IL-2 Sturmovik, CloD, BoS

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#83885
Álmodj, királyfi...
Amikor megszületik a trónörökös... na onnantól kezdve véged, mint a botnak...

\"Fuck Hollywood. Fuck CGI. Fuck 3D Cinema. Fuck Special Effects. Fuck AVATAR. I want Clint Eastwood, Sergio Leone and Ennio Morricone! Damn it!\" -Ismeretlen török srác a Youtube-ról

#83884
Valami ilyesmit el tudnék képzelni... persze FFB-vel! 😊)

www.smart-bus.hu

#83883
Mivel össze kell öltözni, mert az olyan cuki... 😄 No meg, "már ezer éve kerestem ezt, és most pont leértékelték" 😊)))

www.smart-bus.hu

#83882
Akkor nálatok is úgy van, hogy :

"...El kell menni a leánynak venni ruhát, mert nincs semmije !..." Ebben az a gáz, hogy az anyák nagyon jól tudják, hogy a lányos apák nem tudnak nemet mondani, ha kis pelyhes seggűekről van szó és evvel vastagon vissza is élnek. Persze, hogy kap a lányka új ruhát, de azért mindig jut vagy 4-5 szatyornyi az oldalbordának is valahogyan. 😊)
#83881
"...bármit is vásárolok magamnak eddig még sosem szólt érte. 12 éve vagyunk együtt gondolom ez már így marad..."

Csak altat téged, jó lesz azért résen lenni ! 😊)
#83880
Hétvégére egy jó kis esemény !
repvez
#83879
Na hamár igy szakmai dolgok szóba kerültek, mi lenne ha valami közösségi fejlesztés lenne mindenki bele adná az ötletét és azt amihez ért ?
( egy kis önzést is vezérel,de remélem másnak esem lenne rosszul ha valami kisülne belőle)

Szóval én gépésztechnikus és műszaki rajzóló is volnék, igaz a müszaki rajzot csak hobbyból üzöm a meló mellett.
Na a lényeg, hogy van egy régi FLCS+TQS hotasom és már régóta tervezek hozzá(igaz csak fejben) egy mechanikát ami a gyáriak gyengéit nélkülözi és örök élet +1 napot birja és olcsón meg lehetne csinálni.
A viperpit oldalon van egy ember aki tud olyan chipet programozni mint a warthogban van , a chip maga nem drága csak a égető eszköz hozzá igy már ugy kellene a chipeket megkérni töle, hogy a pontos adatokat ráprogramozza.Ezek az adatok viszont a bot kitérésének a határai , ehhez kellene egy mechanika ahonnan ezek a méretek kiderülnek és nem kotyog semmilyen irányba sem.

Ehhez én ugy gondoltam, hogy a legegyszerübb kivitel egy önbeálló csapágy vagy egy gömbcsukló lenne az ideális , az akadásmentes mozgatás megvalósitására. a pontos méretekhez a megfelelő gombcsukló vagy csapágy kiválaztása lenne fontos, amiből az egész szerkezet méretét meghatározhatnánk. Egy 20mm-es belső átmérőjüre gondoltam, hogy a markolat tengelye ekkora lenne ,igy kellö átmérő maradna a gombok vezetékeinek a levezetésére is.

A megtervezésben és lerajzolásban tudok segiteni a legyártással vannak gondok.Ki mit szól az ötlethez ?
#83878
Én sem, de ha valaki buszt akar bérelni, annak tudok segíteni! 😄

www.smart-bus.hu

PhantomAss
#83877
ez nagyon jó ötlet!
én sajnos nem értek semmihez 😄

GOOBY, pls

#83876
Urak!

Nem csinálunk egy "szaknévsort"? 😊 Leírja mindenki, hogy ő mivel foglalkozik, és, ha adott szolgáltatásra igényünk van, akkor egymást keressük! 😊 Na?

www.smart-bus.hu

#83875
<#alien>

#83874
Nekem sem szól, főleg, hogy én keresek jobban, csak akkor elkezdi ő is szórni a pénzt még látványosabban, és azt a jó Isten sem bírja anyagilag... főleg, hogy 2-s szorzón vagyunk! 😊) Nálunk a női birodalom bőven 100+ pár cipő, plusz egy gyerekszobányi gardrób, aminek kb a negyede az enyém... 😊)

