IL-2 Sturmovik, CloD, BoS

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

repvez
#83685
Azért nem volt az akkora mellérúgás, hogy le kelljen húzni a rolót és feltartott kézzel átadni mindent másnak. Simán mondthatták volna, mint ahogy a 3*7 is teszi, hogy béta állapot és majd szépen lassan javitgatjuk a visszajelzéseitek alapján.
Az eltellt idő alatt már bőven kinőtte volna a gyerekbetegségeit gyári támogatással és a community is támogatta volna öket ha öszintén lekommunikálják a helyzetet.
Mindenki tudott volna várni ,hogy egy minden tekintetben új etalon szülessen.
Ehelyett visszaestünk a régi Il-2 szintjére szebb graffal.
#83684
Csak most itt nem erről van szó! 😊 Arról van szó, hogy ahhoz, hogy ez a helyzet eleve kialakulhasson, jó alaposan el kellett baszni mindent! 😊) Ha úgy csinálják ahogy kell, akkor a 777 a feje tetejére állhatott volna, akkor sem lesz az övék a cím... Onnantól, hogy a szitu kialakult, teljesen érthető, hogy a 777 azzal akart dolgozni ami az övé, amihez ért, amit ismer... ebből a szempontból teljesen érthető az álláspontjuk.

Egyébként pedig nálam is kiestek a kis kosárból, én a RoF miatt védtem őket, pontosabban úgy éreztem jár nekik a bizalom, de azzal eddig nem éltek, és ahogy a hírek jönnek, gyanítom nem is fognak... 😊 De ettől az alapok nem változnak... ahhoz, hogy helyzetbe kerüljenek, a "védőknek" lyukat kellett rúgniuk, és ezt szerintem nem szabad kihagyni a "kigolyózták" képletből... 😊
Utoljára szerkesztette: Solt, 2015.04.08. 12:13:51

www.smart-bus.hu

#83683
Még annyit,hogy lehet sokat akartak annó a Clod -al, túl sokat is ,de benne van a potenciál ,ha a srácok megkapnák a forráskódot olyan szim lehetne,hogy csak pislogna mindenki. Mondjuk megértem a 3*7 et,hogy féltékenyen ücsörög rajta(lévén az is az övé lett) mert ki akarna konkurenciát magának,ami még így is megvan .
#83682
Soltom. Én elhiszem,hogy csüngsz a 3*7 minden megmozdulásán ,mintha ők lennének a megváltó,de fehéren feketén tudni lehet mára,hogy miként is történt ez a "hatalom" átvevés. Le lett már írva,meg lett beszélve 1000X. Most övék az egész Il2 név és barmolják a maguk módján.
De nem kell elhinni sem,viszont a tények makacs dolgok,a Bos az nem váltotta meg a világot ahogy ígérték, és asszem nem is fogja, nem lesz egy olyan platform ami tömegeket tudna vonzani .Egyszerűen alkalmatlan rá .
De úgy tudom te sem vetted még meg,nem is próbáltad ki ,ha annyira a szíved csücske miért nem ?😊)
repvez
#83681
Nos igen , elég furcsa, hogy csak ugy feladnak egy saját nevet, graf motort céget egy másik cégnek, hogy nem elönye származik belőle.Biztos nem fogtak fegyvert a fejükhöz (bár az oroszoknál ki tudja 😛 )
#83680
Azért azt zárójelben tegyük hozzá, hogy mindent elkövettek azért, hogy kigolyózhatóak legyenek... bár nekem ez a kigolyózás is olyan költői túlzásnak tűnik! 😊

www.smart-bus.hu

repvez
#83679
És akkor majd a BOM ban feleslegesen lesznek benne olyan részek lemodellezve a gépeknek ami a CLOD-ban müködik és használható?
Az akkor az megint jó hatással lesz az optimalizációra
#83678
legalább csak nyomokban hasonlitana kicsit rá. Már az is jó lenne...

