IL-2 Sturmovik, CloD, BoS

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#83435
Dehogy nehéz😊
Amúgy annyira még nem hiányzik ,de már alakul😊
Majd jóóóól megnézem ezt a Bost (elkérem tőled egy picit) ,de a Clod ra vagyok kivi milyen is lett.
Na meg had ismerjék meg az új játékosok is hol lakik az úristen😊)
VO101Tom
#83434
Én eleve azt nem értem, minek mindent azonnal elpasszolni, ha kicsit megunod? Mintha az ilyen hobbikból ki ehetne gyógyulni egyik napról a másikra (azt csak az asszony szeretné) 😊 . Vannak persze szakaszok, amikor kicsit hanyagolja az ember, mert más jobban érdekel, na de azért joyt, trackirt el nem adnám, mert ha mégis kell, utána sokkal nehezebb mindent összeszedni a nulláról.

www.pumaszallas.hu

#83433
ja meg 22.000.-ft -ért, hát buzik ezek?! Azért látom még a régi szerénység van!

#83432
valhogy én is így vagyok ezzel, megvárom mit mondanak azok akiknek megvan, bár egy ideig még nem nem lehet röppeni vele.

#83431
Annak idején én is ekéztem a ratyion 7970-et, de ez részben az én hibám volt. Amióta az asszony beállította a monitor színeit, azóta minden kontaktot látok a legnagyobb felbontásban a CloD-ban. Tény, hogy a távoli fehér csík az megmaradt, de nem érdekel, mert gyönyörű a játék (természetesen minden beállítás maxon van). Ma is minden játék elfut rajta max felbontáson, és anno a hasonló NV kártya kétharmadába került.
Utoljára szerkesztette: Lysandus, 2015.03.31. 16:11:11
#83430
kb 1 hétig. Aztán kimutatta a foga fehérjét a ratyion😊
De te csak vegyél 😊)
Viszont én már maradnék a kaptafánál 😊 Az a biztos.
repvez
#83429
ez is igaz ! 😛

#83428
Laca AMD fóbiájával ne foglalkozz... dicsérte ő anno a 7970-t.. 😉

Egyébként kik azok a mások, akik emelnének? 😊)))

www.smart-bus.hu

repvez
#83427
hát ezek már tényleg nem tudják, hogy mit kérjenek el érte .A legnagyobb baj, hogy ezt látva majd mások is emelik az áraikat.
GaBika6
#83426
Én biztos egyből nem csapok le rá! Ha megveszem csak akcióban! És mondhatnak bármit én nem hiszem el nekik csak ha kipróbáltam, vagy valaki aki kipróbálta ismerős azt mondja! Nem akarok negatív lenni, de elszarták nálam a kalapácsnyelet. Még akkor is, ha ahogy mondtam később összekalapálják a bos-t vagy ők vagy a modderek.

"A balszerencse mutatja meg a hadvezér zsenialitását; a jószerencse ezt még elrejtheti!"

#83425
Kijött a BOM "Battle of Moscow" 80,00 dollárért! szerintem még várok vele... :-D Battle of Moscow
Azért azt hittem kicsit olcsóbban inditanak, de biztos lesz akció még!

repvez
#83424
rendeben , nem akarok én senkit sem rábeszélni semmire,csak, gondoltam, ha nem olvasná valaki az ezzel kapcsolatos hireket .
Egyébként lehet igy volt vagy van , de talán most ez egy uj korszak lesz .