Muszáj volt venne egy ILYEN cockpit szerűséget, ezt betámasztottam a fal mellé, így legalább oda nem kerülhet már új szekrény! <#gonosz1>

www.smart-bus.hu

#83873
Hála az égnek nekem mázlim van mert bármit játszom bármit is vásárolok magamnak eddig még sosem szólt érte. 12 éve vagyunk együtt gondolom ez már így marad 😊
A lényeg hogy néha vidd el vacsorázni vagy lepd meg ezzel azzal aztán jó sokáig békén hagy😊
Nálunk is cipőből van sok főleg. Külön egy hatalmas cipős szekrénye van, van vagy nem is tom.. vagy 50 pár cipője 😊
Utoljára szerkesztette: RepeszElek, 2015.04.23. 21:46:51
#83872
Na most nekem ezekből kettő van... egy vén tyúk, meg egy pelyhes seggű... gondolhatod! 😄

@Gabika: <#wink>

www.smart-bus.hu

#83871
jaja láttam én is, bár én olyan amatőr vagyok, hogy eddig ezeket a hibákat észre sem vettem<#crazya>
#83870
Tavaly ősszel asszonykám kisírta, hogy "nincs mit felvennie, kell neki egy könnyű tavaszi kabát" OK, megkapta. Aztán itthon feltűnt, hogy az egy szem kabátom alig fér el az előszobafogason, mert tele van mindenféle gönccel. A hat akasztóból én csak egyet használok a többi az övé. Az új kabáton kívül még hat darab könnyű tavaszi kabátot szedtem össze a fogasokról, amik az övéi voltak és mikor ezt szóba hoztam neki, nem is értette, hogy miről is beszélek. <#fejvakaras>
GaBika6
#83869
detto... <#eljen> <#awink>

"A balszerencse mutatja meg a hadvezér zsenialitását; a jószerencse ezt még elrejtheti!"

#83868
1 giga javítás jött a bos-hoz!

#83867
Minden nő ilyen, ezek így jönnek le a futószalagról! Arról nem is beszélve, hogy dettó ugyanezt csinálják ők is! 😄 Az én oldalbordám mindig azzal jön, hogy mennyi mindent eladott a gardróbból, aztán valahogy mégis mindig ugyanannyi, vagy inkább több ott a ruha... cipőkről nem is beszélve! 😊) Ki a szar tudja megállapítani, hogy melyik új, melyik régi... 😊 Akkor szokott lebukni amikor új szekrényt, polcot vesz mert nem fér el... 😊)

Ami kiveri a biztosítékot az az, amikor áll a butiknyi cipő és ruha előtt, majd közli, hogy nem tud mit felvenni... na ilyenkor elkezd lilulni a fejem!! Nekem lenne annyi számítógép alkatrészem, tudnék vele mit kezdeni... 😄
Utoljára szerkesztette: Solt, 2015.04.23. 19:28:46

www.smart-bus.hu

repvez
#83866
ÉS mikor 2-3 év mulva nyulsz hozzá a géphez akkor is ez a kérdés, hogy már megint mit vettél bele, mintha minden héten cserélgetnénk, bezzeg az uj ruha cipó táska az fel sem tünik nekik mert akciós volt. 😊
Nohab
#83865
Pedig itt az a kérdés, hogy kinél nem így van. <#hehe>
#83864
Bakker, azt hittem, hogy ez csak nálunk van így ! 😊)
#83863
na ez szep a super towerek ben, hogy nem log ki belole az akkora videokartya , mint anno a 486 os volt 😊

#83862
Mennyibe kerültre a válaszom: csak 1 havi cigid és fodrászod ára, a takarítónődről meg ne is beszéljünk. <#eplus2>

#83861
Hogy legyen mire tenni a sört. Ezt minden jól képzett feleségnek tudnia kell.

#83860
Tudja, hogy drága gépem van, de az van a köztudatban, hogy anno régen volt ez drága... 😊)) Ha piszkálok rajta valamit, vagy előkerül egy új doboz, akkor rögtön jönnek a kínos kérdések, amikre az ember nem szívesen válaszol... például a "mennyibe került?"! 😄 A 100+ pár cipő és a 12 négyzetméteres gardrób miatt van adu a tarsolyomban, de azt az ember vészhelyzetre tartogatja! 😄

www.smart-bus.hu

#83859
meg sose kerdezte meg, hogy miert van egy az iroasztalnal is magasabb atomeromu a "dolgozoszobaban"? 😊

#83858
Már megtanultam, ha nem látja, hogy szerelgetek, akkor felesleges kérdések sincsenek! 😄

www.smart-bus.hu

#83857
akkor jol emlekeztem, hogy ingyenesse tettek valamennyire, ahogy nohab is mondta, probald ki, amugy szinte fillerekert vehetszt egy jo kis gepparkot , mindenkepp erdekes, nagyon lassu, de nagyon fordulekony vadaszgepeket vezetni, tenyleg szep garfikaval.