#83677
Szerintem Tom az a nagy baj, hogy csak a gépeket veszik át és a koncepciót nem folytatják, hanem ezt a leegyszerűsitett formát valósitják meg. A gépeket meg elmondásuk szerint nem tudják átvenni, legalábbis régebben ezt mondták a 777-nél. Ezek szerint mégis csak, kicsit huncuttak ezek a fiuk.

#83676
Ezt miből gondolod? Szög ugyan az ,csak kiegészül pár géppel. De bármi lehet ,lévén nem holnap akarják kiadni😊
Willenbrock
#83675
Ez akkor egy más szimulátor lesz,mint a BOS, ( más engine, más fm ) vagy csak a térkép és egy-két géptípus lesz az újdonság?

VO101Tom
#83674
Igen, ez az a BoM amit CloD-hoz terveztek kiadni 2012-ben, és amit a 777 gáncsolt el azzal, hogy kigolyózták Luthieréket. Ebből szedegetik át a gépeket, egyebeket, amit csak tudnak. Nekem első hallásra furcsa volt, hogy időben visszafelé megy a következő térkép, aztán jobban belegondolva, Kurszk helyett ezt kiadni egy tök logikus lépés. Legkevesebb beletolt forrásból a legtöbb hasznot kiszedni, ráadásul az orosz pilóták többsége Ratát akar (és mint korábban is, most is az orosz fórumokon megy a valódi párbeszéd, angol fórumon már csak azt közlik, hogy mire jutottak a ciril betűs topikokban. Mondjuk meg lehet érteni, az ő 450 rubeljük nyilván többet ér mint a nyugatiak szaros 80 dollárja, főleg amikor ilyen erős a rubel)...

www.pumaszallas.hu

VO101Tom
#83673
2016 Q1 a BoM megjelenési ideje, fölösleges most bármennyi pénzt kiadni érte (A BoS majdnem egy évet csúszott az előzetes dátumhoz képest).

www.pumaszallas.hu

#83672
25 óra? Nekem kb. 2500-tól is több van. És mégis le szoktak időnként lőni. Nem elkeseredni, csak jönni ATAG-ra. Majd ott ráérzel.

\" Captives nullos capere \" "Más nyelvet beszélsz,más nyelven írsz, De magyarul álmodsz,magyrul sírsz."

#83671
Köszi!
Ohh hát én ezt is tutira megfogom venni! 😄
A steamen még nincs fenn de figyelni fogom, de mindegy ti úgysem hallgattok rám leragadtatok 2008-ban a clod-nál! 😄

Nyugi csak cukkollak titeket ma ilyen napom van bocsánat!! 😄
Egyébként ma egész jól ment lelőttem pár gépet 😊
#83670
Ott is szóvá tették már, hogy drága, de a legnagyobb gond nem is az ára, hanem ahogy írta Laca is, hogy nem adnak vele igazi tartalmat! Többen sérelmezték, hogy a ROFban van kampány mód ami szerintem is nagyon jó és lehet belőle tanulni, akit érdekel az adott kor történelme annak mindenképpen tanulságos, repülő századok , kitüntetések (korhű, és igazi ) mert a BOSban ez sem sikerült. Most újra megpróbálják elsózni az új gépeket, a meglévő gyenge tartalommal, nincs jó online multi része, gagyi az egyszemélyes kampánymódja, esetleg dogfight mehet pár ember között, hát ez elég karcsú. Tehát ezért a huzzák a szájukat sokan ahogy én eddig levettem a forumon!
Persze megvannak ott a bólogató jánosok, hogy egyre jobb minden, de már szerintem sem fogják olyan sokan megvenni, amig nem jönnek visszajelzések a BOMról.

#83669
Talán azt hiszem itt is van a project ha elkészült volna, 1C / battle over stalingrad vagy moscow??? Nem vagyok benne biztos benne de talán Tom erről beszélt! Valóban jobb lett volna ha azt a vonalat viszik tovább, de ez már lerágott csont.