Nálad azért több és erősebb kártya is megfordult, mint nálam igy több tapasztalatod lehet velük, nálam mig jobban benne voltam a játékokban akkor is csak az éppen aktuális közép kategória legjobb ár/érték arányú kártyáját választottam, soha nem volt problémám játékok alatt egyikkel sem,de nem is használtam soha maximum beállitásokkal . Nem volt meg hozzá egyszerre minden egybe ehhez.

meglátjuk mit hoz a jövő.
#83423
Én most nem akarok ebbe belemenni ,mert se vége se hossza nem lesz😊
Én nem rühelem a vereset csak egy xar de nem rühellem😊 Ha másnak jó annak örülök😊 Hajrá! Mindenkinek AMD-t !<#eplus2>
Amúgy ezeket olyannak jó elmondani akinek nem voltak csúcs radeonjai😊) nekem voltak mint mondtam max 1-1 hónapig😊 Örültem ,hogy eladtam.
Amúgy mért van az,hogy amd VGA- t jó olcsón adnak el apróban oszt dunát rekesztesz velük mert annyi van ,viszont NV-t alig találsz? 😊)))
#83422
És még egyszer eszemben sem volt bántónak lenni ha úgy tűnne.<#wave>
repvez
#83421
Poénnak is szántam meg nem is 😊
Tudom, hogy rühelled a pirosakat, de tényleg azért irtam ,mert eddig ahány cikket olvastam abban csak az volt, hogy AMD vonalon már most mindent tudnak a kártyák még egy 7850es is a legnagyobb tier3as részt használ a dx12 ből mig NV vonalon meg a felső kategória közeli kártyák se .
Mondjuk egy kicsit sceptikus vagyok én is ,hogy akinek AMD-je van az akár egy belépőszintű VGAval is ellesz, mig az NV-seknek meg cserélni kell ha ki akarják használni a vasat.
DE én ennek örülök, mert olcsobban megkapom .
#83420
Drága barátom. <#eplus2>
1. Nem gépet akarok fejleszteni az van.
2. Valszeg nem rég óta ismersz ,vagy ha igen akkor tréfának fogom fel az alant írt javaslatodat.
Ha nem annak szántad akkor egy rövid szösszenet és maradjunk ennyiben is.😊
AMD alkatrészeket használjon bátran aki akar ,én támogatom benne teljes mellszélességgel, de ,hogy a lakásom közelében sem fog egyetlen egy sem megjelenni arra azért nyugodtan vehetsz mérget is😊

Solt ugyanezekkel a dumákkal párszor beültetett aztán a csúcs ratyionok kb max 1 hónapot voltak nálam,pedig azokról is ódákat zengtek.
van ami nem változik és örök.
Proci Intel.VGA NV. UFF
#83419
Lehet ilyeneket hajtogatni, de ha valóban érdekel a belénk sulykolt kliséken kívül is a téma annyira, hogy szánsz rá egy kis időt, akkor ezt ajánlanám elolvasni: Pezenhoffer Antal: A magyar nemzet történelme
Már csak a tisztesség kedvéért is, mert amúgy nem hemzseg az ilyen megvilágításban írt tanulmányoktól a magyar történetírás. Bár azért a fősodorba tartozó korrektebb munkákban is nem kevés elgondolkodtató dolgot lehet találni, a kötelező Habsburg-ellenes alapbeállítottság ellenére is.
repvez
#83418
Azért a gépfejlesztésnél az AMD-t se hagyd ki a sorból, mert ami hireket olvasok eddig a DX12-ről abban mind a AMD CPU és VGA oldalről sokkal jobbakat irnak mint intel vonalra.

