IL-2 Sturmovik, CloD, BoS

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#84787
De, az 😊 Kicsit összekevertem. Szerintem kalibráld újra az egészet. Vagy esetleg hasonlítsd össze a régi és az új .ini fájlt és másold át amit lehet.
#84786
Több lehetőség van benne, és pontkövetést is tud.
Egyébként a freetrack is rendesen szokott működni, ilyen hibákkal sosem találkoztam.

Wii-vel mondjuk sosem próbálkoztam, de elvileg a freetrack is csak webcamet támogat tudtommal, szóval egyrészt ha azzal megy, érdemes a facetracknoirt is megpróbálni, másrészt meg akár ez lehet a magyarázat a fagyásokra is szerintem.
#84785
- controls. Az lehet, akkor átnézem.
- facetracknoir, nem? Az nem csak arcra jó? Az a kisebbik baj, nem webcamot használok, hanem wii-t.

Si vis pacem, para bellum.

#84784
Szerintem a tf patchek új opciókat hoztak a controls menübe és ezért nem jó a régi .ini file.
Én freetracknoir-t használok és nincs vele baj.
Utoljára szerkesztette: Valka78, 2015.09.02. 22:57:15
#84783
Üdv!
Az egyedfejlődés következő szakaszába lépvén (meg némi hardverfejlesztés után) feltoltam a Clod-ot.
A freetrack sokszor kikapcsol, és gyakran kékhalált dob. Ilyet tapasztalt más is?
Aztán: az irányítást szépen bekonfiguráltam (X52), és gondosan el is mentettem. A TF paccsok install után a controlsban minden visszaállt defaultra. De ha betöltöm az előzőleg elmentett .ini fájlt, akkor k@vára nem történik semmi. Ennek van ismert oka?

Si vis pacem, para bellum.

#84782
LOL
videobeszurás miért nem megy??
Utoljára szerkesztette: lala42, 2015.09.02. 21:16:36

\" Captives nullos capere \" "Más nyelvet beszélsz,más nyelven írsz, De magyarul álmodsz,magyrul sírsz."

#84781
Ezek nem szarral gurigáznak :-)
https://www.youtube.com/watch?t=10&v=GUhRZH7PJmc
Utoljára szerkesztette: lala42, 2015.09.02. 21:15:48

\" Captives nullos capere \" "Más nyelvet beszélsz,más nyelven írsz, De magyarul álmodsz,magyrul sírsz."

#84780
<#alien>Ezek is oroszok.

Hecker007
#84779
És megjavult, de hogy mitől azt nem tudom, még a gépet se indítottam újra tegnap óta...
Nekem eddig tetszik nagyon igaz még bejátszik az újdonság varázsa <#idiota>

Hecker007
#84778
Igen azt meg is találtam, kikapcsoltam, bekapcsoltam a csúszkákat is tekergettem ide-oda, de semmi... RoF-ban meg tökéletesen működik.

#84777
Van egy külön menü is,(valahol alul aszem') ott rakjad be.

Hecker007
#84776
Üdv Urak!
Megvettem ezt az IL2:BoS-t viszont az istennek nem tudom működésre bírni benne a G940 force feedback-jét. Tud erre valaki valami megoldást? FF nélkül kicsit érdekes egy FF-s bottal repülni.

#84775
Eh, visszaszívom, már nincsen ez a konstrukció, egy fél éve még best buy volt. Hivatalos oldalon is csak a 8 Gigás változat van, azt meg nem ajánlom, hamar kifutsz a tárhelyből. Akkor már én is inkább valami lumiát javaslok, facebookozni, böngészni azzal is jól lehet, ár/értékben nagyon jó.

http://www.kurfurst.org - Kurfürst - The Messerschmitt Bf 109 performance resource site MA970-UD3, AMD FX-8350, 16 GB DDR3, GB nvidia 960 4 GB

#84774
iPhone 5C a telekomnál egy Next S csomaggal, kb. ingyen elhozható.

http://www.kurfurst.org - Kurfürst - The Messerschmitt Bf 109 performance resource site MA970-UD3, AMD FX-8350, 16 GB DDR3, GB nvidia 960 4 GB

#84773
Egy kis szórakoztató "irodalom":
LeonSilver
#84772
<#eljen>

\"Az állatvédők azért vannak a szőrmebundák és nem a bőrkabátok ellen, mert könnyebb idős hölgyeket molesztálni, mint a Pokol Angyalait... \"

#84771
Microsoft. Szerintem pont fordítva álla dolog. Belejöttek.<#wink>

Willenbrock
#84770
Microsoft vagy Nokia? A Nokia még jobb volt állítólag. Gondolkoztam azon én is,de windows-os, sokan mondják,hogy androidost érdemesebb venni. Végül ezért egy Samsung galaxy core prime-ot vettem.