#83668
Tudsz eladási statisztikát? A Bost megvették sokan az elején ,de pl itt hány ember vette meg akiket ismerünk a megjelenés után?
Na jó Repesz kollega😊 Szerintem a BOM ot kevesebben veszik majd mint ezt ,de mint mondtam akinek tetszik megveszi😊
Amúgy már a Bos is fele ahogy olvastam ,lesz az még egy marék szotyiért is😊
Papa01
#83667
Nekem az a meglepő, h látod ennyiért is viszik.. pedig szerintem sem olcsó, még nyugati szemmel sem...

If you ask me, you do what you want... :) Intel Xeon E5-2678 v3, 12-Core, 3300 MHz (33 x 100) | 32 Gb RAM | Geforce 1660Ti 6Gb

#83666
Tegyél be magadnak egy szekérderék AI bombert és lövöldözd őket minden szögből.Magadnak végtelen lőszert. Sokat csinálod és egyszer csak ráérzel aztán majd menni fog.
Amúgy a 25 óra az szép szám😊 de mint mondtuk ezek nem war tündér😊 (ami remek játék!!! mielőtt valaki leszedi a fejem! )
Utoljára szerkesztette: pontijonny, 2015.04.07. 20:31:11
#83665
Nagy melójuk nincs benne😊 Ahogy Tom mondta minden gép kész van ,de érdekes módon most át lehet tenni😊)
Különben meg tényleg hidegen hagy,akinek tetszik megveszi és játszik vele oszt ennyi .
Az a baj ,hogy amúgy nagyon jó szim lehetne belőle,mert tényleg jó a grafika ,jók a fülkék stb,de vannak hiányosságok. Viszont ahhoz képest amit tud qrva drága. Ha ütős lenne minden vonalon,szó nélkül megvenné az ember ,de dogfightra minek 😊
mustangdc3
#83664
Battle of Moscow

Si vis pacem, para bellum

#83663
Jah igen,
Mi az a Bom?
#83662
Jó hát én lehet hogy olyan is maradok ahogy elnézem....kb. 25 órát repültem már de még mindig nagyon nagyon béna vagyok..
Már arra is gondoltam hogy a gagyi joystick miatt nem megy,de azért nem fogok venni 60 ezerért egy joystickot hogy erről megbizonyosodjak.
Félek bármilyen komoly összeget kiadni erre mert nem tudom meddig tart a lelkesedésem, néha nagyon felhúzom magam rajta😊
Tegnap is folyamatosan lőttem egy bombázót de a végén még ő lőtt szarrá engem, aztán mikor a motorom elkezdett füstölni inkább jó japán módjára belerepültem mint hogy kiugorjak annyira idegbeteg voltam rá! 😄 Aztán kikapcsoltam a gépet és elmentem duzzogni 😄
Nah mindegy megyek újra megpróbálom...
Papa01
#83661
Nem pártolván őket (komolyan), de ha csak bejön nekik a dolog, mert különben nem hiszem, h kiadnák a BoM-ot...

If you ask me, you do what you want... :) Intel Xeon E5-2678 v3, 12-Core, 3300 MHz (33 x 100) | 32 Gb RAM | Geforce 1660Ti 6Gb

#83660
Én magasról lexarom őket😊
Azt várom mikor ér véget a vergődésük . Ki ad ezért nekik pénzt? Eleve a multin buknak minden hosszú távú dolgot,lévén a vacak netkódjuk ugye siralmas ,így nem lehet háborúkat csinálni,dogszervert meg megunja mindenki igen hamar.
De van egy fogadásom,hogy előrendelésben közel nem fognak annyit eladni mint a BOS ból
VO101Tom
#83659
Az premium még mindig 99 dollár. A BoM DLC meg csak "premium" lesz, nem lesz csökkentett árú opció (egyenlőre legalábbis ez az info).