Lehet, hogy a CLod és egyéb szimek még nem támogatják a DX12-t,de lehet valami jótékony hatása csak lesz igy is ha a win10 és dx12 alatt használja majd az ember. ha jobban fut a játék lehet megéri azt a pár fehér csikot elviselni már ha ezután is megmaradna .
#83417
Na ezt először értelmeznem kell de nem hajnalok hajnalán 😊
#83416
na ez se mostanában volt.
#83415
Amúgy is tervbe vettem,hogy nemsokára visszatérek. Nem lehet ezt hosszú időn át nélkülözni😊
#83414
Az a jó,hogy tanulsz közben ,utána nézel ,olvasol a dolgokról,hidd el ez nagyon jó!
És mindezt magadtól! Minden dicséret megillet!
Nehogy azt hidd,hogy akik most lekalapálnak az égről azok 1-2 óra alatt elsajátítottak mindent.
És mindig vannak jobbak,azoknál is akik most lelőnek téged.
Gondolj bele,hogy sokan 10-15 éve csináljuk ezt a műfajt ,azért a koszon kívül ennyi idő után csak ragad az emberre valami, majd ha te is pár évet belefeccölsz a dologba meglátod jót mosolyogsz ezeken a mondataidon.
Én biztatlak továbbra is.
#83413
Hagyjuk már a sógorokat ,meg mindenkit a múltból. Előre kell nézni bakker nem azt ,hogy ki meg mi mit csinált valamikor.
Vagyunk akik vagyunk,én úgy vagyok vele,nem a múltban éltem ,így kb tök mindegy ki mit ,és hogy csinálta,felőlem lehetek finnugor,,vagy skíta ősökkel megáldva ,nekem pont mindegy. De gondolom mások se evvel foglalatoskodnak a nap 24 órájában,hogy most ki ,honnan ,mikor .
A jelent kell nézni meg a jövőnket én aszondom. Jó az ősökre legyünk büszkék ,de azért túlzásba azt se kell vinni.
#83412
Bezony! Sokan elmondták már - köztük én is - hogy itt nem terem gyorsan babér. Nálam fél évig tartott míg a '46-ban elértem azt a szintet, hogy időnként azért én is leszedek valakit - akárcsak mostanság <#smile>
#83411
Szépen haladsz azért, hidd el! Nekem három hónapba telt, mire lelőttem online valakit, és nálunk még volt kiképzés...

Néhány megjegyzés: a légcsavarnak nem dőlés, hanem állásszöge van. A bombázókról meg csak annyit: a háborút mindig ők nyerik meg. :-)
#83410
Menni fog az.De asszem mondtuk,hogy az első hónapok a felszállással,és az ejtőernyő használatának elsajátításával,ne adj isten a kényszerleszállással fog eltelni. Hidd el nagy élmény lesz amikor az első ellenfelet levakarod az égről😊
Csak így tovább.<#eljen>
#83409
Nem hiszem, hogy lett volna még egy olyan tényező a magyarság történetében, amely annyit ártott volna a nemzetnek, mint a habsburgok.
Kezdve a Dunántúli népirtásokkal, a magyar nyelv betiltásán keresztül, az arisztokrácia elnémetesítéséig.
Melyik is volt az az agyas császárszalonna amelyik fennhangon szokta volt hangoztatni, hogy ha egy csepp magyar vér is folyna az ereiben akkor inkább felvágná azokat? A k* anyját, hogy nem vágta fel az a barom, meg az összes többi is. Azért azt el lehet képzelni, ha egy olyan központosított hatalom feje, mint a habsburg birodalom, ilyen kijelentéseket tesz, akkor vajon a talpnyalói, meg az udvar és innentől kezdve az egész birodalom nemessége és polgárai, vajon hogyan viszonyulhattak a magyarokhoz - akár csak azért, hogy bevágódjanak nála.
#83408
Hát nem tudom lehet...mindenesetre már kezdem unni hogy a legtöbbet akkor töltők a levegőben mikor eltévedek 😄
Nem igaz hogy nincs egy béna akit lelőhetek, mindenki profi szinte.
Nem tudom minek gyártunk robotokat ha ilyen emberek léteznek! 😄
Azt hiszem kezdek kiégni 😊
Viszont repülni már "tudok"! Vettem egy külön vezeték nélküli billentyűzetet kemény 3500 forintért ráhegesztettem egy statívra és felmatricáztam. Most egyfajta műszerfal funkciót tölt be. Mindennek utána olvastam,tudom melyik műszer mire való és folyamatosan ellenőrzöm őket, kinyomtattam sok mindent, arra is rájöttem miért nem tudtam taxizni. Nem a joy. volt a hibás hanem mint megtudtam egy propelleről szóló tanulmány olvasása közben ezeknek lehet változtatni a dőlés szögét a motor maximális kihasználtsága érdekében ami természetesen a fordulatszámra is befolyással van meg a tolóerőre is. Na most taxizáshoz rosszul volt beállítva a dőllésszög és ez térítette ki a gépet olyan erősen, de megtaláltam az erre vonatkozó gombokat is 😊
Egyedül a bombázók tanulása van még hátra. Ha nem tanulok bele a vadászatba megtanulom azokat is kezelni és inkább bombázópilóta leszek..
Háborúban sem volt ez máshogy. Bombázókra is szükség volt 😊 Majd jöttök velem kötelékben és megvédtek! 😊



