59
A legnagyobb balhék,bunyók a suliban:)
  • kocsisgabor9999
    #59
    Bunyók a suliban... inkább csak az alpári paraszt szintű sulikban. Meg a gyengébb szopatása... no comment... az ilyen balhésabb emberekből nem lesz semmi csak egy nagy darab lószar. Azt meg már nem bánnám ha egy balhés nyírna ki egy balhést legalább egy birkával kevesebb.
  • csgery
    #58
    Látom tökre leállt a topik.
    Velem is történtek már balhés dolgok a suliban. Egy csávó vett petárdát egy másik két fickótól, és nem fizette meg. Aztán a kölyök bátyja elkezdte keresni a fickót, és végül arra a következtetéasre jutott, hogy én voltam. (a közelébe nem voltam az egésznek). Aztán nekiállt fenyegetni, hogy így lesz, meg megverünk, ha nem viszem a pénzt. Aztán a suli előtt egyre többször várakoztak, (a fickó bátyja, meg vagy 3 ember)... aztán ott megállítottak, és hát fenyegetni kezdetek (én meg mit kezdthetek 4 18 évessel) - jah, velem volt egy haverom (aki egy idő után már csak késsel mert jönni a suliba :) ) . Aztán egy jó két hétre rá megyünk kifele ketten a suliból, és vagy 20 ember ( a csávó bátyja, ugyanaz a 3 ember, a többi mind rétinéger). Lett belőle egy kissebb csetepaté, én szerencsétlen a legnagyobb csávót kezdtem el ütni, mintha tehettem volna valamit ellene. De szerencsére ott állt a parkolóban a fater:) MOndtam neki régebben, h egy fasz fenyegetőzik, szerencse hogy akkor ott volt. bejött az ajtón, két kis cegót fel a falra (az egész suli minket nézett akkorra) azt összeverte őket. A többiek persze elhúztak, és akkor jött pont az igazgató felesége. MOndta, h menjünk be az igazgatóiba. Aztán ott kaptak mind a 20 an:) És képzeljétek, a kiscsávó azóta is előre köszön:)
  • xy21
    #57
    Köcsög mobberek az ilyenek!Még jó hogy én olyan suliba járok ahol midenki mindenkivel spanol soha se volt eddig még fenyegetőzés meg bunyó.Az iskolám mint egy kiccsalád:D
  • Aquir
    #56
    szóljatok a maffiának...
  • Realtibi
    #55
    én pl meg több haverom már késsel jövünk suliba
    mindennap verekedés a cigányokkal [ nem rasszista]
    anyám már nem is kérdi hogy miért sebes a lábam,kezem....
    mindenkit basztatnak, osztályomba 2 van de azok 17 évesek:SSS
    ha meg egyet megverünk jön a familiy 10-20 emberrel
    de inkább szétverjük azt a 2 buzit mindhogy minket verjenek szét ha meg csomóan jönnek 107 és jönnek a haverok
  • Realtibi
    #54
    vazz te verekddtél már életetbe
    mi az hogy beköpöm a tanárnak kis nyálasnak néznek pazzeg
    oda mész oszt jól gyomron bazsod ha meg rád jönnek többen hivjá te is embert
  • Tarajos Sül
    #53
    amugy van ennek bonyolultabb részlete is de a lényeget leirtam!
  • Tarajos Sül
    #52
    Na szasztok!

    Gondolom irok a fejleményekröl,miután kisegitettetek,és "átéreztétek" a helyzetem!

    Szal,ezen a hét hétföjén vártak,legalábbis elözö 7 pénteken mondták,hogy hétföre perkáljak!
    Hétfön "ellogtam" egy elözö vonattal,és lehet hogy ott vártak rám az állomáson! :DDDDDD

    A suliba beérve,az utolsó órámon szoltam az osztfönökömnek,hogy fenyegettek pénteken!
    Ugyhogy az osztfönököm,befenyitette öket,hogy hagyjanak békén,és ha még egy ilyen fenyegetözés,vagy megvernek engem,akkor szoljak neki és következménye lesz!
    Direkt mondtam az osztfönökömnek,hogy ne vigye öket fegyelmire!
    Azért egy kicsit félek,hogy holnap "talán" elkapnak,mert kipakoltam az osztfönökömnek!