www.pumaszallas.hu

repvez
#83658
arról nem is beszélve, hogy egy DLC többe kerül mint az alap játék?
VO101Tom
#83657
És az megvan, hogy a BoM-ban eladják a CloD-os gépeket újra? 😊 E-7, 110, Ju88, mind a CloD ból kiszedett modell... az F-2 meg egy az egyben BoS-os F-4 modell, alig néhány változtatással (ami ugyanúgy CLoDos gépből van kialakítva, a közös részeken még a kabin textúra is ugyanaz - nem ugyanolyan, ugyanaz). Hogy van ez, hogy kétszer (háromszor) fizeted ki ugyanazt a modellt, nem is aprópénzért, ráadásul amit a BoS-ba anno azzal az indokkal nem raktak bele, hogy tök más program, nem lehet clodos gépeket integrálni. A fizetős DLC-hez meg mégis sikerült... valahogy... hiába no, ügyes munkásemberek ezek a triplahetes srácok 😊

Nem is tudom, nem kellene felvetni a fórumon, hogy a CloD tulajoknak kellene valami kedvezményt adnia a 777-nek? Az új DLC felét úgysem használjuk (orosz gépek), a másik felét meg már 2011-ben kifizettük 😊) A térkép az jogos, azért járhat a pínz, no de az meg nem 80 dodó...

www.pumaszallas.hu

Papa01
#83656
Pazar!! 😊 Várom a hívásod! 😊

If you ask me, you do what you want... :) Intel Xeon E5-2678 v3, 12-Core, 3300 MHz (33 x 100) | 32 Gb RAM | Geforce 1660Ti 6Gb

#83655
Jelenleg ilyen vagy te.1.13 tól ha nem onnan indulna.

Utoljára szerkesztette: pontijonny, 2015.04.07. 18:13:57
#83654
Mi a részletesebb????😊
Gép kell alá és gyönyörű. Eleve egy fejlettebb a játék motorja DX 12 es míg a BOS DX 9, sose fog tudni annyit amennyi a Clod ban benne van ha így hagyják. De ez már le lett írva 1000X.
Íme.
#83653
Akkor lesz gyorsabb, ha nagyobb memória igényű progit futtatsz.
De attól is begyorsulhat, ha lehúzod a lapozófájl méretét, mert akkor a RAM-ot fogja használni helyette. 8 GB-nál már érdemes.
#83652
Háháá!
Hát ennek tényleg nagyon gagyi hangja van! 😄
Természetesen igazad van, és megkövetlek!😊
Egyébként közelről amivel a videón a jenki lő nincs rossz hangja csak amiket messzebbről hallasz az viszont olyasmi mint a játékban ez érdekes...
Az effektekre nem mondtam és nem is tudok rosszat mondani, a grafika sem rossz, csak ha közel szállok a földhöz akkor látom hogy a Bos részletesebb de 7000 méteren ez annyira nem jön ki😊
Sőt a pilótafülke is ugyan olyan szép mint a Bos-ban. A többi hang is mind rendben van!
Ami viszont még nem tetszik hogy a menüje grafikailag, és egyszerű átláthatóságában is messze elmarad a Bos gyönyörű és totál hülye biztos könnyen átlátható menürendszerétől,de ezt már csak cuccokolásból mondom bár lehet hogy nem vagyunk még olyan jóban hogy ilyenekkel idegesítsek veterán rangidős pilótákat😛
100 fekvőtámasz most? 😄
Nah mind1 aki mégis akar a hideg keleti fronton is harcolni és "megtapasztalni" milyen egy lakozott garantált koporsóban repülni az szóljon, jövök!😊
Az angolok meg elmennek a sunyiba a gagyi gépágyújukkal! Még hogy taka-taka-taka ez inkább Brrr....Brrr... 😄
#83651
Nálam is ezt csinálta múlt szombaton. Könyvjelzőnél ezt dobta. Miután beléptem az sg-ről, megjavult. Chrome van nekem is.
#83650
Üdv. Ha 4GB-ot cserélek 8-ra, de mind kettő1333MHZ akkor az nem lesz gyorsabb csak több, igaz?
#83649
Igen, szerintem is az lesz a ludas!