Utoljára szerkesztette: RepeszElek, 2015.03.30. 20:59:13
#83407
Mé'? Há' nem vagyunk mink állatok!
Utoljára szerkesztette: croatianus, 2015.03.30. 20:14:45
#83406
Én meg pont úgy látom, hogy a habsburgok hivatalosan is jó fiúnak vannak beállítva! 😊

Viszont abban egyetértünk, hogy nem értünk egyet... 😊 Annak pedig kimondottan örülök, hogy normális mederben maradva, kulturált hangnemben zajlott a társalgás annak ellenére, hogy sok közös pont nem volt! <#eljen>

www.smart-bus.hu

#83405
De kivettem azt is ,gondolkodtam rajta,hogy ráteszem,csak szerintem elég volt a jel is ,úgy már zsufi lett volna és elveszi a nyélanyag természetes szépségét. Amúgy ezek a Fila borotvák amellett ,hogy a föld egyik legjobbjai ,de a gyári nyeleik azok förtelmesek,gagyik. Mondjuk ezek a nagy bárdok inkább a borbélyoknak lettek készítve,mert mire elfente eltelt egy fél élet ,és nem kellett sűrűn borotvákat vennie,amúgy meg kell szokni vele a beretválkozást mert akkora,hogy betakarja az arcot😊 De olyan élt lehet rátenni,hogy az maga a csoda,és ami érdekes,hogy míg más borotvákat azért illik bőrözni aktus előtt ,na ezeket max 4-5 alkalom után. Nagyon jó acél,csak vigyázni kell rá,mert rideg és egy kis koccanás és már reped is.

Jut eszembe és ami még előny,hogy annyi hab elfér rajta,hogy max 1x kell leöblíteni 😊
Utoljára szerkesztette: pontijonny, 2015.03.30. 18:54:57
#83404
A feliratot nem sikerült kibányászni az eredetiből, vagy nem is akartad?
#83403
Azért igencsak bizalmi állás ez a borbélykodás!
#83402
Amúgy gyönyörűek ezek a szarvból,szaruból készített nyelek.Hiába a természetes anyagoknál nincs szebb.
#83401

WTF!!!!!!

#83400
1mm volt, max 1.5mm . De hátra volt eleve fenve így amit levettem a csorba miatt pont ki is egyenesedett a penge. Most 24 mm széles ez pontosan 8/8 as tán egy paraszthajszállal alatta van de szinte semmi.
Pont tegnap vettek meg egyet az ebay on az nem volt ilyen csecse 80 pénzt adtak érte.
De tessék 😊



Utoljára szerkesztette: pontijonny, 2015.03.30. 17:59:33
#83399
Nagyon csecse! Eltudom képzelni don torero-t, ahogy fiesta előtt levakarja vele orcáját még kigombolt ingnyakkal.
Jó sokat el kellett dolgozni a pengéből! Az ilyen ívesre volt kitörve?
#83398
Na akkor tessék😊