#83856
Ja A gép meg egy 20 éves 486-os házban van mi? Abba nemigen lát bele az én asszonykám se <#wink>
Utoljára szerkesztette: 77pxdumbo, 2015.04.23. 15:29:46

#83855
Akkor már érthető! 😊

i5-2500K, 8G RAM, GTX1060/6GB / Logitech G29 / Win7_64

#83854
Köszi a válaszokat!😊
#83853
Nincs itthon, azért ugrálok! 😄

www.smart-bus.hu

#83852
probald meg elmagyarazni neki, hogy egy par cipo soha nem fogja ugy befuteni a keglit, mint egy jo kis vidijokartya&proci combo.

#83851
Asszony átszámolta már cipőre...? 😊))

i5-2500K, 8G RAM, GTX1060/6GB / Logitech G29 / Win7_64

#83850
Úgy-úgy... már azzal álmodtam! 😄

www.smart-bus.hu

#83849
aha, igy mar ertheto. 100 ropiert instant get, ahogy egy apple bubu mondana 😊

Nohab
#83848
Ingyenes, letöltheted. Azaz 2 gép ingyenes, a többit meg kell venned. Illetve azokhoz vásárolhatsz különféle műszereket, fegyvereket, kiegészítőket. Lehet hozzá sálakat, jelzőrakétákat is venni. Nagy online élet nincs benne. Csak dogfight szerverek.
#83847
Gyakorlatilag mindenben! 😊 Egyedi nyák, egyedi tápellátás, jobb hűtés, magasabb alapórajel, jobb tuning... (kb +15-20%) 100000.-Ft lett volna még két év Ipon garanciával...

www.smart-bus.hu

#83846
csak kivancsisagbol, a Lightning miben emelkedik ki a tobbi 290x kozul, es mi lett volna a jo ar erte, ha nem titok<#smile>.

#83845
Koszi! nem a kovetkozo hetekben lett volna esedekes, de majd figyelgetem a fejlemenyeket.

#83844
Remek I Vilaghaborus repszim, szinten a 777 kezeleseben van jo ideje.
az itt irogatok nagy tobbsegenek szerintem megvan, megha mostanaban hanyagolva van kicsit, egyebkent ebben a kerdeben Papa01 a te embered.
itt
meg itt

#83843
Idén már nem nagyon lesz értelme 290X-t venni, 2-3 hónap múlva itt a 3xx széria. Én azért akartam lecsapni, mert a Lightning azért más kategória, és jó áron lett volna...

www.smart-bus.hu

#83842
ha elobb-utobb meglesz egy 290x, majd ne tartsd mar vissza a tapasztalatokat Clod, Dcs World, stb teren, en is egy ilyet gondoltam ki magamnak, majd valamikor meg az iden.

#83841
mi a véleményetek a Rise of Flight névre hallgató játékról?
#83840
Egy MSI 290X Lightning lett volna, de úgy néz ki visszalépett a srác... 😞(

www.smart-bus.hu

PhantomAss
#83839
mi lesz helyette?

GOOBY, pls

#83838
Csak azért keverik, mert kűfődiül úgy hívják.
Úgy meg lett szokva, hogy mindig tévedsz, hogy mán a kákán is csomó van keresve nálad :-)
(Egyébként, ha nagyon magyarul akarunk beszélni, akkor a hajó "propellerét" meg hajócsavarnak, de leginkább csigának hívjuk.<#nezze>)
#83837
Üdv Urak!

Eladó a GTX780-m!

www.smart-bus.hu

#83836
Valami baj lehet a csókával, mert április 7.-én felhívott, hogy másnap "istenbizony" jön a G940-ért, azóta meg a hírét sem hallottam...

i5-2500K, 8G RAM, GTX1060/6GB / Logitech G29 / Win7_64