www.smart-bus.hu

PhantomAss
#83648
hmm akkor lehet a Chrome a ludas....
azt használok mindenhol
lehet volt egy frissítés ami összekutyult valamit
megpróbálom majd más böngészővel is

GOOBY, pls

#83647
Nekem is csinál ilyet... pl mobilról, chrome-l... safarival tökéletes, asztali chrome-l úgyszintén...

www.smart-bus.hu

PhantomAss
#83646
na ez a gond. most uis ezt írja ki...
csomót kell szórakoznom mire be tudok lépni

GOOBY, pls

mustangdc3
#83645
Nekem is szokott olyankor amikor google keresőbe írom be címet nem mindig jön be az oldal. olyankor az SG oldaláról tudok csak bejelentkezni

Si vis pacem, para bellum

PhantomAss
#83644
mobilon nincs flash player, az nem lehet a gond
sem androidon, sem win7-en, sem win 8.1-en nem jön be az oldal mostanában.
Különböző gépeken.
Nem tudom mi lehet, ha ti nem találkoztatok ilyesmivel.

GOOBY, pls

#83643
Flashplayer-frissítés?!
PhantomAss
#83642
lányok,
kb egy hete szarakodik a sg nálam, állandóan errorokat dobál amikor a fórumra kattintok, hogy offline van, nem elérhető. De persze elérhető...
otthoni gépről, munkahelyi hálózatról, mobilnetről, tök mindegy hogy honnan próbálom.
Egy csomót kell szórakozni mindig hogy be tudjak lépni.
Nem tudjátok ez mitől lehet?

GOOBY, pls

#83641
Az a baj,hogy fogalmad sincs mit beszélsz😊 de nem feszítünk keresztre ,mert még elvennénk a lelkesedésedet😊
A Clod hangjai jók,a FOS akarom mondani Bos az meg olyan amilyen😊
#83640
Találtam neked egy-két dagadt jenkit oerlikon-nal lövődözni. Ezek eléggé a CloD hangjait igazolják:




Úgy tűnik, a valóságban is elvette volna a hangulatodat.<#eplus2>
#83639
Ja még annyit, hogy már többen jelezték a BOS fejlesztőinek, hogy hiányolják az akanahatású 20milliseket, és változtatssanak a nyomjelző füstön mert nem biztos, hogy ez így jó! :-) ha megtalálom be linkelem!

#83638
Nekem meg valahogy jobban bejön mint a BOSban! Hasonlitsd össze a lövések effektjeit a CLODban, és a BOSban, ha megfigyeled a CLODé az sokkal faszább :-)
A BOSBan szinte teljesen átvették aROFban tlálható effekteket mint pl. minden fegyverből kilőtt lövedék jelölő füstje ugyan az, vagy orosz vagy német neki tök mindegy, mintha mindenki ugyan azt a fegyvertipust használná, ezzel szemben a CLODban German ammunition ezek közül bármit választhatsz, hogy mivel tárazod be a fegyvereidet, ja és a CLODban nem csak annyi a különbség, a 20mm és puska ürméretű lövedékek között hogy kicsivel vastagabb a nyomjelző füstje a 20 millisnek! A CLODban kidolgozták az akna hatású 20mm robbanását is, mikor kilőtted egy idő után felrobban és lehet látni amikor robbanási pamacsokat csinál az égen kurva jól néz ki! Ezzel szemben a BOS mintha kis pici hülye nem irányitott rakétákat lőne ki... igaz itt is lehet állitani a lövedékek kiosztásán páncéltörő, robbanó, vagy ezek kombója. Tehát a CLODéhoz mérten amit be is linkeltem, hogy lásd miről beszélek, mindenféleképpen elnagyolt, és leegyszerűsített. A hangja meg szerintem jó mind a kettőnél, elképzelhető, hogy ilyen hangja volt ezeknek a fegyvereknek, kitudja, élőben még nem hallottam egyiket sem!

#83637
Lehet csörgök a héten Papa. Pesten leszek.

#83636

www.smart-bus.hu