#84769
Én most vettem egy Lumia 640-et, nagyon jó. Azt pl. ajánlom.

#84768
Az esettől függetlenül, pont lebeszéltem magamat a karácsonyi vi.kari. prohardveren való vásárlásától. Az ok pont az 10% pénz, nem éri meg a kockázatot.

Willenbrock
#84767
Szerintetek most milyen okostelefont érdemes venni? Előfizetősen,vagy feltöltősen jobb? A lényeg,hogy menjen a böngészés,facebook stb,meg a telefonálás kb korlátlan legyen. De havi 6000-nél többet nem akarok rá fordítani.

PhantomAss
#84766
Nem kellett igazából megtalálni mert megvan minden adata, elérhetősége, telefonja, szóval nem lépett le. Az igazság az (legalábbis azt mondta és igazából hihető is) hogy nem akart átvágni senkit, csak megcsúszott a sok megrendeléssel, néhányan nem bírtak várni és egyből feljelentették, és a tag aki intézte a garit az Aqua-nál megijedt és visszalépett. Emiatt garit már nem tudott intézni, így nem kellett senkinek az áru, neki el kellett újra adnia azokat, a számláját zárolták, stb, elindult a lavina. néhány vásárlónak már visszafizette a pénzt, de több százezer ft-ről beszélünk (vagy akár millióról is). Sokáig fog tartani az ügy.
Most ki kell majd várni a bírósági tárgyalást.
Mondjuk én csak azt nem értem miért vár a tag eddig. Én vettem volna fel kölcsönt és mindenkinek visszafizettem volna már régen minthogy bíróságra járkáljak.
Mindegy, így jártam. Csak az bosszant hogy már rég lehetne új kártyám de fél év alatt nem tudtam venni ilyen hülyeségek miatt.
Figyeljetek ha a hardveraprón vásároltok, csak személyes átvétel! ne bízzatok senkiben, akkor sem ha ezer pirosa van!
Utoljára szerkesztette: PhantomAss, 2015.08.26. 08:21:28

GOOBY, pls

#84765


"Me 210 shot down B-24 Liberator, over Hungary"

#84764
<#wow1>Mit csinááááált?!!!! És mi lett, megtalálták?
Közben tovább olvastam. Nagyon durva.
Utoljára szerkesztette: sakkay, 2015.08.25. 17:02:16

PhantomAss
#84763
Hát, van ilyen 😊
egyelőre kivárok aztán meglátom mi lesz. Annyira nem kapkodok most már a vásárlással, főleg hogy megint ki kéne adnom egy százast.
Meg ugye kiváncsi leszek a dx 12 teljesítményekre is....
Meglátjuk.

GOOBY, pls

#84762
Ezt a visszamondást nem értem... amikor berendeled, ők azzal a lendülettel berendelik a nagykerből, ennyi. A Hardverker játszotta ezt el velem párszor, egyszer konkrétan az orrom előtt adták oda a haverjuknak azt amit én rendeltem, velem közölték, hogy nincs meg a rendelésem... mindezért Erdőkertesről jöttem be... gondolhatod milyen műsort csináltam! 😄

Az igen, ezt nem hittem volna... újabb érv nekem, hogy PH-n csak eladó legyek! 😊

Nem a 3.5Gb a gond, hanem az, amilyen pofátlanul sumákoltak vele... újat biztos nem vennék belőle.

www.smart-bus.hu

PhantomAss
#84761
Aqua mondta vissza
A feljelentés megtörtént (255 pozitívja volt, évek óta üzletelt az aprón, csak ajánlott minősítése volt a tagnak...hát megszívtam. Már kitiltották, jelenleg kb. tíz feljelentés van ellene. Hosszú ügy lesz...)
A 970 nekem nagyon bejön (3.5 giga ide vagy oda), 780ti sem rossz de kb. ugyanannyiért adják, akkor már legyen több vram és újabb fejlesztés... a 980 meg nem tud annyival többet mint amennyivel többe kerül.
(90k körül ha kifogok egy asus/msi 970-est akkor az nekem megéri.
Utoljára szerkesztette: PhantomAss, 2015.08.25. 10:39:51

GOOBY, pls

#84760
Bolt visszamondja?? Melyik bolt az?

