59
A legnagyobb balhék,bunyók a suliban:)
  • Lteebee
    #19
    Naaaa! Azért ez így nem helyes.

    Lehet, hogy így próbál barátokat szerezni.

    Hogy is nevezik az ilyeneket?

    :)
  • Laalee
    #18
    es különbenis ha igy felhaborit minek jössz ide be...
  • Lteebee
    #17
    Mások inkább a te 13-as hozzászólásodat ollóznák, mert ez az összehasonlítás... hmm... nem biztos, hogy helyénvaló manapság.
  • ipszilon
    #15
    emlékszem, hogy egyszer mesélték az évfolyamtársaim, hogy amikor kirándulni voltak, az egyik gyerek be akarta rúgni az ajtót! sikerült is neki, de az üveg is vele ment! hát volt balhé... a tanárral!
    továbbá emlékszem, hogy egyszer két oszt.tátsam összeverekedett.
    hát ennyit tudok felhozni suli-bunyóként, biztos volt más is csak nem emlékszem!!
  • Ron Ragm
    #14
    Na,mr értelem megszólalt...
    De ha ennyire láma vagy hogy még a nevét sem tudod leírni akkor inkább meg se szólalj
  • Ron Ragm
    #12
    na jó,nyertél:)mindenesetre ezt zárjuk le és maradjunk a tmánál:)
  • skorpio7
    #11
    "A zsenit az őrülttől csak egy hajszál válassza el ."
    Szóval valójában mindekiből kibújik a kisördög , ha a helyzet úgy kívánja , így a lakosság 99%-a a félnormális kategóriába sorolható .Az 1%-on osztozik az összas többi katagória .
  • Ron Ragm
    #10
    az "átlag" szó nem reális kifejezés ebben az esetben:)
  • skorpio7
    #9
    Látod-látod !
    Én csak jót akartam neked ... te lettél volna az egyedüli , aki különcségével kítűnt volna a többiek közül , ( itt úgyse firtatta volna senki , hogy valóban így van-e ) és te ezt ezzel a hozzászólással elrontottad .
    Szóval a kis , szürke átlagba tartozol CSAK !
  • Ron Ragm
    #8
    mondom nem nyert:)a 20%-ban vagyok benne:)
    az az 1 ember a leghyülyébb az osztályban(kivéve az új embert:) )
  • skorpio7
    #7
    Na , akkor tényleg szerény vagy .Szóval csak te lennél a "Mindenki dolgába beleüti az orrát" típusú emberke ???
    Ugyan már ... ne lódíts !
  • Ron Ragm
    #6
    Nem nyert...az az 5% 1-2 ember:)
  • skorpio7
    #5
    Nem is kell mondanod , hogy te melyik kategóriába tartozol .Csak szerényen gondolom , hogy az idézőjellel kiemelt katagória lehet nálad a nyerő !
  • Ron Ragm
    #4
    Dehogy lett igazgatói...egy hattalmas lebaszás,majd osztályfőnöki...
    Á,nem,egy sics:)..így oszlik el az osztály:
    Normálisak-0%
    Fél-normálisak-20%
    Változó-30%
    Nagy balhézók-45%
    "Mindenki dolgába beleüti az orrát" típus - 5%
  • skorpio7
    #3
    Remélem "Igazgatói" lett a vége !
    Neked már hány beírásod van ? Gondolom , ha így van , hogy az "...én osztályom a legroszabb a suliban..." , akkor megy a verseny köztetek a az idei év legrosszabb tanulója címéért !
  • Ron Ragm
    #2
    Jajj azt elfelejtettem mondani hogy az én osztályom a legroszabb a suliban,úgyhogy nálunk szinte minden nap történik valami:)
  • Ron Ragm
    #1
    Nnna ide minden durvát:)
    Jütt nálunk egy új gyerek az osztályba,aszt tesióra előtt úgy összeverték hogy tisztára vörös volt az egész gyerek