Ja ez volt

Utoljára szerkesztette: pontijonny, 2015.03.30. 16:56:58
#83397
A Habsburg-kérdést semmiképp sem erőltetem tovább, mert tisztában vagyok vele, hogy késbe szaladok. És ez nyilván nem csak Pap Gáborék "érdeme". Végülis óvodától kezdve érzelmileg belekódolják mindenkibe ezt a gyűlölet-kultuszt minden létező csatornán, úgyhogy az lenne a furcsa, hogy ha valaki nem ezzel a puttonnyal indulna neki az önálló gondolkodás kalandjának. Nem tagadom, nekem is komoly krízist okozott, amikor vagy húsz éve lassacskán be kellett lássam az eszemmel, hogy micsoda irracionális hazugsághalmaz valójában az egész, miközben olyan jól esett félrészegen kurucnótákat énekelni, meg rohadthabsburgozni. Nem adták könnyen magukat a mélyre betáplált érzelmi szokások. Úgyhogy voltaképp megértőnek kellene lennem ez ügyben az egyes egyszeri egyénekkel szemben. Ugyanakkor mélységesen elkeserít, hogy kimondottan a magyar önsorsrontás sarokköveit ünnepeltetik velünk jó ideje "valakik". Merthogy azzal kapcsolatban, hogy ez kinek állt, áll érdekében, egy dolog biztos: nem a magyarságnak.

A szemét, lopós, maguktólsemmimástnemtudnakcsakrombolni indoeurópai vs. mindentőlükered szkíta-turáni-sumér-pártus témában, meg a leckefelmondás többi részében, úgy tűnik, tényleg nem állom a versenyt, úgyhogy azt sem folytatnám, az őstörténet topikban sem. Van elég baj a jelennel is.
Úgyhogy szerintem is jöjjenek inkább a borotvák (meg miegymás)!<#vigyor2>
#83396
Megvan (volt?) DVD-n, pár éve láttam.
Ha elhagyták volna a hollywoodi látványra törkvést, egészen jó film lett volna.
Ezzel együtt is meg lehet (kell?) nézni, érdekes.
Utoljára szerkesztette: Lacusch69, 2015.03.30. 15:12:09

\"Fuck Hollywood. Fuck CGI. Fuck 3D Cinema. Fuck Special Effects. Fuck AVATAR. I want Clint Eastwood, Sergio Leone and Ennio Morricone! Damn it!\" -Ismeretlen török srác a Youtube-ról

#83395
Tessék! 😊

A többi a 83394-s hsz idevonatkozó részében! 😉

www.smart-bus.hu

#83394
Köszönöm a tagolást! 😉

Ragaszkodhatsz hozzá, hogy egy "cég", de ettől még a tények nem változnak. Ismerik egymás munkásságát, elismerik egymást, hivatkoznak egymásra, de ettől még nem lehet őket egy kalap alá venni... mindenki a saját mondandójáért felel. Ez a topik is egy "cég", mégsem vonhatod felelősségre mondjuk Lacát azért, amit Sakkay mond a BoS-ról! 😊

A szkíták indogermán eredete a szememben már nonszensz, a linkelt cikket azért választottam, hogy ne Pap Gáborral érveljek, de tudod mit, ÍME! 😊 A lóáldozat, a vérszerződés, az aranyművesség, a szarvas, annyira idegen az indogermán kultúrától, mint az újszövetség az ó szövetségtől... egyszerűen nem egy dimenzió. Érdekesség képen mutatnék valamit. EZ egy hivatalos oldal, ezer év törvényei összegyűjtve. (érdemes a főoldalon a névsort megnézni). A Corpus Juris-t gondolom nem kell bemutatnom. Utóbbiban I. Endre törvényeinél az alábbi idézet olvasható: Megparancsolta: hogy minden magyar avagy jövevény Magyarországon, ki a scythiai ősi pogány szokást el nem hagyja, Jézus Krisztus igaz vallására nyomban vissza nem tér és nem hallgat a szent törvényre, melyet a dicsőséges István király adott vala, feje és jószága vesztével bünhödjék. Abba most nem mennék bele, hogy a "pogány" az fordítási "hiba", és annak elvileg népinek, nemzetinek kéne lennie. A lényeg a szkíta utalás... no meg az, hogy az első linken szereplő oldalról, nemes egyszerűséggel lehagyták I. Endre rendelkezéseit... 😊 A jászokkal, iráni eredettel, meg azzal, hogy kit tekinthetünk magyarnak ne hozzunk be új szálat addig, amíg az eddigiekkel nem jutunk előrébb, mert csak tovább bonyolódik a helyzet... ha egyszer a végére érünk az eddigieknek, folytathatjuk ezzel is...