    Na szoval ennyi lenne,a lényeg hogy sikerült"lebuktatni"öket,és /egyenlöre/ nem esik bántodásom!
  • bobey
    #51
    A megelőzés mindíg könnyebb, mint a kézrekerítés és a bizonyítás.
  • bens
    #50
    mondjuk amilyen balf...ok még ügyet is csinálnának belőle.
  • bens
    #49
    hát nem tudom... engem egyszer vagy 10 éve megtámadtak a cigók, összevertek, elvették a kerómat, meg az órámat. elmentem a rendőrségre, és ott azt mondták, hogy majd küldenek értesítőt, ha sorra került az ügyem.
    azóta küldik...

    kíváncsi vagyok, hogy ha bemegy egy iskolás gyerek, és előadja, hogy a nagyfiúk meg akarják verni a szünetben, milyen szinten foglalkoznak majd az üggyel. : ) mondjuk van 1 tippem...
  • bobey
    #48
    De a teljesen tutira akarsz menni, akkor felhívod valamelyik kereskedelmi tv-t is a 107 után.
  • bobey
    #47
    Nap mint nap!
  • bens
    #46
    : DDD hát persze. szted a zsaruk foglalkoznak is ilyen ügyekkel...
  • bobey
    #45
    Nézd, több féle módon el lehet rendezni a dolgot. Még az sem biztos, hogy egyetlen pofon is el kell,hogy csattanjon hozzá.
    1, Beszéld meg a szüleiddel és hívájtok fel a 107-et. Azok majd megmondják, hogy hol és mikor kerüljön sor a pénz átadására. a hejszínen átkell adni a lóvét, ha tökös vagy kiharcolsz egy- két fülest, és vége a zsarolásnak. Srácok az ügyészségen,....Műanyag lakatot érdemelnek az ilyenek.
    2,Fel kell venni a keresztapa stílust. Átkell adni a lóvét, és egyenként behajtani, kamatostól. Továbbá nem a leggyengébbnek tűnőt kell bepróbálni a tömegből, hanem a górét jól pofán vágni. Ha segre ül, nyert az ügy. A falkavezér kiesése után összezavarodik a többi.
    3, Most átadol nekik, nem tudom mennyit, nem is lényeg. Holnap megint kérnek, holnap után megint,...Úgy járnak majd rád, mint a jó kútra.

    Ennek minél előbb a végére kell járni. És akkor jársz a legjobban, ha a Zsarukat választod.
    Sok sikert hozzá.
  • Zetorg
    #44
    jól értelmezem, hogy előre meg van beszélve, hogy hogyan fognak befeníteni??

    LOL
  • bens
    #43
    fuss! : DD
  • Szaruman
    #42
    Ez itt most komoly?
  • Tarajos Sül
    #41
    a #33-bol az 5.a legjobb megoldás!

    Minek meneküljek elöbb-utobb ugyis elkapnak!

    "Ami késik,nem mulik"

    Nem engedem majd,hogy megvárják,hogy mindeggyik ember elmenjen,és talán másik kabátot,veszek és elvegyülök a tömegben!
  • Aquir
    #40
    a vége felé azért csak poénpól írtam hogy hangosan jajgass
  • Tarajos Sül
    #39
    Aquir:azért annyira durva nem lessz,hogy kiabálnom kéne,de ha vki észreveszi,hogy "püfölnek"akkor az az illető nem hagyja annyiban!Ha meg megvernek,beköpöm öket a tanárnál!

    BenceYCE:Nem az én hibám volt,hogy elvették a telot,mert az osztálytársamnak odaatam,aki méd sztem nálem is gyengébb,és a két 12-es meglátta a telomat a kezében,és behuzták!/elvették/
    Meg én nem vagyok kemény,hogy fenyegessem öket késsel!
    Utána meg mégtöbben jönnek rám!

    Ja és nem kell fizetni testörökre,nekem vannak unokatesoim,és erösebbek is,de nem akarom kiteregetni a storyt,meg lehet,hogy nem is érnének rá!
    Most hétfön fognak rám várni,de lehet,hogy már április 1. meritik ki,és csak szorakoznak!
    Ugy van az egész,hogy én jövök a vonattal,az állomástol a suliig,sokat kell gyalogolnom!
    Mikor kb 50 méterre eltávolodok az állomástol,megállitanak,és addig nem engednek el onnan,még el nem ment mindenki/emberek/!
    És akkor kezdebek el megfélemliteni! :(((

    Szal nem adok nekik cash-t,ha elgyepálnak,akkor elmondom,ugyis,a suliban!
  • BenceYCE
    #38
    Azt akárhova el lehet vinni ahol nincs fémdetektor.
  • Magnumrolcsi
    #37
    topig

