a nicken találsz meg.
Utoljára szerkesztette: Valka78, 2015.03.13. 22:36:11
#82543
Most értem vissza még csak haza vonattal, este valszeg fogok 46'-ozni, de még nem tudom melyik szerón és mikor. Ha hyperlobbyt használsz vagy xfiret, és adsz egy aktuális nicknevet, akkor valamit szervezhetünk.
#82540
Na meg amikor te kezdted akkor igen kevés embernek volt hotasa,ma meg már mindenkinek aki egy kicsit komolyabban veszi.
Kivi lennék egy evoval ,minden más nélkül mi lenne veled😊)))) Lehet a sallangot még így is lelőnéd de azért potyognál te is .<#hehe>#hehe>
Mert lássuk be ha tele az ATAG mondjuk 100 fő abból 50vs 50 ,na szóval a két oldalon összesen van kb 20 egyén akik igazán veszélyesek.De lehet sokat mondtam. A többi céltábla.
Utoljára szerkesztette: pontijonny, 2015.03.13. 19:20:22
Kivi lennék egy evoval ,minden más nélkül mi lenne veled😊)))) Lehet a sallangot még így is lelőnéd de azért potyognál te is .<#hehe>#hehe>
Mert lássuk be ha tele az ATAG mondjuk 100 fő abból 50vs 50 ,na szóval a két oldalon összesen van kb 20 egyén akik igazán veszélyesek.De lehet sokat mondtam. A többi céltábla.
Utoljára szerkesztette: pontijonny, 2015.03.13. 19:20:22
#82539
De ma már nem kapsz evot. Nekem is volt és az egy jo joy.
Az MS is jó sőtt! de kevés. Nekem ne mondja senki,hogy nem előny egy hotas.
Amúgy meg aszem lekattanok erről a témáról,majd vesz a kollega amit akar vagy tud oszt ennyi.
Inkább tanítsátok meg a srácot,meg mondjátok el neki hol vegye meg a clodot meg honnan töltse le amiket kell hozzá.
Az MS is jó sőtt! de kevés. Nekem ne mondja senki,hogy nem előny egy hotas.
Amúgy meg aszem lekattanok erről a témáról,majd vesz a kollega amit akar vagy tud oszt ennyi.
Inkább tanítsátok meg a srácot,meg mondjátok el neki hol vegye meg a clodot meg honnan töltse le amiket kell hozzá.
#82537
trackir
Ez mondjuk az 56k-s verzió.
A joynál a pontosság a legfontosabb. Ha megnézed a kalibrációnál a + jelet, azon láthatod, hogy mennyire az. Mozgasd óvatosan, lassan mindenféle irányba és ha látod, hogy ugrál, vibrál a + , akkor nem pontos. Meg az is sokat számít, hogy mennyire fedi a kalibrációs terület határa a joy valódi végállásait.
Ez mondjuk az 56k-s verzió.
A joynál a pontosság a legfontosabb. Ha megnézed a kalibrációnál a + jelet, azon láthatod, hogy mennyire az. Mozgasd óvatosan, lassan mindenféle irányba és ha látod, hogy ugrál, vibrál a + , akkor nem pontos. Meg az is sokat számít, hogy mennyire fedi a kalibrációs terület határa a joy valódi végállásait.
#82536
jó hát valamire fognom kell hogy béna vagyok 😄
Úgy érzem egy trackirrel gyorsabban fejlődnék.Ha lehetne kapni egy sima boltban 100% hogy már meglenne mert egyszerűen elmennék érte csak ez a hülye macera. Soha nem rendeltem még külföldi oldalról semmit..
Nekem sincs bajom egyébként a joystickommal, érzetre pontos és kényelmes és minden fontos gombnak tudtam helyett találni rajta.
Nah most azt is tudom hogy csak azért vagyok ilyen elégedett mert még soha nem volt a kezemben egy normális joystick csak ez a gagyi.
Boldogok a lelki szegények😊
Úgy érzem egy trackirrel gyorsabban fejlődnék.Ha lehetne kapni egy sima boltban 100% hogy már meglenne mert egyszerűen elmennék érte csak ez a hülye macera. Soha nem rendeltem még külföldi oldalról semmit..
Nekem sincs bajom egyébként a joystickommal, érzetre pontos és kényelmes és minden fontos gombnak tudtam helyett találni rajta.
Nah most azt is tudom hogy csak azért vagyok ilyen elégedett mert még soha nem volt a kezemben egy normális joystick csak ez a gagyi.
Boldogok a lelki szegények😊