Mátyás: Nagyon egyszerű... Kárpát-medencei méretekben lehetetlenség véleményt formálni szemben a valósággal. Az, hogy ekkora területen az emberek mit adnak tovább népmese, ballada, népdal formájában egymástól teljesen függetlenül, az hatalom által nem befolyásolható. Ezek a népmesék, balladák, népdalok szájról szájra, generációról generációra adódtak tovább, örökítődtek meg. Ezekre a folyamatokra, ekkora területen, ilyen időintervallumban egyetlen hatalomnak sem lehet befolyása. Ez nem működhet úgy, hogy a propagandista a valóssággal szemben elhiteti a néppel, hogy Mátyás már pedig milyen jó, aztán a nép meg szorgalomból továbbadja... rákosi matyit (direkt kisbetű, ez is) éltetni kellett, a propaganda gépezet dolgozott, de már pár évtized elteltével is köpünk egyet a neve hallatán, és a gyerekünknek nem azt fogjuk továbbadni amit a propagandista akkor hirdetett.

Felmondom a tananyagot... most erre mit lehet mondani? 😊 Ezekkel a tételekkel értek leginkább egyet... most, hogy erre milyen címkét ragasztunk, az már ízlés kérdése. Ha egyszer a tények több irányból egy pont felé mutatnak, és ezt én is úgy látom, ahogy a "lecke" tanítja, akkor egyet fogok érteni vele. Van olyan, amivel nem értek egyet, és, majd, ha az a téma is szóba jön, akkor jelezni fogom! 😊

Csontváry: Az általa hallott hang mondja neki, hogy napút festő lesz, ott az idézet. Na most, ha valaki napút festő, akkor annak a képeit (már, ha jól csinálja), a nap útjának mentén, vagyis a 12 "állatövi" (állapotövi) minőség alapján elemezni lehet. Ezeknek a képeknek a lényege a rejtett mondanivaló, nem úgy néz ki a történet, hogy figyeljetek, kiemelem pirossal ezt a kancsót, és ezzel itt most a vízöntőre célzok, majd ezek után, ha még mindig nem érted, le is írom neked! Adott egy jól összefoglalt rendszer, nincs csiki-csuki, jól értelmezhetőek mind a nyugati, mind a keleti elnevezések, tulajdonságok. Ha ezen jól szabályozott, állandó keretek között, egymástól több különféle kép (nem csak Csontváry) értelmezhető, elemezhető, akkor nem értem mi a probléma ezzel. Ezt a kép vagdalást meg úgy írod, mintha szó szerint ollóval esne neki... 😊 Akit esetleg érdekel miről van szó, ÍME!

Az idézet azért hazugság, mert amit állít, az nem egyezik meg a valósággal. Egyrészt egyáltalán nem állítja Pap Gábor, hogy a magyar választott nép, azt meg végképpen nem, hogy az ősvallásunk, vagy az üdvözítő vallásunk a manicheizmus lenne... párhuzamokat von le, de nem állítja, hogy ez lenne az ősvallásunk, vagy az üdvözítőnk... arra pedig elég konkrét érvei vannak, hogy a manicheizmus miért nem indoeurópai. Nem kívánom ezt bővebben taglalni, EBBEN videóban nyomon követhető, hogy pontosan miket állít... ennél hitelesebb forrás a vita ezen részének eldöntéséhez nem nagyon van.

Sok személynév van nálam ami kisbetű, többek közt a habsburg is! 😊 Néha megfeledkezem magamról és nagybetűvel írom, olyankor mérges is vagyok magamra utólag! 😊 Az az uralkodó ház, amely belépésként azzal kezd, hogy ellopja a Szent Koronát... mit lehet erre mondani?