    Valakinek fizes, hogy védjen meg.
    Vagy szólj anyucinak v. apucinak, hogy csináljanak vmit.
  • Aquir
    #36
    na igen. :) ha nem tartanak ellenőrzést hogy kinél van kés akkor persze lehet vinni.. :P
    ráijesztésre ha van lehetőség akkor persze miért ne csak nagyobb baj ne legyen belőle:)
  • BenceYCE
    #35
    Nem jó. Ne hagyd magad megtörni mert rádszoknak! Viszont a ló tulsó oldalára se ess át tehát ne engedd ki egyiknek se a vérét. Talán inkább tudj meg minél többet róluk és ecseteld, hogy te is meg tudod várni bármelyik balfax kisöcsikéjét vagy hugicáját a sulija előtt.
  • BenceYCE
    #34
    Semmiképp se vinnék pénzt. Inkább bekóstolnám a leggizdábbat közülük. Penge elő és gyere ha akarsz! De már ott elbasztad, hogy hagytad elvenni a telót. Ja és mégvalami! Ha van nálad pénz akkor hidd el legközelebb is megtalálnak. Talán ha nem vagy valami nagy utcaneveltje mint én akkor inkább hallgatnék AjjLe BoBBy-ra (#27) és a pénzt emberekre költeném.
  • Aquir
    #33
    most csak sorolok pár lehetőséget

    1. menj el előbb 2. menj el később 3. menj el gyalog (ha nem messzire lax) 4. többen legyetek (ha akkor még ott vannak a barátok és segítenek) 5. tanárokkal elintézitek hogy ne zargassanak 6. beülsz valahova, és amikor jön a busz akkorra odamész a megállóhoz 7. ha még ott van pár fenőtt a környéken kiabálhacc segítségért vagy valami, biztos nem nézik tétlenül hogy elvernek egy gyereket =)
  • bobka
    #32
    mennyél el a mindekivel
  • Tarajos Sül
    #31
    állomásnál megvárnak és ha elment mindenki akkor elbeszélgetnek velem!
  • Aquir
    #30
    mondom viccvót :)
  • Tarajos Sül
    #29
    és ha bezuznak?

    mert nincs nálam pénz?
  • Aquir
    #28
    ne vigyél pénzt úgy nem tudják elvenni (viccvót)

    hol akarnak elverni, osztályban? valakinek szóljá vagy mittomén.
  • ÁjjLe BoBBi
    #27
    ne fizess. zúzd be jól az arcukat azt annyi. vagy azt a lóvét inkább add oda 1-2 keményebb gyerekenek akik majd összetörik azokat a csicskákat.
  • Tarajos Sül
    #26
    Csak az volt a baj,hogy a pénzt,nem annak adtam oda aki most fenyegetözik,hogy 3 nap mulva löncs hus lesz belöllem :)
    Nagyon félek töle,de azért nem állnék ott!

    És annak,akinek elözöleg odaadtam visszaadta!
  • Tarajos Sül
    #25
    van egy kis gondom HELP ME!!!

    Az oszt.társamnak odaadtam a telom,az ö kezéböl kivették,és behuzták!
    Utána nekem visszadták,de ha következönapra nem fizetek nekik,akkor bajom lesz!
    Tudom nem kellett volna,de vittem a pénzt,de ök visszaadták!

    Most meg az van,hogy annak a gyereknek a haverja kéri a pénzt,aki a lópos haverja!
    Szal a lópos gyerek haverja kéri a pénzt amit ő visszaadott!

    3 nap mulva kéne nekem vinni a pénzt a kleptomániás haverjának,mert ha nem megdorgálnak!
    Amugy ezekek,joval erösebbek mint én!

    Sztem nem fogok fizetni,ha meg szétvernek,szolok a tanáromnak/osztfönök/

    Mit tegyek?
  • Zetorg
    #24
    ne a lábát üsd, hanem a fejét!
  • jointeer
    #23
    hagyd a picsába:|
  • David2
    #22
    sztem ne a kicsi basztassa a nagyobbat

    amúgy meg balek voltál, h 3.os létedre hagytad magad elsőssel szemben.
    pedig csak jogos önvédelem lett volna
  • Tarajos Sül
    #21
    Syasztok!

    Volt egy kis verekedés velem meg egy másik bunkoval!
    Nemtom annak a kölöknek mi volt a baja,aki engem ütött!De nagyon labilis!

    Szal a lényeg!

    Engem ütöt,de én hagytam magam,mert be akarom köpni,és ne tudja azt pofázni,hogy én is akkorát belérugtam,hogy lila lett a lába!

    Én 17 vaok ö meg asszem 15!

    Mindenki aki hallotta a storyt,engem ugatott le,hogy mért nem üttöttem vissza?

    Nekem nem annyira fáj!(nem kezdek el bögni,ha vki rá üt a vállamra "bikábol")

    Megkeresem a tagot és jol elbeszélgetek a faterommal eggyüt!

    A kérdés:Jol tettem hogy hagytam magam,és beköpöm,hogy ne legyen döntetlen,hogy énis belerugok,meg ö is belém?

    VAGY

    Vissza ütök,teljes eröböl bele a lábába,hogy sántitva menjen haza,és jöjjön el az annyával,hogy mit csináltam vele?
  • Laalee
    #20
    gondoltam beirom hogy

    hát izéé, hogy is

    de tuti lehurrogott volna vlaki hogy megint csak tömondatokati iunk egész nap, igy viszont egy szava se lehet...