Előre utalni csak annak szabad, aki rég óta tag és sok a pozitív értékelése! Jelentsd fel a rendőrségen... macerás, de általában sikerrel zárul a történet. Ja és PH-n jelentsd a tagot, hogy tudják tiltani!

Nem tudom hol nézed, de iPon-on 106K a Giga GTX970. Januárban volt utoljára 100K alatt, azóta sajnos minden drágult.

Mondjuk 970-t elvből nem vennék, de te tudod... 😊 Akkor már inkább 780Ti, vagy 980...
Utoljára szerkesztette: Solt, 2015.08.25. 10:09:11

www.smart-bus.hu

PhantomAss
#84759
Én az 560ti-t akarom lecserélni már fél éve egy 970-re, de nem akar összejönni...megrendeltem 2x, a bolt mindkettőt visszamondta, előre utaltam hardveraprón, a tag lelépett a pénzzel..
Azt hittem majd az új radeonok kicsit leviszik az árakat, hát egy fillért sem ment le az ára. Ugyanannyiba kerül sőt drágább mint fél éve. Tudom az árfolyam is bejátszik..
Gépházat, hűtőt vettem, most egy 256-os ssd-t akarok és egy gpu-t még.
Akkor 2-3 évig nem nyúlok hozzá.
Utoljára szerkesztette: PhantomAss, 2015.08.25. 08:18:16

GOOBY, pls

LeonSilver
#84758
Sajnálom! Tényleg

\"Az állatvédők azért vannak a szőrmebundák és nem a bőrkabátok ellen, mert könnyebb idős hölgyeket molesztálni, mint a Pokol Angyalait... \"

LeonSilver
#84757
Nekem még a 760 ül a gépben és qrvára nem érzem, hogy cserélni kellene. Szóval még marad a kis drágaszágom

\"Az állatvédők azért vannak a szőrmebundák és nem a bőrkabátok ellen, mert könnyebb idős hölgyeket molesztálni, mint a Pokol Angyalait... \"

repvez
#84756
Az én gépemre is ráférne egy kis fejlesztés,de amenynit mostanában játszok annyira nem indokolja, viszont ha ésszerüen akarok olcsón kijönni akkor lehet ,hogy lépnem kéne.Mert a lapomba még tudnék beletenni egy 8 magos FXet (8350est) .Max ezt támogatja a bios. jövöre kitudja, hogy még beszerezhető e garanciális hivatalos forrásból.
Viszont , hiába lesz a procim erős ha mellette még mindig csak a 4850es lesz VGA-nak. A 2 egyszerre nem megy. és most idénre amd vonalon kiszúrtak velem, mert a középkategória csak átnevezés lett igy nem éri meg ,mert szinte fejlesztés nem történt a 7850es vonal óta rajtuk. igy a köv genes verzióig várok velük.NV oldalon meg az árazással nem vagyok kibékülve.
#84755
Évek óta cserélgetem őket, egyszer NV, egyszer AMD... az égvilágon semmi különbség nincs köztük! 😊 Az egyik ebben szar, a másik abban... az egyik driver itt hibás, a másik ott. A CloD fehér csíkjaitól eltekintve sehol nem találkoztam olyan hibával, ami nem lett kijavítva! 😊

105K-ért sok esetben gyakorlatilag hozza egy 980 szintjét 1080p-n. A szimek NV pártiak tézis is csak azért alakult ki, mert akinek gyenge CPU-ja van, azoknál jobban megy az elvileg azonos teljesítményű NV kártya, mivel az NV driverei kevésbé terhelik a CPU-t DX9/11 alatt. Mivel nekem erős CPU-m van, és meg is van húzva, így ebből semmit nem érzek... a BoS alatt is jó 10-15%-l gyorsabb mint a 780 volt, pedig ott aztán még a 4.4GHz-s 4770K sem hajtja ki 100%-ra a 290X-t! 😊

www.smart-bus.hu

repvez
#84754
Sajnos minden napra kitaláltak nekem elfoglaltságot a melóhelyen 😞
#84753
Fuuuuuj...Radeon?! Sajnos eztán nem beszélhetünk<#nevetes1>
Mi vitt rá erre? Amúgy erős tudom, de nem gagyizik? Meg ugye a szimek NV pártiak.