A véleményem kialakulása több forrás eredménye... az, hogy az összkép nagy százalékban megegyezik azzal amiket Pap Gábor állít, az azért van, mert nem találtam jobb érveket. Bármerre indulok, minden zsákutca ezekben a témákban. Hidd el nekem, hogy az állításai döntő többségének utánajártam... rendszeresen alapos forrásmegjelöléssel dolgozik, az állításai követhetőek, ellenőrizhetőek. Részemről is minden tisztelet mellett, de abba az irányba biztos nem indulok el, amiről már a legelején látom, hogy téves, mivel kezdésképpen olyat állít, amiről saját bőrömön tapasztaltam, hogy nem igaz. Kértem, hogy idézz tőle olyat, ami alapján alá lehet támasztani a következtetéseidet, de ugye erre nem került eddig sor... jelzőkkel, kijelentésekkel nem tudok mit kezdeni, főleg nem akkor, ha azok szöges ellentétben vannak a tapasztalásaimmal.

Jelen vita nem is azért érdekes, hogy egymást győzködjük, ennek az eddigiek alapján valóban nem sok értelme van. Részemről ez inkább arról szólt, hogy a kijelentésemet amit még a legelején tettem alátámasszam, illetve, hogy az érveimet szembeállítsam a tieiddel azok részére, akik esetleg követték a beszélgetést. Azt javaslom, hogy a továbbiakban ne éljünk vissza a topik bizalmával, és, ha van kedved folytassuk a párbeszédet az őstörténet topikban. Akit esetleg érdekel, az nyomon követi ott, akit meg nem, annak nyugta lesz tőlünk, és ezáltal visszaadjuk a teret a borotváknak! 😊))


www.smart-bus.hu

#83393
Köszönöm szépen Tom, igazán sokat tanultam most Tőled. Megyek meg is röptetem a madarat, kipróbálom a tanultakat. 😊
#83392
Jézus nyilván nem magyar volt. Hanem pártus <#kacsint>
#83391
Eldőlt, a GTX 680 lesz <#vigyor0>
Willenbrock
#83390
Van egy jó film a Yamato csatahajóról, ha valakit érdekel: Link

L Viper
#83389
Minden oké ? <#integet2>
#83388
Ha tudod vedd fel és a videót kielemezzük.
Ahogy Tom mondta kismillió oka lehet ,látni kéne a szitut .
#83387
<#eljen>
VO101Tom
#83386
Azt ne felejtsd el, hogy a fegyverek hatásos lőtávja akár 400-600 méter is lehet, annyi távolságot emelkedve tuti hogy nem fogsz kidolgozni addig amíg ő fordul egy felet, majd utánad emeli. Ráadásul ha nem manőverezel, akkor az csak céllövölde, amihez még sok gyakorlás sem kell. Az is kérdés, hogy tényleg egy felet kellett-e fordulnia, vagy mondjuk neked már 2-3 óra irányból, fordulóba döntve húzta utánad. Mert akkor gyakorlatilag elé fordultál.

Az sem biztos, hogy energiaszintet pontosan mérted fel. Még ha alacsonyabban is volt, lehet, hogy magasabbról indult, vagy gyorsabban érkezett. Azt is érdemes tudni, mi az a sebesség amin egy gép a legjobban fordul (corner speed), és ezt tartva tudod fordulásban legyőzni. Na meg persze az optimális emelkedési sebességet is ismerni kell, hogy se túl laposan ne emelkedj, se túl ne húzd (ha túlhúzod, akkor a gép orra az égnek áll, tolja maga előtt a levegőt, de emelkedni, azt nem fog).

1v1-et kellene gyakorolnod más pilóták ellen, különben ez mindig gondot fog okozni. Abszolút nyertes szabály nincs, mert a légi harc csak részben szól arról, hogy milyen manővereket mennyire precízen tudsz végrehajtani, de ugyanilyen fontos, hogy arra hogyan reagálsz amit a másik csinál. Mint a sakk. És ezt csak gyakorlással, más pilóták elleni gyakorlással tudod megtanulni.
Utoljára szerkesztette: VO101Tom, 2015.03.30. 00:50:14

www.pumaszallas.hu