#84752
290X-t... 😊

www.smart-bus.hu

LeonSilver
#84751
nagylevegőt.. 😉

\"Az állatvédők azért vannak a szőrmebundák és nem a bőrkabátok ellen, mert könnyebb idős hölgyeket molesztálni, mint a Pokol Angyalait... \"

#84750
Mit is vettél?

#84749
Sajnos minden drágább lett ami dollár elszámolású forrásból jön. 😊 Jó kis kártya az... én is szerettem a 780-t, csak még jó áron meg akartam szabadulni tőle, azért adtam el. 😊

www.smart-bus.hu

#84748
Nagyon meglepődtem..ok, hogy ár érték arányában akkoriban-meg most is-nagyon jó választás, de ez azért elég sok pénz érte ma már. Bár éppen azt néztem, hogy a 960-at szó szerint rongyá' veri<#alien>

#84747
Mindennek felment az ára a szar dollár - euró árfolyam miatt. Idáig 1 USD kb 290-300.-Ft volt mire polcra került az adott termék itthon, ez most olyan 330-350.-Ft körül van.

www.smart-bus.hu

#84746
Most nézegetem a Gigabyte gtx 770-emet, hogy milyen áron van. 80-90 ezer ft most, én 80-ért vettem-igaz az akkori ára alatt. Ez reális? Ennyire tartja az árát? Mondjuk fasza kártya, csak furcsálom-felfelé nem szoktak menni az árak.<#wow2> Sőt van 105-ért is! Mi a fax! Lemaradtam valamiről?
Utoljára szerkesztette: sakkay, 2015.08.24. 17:50:22

LeonSilver
#84745

\"Az állatvédők azért vannak a szőrmebundák és nem a bőrkabátok ellen, mert könnyebb idős hölgyeket molesztálni, mint a Pokol Angyalait... \"

#84744
Szívesen beszélgetek bárkivel erről a témáról, mert szerintem ez nem egy elhanyagolandó dolog. Az egyik forgácsoló srác a munkahelyemen pár hónapja halt meg, pont egy ilyen dizájner drog miatt. Huszonkét éves volt.
#84743
Bocsi, ezt még muszáj volt leírnom, mielőtt még azt hiszitek, hogy valamilyen "izmusban" szenvedek.
#84742
A liberalizmusnak ugyanúgy megvan a maga helye, ahogyan a konzervativizmusnak, vagy a radikalizmusnak. Ahogyan a sütéshez kell cukor is meg só is, ugyanúgy kell a liberális és a radikális hozzáállás is, persze mindegyik a megfelelő helyen és mértékben alkalmazva. Természetesen nem liberális kormányt akarok csak azt, hogy liberalizáljanak néhány dolgot - ettől még nem lesz liberalizmus - alapvetően ez két külön dolog. Aki viszont semmi liberalizmust nem akar, az menjen Észak Koreába, vagy az iszlám államhoz, esetleg vonuljon börtönbe.
repvez
#84741
Legalábbis ha minden nagyon szabadjára van engedve, mindenhol az arany közép ut lenne az üdvözitő.
Mert a teljes liberalizmus , máshogy nézve ugyan az lenne mint a káosz.Ott is mindenki azt csinálhat amit akar.

DE ahogy Leon is mondta, váltsunk témát mert ez elég vékony jég .

Mikor is lesz a Savaria napok és milyen programok lesznek?
PhantomAss
#84740
lehet megkövezni, de szerintem az emberiség egyik legnagyobb átka a liberalizmus. Az egyik szög az emberiség koporsójába.

GOOBY, pls

LeonSilver
#84739
Jaja, persze. Legalizáljuk és akkor eljön a világbéke, halleluja!
Van egy igen jó barátom, néha itt is fel szokott tűnni. Jó pár évet lehúzott egy ifjúsági drogcentrumban, na nem ápoltként. Javaslom majd beszélgess el vele.

A továbbiakban ha kérhetem - fejezzük be ezt a témát. Olyan, mint a politika - előbb-utóbb veszekedés lesz.

\"Az állatvédők azért vannak a szőrmebundák és nem a bőrkabátok ellen, mert könnyebb idős hölgyeket molesztálni, mint a Pokol Angyalait... \"

#84738
Persze mer' most az a fő csapásirány. Ahol viszont régóta van, igen komoly problémát okoz. Lehet jönni az alkohollal, de az már van. És nem tudod megtiltani. Pl annyi külföldi járt rosszul, hogy nem! vehetsz már füves cigit kint-csak kávét vagy sütit.